twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Направи си Герой тук - Page 2 Vote_lcapНаправи си Герой тук - Page 2 Voting_barНаправи си Герой тук - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Направи си Герой тук - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Направи си Герой тук

Go down 
+16
Касандра Еванс
Оливър Денали
MerisTheEvil
Ема Кълън
Александра Кълън
Лейна Лий Дайен
Хелион Рейн
Джейкъп Рейн
Клаудия Блек
Сет Клиъруотър
Мери Джейн
Fizzie Bizzie
Бети Вон
Акита Самаио Акаши
Renesmee
Рейвън Ле Морт
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
MerisTheEvil
Вампир
Вампир
MerisTheEvil


Брой мнения : 4
Join date : 01.08.2010

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyПон Авг 02, 2010 12:45 am

Име:
Мерис Савой

Години:
21 човешки,520 вампирски
Характер:
Мерис е спокойна,търпелива до една степен.
След това става непоносима.В общи линии обича да държи нещата в свой ръце.Да
изпълнява сама това,което иска,защото ако искаш нещо да се получи както
трябва-направи го сам.
"Отвеяна от вихъра",така я нарича Кайл,приятелят й.Разсеяна е.Обича да блее.Чува само това,което иска.Доста е
своенравна.Обожава да прави пакости,което се причислява към лошите й
страни.Мрази да я командват и да й висят на главата през цялото време.

Вид:
вампир

История:
Мерис
израства в богато семейство.Тя е примерна дъщеря и ученолюбиво
момиче,поне пред обществото.Вкъщи се оказва непоносима.Причинява огромни
материални опустушения.Често бяга и се подвизава в местната кръчма с
приятелите на баща си,които нямат нищо против да им бъде компания.
Тя
е красиво момиче и когато става на 18 се появяват доста кандидати за
нейн съпруг.Семейството й решава да я ожени за мъж на доста високо ниво в
обществото.Мерис не го харесва.В деня на сватбата си заявява,че не е
съгласна.Баща й я пребива и й казва,че няма избор.Този път тя
окончателно бяга от вкъщи и отива в близката гора.Напада я вампир и я
превръща за собствено удоволствие.Принуждава я да остане с него.Тъй като
е нова и уплашена остава с вампира.След време й умръзва и убива
създателя си.

1996 година се запознава с красиво момче от
Лондон.Съзнава,че не може да е с него,но с времето се привързва много
към него.До този момент се храни с човекша кръв.Заминават за
САЩ.Приятелят й умира на 11 септември при атентат.От тогава започва да
се замисля над съществуването си.От някъде дочува,че може да се храни и с
животинска кръв и започва специалната диета.

Снимка:
Направи си Герой тук - Page 2 1250654647119f
Върнете се в началото Go down
Оливър Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 1
Join date : 05.08.2010

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:31 pm

Направи си Герой тук - Page 2 B42177727

Свобоен герой!!!

Име: Оливър Денали

Години: от много време на 19

История:Когато бил на 13,един Волтури замалко да го убие,Тогава Денали го спасяват,и за да го спасят го ухапват и правят част от семейството.Тогава Оливър започва да открива дарбите си.На 14 той овладява Телекинезата.Може да мести от най-малките до най-големите и тежки предмети.Хората(всякакви същества) може само да ги кара да не мърдт.На 16 разбира че може да манипулира електричеството и да го създава.Знае как да измъчва някой,без да го убие,но знае и как да го убие.На 17 може да исползва Защитни Полета.През тях неможе а мине нищо.

Характер: Мноо добър към приятелите си,но много безкрупулен към враговете.Голям инат е и доста трудно може да се разубеди.Доста властен е и обича да побеждава.Винаги отмъщава,ако някой му направи нещо.

Вид:вампир от семейство Денали

Домашен любимец:няма

Талисман: няма

П.п: Взех героя от Готови герои
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 1:12 pm

Всички са одобрени, освен Ния.

Ния, трябва да се регнеш, тогава вече ще видя за одобрението.

За Оливър, Ема и Мерис-добре дошли!
Върнете се в началото Go down
Касандра Еванс

Касандра Еванс


Брой мнения : 6
Join date : 24.08.2010
Age : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyВто Авг 24, 2010 4:19 am

- Име
Касандра Еванс

- Години
17 (човешки години) и 997 (вампирски години), общо - 1014г.

- Характер

Тя не може да обича и никога не е обичала. Хищническите и истинкти и пречет да погледне доброто, да бъде мила и всичко друго присъщо на хората. Рядко изпитва бурни емоции и никога не ги е показвала. Може да бъде напълно безсърдечна и безкрупулна, а другият вариант е изобщо де не и пука. Има чудесно чувство за хумор и всеки, който е успявал да си поприказва с нея, я смята за прекрасен събеседник. Освен всичко друго тя е и отмъстителна - Роджъп Грийнел я е отвлякъл и я е превърнал във вампир и в замяна тя го уби, това чака и всеки друг, който дръзне да и направи нещо. Никога към нищо и никого не се е привързвала и единственото, което цени, е миналото и - тя е потърсила и научила всичко за живота си като човек и се надява никога да не го забрави отново.

- История

"По документите на един стар адвокат аз съм родена на 11 май 996г. в село Колчестър, областта Есекс и съм умряла на 16 декември 1013г. в същото село, но аз не помня това. Не са ме погребали, нито са ме изгорили поради простата причина, че тяло нямало. Аз не си спомням нищо от човешкия си живот, първият спомен, който имам е как с адски болки отворих очи в една малка колиба и първото, което видях беше беззъбата усмивка на един старец, който всички в селото смятаха за вещер, но така и не го изгориха. Той ми говореше нещо - бил ме намерил на реката полумъртва и ме отвел до дома си за да види дали ще оживея. Но аз не обръщах внимание на приказките му. Единственото, което виждах, беше тънката туптяща вена живот на проточения му врат. Когато той извърна глава от мен, аз изсъсках и изръмжах, а той понечи да се обърне, но вече беше късно - аз бях забила зъби в плътта му. Когато изпих и последната какпка кръв от съсухрения старец, аз избутах тялото му и станах от дървеното легло. Тогава животинското в мен изчезна и аз осъзнах какво съм направила. Огледах се уплашено и се разпищях.
Това бяхя първите минути от живота ми като вампир и нататък няма по-добри. Останах в Англия около десет години с единствената цел да разбера коя съм и какво е станало с мен. Иначе щях да си тръгна по-рано - гонението на вещици, вампири и тем подобни беше в разгара си. Отне ми само няколко седмици да разбера, че наскоро дъщерята на Ричард е Анабет Еванс - Касандра - била отвлечена от един младеж на име Роджър Грийнел. След няколко седмици той се върнал и я обявил за мъртва - удавила се е в реката. Веднага разбрах какво всъщност е станало. Този Роджър е бил вампир и ме отвлякъл с цел да ме убие, но аз съм оживяла и съм останала в безсъзнание до реката. Следващите няколко години намирах още и още за семейството си, докато накрая информацията не се изчерпа и аз заминах на югоизток - във Византия. Там беше хубаво и аз останах два-три века, нищо че трябваше да излизам само нощем заради постоянния пек. После дойдоха размириците и аз избягах и от там и отидох на Скандинавския полустров. Там вече беше рай! Винаги мрачно, винаги студено, а кръвта на тамошните хора беше невероятно вкусна. После дойде 16 - 17в., когато един слух сред вампирското общество събуди любопитството ми. В Италия, в едно малко градче живял огромен клан вампири, диктуващ законите на тайното кръвопийско общество. Цял век се колебаех дали да отида там и накрая заминах. Живях във Волтера, където за моя изненада открих Роджър Грийнел - моя убиец. Той ме позна и тръгна да бяга на аз го проследих и го убих още преди да е напуснал границите на града. Тогава Волтурите ме надушиха и ме присламчиха към себе си, усетили, че съм доста стар вампир с големи способности. Оттогава живея в този град - някъде около един век."


- Вид
Вампир

- Външен вид
Всичко във външния и вид и помага да очарова и привлича жертвите си. Тя има дълга руса коса, спускаща се по стройния и изправен гръб. Като при всеки вампир кожата и е порцеляновобяла, кадифеномека и твърда като скала. Миловиното и лице на пръв поглед смекчава кръвожадния блясък на червените и очи. Фигурата и е висока, слаба и стройна. Движенията и винаги са изящни, бързи и крият заплашителност и ходи сякаш изпълнява стъпки от танц. Носи винаги бели дрехи, с феерична кройка и доста често предизвикателни с цел да привлича още жертви.

- Талисмани

Пръстенът с изумруд, който тя никога не сваля от дясната си ръка. Той е единственото нещо останало от човешкия и живот.

- Снимки

http://rowijo.void-star.net/wp-content/uploads/2009/12/600full-amanda-seyfried.jpg
http://cdn.complex.com/blogs/wp-content/uploads/2010/03/Amanda.jpg
http://s11.bdbphotos.com/images/orig/w/n/wnpyqyqdfz4hyqdn.jpg
http://images3.cliqueclack.com/tv/wp-content/uploads/2009/12/amanda-seyfried-jennifers-body-425x282.jpg
http://c1608322.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/40663_486x.jpg
http://blog.reelloop.com/wp-content/uploads/2010/03/Amanda-Seyfried-Esquire-4_header-263x300.jpg
http://woodenspears.com/wp-content/uploads/2009/07/amanda_seyfried.jpg
http://screencrave.frsucrave.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2009/12/amanda-seyfried-big-love-21-12-09-kc.jpg
http://static.thehollywoodgossip.com/images/gallery/hot-amanda-seyfried_552x412.jpg
Върнете се в началото Go down
AleXxX

AleXxX


Брой мнения : 13
Join date : 10.09.2010

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 1:29 am

Направи си Герой тук - Page 2 Twiligh1

Име:Александър Уилиямс

Години:Иглежда на 19, но е на 110 години

Характер: Александър, дете на банкер, при това бъкан с пари, е свикнал от съвсем малко бебе всички да се въртят на пета около него и да получава всичкото внимание. В резултат на това той станал надменен и с огромно самочувствие. Иска от всички вниманието, което му се полага, а когато не стане по неговата страшно много се адосва. Обича да скарва хората като върти интриги и ги използва.

История: Малкото съвършенно, крехко и красиво бебе с такъв прекрасен живот, биха казали всички преди да чуят историята му. Да, той имал всичко-пари, образование, семейство и всичко, което поиска, докато другите деца живеели в нищета, а семействата им гинели от болести. Имал сестра, Ванеса, с 3 години по-голяма. Двамата изключително си приличали по отношението им към околните. Често чупили играчките на децата, а баща им ги поущрявал за тази им постъпка. Живота му до 16 годишен минал в охолство и разкош. Една мрачна сутрин майка му се събудила с отвратително пречуствие. Кълняла, се че нещо лошо щяло да се случи този ден в банката. Бащата на Алекс не й повярвал и тръгнал за работа, докато тя крещяла зад него. Когато стигнал до банката решил, че един ден работа няма да е от голямо значение и се върнал. Същия ден банката избухнала. Няколко жени, чули я как вика, съобщили на властите, а те решили, че майка му, Анабет, е вещица. Както се подразбира я изгорили жива. Семейството му било подгонено от разгневени жители на Лондон, които искали и те да бъдат убити. Лелята на Алекс, Хенриета, веднага отвела двете деца извън града в нейното селце. Там, след два дена, получили писпо, че баща им е умрял и скоро ще дойдат и за тях. Минали 3 дена, а Хенриета не могла да открие място където да скрие децата. На този ден дошли и от полицията. Ванеса и Александър смогнали да избягат, но задържали леля им. Скитали се по пътищата в дълбокия леден сняг три седмици без път и посока. За жалост, той се разболял много тежко, а сестра му не искала да се грижи за него и продължила по пътя си. Семейство Нютън, вампири го намерили и приютили. Болестта се влошила още повече, а доктор не можело да мине през този дълъг път в такъв сняг. Те го превърнали и веднага след това го пуснали да си върви.

Външен вид: Още като нормален човек, неподозиращ нищо за митичните същества и други такива странности, е карал много хора да се обръщат след него. Със златистата коса, в която се прокрадват няколко шоколадови кичура, с огромните, ледени сини очи, порцелановата кожа и надменната усмивка, е карал не малко момичета да тичат подир него като омагьосани. Александър е още висок и строен, с атлетична фигура.
Домашен любимец: Има куче на име Елиза, голдънретривър
Снимка:

Вид:Вампир
http://yfrog.com/mixaviersamuelvj
http://yfrog.com/j9xaviersamuelcoffeecoolj
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyПет Сеп 17, 2010 9:26 pm

Одобрен. Мн Мн Мн Мн сори за закъснението на одобрение! Направи си Герой тук - Page 2 Icon_redface
Върнете се в началото Go down
Касандра Еванс

Касандра Еванс


Брой мнения : 6
Join date : 24.08.2010
Age : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:21 am

Ами аз?
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyНед Сеп 19, 2010 1:30 pm

ОО...съжелявам, не съм погледнала. И ти си одобрена.
Върнете се в началото Go down
Афродита Питърсън

Афродита Питърсън


Брой мнения : 1
Join date : 02.12.2010

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 5:02 pm

Афродита написа:
Име и фамилия: Афродита Питърсън

Години: 1000 вампирски,19 човешки

Вид:Вампир

Външен вид: Дълга права кестенява коса,кафяви очи и при превръщане катранено черни,слабо и високо тяло,в ежедневието се облича предизвикателно,но на официални празненства учудващо официално и зашеметяващо.

Характер: В човешки вид е доста хитра,за всяка ситуация си има изграден план,хитра и винаги успява да изненада противника си,държи се надменно с враговете си и приятелски със семейството и,и приятелите.В превърнат вид тя е безмилостна.

История:Преди да стане вампир тя се е влюбила в мъж на име Крейвън,разбира се той е бил вампир,но тя не е знаела.Прекарват няколко щастливи години,но в един ужасен ден тя се прибира от официална вечеря в града,но минава през гората,там вижда как любимият и изпива кръвта на младо момиче и така съвсем случайно разбира,че е вампир и го заплашва,че ще каже на всички.Тогава Крейвън я заключва против волята и в стая без врати и прозорци.След няколко години държана там,най накрая измисля как да се измъкне,но го убива.През всичките тези години прекарва живота си обикаляйки света,но от носталгия към дома се връща.

Домашен любимец: ши тсу на име Гад

Талисман

снимка:
Направи си Герой тук - Page 2 2714756A

ТОВА Е МОЯТ ГЕРОЙ,НЕ СЕ БЯХ РЕГИСТРИРАЛА И ГО БЯХ НАПИСАЛА,АКО МОЖЕ ДА ГО ОДОБРИТЕ Smile
Върнете се в началото Go down
desity141




Брой мнения : 1
Join date : 12.12.2010
Age : 31

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 8:17 pm

Име: /Дениса /
Години: /18/
Характер: / Добродушена, смела във всяко отношение, предвидлива, и малко драматична, но много честна
История: / Преди да стане вампир тя е била самотно нежно красиво момиче, което иснало само да баде обичано, но това не се случило докато вампир на име Макс не я Преварналр.Тя не го понасяла за това което той и е причинил, тя не искала да бъде убиец но това било в природата и, Манс бил влюбен в нея точно за това я бил превърнал, но тя също го обичала, но се ядосвола на неговия егоизам./
Вид: /вампир/
Външен вид: /къса черна коса,зелени очи, къс прав нос, красива дълга шия, вълшебна усмивка, грациозна
походка/

Върнете се в началото Go down
YannaHale

YannaHale


Брой мнения : 1
Join date : 04.08.2011

Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm

Име: Сахара
Години: изглежда на 18, но всъщност е на 98.
Характер: Непокорна, много опърничева, но с добро сърце. Не би сторила зло никому, освен ако не е провокирана. Лесно се пали, първосигнална, но същевременно и спокойна. Винаги запазва самообладание. Не е от най-праволинейните, правилата я изнервят.
История: До превръщането си е живяла в провинцията на Франция, заедно със своята леля. Майка й е умряла при раждането, а баща й, който е бил пияница, получава инфаркт , когато Сахара е на 13 години. От тогава живее с леля си Жулия, в малко френско градче. За 18тия си рожден ден Сахара отива сама на екскурзия до Париж, където се запознава с Маргарита, неворятно красива испанка, която е вампир. МАргарита черпи Сахара с няколко питиета, след което я води в апартамента си, където Сахара е превърната във вампир. Когато момичето се събужда, открива че е само, а от Маргарита няма и следа. Сахара открива плик с пари в едно от чекмеджетата в апартамента и хваща първият полет до Америка, като нов човек, като вампир. Тя се мести да живее в Сиатъл, Вашингтон, и много често пътува до Форкс. Там тя среща клана Кълън , които и помагат да се справи с новата си същност и да се храни само с кръв от животни.
Вид: добър вампир
Външен вид: Сахара е с тъмно руса дълга до раменете коса, с очи в цвят на кехлибар.Висока е метър шейсет и пет, с високи рамене и дълги изваяни крака.
Има големи и пълни устни
Домашен любимец: Хъски- Люк
Талисман: Веднъж,когато е била на лов в горите около Форкс, Сахара намира малък златен медалион с капаче, в който е гравирано послание на родният и френски език:" Давам ти всичко мое,давам ти душата си." За нея това е най-ценната й вещ.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Направи си Герой тук - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си Герой тук   Направи си Герой тук - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Направи си Герой тук
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Създаване на герой - ТЕМАТА ВЕЧЕ Е ЗАКЛЮЧЕНА ПОРАДИ РАЗМЕРА И
» Познай кой герой от книгите съм
» Кой герой от сем.Кълън ти е най любим?
» Познай кой герой от Здрач(Новолуние, Затъмнение и Зазоряване) съм...
» Кой герой си от "Здрач"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: Създаване на Герой-
Идете на: