twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Залата за тренировки - Page 2 Vote_lcapЗалата за тренировки - Page 2 Voting_barЗалата за тренировки - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Залата за тренировки - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Залата за тренировки - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Залата за тренировки - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Залата за тренировки - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Залата за тренировки - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Залата за тренировки - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Залата за тренировки - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Залата за тренировки - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Залата за тренировки - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Залата за тренировки

Go down 
+6
Стефани Волтури
Акита Самаио Акаши
Кои
Лара Браун Волтури
Jacob Black
Джейн Волтури
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 2:28 am

- Не е ли малко трудничко това? - попитах аз тихо е не че исках да се меся ама изглеждаше доста трудно особенно ако вампира няма други сили...
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 2:54 am

Лара махна с ръка за да поздрави другите две кръвопийки. Това заприличваше все повече на женско парти... Като се изключеше факта, че тази сребърна сфера едва не й изсмука жалкото подобие на животец. Болката беше почти невъобразима. Лара изобщо не се бе подготвила психически да я поеме, за това първоначално издаде някакво подобие на хлип и писък едновременно, но много по-тих. Струваше й се като цяло столетие. Съзнанието й бе изпълнено само с болката - всеобхватна и всепоглъщаща, замъгляваща разсъдъка, преценката и всяко друго усещане.
Щом среброто се отдели от кожата й, коленете на Лара мигновенно се подкосиха, карайки я да пристъпи заплашително олюлявайки се напред. Лявата й ръка падна върху 'изгорената' част върху гърдите й. Хладината на собствената й кожа действаше успокоително, въпреки че като че ли отвътре още лумтеше пожар. Гърдите й се повдигаха силно, вдишвайки така съживителният студен въздух наоколо.
- Това пък за какво беше? - измъчено измънка Лара, сигурна, че ако сърцето й биеше все още, сега щеше да е с пулс над 200 удара в минута. Преди още да се е освестила обаче, тъмнокоската се оказа 'заклещена' в странния куб, който Джейн бе сътворила. Това момиче не спираше да я изненадва. Лара се почувства така, сякаш я бяха откъснали от останалата част от света... И това място я плашеше по свой си собствен начин. Нямаше особена видимост към пода, което я наведе на мисълта, че имаше причина за това. Трябваше да внимава къде стъпва... - Джейн? ... Какво по-точно е това изпитание?
Гърлото й бе пресъхнало и гласът й бе паднал значително... Също и както ентусиазмът й, но не и желанието да стане по-добра, да тренира здраво.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:02 am

-Ще се биеш с мен,за да видя,къде е слабото ти място,щом ти не си го знаеш..-вдигнах рамене аз-Ти избра трудния начин..-усмивката не слезе от лицето ми.Продължих да си приказвам най спокойно,докато павех и странни ефекти в кубчето-А онова от което те заболя,сребристото,помниш ли?-засмях се аз
-Как да го забравя..-измъчено ми измрънка тя
-Да,права си,та то е за да предпази тярото ти и когато пак го измъкна,щетите които ще ти нанеса да не ги усещаш...-изчуроликах аз и както сладко-сладко си говорех я поразих с мълния-Да,а това е урок,не се разсейвай от меденото ми гласче..-вмъкнах аз..
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:12 am

- Супер женски бой. - пошегувах се аз и седнах на една от пейките.Облеган хсе назад и свалих слънчевите очила бях ходил в града,а надуша ли човек очите ми стават червени в ръката си имах чаша с някаква течност от разтояние се усещаше че е кръв.
- Е сестра ми не е най-добрия противник заради много си дарби но ще се справиш само се успокой и я сритай. - размях се леко и казах.
- Съжелявам Джейн но мисля че тя щете поутупа.
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:18 am

- Само аз ли мисля, че прекалявате? - попитах аз тихичко. Май бях прекалено мекушава за вампир. Е бяха ми го казвали...е по-скоро прекалено мързелива. Никак не ми вървеше да се мърдам и да подскачам можех всичко това само с поглед...
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:18 am

Лара наистина не очакваше този 'удар под кръста'. Единствено бързината й я спаси да не се опържи. С непресторен писък, тъмнокосата отскочи встрани, за да избегне мълнията, но не нацели къде да стъпи и се приземи на бедро и лакът. Нараняванията не бяха нищо особено за вампир, тя дори не почувства болка от това. Но сега успя да усети какво се криеше под целия този дим, който никнеше близо до нозете й. дланите й напипаха пукнатини, врязани дълбоко в паважа. Сега щеше да бъде още по-внимателна, макар че това не променяше факта, че изправеше ли се щеше да има същата минимална видимост към това къде стъпва, колкото и преди.
Време беше тя самата да използва дарбата си. Надали щеше да подейства, но поне можеше да опита, нали така? Изправяйки се на крака, съзнанието й започна да се напряга. " Косата ти стърчи..." това беше първото нещо, което й дойде наума, въпреки че косата на Джейн стоеше великолепно, сякаш бе киснала цял ден във фризьорски салон. Беше достатъчно обаче, за да разсее всяка себеуважаваща се и поддържаща се дама. Трябваше й миг невнимание, а и да провери дали наистина дарбата й имаше ефект върху меднокоската.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:25 am

Въпреки това аз бях блокирала съзнанието си за вглъбяване на чужди мисли,а тя успя да проникне и сякаш шепнешком да накара да си помисля,че косата ми стърчи...Нещо сбърка точния човек:
-По време на битка и това,как изглежда косата ти не трябва да те стряска...-казах на висок глас аз и опитах с бързината си и грубата си сила.Заклещих я от едната страна с корени до края на куба от другата с огън и се впуснах към нея озъбила се.Много хубаво бе,че имах качеството да правя няколко неща едновременно и да ги поддържам.Засипвах я със светкавици от горе,буквално летях към нея,огънят беше като затор,преплетените му нишки се издигаха.Трасето не беше подходящо и да стъпи добре.Мълнии щяха да я засипят всеки момент,а с дарбата си за причиняване на нечовешка болка само с поглед нападах още от половината разстояние между мен и нея.О,от нещо все щеше да я заболи.И докато вършех всички дейности реших,че е време да кажа и някоя мъдра приказка:
-Е,това,съкровище е нещо като миши капан...много внимавай да не попадаш в такива,защото ще си мат,въпреки че си бърза...

ПП:Аз ставам,Лара,утре ще си допишем РП-ту...


Последната промяна е направена от Джейн Волтури на Сря Сеп 16, 2009 3:36 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:31 am

Как сте а Алек ти си тук здрасти.-казах аз.
Какво правите.-попитах ги.
-Искате ли бутилка кръв бях е зел защото мислих че ще съм сам.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:33 am

Вдигнах леко чашата си и показах че е пълна с кръвчица.
- За сега не но можеби после гледай сега женски бой сестрами и Лара.А Кои искаш ли да пийнеш малко ? - попитах аз и подадох чашата.
- Ати Джей какво правиш тук ?
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:38 am

-Дойдох да тренирам-казах му и изпих цялата бутилка с кръв и я счупис ръката си сички стъкла ми се забиха в дясната ръка.почнах да правя лицеви опори само с дясната ръка лявата дигната и двата крака дигнати стъклата ми се забиха още повече кръвта хварчеше насякаде.
-После ще изчистя.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:44 am

Лара усети, че наистина е приклещена. Ето това беше усещането да се чувстваш 'притиснат в ъгъла'. Навсичкото отгоре болката, която й причиняваше я разсейваше и не й позволяваше напълно да се съсредоточи и да измисли какво да прави в останалите стотни от секундата, които я деляха от развилнялата се женска кръвопийка. Имаше защо това момиче да бъде лидер...
Щом щяха да си причиняват болка обаче, така щеше да бъде. Не беше трудно да изпрати следващите си мисли и да ги вплете в нишките на съзнанието на Джейн. Вече го бе направила веднъж. Сега обаче бешще различно. Сега наистина намираше в това единственият изход. На практика беше обградена отвсякъде - огън, мълнии, корени и за капак пропадащ под. Прелестна картинка. "Изпитваш всяко нещо, което ми сториш двойно по-силно... Двойно по-болезнено... Мислиш само за болката, болката...Болката, вкочаняваща цялото ти тяло...". Очите на Лара бяха силно стиснати, а тя бе на колене, подпряла се на едната си ръка. Другата бе изправена като щит пред главата й, сякаш за да отблъсне Джейн, огъня и мълниите... За първи път се стараеше толкова здраво да втълпи нещо в нечий мозък. Дълбоко в себе си знаеше, че Джейн нямаше да я убие... Но инстинктите й бяха по-силни. А Джейн ги бе предизвикала, и то напълно съзнателно и нарочно.


Последната промяна е направена от Лара Браун Волтури на Сря Сеп 16, 2009 3:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:45 am

- Ама че сте. - казах аз и затворих очи за миг, съсредоточаваики се. Д оем изникна ктасиво девоиче което ми се усмихна и махна коста от врата си= Пиинах малко и и се усмихнах
- Радван се че се видяхме. - казах аз и тя ми кимна щастлишо после изчезна=
- Какво ме зяпате? - попитах аз...
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:53 am

- Няма проблем Джейк. - отпих отново и погледнах Кои.
- Това беше ъммм...странно. - казах аз с леко замислен поглед.
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:55 am

- Че не я убих ли? попитах аз и го погледнах леко критично.
- Не обичам да ги убивам. - казах аз и махнах с ръка...
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 4:07 am

- Не това от къде се пръкна. - еми да беше ми интересно от къде се пръкн.
- Как го направи ? А мога да измуквам силите на другите но това него мога.
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 4:12 am

- Ама ти какво си учил? - попитах аз и се усмихнах
- Вампирското общество се ушправлява от малко чистокръвни и определен брои благородници. Силата на чистокръвнитее е неограничена, те са вампири сред вампирите. Всяка глъдка от кръвта на различните чистоктъвни носи различна сила. множество чистокръвни си пият помежду кръвта си и кака стават по-силни. Ако си забелязал понякога когато те гледам погледа ми става алчен. - казах аз и леко се разсмях...
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 4:22 am

- Аз нямам нужда от тези глупости мога да измуча силата на всеки който пойскам.И така тя става моя мога да контролирам огъня,водата,да се трансформирам в други създания и съм много по силен от всеки вампир имам вредвит физическа сила. - усмихнах се и погледнах Джейк който така старателно треираше.
- Но няма да получиш силата ми аз съм единствен затова съм специален.
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 4:25 am

- Добре. - казах аз
- Искаш ли една битка? - попитах аз и му намигнах и се ухилих. Е щеше да откаже може би ама аккво да се прави тои си беше просто...ами той... Усмихнах се и се запътих нанякъде. Имах работа, ни я отлагах не ми се тръгваше много от тук...


Последната промяна е направена от Кои на Чет Сеп 17, 2009 3:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 2:48 pm

Лара Браун Волтури написа:
Лара усети, че наистина е приклещена. Ето това беше усещането да се чувстваш 'притиснат в ъгъла'. Навсичкото отгоре болката, която й причиняваше я разсейваше и не й позволяваше напълно да се съсредоточи и да измисли какво да прави в останалите стотни от секундата, които я деляха от развилнялата се женска кръвопийка. Имаше защо това момиче да бъде лидер...
Щом щяха да си причиняват болка обаче, така щеше да бъде. Не беше трудно да изпрати следващите си мисли и да ги вплете в нишките на съзнанието на Джейн. Вече го бе направила веднъж. Сега обаче бешще различно. Сега наистина намираше в това единственият изход. На практика беше обградена отвсякъде - огън, мълнии, корени и за капак пропадащ под. Прелестна картинка. "Изпитваш всяко нещо, което ми сториш двойно по-силно... Двойно по-болезнено... Мислиш само за болката, болката...Болката, вкочаняваща цялото ти тяло...". Очите на Лара бяха силно стиснати, а тя бе на колене, подпряла се на едната си ръка. Другата бе изправена като щит пред главата й, сякаш за да отблъсне Джейн, огъня и мълниите... За първи път се стараеше толкова здраво да втълпи нещо в нечий мозък. Дълбоко в себе си знаеше, че Джейн нямаше да я убие... Но инстинктите й бяха по-силни. А Джейн ги бе предизвикала, и то напълно съзнателно и нарочно.
-Добре се справяш,Лара,но пропускам мислите ти в минимално количество само от интерес,какво искаш да ми втълпиш.Аз мога да не пропусна и бледа мисъл да премине в тялото ми,но не мисля,че това го може и Триша Кълън..-разсмях се-Така,че ето още една силна страна...Хм,а къде е слабата.-вече бях готова и ми омръзваше да си играя-накарах мълниите да падат и всяка по-близо до нея.Уникалното в погледа ми-карах я да изпитва болка..Сега я подсилих,така че да се сгърчи.Трябваше да бяга,а не можеше.Май открих слабото й място-защитата.Тогава просто примигнах мило и спрях болката.Най-учтиво премахнах мълниите,а корените се разплетоха.Огънят утихна.Аз все още летях към нея,а траповете се затвориха и всичко бе, както преди.Приближих се и спрях на милиметри от нея:
-Хъх...готова си.-дръпнах рязко сферата блещукаща в бели оттенъци преди,сега беше черна.Лара нямаше никакви наранявания,когато я извадих,а болката вътрешно причинена й бе изчезнала-Слабото ти място е защитата...-ухилих се аз и подадох ръка да стане
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 10:37 pm

Лара остана още няколко дълги секунди на пода. Почувства искрено облекчение, че всичките й болежки отлетяха безгрижно, но за сметка на това упоритите й пити да втълпи на Джейн каквото и да било се бяха оказали не само напразни, но и като енергийносмукачка. На всичко отгоре бе и гладна. Личеше си в погледа й, виждаше се и в леко подаващите се резци от сухите й устни.
- Не мисля, че който и да било нормален вампир ще успее да ти се изплъзне. - провлачи с почти болезнена усмивка Лара, докато се изправяше на крака. Възползва се от приятелски подадената й ръка, което й спести усилия. - А сега какво да правя, когато открих, че защитата ми... Куца?
Тъмнокосата се опита да успокои тялото си и да подтисне глада, тренировката беше по-важна. Много по-важна. Искаше някой прекрасен ден след дъъъълги мъчителни тренировки да бе съумяла да доразвие дарбата си достатъчно, че да може да заблуди и най-опитния кръвопиец. Чист пример за това бе Джейн - не стига, че възможностите й бяха многобройни, но и умееше да си служи с тях брилянтно, което я превръщаше в съвършенната машина за убиване.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyЧет Сеп 17, 2009 12:54 am

-М,ще се опитаме да ти направим някаква защита..Незнам,не съм го измислила още..-засмях се аз.Единствения начин да ми избягаш беше груба сила.Да се впуснеш към мен и да отклониш накрая в друга част от стаята,за да не си приклещена..-засмях се още веднъж и я погледнах-Но ти не беше готова да го направиш и аз незнам,защо,виж какво девойче миличко съм...-усмихнах се невинно аз и добавих:
-Е,хайде хапни,виждам че си гладна!А нали знаеш поговорката: "Гладна мечка,хоро не играе..."
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:14 am

Лара се усмихна чаровно и по навик положи ръка върху корема си, правейки смешна физиономия с която приличаше на малко гладно кученце. После не издържа и се разсмя.
- Ще хапна... Определено. А относно измъкването... Не виждах къде стъпвам, можех да пропадна... Но от друга страна, ако бях ускорила достатъчно, нямаше да има достатъчно време да ме погълне новопоявилата се яма... Точно така. - замислено потвърди тъмнокоската, придобивайки онзи свой отнесен и малко плашещ поглед. Щеше да й бъде скучно ако похапваше сама, но все пак важното бе, че щеше да засити първичната си жаждата за кръв. Лара благодари на Джейн, след което пожела успех на останалите с тренировките, спаринзите и тн и се отправи към... Кухнята? Или щеше да се позабавлява, улавайки сама плячката си...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyПон Апр 19, 2010 11:38 pm

Замъка бе изключително голям. Не можеше да намери изхода или някаква тераса. Отвори една тъмна стая и влезе в нея,леко се строполи на земята,като искрици леко се отделяха от ръцете и пукаха и издаваха светлина,наподобявайки грамотевица не след дълго не усетно,бе изпуснала толкова много енергия,че всякак частица от нейното тяло излъчваше енергия. Очите и бяха червени,как щеше да каже на Кълън за това,може би щяха да я изгонят.
Тя леко се присви всичко което беше на ток,започна дори и без ток да пресвятка. Кръвта я накара да загуби контрол,може би сега,ако докоснеше някой,щеше да го накара безумно много да се гърчи. Пое си дълбоко въздух и си каза "Ще бъда няколко дни на морете,докато не се върне нормалния ми цвят на очите,тогава ще се върна!" Каза тя и една лампа се пукна отново,тя леко изпищя,защото стъкълце се бе забило в ръката.
След това от раз го махна и го захвърли на пода,като след минута нямаше и белег от раната но искриците още не бяха утихнали,а лампите премигаха.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 12:59 am

Явно Ат..вече беше се оспокоила.Аз и Зак отидохме при нея.Беше легнала на средата на тринитовачмата зала съвсем съма.Явно наистина е можел да пострада някой.
-Хей Ат как си?-попитах аз и се доближих до нея
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 1:09 am

Лампите бяха спрели да пресвятката но една гръмна последно след думите на Бет,погледна с кървавите си очи сякаш приличаше на Волтури,усещаше аромата на кръвта по тялото си и не можеше да го понесе. Успокой се,щом ги видя,само една последна искра. След това леко се изправи приближи се към тях и каза:
-Загубих контрол не ми се бе случвало до сега но сякаш се засили от кръвта...
Толкова и бе гадно само премигна не ги гледаше в очите,само ги хвана за ръката и каза:
-След като Джейкъб впи зъбите си в слугата загубих контрол,сякаш усетих как кръвта на човека се вливаше в устата на Дейкъб,сякаш аз вкусвах кръвта,аромата ме погълна изцяло и раздразни сетивата ми...
Преглътна още жупел въглени премина през гърлото и и тя преглътна:
-Когато се ядосвам парализирам хора,а сигурно след това щяха да парализирам дори и вас!
Тя поклати глава и каза:
-Как ще погледна сега Кълън с тези червени очи?!
Каза тя леко растревожено,въздъхна и каза:
-Нека да се връщаме те ни чакат!
Не и се искаше но така стояха нещата,трябваше да се върнат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Залата за тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за тренировки   Залата за тренировки - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Залата за тренировки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: