twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Всекидневната - Page 2 Vote_lcapВсекидневната - Page 2 Voting_barВсекидневната - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Всекидневната - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Всекидневната - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Всекидневната - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Всекидневната - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Всекидневната - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Всекидневната - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Всекидневната - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Всекидневната - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Всекидневната - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Всекидневната

Go down 
+5
Ренесме Кълън
Лукас Скот
Граф Едуард Кълън
Ана Томас Блейк
Дженифър Грейърс
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 8:45 pm

- Аз не съм казала още сега да ги нападаме. Имах предвид, че говорите така сякаш сте се предали. Така сякаш те ви контролират. Пак можем да се справим с тях. Независими какво мислите, аз пък вярвам. Владея все още на ниско ниво 5-те лемента, бързина сила и ловкост, но като тренирам ще стана добра. Дори и без това - ние можем да ги победим, ако трябва. - наблегна Ана на последните думи. Тя се понесе във въздуха и падна. Леко си удари ръката, но нея интересуваше. - В прочем, как ти беше мимето? Преполагам, че тиси главата на клана, нали? - попита отвеяно Ана. Не можеше да повярва, че са таива песимисти. Все пак тя си ги обичаше. Сега те бяха семейството й. Не й се щеше да ги загуби, както загуби родителите си и брат си. Тя се сви на пода и при мисълта за случката цялата потръпна. Макар, че нямаше кръв, която да тече и беше бледа, тя имаше чувството че е станала още по-бяла.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 8:52 pm

Завъртях очи.
- То всеки владее ловкост, сила и бързина, но трябва да ги осъвършенства. Обаче ти имаш интересни способности. Не ти препоръчвам да ги показваш навсякъде, защото може някой от Волтури да шпионира. Ние не сме се предали, но трябва доста да тренираме и да съберем повечко вампири и ако можем върколаци, за да ги победим, но за сега е невъзможна победата. Както казах - те са много и имат вековен опит. И да, аз съм главата на съюза ни, дори да не ти се вярва.
Помирисах въздуха и със задоволство установих, че вече няма никаква кучешка миризма.
- Супер, отмирисах се от тези вълци. Ммм тези дни трябва да говоря с техния водач, че ако ще ходим на гости при братовчедите си, да не ни закачат, че те имат договори с братовчедите, но не и с нас. Ед, ще ми разкажеш ли малко за водача им. Трябва да знам повечко, за да знам какво може да стане.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 9:39 pm

Щом чу, че може би ще я търсят за способностите й, отново настръхна.
"Само това ми остава." - въздъхна замислена и се загледа през прозореца. Небето беше като от стомана и духаше вятър. - Май и времето е на същото мнение. Започна да си играе с ръкава на блузата си. "Олеле. Нямам дрехи. Трябва да си купя, а нямам пари." И така си беше. Окъсаните дрехи, с които дойде още стояха в стаята й. След като се беше изкъпала тя не можеше да се познае и да повярва, че са станали на парцали. Ана беше прегледала няколкото дрехи в гардероба, но нито бяха за навън или за вкъщи, нито й бяха по мярка. Тя мислеше да отиде до магазин за дрехи, но в главата й веднага изникнаха няколко пречки. "Нито познавам местноста, нито имам пари." - мислеше си тя леко разтревожена. Нямаше нищо против оставеноти й облекло, но не беше по вкуса й. Мислите й препускаха бясно. Въздъхна и продължи да гледа гледката навън.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 9:42 pm

Погледнах Ани. Беше стресната, притеснена, леко намусена. Зачудих се защо ли. Нямах си и представа какво й има, нито пък как да и помогна. Погледнах я и направо я попитах.
- Ани какво има ? Кажи ни, може да ти помогнем.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 9:52 pm

Ана помисли над думите, които щеше да каже и започна.
- Ами първо малко се притесних за тези Волтури. Не ми се ще да ме "отвлекат". После се сетих за нещо глупаво... - тук тя прекъсна и се чудеше дали да каже. - Ами нали помниш как ме намери в пещерата - чорлава, мръсна и с окъсани дрехи. Тези дрехи бяха едонствените, които имам, с тях бях нападната, бях погребана и прекарала няколко месеца. Сега няма как да ги нося - прекалено окъсани са. А другите дрехи не ми стават. Без да се обиждаш - но просто няколкото дрехи в гардероба бяха прекалено старовременски. - и тя нави ръкавите и крачолите на сегашните й дрехи. Тя направи крива гримаса. Не искаше да обижда момичето, но това си беше истината. Замисли се какво общо имат Волтури и дрехите. Изуми се на ума си, как е свързало тези две неща.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 10:08 pm

Едуард го нямаще при тях. Той разглеждаше стаите, докато не открие неговата стара. Лута се, луса се и си каза, колко голямо имение е не мога да си намеря старата стаичка.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 10:17 pm

Замислих се. Май трябваше да ходим на пазар за дрешки.
- То в другите стаи също има дрехи. Хм мисля, че имаше една стая с дрехи които бях накупила преди 2-3 години. Те са чисто нови и всякакви размери. Може да ти намерим нещо по мярка. А и във тази стая има много пари. После ако искаш ще отидем там да си намериш дрешки и да ти покажа къде са парите, ако някой път имаш нужда от тях.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 10:21 pm

- Става. Това е супер. Сигурно трябва да има нещо по моя мярка. Аз мога някой път да ида до стария дом. Там трябва да е мотора ми. Надявам се защото ми беше скъп подарък от... - тя премълча името. Реши да смени темата. - В районо около имението само вампири ли има или и хора? - запита усмихната.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 10:27 pm

Засмях се тихичко. Ние бяхме малко в страни от града, но все пак бяхме близо.
- Ние сме малко в страни от града, където са хората, но все пак сме близо до тях. Иначе това е наша територия и само ние сме вампирите тук. Други няма да видиш, а и ако видиш ще са за ден два най много.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 10:43 pm

Ана се огледа и попита:
- Къде е Едуард? Да не би да си търси стая? Дано да я намери, докато не се загубил в имението. - каза със смях. Надяваше се той да си прекара добре. Таман ще има с кого да си говори. "Той е приятна компания, а и е красив..." - като осъзна какво си мисли, разтърси си главата. "Я, стига. Той не ми е истински братовчед, но пак ми е роднина. Стига си мислила за глупости." След което се загледа през прозореца. Виждаше се двора, в който нямаше нищо. Беше прекрасен. Тя се усмихваше, докато някой не каза нещо, от което се стресна и си удари ръката в масата.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 11:21 pm

Заогледах се. Наистина Ед го нямаше. Заслушах се и го чух. Дам определно си търсеше стая.
- Търси си старата стая. Имението е толкова голямо, а той не е идвал от толкова години. Ти да не го харесваш. Забелязала съм те как го гледаш.
Усмихнах и се мило и зачаках да видя какво ще ми каже.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 11:32 pm

Ана се стресна от въпроса.
- Да го харесвам? Даже аз не зная. Приятен ми е. Сигурно защото е единственото момче вампир, което познавам, а и е... очарователен. Това е точната дума. И аз не зная все още. - каза тя объркано. Самата тя беше леко объркана.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 11:37 pm

Усмихнах се и кимнах замислено.
- Така е, хубав е, но има едно но. Може да е очарователен, но пък и инатлив. Носи му се славата на самотния Кълън. Много вампирки е отрязал, но незнам. Може на теб да ти потръъгне. Да се надяваме де. Е, искаш ли сега да те облечем в нещо по подходящо за такова хубаво вампирско момиче, като теб. Може пък и така да смекчим малко нещата.
Засмях се на ум. Ако успеехме да я облечем в нещо, което да подчертава красотата й, нищо чудно той да се прехласне по нея. Не се знаеше дали ще се получи, но от опит не боли.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 11:41 pm

- Едва ли ще ме забележи от тази гледна точка. А и като разбирам от тази носеща му се "слава" май успехите ми падат до нула, но мене не ме тревоже. Само да ми е приятел ми стига. Е, да тръгваме, но ще ми трябва много помощ. - каза и стана.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 12:30 am

Двете дойдоха. Ана забеляза, че нещо липсва, но какво... Изведнъж се сети.
- Да знаеш къде е Едуард? Май стаята му много не го иска, а? - пошегува се тя и седна. Усети, смътно чувство на тревога, но прецени, че няма за какво да се притеснява.
- Наистина ти благодаря. Страхотна си.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 12:33 am

Засмях се тихичко. Знаех какво се е случило, защото познавах имението и него много добре, така че бях сигурна, че е паднал в капана си.
- Спокойно, щом се посъвземе ще се появи, но до тогава да поразгледаме из каналите. Може да дадат нещо интересно, като за нас. - отговорих шеговито, докато започнах да прецъквам из каналите.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 12:41 am

- Както кажеш. - отвърна и се разположи на пода пред телевизора. Приятелката й се спря на нещо, но Ана не забеляза. Наслаждаваше се на облаците. Тя си беше отвеяна и винаги беше повече в небесата, отколкото на земята. Тя опипа белега на врата си - малък полумесец. Той беше незабележим заради спускащата се коса. На нея й допадаше донякъде белега - беше интересен. Дженифър...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 12:51 am

Въздъхнах. Беше се замислила някъде, но си пипаше белега. Бях го видяла докато я оправяхме. Обърнах се към нея и без да се замислям казах.
- Много е гадно семейството ти да бъде убито от вампир и след това да бъдеш превърната от убиеца им. Ти как смяташ ?
Тя се стресна. Не беше очаквала да знам за това.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 12:56 am

- Ами, чувството е отвратително. Понякога се чувствам гадно. В повечето случаи де, като се сетя. Иначе съм щастлива донякъде, че съм вампир. На моменти щях да откача. Искаше ми се да го намеря и да го убия. След няколко дена се отказах. Ставаше ми даже лошо от всичките миризми, но свикнах. - тя гледаше небето и леко докосваше белега.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 1:06 am

Ед бягаше, спъна се в друг негов капан и почна се туркаля надолу. Влезе с грум и трясък в стаята и се заби челно в телевизора. Той на очакваше да го разбие напълно, но това се случи.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 1:10 am

Ана се стресна и изпищя.
- Ед, какво правиш, по дяволите?! - каза и отиде до него. Обърна го по гръб и отиде за лед.
- Имаш ли нещо счупено или натъртено. - попита и докато търсеше необходимото, зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 1:20 am

- Ами освен, че врата ме боли малко отзади, няма проблем. Бях забравил старите си капани.- Ед с замъглени очи, видя че Ана се е променила външно и си каза леле колко е красива inlove , но неможа да и защото припадна за втори път.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 1:22 am

Въздъхнах. Май щях да купувам нов телевизор. Тогава Ани го попита дали има счупено или натъртено.
- Ани, той е вампир, Нищо му няма. Май все още се бъркаш с реалността на човеците. Искам да те попитам нещо.
Тя се обърна към мен и аз зададох въпроса си.
- Знаеш ли кой е убиеца и твоя създател и ако не, искаш ли да знаеш ?
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 1:50 am

Ана изтърва нещата и после ги вдигна. Не очакваше някой да я пита това. Бързо върна нещата и седна на един стол. Усещаше как сърцето я болеше - стоящо и безчувствено в гръдния й кош. Знаеше, че това е фантазия, но беше някак реално болката.
- Когато ни нападна, всички вече спяхме. Бях чула писъци от стаята на родителите ми. Оидох и видях вече мъртвия ми баща и умиращата ми майка. Когато вдигна глава вампира, аз замръзнах от паника и страх. Не можех да се движа. Мъжа-вампир доизпи кръвта на майка ми и се втурна към мене. Брат ми дойде и се хвъърли пред него. Беше спокоен, но ми изкрещя да бягам. Аз бях паникьосана още повече от гледката. Накрая вампира дойде при мене, захапа ме и започна да пие. Болката ме беше накарала да припадна. - тя отново пипна белега. - помня студеното, но и самодоволно лице, тъмночервените очи и изцапана уста. Малко ми е смътно, но горе-долу така изглеждаше. - след което тя преглътна една огромна буца, заседнала на гърлото й и продължи. - Аз хем искам да го убия, хем не. Ако постигна целта си, после какво. Ще го убия и край. Това няма да върне семейството ми. Но го ненавиждам за стореното. - повече тя не искаше да продължава. Беше й страшно неприятно, а темата беше болезнена. - Брат ми се опита да ме спаси, а аз какво направих? Как му се отблагодарих? - продума тихо на себе си.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 2:02 am

- Господииииииииииии!!!!!!!!!!!! - събуди се Едуард.
- Джейкъб се върна. Мога да го помириша от километри. Триша е на скалите, нейната сила е да ме вика чрез мисли. Казва ми, че са я спипали. Ами сега? Ако е той? - попита Ед уплашено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Всекидневната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Всекидневната
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА АЛЯСКА - AK :: Домът на клана Денали-
Идете на: