twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Залата за тренировки - Page 4 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 4 Voting_barЗалата за тренировки - Page 4 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Залата за тренировки - Page 4 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Залата за тренировки - Page 4 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Залата за тренировки - Page 4 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Залата за тренировки - Page 4 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Залата за тренировки - Page 4 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Залата за тренировки - Page 4 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Залата за тренировки - Page 4 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Залата за тренировки - Page 4 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Залата за тренировки - Page 4 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Залата за тренировки

Go down 
+6
Стефани Волтури
Акита Самаио Акаши
Кои
Лара Браун Волтури
Jacob Black
Джейн Волтури
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Залата за тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 4 EmptyСря Апр 21, 2010 2:57 am

Замислих се сериозно... Нямаше да стане с представи, дори и да и се бяха случили в миналото и. Значи трябваше да мисля на ново. Добре, че една идея бързо ми дойде на ум и казах тихо
-Закари ще трябва да присъства на тренировките.. Ако и двамата се съгласите да дойдете заедно, всичко ще приключи с една тренировка..
Нямаше да издавам идеята си сега, иначе нямаше да е ефикасна и Атендора щеше да си помисли, че се шегувам. Най-лошото което щеше да стане беше, тя дори да не се съгласи на този ми метод.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Залата за тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 4 EmptyСря Апр 21, 2010 3:12 am

-Не не искам Закъри да присъства на тази тренировка...
След това тя я погледна и каза:
-Защото толкова много искаш да ме ядосаш,да ме згърчиш от болка,така се прави с кучетата,за да се научат да слушат,аз не съм куче?
Премина тя и каза:
-Ще се съглася да видиш цялата ми мощ,ще пия от човеш кръв но на място където няма електричесто,няма и храсти някой склад или пустиня, не искам пострадали!
След това кимна и каза:
-Не искам пострадали,а още повече Закъри.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Залата за тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 4 EmptyСря Апр 21, 2010 3:16 am

На вън започна да се съмва. Нощта идваше. Ат не разбра, че не исках да я нараня, а само да я ядосам, и не за да видя истинската и сила, а за да я накарам да я убоздае.
Завъртях се кръгом и тръгнах към изхода на залата, като преди да излезна се обърнах
-Ще уредя всичко, утре вечер ме чакай при гаража. Кръвта аз ще я донеса.. - след което се изгубих в сенките на коридорите.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Залата за тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 4 EmptyСря Апр 21, 2010 3:22 am

Ат кимана и след това излезе,вече много добре се ориентираше в ситуацията усещаше къде е Закъри и къде се намира. Токчетата и тракаха бавно,а косата и се полушваше от стъпките и страното течение.
Отвори вратата,като се огледа зад себе си,стаята този път бе цяла. Усмихна се затвори бавно вратата и залата остана зад нея. За Бога това бяха най скучните 30 мин в живота и. то защо,за да се останови,че няма капка фантазия.
По оправи си блузата и тръгна към аромата след Закъри.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Залата за тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Залата за тренировки
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: