twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Всекидневната - Page 5 Vote_lcapВсекидневната - Page 5 Voting_barВсекидневната - Page 5 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Всекидневната - Page 5 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Всекидневната - Page 5 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Всекидневната - Page 5 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Всекидневната - Page 5 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Всекидневната - Page 5 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Всекидневната - Page 5 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Всекидневната - Page 5 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Всекидневната

Go down 
+5
Ренесме Кълън
Лукас Скот
Граф Едуард Кълън
Ана Томас Блейк
Дженифър Грейърс
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyСъб Сеп 12, 2009 3:57 am

- Ами, докато с Дженифър седяхме и гледахме телевизиа... По-точно тъя гледаше, а аз блеех в облаците, когато изведнъж Ед се разби челно в телевизора. Предполагам, че се е бил хванал в някой капан... - каза замислена. После се обръщаше хем към Кои, хем към Ренесме, че да отговаря на въпросите им.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyСъб Сеп 12, 2009 4:01 am

- Съжалявам, но ще изляза. Трябва да ида в гората. - след което изчезна. Тя избяга толкова бързо, че не се виждаше.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyСъб Сеп 12, 2009 4:03 am

- много интересна история. - казах аз с провлачн глас. Ох ама че скука е в тук, в тази страна, в този континент.
- Съжалявам, но ще изляза. Трябва да ида в гората. - каза развалнувано младата вампирка и скокна и изчезна от погледа ми
- Може би има среща с някои= - промърморих си тихо аз, станах и излязох...
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 2:25 am

Едуард Кълън пристигна и почука на вратата. Той видя че Триша е зад него и я повика да дойде, след това зачакаха.
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 2:36 am

Триша последва Едуард. Никойн ямаше да наранява Ана!
- И сега какво?- попита тя любопитно.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 2:56 am

- Ще се борим с Волтури, с помоща на братовчедите ни. - каза Едуард.
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 3:08 am

Тришша се изкефи. Щеше да има битки!
= Значисега ще се бием!
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:02 am

Тъкмо Том се беше телепортирал,когато се почука...Той отвори вратата.Там видя Триша и Едуард.Пак виждаше Триша...След онзи случай...Но се опита да не обръща много внимание на тоа.
-Здрвейте.Какво става тук? - попита той.
-Ще се борим с Волтури,с ваша помощ! - каза Едуард.
-Аха...Какво е станало?Ъъъ,влезте влезте. - каза Том,след което ги покани вътре.Седната на дивана,след което Том зачака отговор...
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:04 am

Eдуард изчезна искаше да остане малко сам, Не понясаше войните, но той я беше предизвикал.
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:08 am

О, Какъв хубав късмет! Да види Том!
- Здрасти!- смънка тя и влезе. Късмета всеповече се увеличаваше. Сега беше сама с Том. КАкво блаженство!
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:11 am

Том беше малко изненадан от внезапното изчезване на Едуард.При положение,на това което се случи вчера в гората между Том и Триш,Том незнаеше какво да прави.Все пак покани Триш вътре.Когато седнаха,Том попита:
-Здравей.Е,какъв беше целия този цирк?За какво говореше Едуард.Аа,и искаш ли нещо а пиене?
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:13 am

- Аммм..- измрънках аз като влязох и имаше толкова много хора (вампири)
- ккаво става тук/ - попитах аз леко смитена. мале ставаше нещо много проблемно...
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:14 am

Тришас една.
-Здрасти... Незнам за аккво говори,но май е заради Ана. Вода, ако може.- каза Кълън. След вчера, тя незнаеше какво да каже
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:24 am

-Хм,ами малко...кръв?! -попита той,след кето е засмя. - Ами щом вода,така да е.
Той отиде до кухнята.Все две стъклени чаши и сложи вода в тях.Когато се върна,подаде едната на Триш,като отново я гледаше в очите.Когато седна,отпи и каза:
-А всъщност какво е станало с Ана?Май съм проспал тази част...Но щом ще се бием срещу Волтури...Вътре съм! - в един момент Том си помисли за Джейн,но се опита да не мисли за нея.Все пак беше Волтури...Между тях нямаше да стане нищо,а и той не искаше да прави такива неща без цел... - Е,какво е станало с Ана?
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:27 am

Момичи което познавам но не лмного момче кето леко мразя и става въпрос за човк които не познавм. Леле как се насадих в такова проблемно нещо. Почти винаги когато идвах тук съжелявах. Направо не е за вярване че пак се срещам с тези двамата...о боже и Волтури са замесени. мамка му никак не ми се искаше да се биа с чистокръвни, особенно чистокръвни на които симпатизирам. И съм кат тях...ама мамка му знам се аз че ще направя правилното нещо. Защо за бога бях такава...


Последната промяна е направена от katerina1991 на Пон Сеп 14, 2009 4:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:28 am

-Превързах и излекувах Ана.Имаше много следи от дрскания и имаше огромна дупка досърцето. Едва я спасих. Кои. Пак сес рещаме!- усмихна се Триша ипогледнакъм момичето.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:33 am

-Ъъъ,здравей! - каза Том,малко притеснен от това което стана вчера... - Значи Волтури са го направили,а?Ооо,ще им го върнем тъпкано! - за момент Том си помисли какво е правил,докато горката Ана е била едва ли не пребивана от Волтури...Напрао го беше срам...
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:41 am

- Май е било момиче...-каза Триша пиейки вода.
- Естествено!
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:45 am

-Mомичеата от Волтури са много коварни...могат да те накарат да направиш това което не искаш... - каза Том,наблягаки над "това което не искаш".Беше ужасно изнервен заради случая със Джейн,но се опита да го скрие...
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:48 am

Преиска ми се да почна да ги защитавам но това просто не беше за мен. Не исках проблеми=
- Дано се оправи. - казах аз и махнах с ръка за довиждане. Не ми се полагаха усилия а и бях гладна може би няколко дегустреции нямаще да са излишно, но аз за разлика от Волтури не убивах жертвите си. Какъв добричък човек (вампир) съм. Е сериозно си мислех да мина от страната на Волтури, ноооо... ох не снаех...
Излязох от тук с облекчение, не исках да виждам това момче повече


PS - XXX аз си лягам лека и мека
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:49 am

-Що да не си пробвал?- заподозря Триша. Нещо странно ставаше тук...
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:52 am

-Ааа,не! - заоправдава се Том... - Просто ги знам какви са.Винаги обичат да си отмъщават и да карат хората(вампирите) да правят каквото те искат! - довърши убедително Том...
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:54 am

-Аха.. Казаподозрително Триша.
- Искамда се извиня за вчера...
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:56 am

-Оу,няма проблем! - каза Том. - Всеки е със своите проблеми...А и аз нетрябвашеда прибързвам толкова...Може би по-скоро аз трябва да съжалявам...Все пак явно има някаква причина...Аако искаш кажи. - Довърши той,като е усмихна...
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:58 am

-Казах я предния път. Наскоро момче ме заряза и не съм в най-добрите си настроения.- каза Триша и също се усмихна. Спомни си за Дакън. Какво ли правеше той сега?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Всекидневната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Всекидневната
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА АЛЯСКА - AK :: Домът на клана Денали-
Идете на: