twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Скалите - Page 5 Vote_lcapСкалите - Page 5 Voting_barСкалите - Page 5 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Скалите - Page 5 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Скалите - Page 5 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Скалите - Page 5 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Скалите - Page 5 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Скалите - Page 5 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Скалите - Page 5 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Скалите - Page 5 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Скалите - Page 5 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Скалите - Page 5 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Скалите

Go down 
+9
Данте Кълън
Селена Кълън
Алексис Лорейн Дениълс
Jacob Black
Бела Талбет
Триша Кълън
Граф Едуард Кълън
Лейна Лий Дайен
Лукас Скот
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСря Сеп 23, 2009 5:02 am

- Ненаситна съм, а и имам идея!- той ме погледна развълнуван. Бебто ритна силно и ме заболя съвсем малко, но беше болка, а едва бях в първия месец. Клауд естествено го почуства и побърза:
- Чак мен ме заболя, добре ли си!?- засмях се:
- Това беше слабо ритане, а и съм вампирка!- намигнах му и пак легах на гърдите му. Клауд ме притисна към сбе си:
- Страйф, ще трябва да акажеш на сестра ти, дали ще понесе, че ще има племеничка!?- погледнах го разтревожено...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Сеп 26, 2009 12:12 am

- Хммм незнам как ще реагира Кира кат оразбере че си бременна и че съм лудо влюбен в теб и че ти много ме обичаш. - казах аз и погледнах към небето с замислено изражение.Какво ли щеше да направи Кира като разбере че Селена е бременна от мен.
- Тя искаше да се срешне с теб но няма нужда аз ще говоря с нея ще я размекна с приказки за племеницата и и накрая ще и кажа когато усетя че няма да ми удари някой шамар.Но ако найстина ми е сестра и ме обича ще го приеме. - усмихна хсе и я целунах по челото като я притиснах към себе си.
- Ами ти кога ще кажеш на семейството си ?
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyНед Сеп 27, 2009 2:19 am

- Не съм мислела!- усмихнах се и чух мяукане. Не можех да объркам никъде това хубаво гласче, така приятно и миличко. Надигнах глава от перфектното му тяло и съзрях как Бети тича към мен. Станах от Клауд и тръгнах към нея. Катаната се качи на врата ми и заходи от рамо на рамо. Гледайки я я поглаих:
- Липсваше ми котенце! Милата ми!- Взех я в ръцете си и я целунах по главичката. Клауд беше седнал и с еусмихваше:
- Как ме намери писанке, миличка!- котео мяукаше при всяка една моя дума и свиваше лапички от удоволствие:
- Знаеш ли, че скоро ще ставаш леля, а сладурано!?- седнах до Клауд и той каза...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСря Сеп 30, 2009 8:05 pm

- Необичам котки. - погледнах котката и се отместих малко настрани.
- Мразя ги още от малък е така незнам защо но немога даги понасям. - обърна хсе надругата страна зада не гледам котката.
- Съжелявам принцесо просто неги обичам. - казах аз и се обрънах отново към Селена.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyЧет Окт 01, 2009 3:16 am

Бети измяука тъжно. Въздъхнах и сложих ръка на гърба му. Кожата му беше мека и нежна на допир. Беше облечен само по прилепнали дънки и слънчевата светлина падаше върху тялото му. Моето си блестеше, но не ми правеше впечетление:
- Виж Клауд, тя не обикновенна котка! Може да говори с мен и е като част от мен! И аз самата съм котка понякога!- той се обърна. Красивият му поглед срещна две идентични черни котки. Очите ми светеха досущ като тези на Бет. Стъпах леко на коляното му, а Бетина се протърка по гърба му. Клауд сбърчи чело:
- Да видим, коя от двете си ти?- погали ме и измяуках. След това прогара пръст и по котката ми и тя измърка по същият начин, беше затруднен....
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyПет Окт 02, 2009 12:01 am

Изпъшках леко и се опитах да се усмихна.
- Добре ще опитам да свикна с котката ти но нека да стой на разтояние от мен докато свикна. - дръпнах се малко назад и затворих очи исках да си е отново човек.Отворих очи,а тя все още беше котка.
- -Може ли да добиеш нормалния си вид вече ? - попитах аз и отново затворих очи.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyПет Окт 02, 2009 1:27 am

Измяуках недоволно и се преобразих. Гушнах бети и целунах по главичката:
- Клауд можеш ли да бъдеш малко по-точен, тя казва, че те харесва!- мъжът до мен изпъшка и сви ръце. Намръщих се и прошепнах тихо на Бети:
- Върви си миличка, мама ще си дойде по - късно! Предай на останалите ълън, че съм добре, да не се боят за мен!- малката измаука одобрително и побягна в гората, След като прекрасната й фигура се скри Клауд обви ръка около кръста ми и сложи длан на корема:
- Расте с всяка изминала секунда, скоро ще си имам бебче!- все още стоях тъжна за котето:
- м, да, но то ще обича котки!- Страйф ме целуна нежно и отпусна ръка:
- Ще всикна.- погалих го по гърба:
- Харесва ли ти роклята ми:
Скалите - Page 5 691155e
Норемчето ми си личеше и вече на вид можеше да се предполага, че съм бременна.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyПет Окт 02, 2009 6:05 pm

- Хммм не. - казах аз и тя ме погледна тъжно.
- Спокойно имах предвит че не само ми харесва,а е прекрасна всичко което носиш е прекрасно самата ти си такава. - казах аз и я целунах.С пръст си правех фигурки по коремчето и,а тя ми се смееше.
- Като малките деца си. - каза тя и аз се разсмях.
- Това означа че ще се разбирам още по добре с бебето.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 2:01 am

Когато той спомена бебето нещото в мен ритна, за да покаже че обича татко си. Пръста на Клауд трепна и той се усмихна:
- Ще стане футболистка!- надигнах леко блестящото си тяло и долепих устни до неговите. Клауд отпусна ръката си на коремчето ми и насочи внимание върху целувката. По едно време дивото в мен се събуди и докато го целувах впих острите си ръби в устната му. Алената кръв, топла и ароматна се стрече по езика ми и отпих още една глътка...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 2:14 am

- Това боше. - казах аз и се дръпнах назад.Изтрих кръвта стичаща се от устната ми.Имаше една локвичка в която топнах ръката си и водата стана червена една капка се спусна от устанта ми и падна на камъка.
- Аууу. - изохках аз и отново изтрих кръвта.Болеше ме и то много.
- По-добре по врата да ме беше ухапала.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 2:41 am

Очите ми бяха станали златисти и ръката ми беше на устата. Не знаех колко мога да издържа така. Бебето беще усетило кръвта и риташе като са сввтовно турне по футбол. Ноктите ми се впиваха в дланите и едва се държах. Той сипеше кръвта в локвата все едно не бях вампирка а обичкновен човек. Обърна се към мен. Устната му беше разкървена, а бузите поруменяли. Очите ми пресветнаха. Бях вампир от почти половин година беше нормало да не ссдържам, дори учех бързо, Всичко в мен потръпна долната ми челюст потрепна. Устата ми се изпълни с отрова и ако сега захпех Клауд щеше да стане като мен. Мъжът обви ръка през кръста. Преглътнах опасното вещество и той беше извън опастност. Прокарах езиче по доланата му устна и просто захубих контрол. Отпих глътка и две, след което скочих прекалено бързо на едно дърво. Oт скороста косите ми се разпиляха и Страйф се стресна. Промъулвих разочаровано:
- По силна съм отколкото мислех! Трябва да стоиш настрана от мен! За Бога аз съм чудовище аз съм вампир Клауд, разбери го!- Една сълза се стече бу бузата ми и капна в нападалите ллиста. Слънцето беше залязло...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 2:50 am

- Ако ти си чудовище,аз какво съм ? - попитах аз и се обърнах с гръб към нея.
- Ако ти си чудовище тогава аз съм нещо за което дори и няма дума коят одаго опише.Аз съм на половина върколак с който са били правен един бог знае какви работи обучен съм да убивам и да не чувствам.И ето че съсипах обучението си убих един човек който искаше да убие близак за мен човек.Изгониха ме и аз дойдох тука срешнах те и реших че съм получил втори шанс,шанс да съм това което трябва да съм просто човек.Но от къде на къде мойте мечти да станат реалност,сестрами ми съобщи че съм полу върколак след което се влюбих в теб и ти ми казаш че си чудовище. - разсмях се леко и казах.
- Не ме размивай Селена.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 3:25 am

- Т си човек! Истински без жажда за кръв!- бях се поуспокоила, пуснах се от клона и скочих в гръб към него. Клауд ме усети и потрепна. Глъсът му беше пълен с нотка на страдание:
- Защо ми го причиняваш!?- свърчих чело:
- Кое?- мъжът сви длани в юмруци:
- Защоо Селена,,,- въздъхнах:
- Кое Клауд?- той се обърна бързо и без да усетя беше ме съборил на земята. Беше ме притиснал през кръста и ме целуваше по врата. Отдели за момент устни:
- Подлуддяваш ме!- целунах го страстно, а бебето ритна доста силно. Той прошепна тихо:
- Всичко в теб ме кара да те карам да губиш контрол, ръцете ти, устните, мириса, вкуса, излъчването. Дори начинът по който пише кръв от мен е невероятен...- не казах нищо. Сложих дясна ръка на врата му и притиснах лицето му, започнах да го целувам горещо с език...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 3:31 am

Захапах я леко по устната но гледах да не е много силно.
- Необичам да оставам длъжен. - разсмяхме се леко и аз продължих да я целувам по врата слизах бавно надолу докато разкопчавах роклята и.Беше ми лесно нямаше копчета затова с зеби бях скъсал малко и надолу вече беше по лесно.
- Да но не си била привързана към тази рокля.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 3:40 am

- Не съвсем, но миличък ако не забелязваш сме насред нищото!- бяхме на скалите малко зад малката горичка. Той се усмихна:
-Никой няма да ни види!- по врата му още имаше кръв. Чрез няколко целувки с език я поех и исках още, но трябваше да спра ако не исках да го убия за пореден път.Прокарах показалец по скулите му след което разкуюъсах на три парчета тениската му:
- Обичам те любими!- той пъхна ръката си под рокклята и ме стисна за дупето:
- Няма да ме хапеш повече нали!- засмях се:
- Ако бъдеш "послушно " момче няма!- Клауд...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 7:22 pm

- Хммм ще си помисля. - казах и я притиснах към себе си.
- Ами ти ще бъдеш ли добро момиче ? - попитах аз и започнах да я целувам по врата докато с ръка вдигах роклята и бавно нагоре.Другата ми ръка все още беше на прекрасното и дупе и я държеше здраво.С пръстче свалих прашките и малко надолу и се усмихнах.
- Мисля че несъм много добро момче ще ме накажеш ли ?
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 7:53 pm

- М, да!-засмях се- Ще ти се дам само ако ме победиш във водата?- той не ем слушаше:
- Искаш ли да отидем в къщата на Кълън трябва дасе запознаеш с отналите! А и си имам своя собствена стая, където...- прокарах език по бузата му до ухото:
- Ти гониш!- той кимна дяволито и аз станах. Без да чака много той ме последва. Скочих от скалата на височина около 4метра и цопнах във водата. Преобразих се в русалка и Видях Клауд само по дънки да ме притиска към себе си:
- Незнаех, че можеш да променяш формата си и във вода!-... целунах го. Той прокара пръстче по корема и каза:
- Невероятно плосък е, а къд ее бебето?- засмях се:
- Когато съм в други форми не съм бременна...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 8:23 pm

- Аз мисля да тичам до там не ме бива в плуването.Нали ще ходим до вас ? - попитах аз и излязох от водата превърнах се в въпк и изглеждах ето така.
Скалите - Page 5 28790710
Започнах да се ближа и да се суша защото бах малко мокър дори след малко нямаше и следа от вода.Легнах на тревата все още бях вълк и чаках Селена да ми каже къде ще ходим.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Селена Кълън
Кълън
Кълън
Селена Кълън


Брой мнения : 178
Join date : 28.08.2009
Местожителство : Винаги пред теб!

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyСъб Окт 03, 2009 9:44 pm

- Щом ти си вълк аз ще съм пантера!- излязох от водата и се преобразих. Минах бавно с особенна грация покрай негои той изви;
Скалите - Page 5 Animals_Beasts__002106_1
Хукнах към къщата на Кълан, а той след мен беше доста по-бавен от мен. Виеше и след време бяхме пред къщата на Кълълн...
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyНед Ное 01, 2009 11:19 pm

Времето беше облачно както винаги. духаше вятър, но не много силно. От скалите имаше прекрасна гледка към плажа.
Скоро дойдоха Данте и Бела, като седнаха. Вампирът се оглеждаше постоянно, не беше идвал на това място досега, а и може би не беше редно да идва. Надяваше се да не срещне някой злонамерен върколак.
-Гледката е много хубава! - каза той.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyНед Ное 01, 2009 11:48 pm

Вятърът развяваше косата ми и я прибрах настрана за да не му мурише на куче,усещах че нещо го притеснява и затова се наведох до него и прошепнах в ухото му:
-Спокойно, няма от какво да се притесяваш, с мен си в безопастност. - отдръпнах се и му се усмихнах след това се изправих и скочих надолу, чух го че извика нещо и се изкачих по скалата:
-Спокойно там долу има още една скала, ако и ти отраснеш тук няма да те е страх да скачаш насам-натам. - засмях се и седнах на студения камък и попитах:
-Какви хобита имаш?
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyПон Ное 02, 2009 1:25 am

Данте се изправи и погледна Бела.
-Ами...обичам да се катеря...-и след това се засили леко и скочи. Намираше се на около пет-шест метра от земята. След няколко секунди се приземи долу.
Със скок се върна отново при момичето и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyПон Ное 02, 2009 2:36 am

Засмях се леко:
-Хах.. впечатлена съм, не е зле... за вампир. - изплезих му се и станах, подадох ръка напрад и казах:
-Браво! Искам да знам повече за вашия вид, така че говори момко. - започнахме да се смеем и той каза:
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyПон Ное 02, 2009 2:48 am

-Искаш да знаеш повече...добре.-след това Данте седна на камъка и направи кратка пауза. После продължи:-Ние, вампирите, се храним с кръв, което сигурно знаеш. Някои сме вегетарианци - храним се само и единствено със животинска кръв, а други - хранят се с човешка. - отново направи пауза.-Имаме различни способности, това сигурно също си го забелязала. Обикновено не сме в много добри отношения с върколаците...но има и изключения... Не се показваме на слънце...
След това отново се огледа.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 EmptyПон Ное 02, 2009 3:14 am

-Всичко това го знам - усмихнах му се и продължих изречението си:
-Ами ти имаш ли някакви дарби? - погледнах го и седнах, русата му коса се развяваше от вятъра, също като моята, която пригладих в опашка и я преместих на рамото ми..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Ла Пуш-
Идете на: