twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Скалите - Page 6 Vote_lcapСкалите - Page 6 Voting_barСкалите - Page 6 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Скалите - Page 6 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Скалите - Page 6 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Скалите - Page 6 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Скалите - Page 6 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Скалите - Page 6 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Скалите - Page 6 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Скалите - Page 6 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Скалите - Page 6 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Скалите - Page 6 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Скалите

Go down 
+9
Данте Кълън
Селена Кълън
Алексис Лорейн Дениълс
Jacob Black
Бела Талбет
Триша Кълън
Граф Едуард Кълън
Лейна Лий Дайен
Лукас Скот
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyПон Ное 02, 2009 3:51 am

Данте леко се усмихна на Бела и каза:
-Ами да...мога да скачам високо и да виждам на 270 градуса без да места погледа си...
След това се замисли. Погледна нагоре към небето и попита:
-А ти можеш ли да правиш нещо по-специално, което другите върколаци не могат?
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyВто Ное 03, 2009 11:33 pm

-Съмнявам се, някоогат но аз не съм от тях. Пък и не искам да бъда. - погледнах Данте и му се усмихнах..
-Иска ми се да скоча, но има мъртво течение и може да стане нещо. - въздъхнах тъжно, а Данте се засмя и каза:
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyСря Ное 04, 2009 12:58 am

-Можеш да влезеш с мен, довери ми се! - и след това се приближи до Бела и й подаде ръка.
Истинска усмивка се появи на лицето му.
-Хайде, не се притеснявай!
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyСря Ное 04, 2009 6:38 pm

-Добре, съгласна съм. - усмихнах му се и съблякох якето си, щях да скоча с дрехите понеже от температурата на тялото ми щях да изсъхна за броени минути. Данте беше по дънки и ме чакаше, аз прибрах косата си на опашка и се засилих, щом стигнах ръба на скалата скочих в леденостудената вода. Когато излязох на повърхността извиках на Данте:
-Идваш ли, или трябва да те дърпам? - заснях се леко, а Данте...
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyСря Ное 04, 2009 6:44 pm

Данте се засили и след няколко секунди скочи високо. След няколко секунди падна във водата, като метална топка. Приближи се малко до Бела и каза:
-Харесва ли ти водата?
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyСря Ное 04, 2009 7:31 pm

-Амии .. става. На теб харесва ли ти? - той кимна и аз му се усмихнах, след което се гмурнах и заплувах под вода. Изведнъж някой ме дръпна на повърхността, беше Данте, засмях се и казах:
-От малка се тренирам да издържам по вода, пък и като малка брат ми опита да ме удави.. без да иска естествено, но това се отразява. - засмях се отново, този път на учудената физиономия на Данте..
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyСря Ное 04, 2009 8:55 pm

Данте леко заплува към по-дълбокото.
-Мисля, че тук има някой! - каза той и веднага погледна към брега. Беше сигурен, че не са сами.
Погледна Бела и погсле отново премести погледа си към брега.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyЧет Ное 05, 2009 1:01 am

Огледах брега внимателно и различих няколко образа в далечината, това бяха брат ми и двама от приятелчетата му, ядосах се и ударих с юмрук водата. Нататък имаше още две фигури, едната оприличих на Алексис, но другата не я разпознах, а и сигурно не беше важна:
-Ела с мен. - без да иска обяснение Данте ме послуша и излязохме на брега, приближих се до брат ми който явно помириса сладникавата миризма и ме погледна с укор, казвайки:
-Бела, Бела, Бела защо продължаваш да си с тези кръвопийци. Саймън, Джефри заемете се! - ядосах се и извиках на двамата върколака който щяха да се преобразят всеки момент:
-Той е с мен, кученца не слушайте големия лош вълк. - погледнах към брат ми и продължих:
-Това с кой ще съм на плажа, в морето или на скалите не е ваша работа и никога няма да бъде! Ясно!?
-Добре де добре, само казвах. Момчета оставете тази.. вълчица с нейния кръвопиец! - последовачите на брат ми го послушаха и тръгнаха зад него мърморейки нещо. Обърнах се към Данте и казах:
-Съжалявам че трябваше да станеш свидетел на това, но нямаше как да те оставя във водата, те щяха да дойдат и да те нападнат. - погледнах към пясъка, а Данте...
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyЧет Ное 05, 2009 2:04 am

Данте огледа върколаците, като усмивката на лицето му изчезна.
-Няма нищо, ставал съм свидетел и на други, по-лоши неща...- след това леко приклекна, готов ако се състои битка. Очите му леко промениха цвета си.
-Та значи това е брат ти...-допълни той без да откъсва поглед от върколаците.
Леко се приближи до тях, без да променя изражението или позата си. Искаше му се нахвърли върху момчетата, но знаеше че не е редно...за сега щеше да стои и да гледа как ще се развият нещата.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyЧет Ное 05, 2009 2:11 am

След дългото издирване. Ана реши да си почине малко. След дълго осмисляне, осъзна че се намира в Ла Пуш.
- Ла Пуш... Бела?! Дано да е тук, че не съм я виждала. - след което затвори очи. Усети миризмата й, но... усети пще много други, и то силни. Тя бързо отиде на плажа, но потулваща се в храстите до плажната ивица.
- Вампир и още върколаци? Какво става, по дяволите? - тя с бавна крачка тръгна нататък. Изведнъж нещо я повали на земята.
- Хей. Разкарай се от мене... веднага!!! и тя използва ураган за да премахне вълка. Внимаваше да не го нарани. ПОсле още един вълк се стовари върху нея, но той... по-точно тя започна да я ближи по лицето.
- И аз се радвам да те видя, Бела. - каза през смях момичето и се изправи.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyЧет Ное 05, 2009 2:18 am

Преобразих се отново в човек и казах на Ани:
-Ела искам да те запозная с някого, а не искам да го оставям много много сам. - усмихнах се на Ани и я задърпах за ръката. Стигнахме до Данте и аз застанах между тях:
-Ани - Данте, Данте - Ани. Данте Ани е моя много скъпа приятелка. - усмихнах се на Данте, който ..
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyЧет Ное 05, 2009 2:21 am

Погледна вампирката и каза:
-Приятно...ми е да се запознаем! - усещаше аромата й и знаеше, че е вампир, като него.
Данте леко се приближи до нея, а после огледа лежащите на земята вълци.
-От колко време си вампир? - отново премести погледа си на Ана, като поглеждаше към Бела.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyЧет Ное 05, 2009 2:43 am

Ана извъртя очи и погледна Бела. "Ама че обноски." - помисли си тя, а после каза.
- И на мене ми е приятно да се запознаем. - каза мелодично, с крива усмивка.
- Вампир съм от сигурно от една кодина. Това какво значение има? - попита, сядайки наземята. ПОсле се прозя и азпочна да си играе с пясъка, подхвърляйки го в ръцете си.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyПет Ное 06, 2009 3:15 am

-Нищо...просто питам...-каза Данте и погледна нагоре към небето, изглеждаше така, сякаш всеки момент ще завали дъжд.
Огледа вампирката, а после отново премести погледа си към Бела.
-От колко време се познавате?
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyПет Ное 06, 2009 3:19 am

-От доста.. не знам колко точно. - усмихнах се и на двамата и седнах до Ани:
-Ами ти Ани, помниш ли от колко време сме приятелки? - погледнах Ани след което преместих погледа си на Данте, а след това и на морете което беше доста бурно...


П.П.- Да се преместим в Плажа, че вече не сме на скалите. хепи
Върнете се в началото Go down
Leah Clearwater
Върколак
Върколак
Leah Clearwater


Брой мнения : 3
Join date : 26.03.2010
Местожителство : La push

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyНед Апр 11, 2010 11:41 pm

Лия вървеше по скалите, сякаш неусещайки, че дъжда напоява дрехитеѝ Въздъхна тежко и седна на една от скалите,оставяйки мократа ѝ коси да паднат пред лицето ѝ. Отново потъна в мисли, както обикновено правеше през последната година.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyСъб Апр 17, 2010 10:22 pm

Нуждаех се от разходка и затова тръгнах към скалите. Обичах да гледам разбиващите се вълни отгоре. Вятъра тук почти винга беше по-силен , но това не ме тревожеше. Кръвта ми кипеше, температурата на тялото ми беше изключително по висока от на хората, както обикновенно. Косата ми се развяваше и вятъра галеше лицето ми. Вдишах дълбоко, изпълвайки дробовете си с чист въздух. Огледах се и видях, че приближаваше момиче. Беше вампири, но това не ме притесняваше много, защото отдавна бях свикнала с тях. Вгледах се в нея и тя ме заговори докато пристъпваше все по-близо да мен.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyСъб Апр 17, 2010 10:35 pm

Денят беше иделен за рзходка - беше облачно, но не валеше. Излязох малко да се поразходя и евентуално да се подсиля с някое мече или еленче. Тръгнах бавно към скалите. По пътя минах през гората за да поогледам малко терена и да реша къде може да ловувам.
***
Пристигнах при скалите и вдишах дълбоко от чистия въздух. Грешка, въздухът не беше чист - беше примесен с нечия чужда миризма. Огледах се и забелязах едно високо, тъмнокосо момиче. Вдишах още веднъж и от миризмата стигнах до изводът, че тя бе върколак. Наддявах се да няма нищо против компанията на студенокож. Тръгнах бавно към нея и когато бях достатъчно близо, че тя да ме чуе я поздравих:
-Здравей - казах тихо с кадифеният си глас - Имаш ли нещо против компания? - усмихнах й се мило и изчаках докато се уверя, че не е враждебно настроена.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyСъб Апр 17, 2010 11:58 pm

Засмях се на предпазливостта й, а след това отвърнах:
- Не, разбира се че нямам. Казвам се Ема, приятно ми е! А ти?
- Мегън,на мен също ми е приятно.
Подадох ръката си, въпреки, че миризмата от вампири не ми допадаше.Двете се здрависахме приятелски, въпреки зародената вражда между двата ни вида. Тя изглеждаше доста добра и мисля, че можехме да сме добри приятелки.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyНед Апр 18, 2010 12:24 am

Седнах до нея на скалата и се загледах нанякъде. След няколко минутно милчание се обърнах към нея и попитах:
-Между другото, Ем, от къде си?
Вятърът се бе усилил. Определено вече се свечеряваше. Усмихнах се доволно и се излегнах на скалата.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyНед Апр 18, 2010 12:41 am

- Форкс, наскоро се върнах и се включих към местната глутница. - усмихнах се и я погледнах.
Тя беше зареяла поглед напред, а над нас прехвърчаше по някоя птица, углошавайки небето със звуците които издаваше.
- Има ли вражда между вампирите и въркулаците тук? - попитах я, след минута на размисли.Предполагах че не, защото бях чувала че тук вампирите са вегетарианци, но можеше да има и от тези които се хранят с човешка кръв.Надявах се, тя да не е една от тях. - И с каква кръв се храниш. - малко странно изрекох. Не исках да я обиждам.
Погледнах я в очите, мъчейки се да разчета предварително отговора, който се криеше зад нейната личност. Каква ли беше тя - добра или поредния вампир, без съвест за животите които отнема. Може би не трябваше да я съдя толкова, това беше същноста й все пак. Но аз имах дълг към племето и глутницата, който много труно би могъл да се прескочи. Но въпреки всичко не желаех да я нараня и нямаше да го направя, просто се нуждаех да знам отговора на въпросите ми.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyНед Апр 18, 2010 12:52 am

Понаддигнах се така, че да мога да я виждам по-добре и казах:
-За враждата незнам... Скоро дойдох във Форкс... - усмихнах се и продължих - Надявам се да няма... Доколкото знам тези от моя вид, които живеят тук са вегетариянци, но ...
Забелязах, че се бе замислила за нещо. Интересно... какво ли беше то. Понякога ми се искаше да имам дарбата да чета мисли, а не просто да гадая за тях... Засмях се тихичко и се заслишах в птичите песни. Внезапно тя попита:
-С каква кръв се храниш?
Зачудих се на вапросът й. Това ли бе обмисляла през последните две минути.
-Ами отпреди дест години съм на "диета" .... Така де предпочитам някое меченце или елен... - казах шеговито аз, а после подхванах сериозно - Убивала съм човек само веднъж и то не бе заради жаждата ... - потреперих при спомена за това... "Брр, колко гадна на вкус кръв имапше онова същество" - Беше научил по някакъв начин за нашият вид и нямх избор. Беше решил да съобщи на хората за нас, а те или щяха да го помислят за луд, или щяха да му повярват...Но както и да е това е минало... Пък и не смятам да повтарям грешката си да пия човешка кръв... - засмях се тихо, после казах- Разкажи ми малко за теб, Ем.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyНед Апр 18, 2010 1:23 am

По-леко ми стана, когато разбрах, че не убиваше хората. След това тя ме помоли да разкажа нещо за себе си и аз с въздишка казах:
- Няма много за разказване. Не съм от богато семейство, майка ми се раздели с баща ми и си хвана друг. Когато се преместих с нея в Ла Пуш , аз се превърнах във върколак, което явно беше наследствено от биологичния ми баща. Това е, а твоята история? Каза, че наскоро си се преместила, къде беше преди това и какво те накара да се върнеш ? Е, ако искаш ми сподели де, аз не те притискам.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyНед Апр 18, 2010 1:50 am

-Ами аз всъщност съм от Нова Зеландия... - усмихнах се при спомена за обширните тревисти площи там - Но когато бях на десет заминах със семейството и за Австралия. Леля ми беше завещала най-голямото имение в южна Австралия на баща ми. имението се казва Дройда ... - Ех, Дройда... помислих си аз ... голямата къща, евкалиптите, който хвърляха сянка върху нея и пазеха прохлада.... розовите храсти ... конете... Колко много ми липсваше това...- Трябва някой път да отскоча до Дройда - казах аз по-скоро на себе си отколкото на Ем - Но всъщност май това местене в Австралия преобърна целият ми живот.... - О, Хил... спомних си малкото си братче, което почти сама бях отгледала... макар и вече вампир все още тъгувах по малките неща от човешкият си живот - Там загубих един от по-големите си братя, баща си и най-малкото си братче... - образите на тримата излязоха пред погледа ми... - И може би това ме накара да се махна от Дройда... Но по пътя към Канада се случиха някои неща и след тях вече не бях човек....
Облегнах се отново назад и се замислих за миналото.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 EmptyНед Апр 18, 2010 1:56 am

Явно историята и беше много по-тъжна от колкото предполагах, въпреки и своите добри моменти смърта на близките й е било найстина голяма загуба за нея. Не можех да си представя какво е изпитала, определено е било ужасно, затова само неловка казах:
- Съжелявам ! - като я погледнах в дълбоките й очи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Ла Пуш-
Идете на: