twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Всекидневната Vote_lcapВсекидневната Voting_barВсекидневната Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Всекидневната EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Всекидневната EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Всекидневната EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Всекидневната EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Всекидневната EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Всекидневната EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Всекидневната EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Всекидневната EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Всекидневната EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Всекидневната

Go down 
+5
Ренесме Кълън
Лукас Скот
Граф Едуард Кълън
Ана Томас Блейк
Дженифър Грейърс
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Всекидневната   Всекидневната EmptyСъб Авг 29, 2009 11:55 pm

Това е всекидневната
Всекидневната Decomat21
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 1:06 am

Ана беше приела предложението на момичето и сега търсеше къщата. Отне й много време и усилия, но накрая всичко се увенча с успех. Тя колебливо почука и зачака. Никой не й отговаряше, затова реши да влезе в къщата, която беше отключена. Момичето започна да я разглежда, след като бе почакала и никой не беше видяла. Попадна във всекидневната. Реши да остане права, тъй като беше мръсна. Чу нещо зад себе си и се стресна. Това беше...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 1:13 am

...една бележка на която пишеше.
'' За всеки дошъл в клана искам да кажа, че в момента съм във Форкс, скоро ще се върна. Също така и да го поздравя и да му кажа "Добре дошъл/ла". Може да си изберете някоя от свободните стаи, няма проблем, стига да не е моята. Не нападайте хората и не ги водете в къщата !!! Все пак сме вегетариански клан. Поздрави и приятно прекарване, докато ме няма


С уважение. Дженифър Грейърс.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 3:31 pm

Двамата дойдоха в къщата. Тя беше голяма и Ана много, много не я беше разглеждала. Седнаха на масата и Ани каза:
- Някой път мога и да дойда във Форкс. Чела съм, че е приятно място. - после се сети нещо и каза:
- За стаята ти, честно не знам. Трябва да има стая за гости или нещо подобно. Предполагам, че си идвал и друг път и може би имаш стая.- после взе една ябълка и започна да си играе с нея.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 3:38 pm

- Опа четвъртата ми сила е да не спя, то не е сила, а проклятие от 100 години те съм спал. Ще намеря се някоя стаичка. Когато ще идваш във Форкс, запомни наше-вампирски земи са горите, а плажа е на вълците. Иначе, ако се остави на страна това си е приятно местенце. - каза и Едуард и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 3:48 pm

- Аха. Жалко е само, че май няма да мога да плувам. За спането това е наистина като проклятие, ама ако има съзтезание ние ще сме заели първите три места. Няма кой да ни се опре. - пошегува се тя и отхапа от ябълката. Докато беше жива, това й беше любимата храна, която обаче вече нямаше вкус. Беше като водата - безвкусна. Подхвана я и я хвърли през прозореца. Докато падаше разкопа малка дупка в почвата и я зарови. После отново седна и каза:
- Аз обитавам стата на най-горния етаж, в дъното. Вампирите нямаме ли си някакви занимания?
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 4:28 pm

- Еми за 100 години не съм намерил аз занимание, което да ме вълнува, сега нащо семейство се опитваме да бъдем вегетарианци, но това не е занимание, а предизвикателсво. - каза Едуард.
- Ти имаш ли си занимания?
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 4:43 pm

- Ами обичам да чета ниги и да слушам музика, но от месеци не съм го правила. Обичам и да се разхождам в тихи, тъмни и закътани места. Обичам и високите скорости. Харесвам повече мотори, но и колите си ги бива. Обичам и да скачам от висико - трамплини и скали никога не са ми се опираали. - свърши момичето. Макар, че приживе правеше тези неща с приятели, тя все още ги обожаваше. Едуард...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 5:21 pm

Едуард каза:
- Сигурно ти липсва, живота като човек. На мене от време на време. Ам аз колете ме кефят повече, имам си една кола и е доста бързичка, ама не като мене. - пошегува се той.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 5:28 pm

- Ако има нещо по-бързо от тебе, то тогава ми се обади. - каза тя. - Не е възможно нещо да те настигне. Много малко ми липсва. Най-вече приятелите. Разглеждал ли си наоколо? - попита Ани. - Освен къщата, нищо друго не съм гледала. Боях се да не ме хванат или разкрият.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 5:51 pm

- Това е къщата на клана Денали, ти си от него. Тази зона е пълна с вампири от други клонаве от Аляска, ти си вампир. Дори и да те намерят ти ще използваш бързината си, няма да могат да те настигнат. Дори и да е замалко силата, ти ще избягаш.
- За хората, ще се държиш като човек, да ни мислиш че 100 години, като ходя само на училище, се дължа вампирски. Колкото повече години си вампир, толкова повечко почваш да се сближаваш с хората. То никой не може да те хване, ако ти разберат тайната. Със силите които имаме сем. Кълън и сем. Данали сме непобедими. Само се пази, ако те намери клана Волтури, те са много опасни.
- Ако искаш да се поразходим из Аляска малко и спокойно, имай ми доверие. - каза Едуард на новата си братовчедка.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 5:57 pm

- Защо Волтури са толкова опасни? - попита простичко. Всичката тази информация и се въртеше в главата, но този клан я заинтересува. От самото звучене изглеждаше древен и не особено мил към Кълън и Денали. Тя се сви на стола замислиена. - С какво ме заплашват, както и останалите? - говореше тихо, забила поглед в масата. Обзе я смътно чувство на страх, а стари спомени изникнаха. Едуард проговори и тя се стресна.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 6:46 pm

Най-после пристигнах в Аляска. Следващия път определено ще си взема колата или мотора. Усещах по себе си вонята на вълците и това ме дразнеше. Макар да беше леко доловима все още я усещах. Влязох във всекидневната и забелязах два силуета да седят да си бъбрят. Познах младата девойка, която бях поканила пред време. Зарадвах се, че се е присъединила. Те бяха толкова потънали в разговор, че не ме забелязаха. Застанах до вратата и казах:
- Чук, чук. Виждам, че имаме гост.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 6:50 pm

Ана се обърна. Лъхна я неприятна миризма - на кучета. Сбърчи нос и погледна новодошлия. Оказа се момичето, която беше намерила Ана.
- Здрасти. Да не си се била с кучета? В прочем, радвам се да те видя. - след което седна и обърна стола си такаче да може да говори с двамата вампира.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 6:52 pm

- ЯЯЯ Братовмедка помниш ме нали, Едуард Кълън не си ме забравила нали? - се пошегува малко. След това отиде и я прегърна.
- Е как си? - попита я той.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:01 pm

Намръщих се. Явно и те долавяха миризмата. Въздъхнах.
- Не, не съм се била с кучетата. Запознах се с няколко от тях, разведоха ме из плажа си. Нищо интересно, освен че сега мириша малко на тях, но до няколко часа ще се махне.
Облегнах се на стената и започнах да ги наблюдавам. Тогава Ед дойде да ме прегръща.
- Хех, разбира се, че те помня. Ти си просто най-големия всезнайко на света.
И тримата се разсмяхме при тези думи.
- Недей да ме прегръщаш толкова, да не се полепи и за теб тази отвратителна миризма. А всъщност какво те води насам ? До преди няколко часа аз бях във Форкс. Имате си доста интересна компания там.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:03 pm

Ана се усмихна при вида им, а после потъна в мисли.
"Зная, че това не са милички вампири. Сигурно са врагове на Кълън и Денали, но с какво. С какво ни заплашват? Това трябва да е някой властен клан. Щом са лоши, сигурно трябва и да пият човешка кръв..." - мислише и в съзнанието й изникна сцената, променила начина й на живот. Тя бързо разтърси глава, за да прогони тези мисли. "Ама сега съм вампир, имам сили и нови приятели. Живота ми пак е чудесен. Само с времето сме поскарани, но не е болка за умиране. Волтури... Кои по дяволите сте вие?" Мислеше докато се люлееше на стола. Без да иска загуби равновесие и стола падна, а тя остана да виси във въздуха. Другите двама се обърнаха очудени. Ана се засмя засрамено, бързо вдигна стола и седна.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:07 pm

- Да много сме интересни там, в съюз с няколко върколаци сме. Еми реших да ви погостувам, незнаех че ще се връщаш в Аляска, дойдох да се запозная с новите членове. Доведох и Триша, ама тя си тръгна имала работа във Форкс. - каза спокойно Едуард.
- Ами ти защо се връщаш, не ти ли харесва там? - попита той.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:10 pm

Погледнах Ани и се усмихнах весело. Поне вече ще е забавно в къщата, преди беше толкова .... пусто. Погледнах Ед и започнах да говоря.
- Ами запознах се с няколко вълка и бяха мили. Аз те видях, като остави и три вълка на плажа. Тогава бях с една друга от тяхната групичка. Забравих къде ви е къщата и се поизгубих, пък и нали нови има, та да дойда да ги посрещна. Като се върна във Форкс ще отида да говоря с водача на клана на вълците. Може ли да ми кажеш всъщност малко информация за него. Останах с впечатление, че кучетата много много не се съобразяват с водача си.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:18 pm

- Еми малко е трудничко, разбери водача не им е момче, а момиче. Незнам дали познаваш един Клауд, той го спасих, докато търсеше нов дом, той е върколак и е брат на водачката им, заради това ми дължат услуга и аз реших, докато Джейк, истинския водач, който е на почивка, като се върне да се развали съюза, но не знам какво целят. За сега съм в добри отношения с тях.
- Случайно да си видяла едно момиче, от клана Волтури, навърта се около къщата и понякога, около сем. Кълън. Та Волтури, Ана са лоши вампири пият човешка кръв и чак вълците се страхуват понякога от тях.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:21 pm

- И само това ли е причината с която заплашват клановете. Няма ли нещо друго? - тя се обърка. - Само защото пият човешка кръв и всички се боят? - говореше тихо, повече на себе си, отколкото на тях. И това си беше причина, но от това да се страхуват върколаците. Това няма смисъл.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:27 pm

- Те мрязат вампири и върколаци, движат се на огромни групи и са непобедими, незнам как е попаднала оная Волтури в гарата ни, но имахме ъсмет, че е сама. - каза Едуард.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:29 pm

Реших аз да и го кажа по подробно.
- Те са началото на нашата раса. Те са трима водача мъже и две женски. Привличат към своя класн само вампири, които имат необикновенни дарби. Ако има 2-3 вампира, които имат една и съща дарба те взимат този, на когото е най-силна. Те са много и са много древен клан. Невъзможно е да бъдат победени от сем. Кълън или от нас и дори ако се обединим двата клана също няма да успеем. Те са ни набелязали, защото ние живеем в хармония и се разрастваме, а и искат някои от нас, които имат дарби. За да бъдат победени, трябва всички вампири да се съюзим срещу тях, но едва ли ще стане някога. Те играят ролята на крале, владетели. Постоянно обикалят и тършуват и си намират причини да убиват разни племена и да взимат тези със необикновенните сили.

Погледнах я и попитах.
- Сега разбра ли ?
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 7:33 pm

- Няма как да са непобедими. Само да се съберат вампири и върколаци, ще станат на пух и прах. - появиха се пламъчета в очите й. Тя замахна с ръце и събори фруктиерата от масата. Пресегна се и в последния момент успя да я улови, само ябълките, червени като кръвта паднаха на пода. Тя ги събра и за секунди ги изми и върна във фруктиерата. - Дори и да съм вампир, май пак съм бедствие. - отвърна засрамена тя. - Тези Волтури не са чак такава заплаха все пак. Опасни са, но лесно ще ги победим, ако ни предизвикат. Този път беше много внимателна и успя да се издигне от стола и седна на земята.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyНед Авг 30, 2009 8:08 pm

Явно не ме беше разбрала. Май трябваше пак да и обясня.
- Те са много, ужасно много. Векове са тренирали бойни техники и всички имат дарби. Дори да се съберем сем. Кълън и сем. Денали + вълците, пак няма да успеем, прекано малко ще сме. Трябва много вампири да се съберем, че да успеем. Нямаш си и на представа колко много.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната Empty

Върнете се в началото Go down
 
Всекидневната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА АЛЯСКА - AK :: Домът на клана Денали-
Идете на: