twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Покоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Зак Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Зак Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Покоите на Зак Волтури

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 23, 2010 4:22 am

-И аз те желая!-казах аз и се усмихнах леко,като продължих да я целувам,раната на устната ми се затвори,а кръвта изчезна много бързо,понеже Ат бе изпила всичката,едва ли и' харесваше моята кръв,но тя я изпи независимо от това.Тя беше много секси и аз я желаех толкова много,оставих чувствата си да ме водят.Аз леко спуснах ръката си по гърба и',докоснах бедрата и',а след това върнах ръката си по същия път.Атенодора докосваше тялото ми по много възбуждащ начин,аз започнах да се възбуждам леко от нейните целувки и леко се усмихнах,като не бях сигурен че тя го иска,но ако имаше проблем щеше да ме спре...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 23, 2010 4:31 am

Когато той започна да я гали Рай,леко простена но не от болка от удоволствието,което неговите ръце и доставяха. Не бе чувствала това чувство никога имаше чувството,че лети някъде. Неговите ръце бяха толкова нежни. А,тя също не спираше да го гали нито за миг не си даде сметка,какво ще и се случи и какво,ще почувства. В такива мигове наистина бе невероятно,че не може да фантазира,защото най-вероятно щеше да е нещо ужасно и щеше да се страхува.
Но в този момент,тя се отдаде само на чувството. Толкова и хареса,когато я погали по бедрата,че се усмихна доволно и постена,като го целуна нежно по шията,като прокара езичето си и след това го целуна. После нежно прошепна на ухото му и каза:
-Толкова ми е хубаво с теб...
Но думите и спряха,защото ръцете му минаха през място където просто я побиха тръпки и простена. Тялото и подсказваше,че не иска да се бори и че не се страхува.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 23, 2010 4:37 am

Аз осетих къде най-много и харесва да я докосвам и започнах да я галя точно на тези места,тя стенеше от удоволствие,телата ни бяха се притиснали едно към друго и аз продължих да я целувам,слязох надоло,като започнах нежно да облизвам врата и',като комбинирах всичко това с целувки.Продължих надоло,минах покрай гъриде и',корема и',а след това по бедрата и',които бяха много приятни на допир,устните ми леко пулсираха,тялото ми бе изтръпнало от удоволствие и се възбудих още,минах зад нея ,като леко я целунах зад ухото и го захапах нежно,което явно и хареса...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 23, 2010 4:58 am

Той владееше всичко сега бе над нея и я даряваше с сладките си ласки,тя трептеше от удоволствие,толкова бе прекрасно. Леко истегна врат назад,като цялото и тяло се изпъна. Ат до сега не бе мислела,че мъж може да и достави такова удоволствие,беше я страх да се довери на мъж,защото мъжете в училище я смятаха за кукла,а други я смятаха за проста блондинка и манекенка.
Целуна го страстно,за първи път някой я виждаше гола но не се притисняваше. Неговото тяло бе толкова силно и мажественно,че пред него тя изглеждате толкова крехка и чуплива. Прокара ръце през мраморното му гладко тяло,като захапа едната си устна леко но от страст не прецени и се ухапа сама и то много леко. Само 1-2 капки кръв избиха и раната се затвори,тъй като бе новородена се въстановяваше бързо. На него нямаше да му хареса нейната кръв но Амазаонката,каза че кръвта на новородените била искушителна дали само за нея. Забрави мислите когато той прекара ръката си по коремна и на долу бе толкова невероятно.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 23, 2010 5:08 am

Аз облизах капките кръв,тя бе значително по-сладка от моята,понеже тя бе новородена,кръвта и' ме подлуди още повече,бе толкова вкусна,сладко солена,съчетаваше се перфектно.Ръката ми продължи да обикаля нежно тялото и',не мислих за нищо друго освен за копринената и',бяла кожа бе толкова красива,моята кожа бе малко по тъмна от нейната,а бях срванително блед.Целувките ни продължиха праз малко по-малък интервал от време.Едва се отделях от устните и',толкова сочни и привлекатлни,исках да продължи вечно...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 23, 2010 6:56 am

Изпиващи целувки,толкова бяха хубави. Още повече я възбуди факта,че нейната кръв него ядоса,а сякаш му хареса. Обичаше,когато неговите устни се впиваха в нейните и жадно и сякаш бяха ненаситни. Не и пречеше толкова и харесваше,че всеки път тя го подтикваше да иска още. Галеше го нежно по гърба и пак правеше някакви фигури. Толкова харесваше тялото му,че не можеше да му устой.
Тя изстена толкова нежно,когато той прокара отново пръсти през гърдите и толкова нежно бе докосването,че мозъкът и се бонтуваха толкова сладки неща. Тя го целуна толкова страстно в прилив на емоцията добре,че можеше и без да диша,защото щеше да го остави без въздух.
Изтегна се на зад и каза:
-Искам те за винаги!
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 23, 2010 11:40 pm

Аз се усмихнах и я поглднах,нощта бе пред нас и всичко едва започваше.Аз я сложих да легне на моето място и се усмихнах.Започнах да я целувам и слизах бавно,като минах през шията и',след това гърдите и',корема и' и по-надолу.През това време нежно галих бедрата и' по начина по който и харесваше.Нашите любовни игри и същинската част щяха да продължът доста дълго...
-----------------------
След,като всичко прикючи,аз легнах до нея,погледнах я и се усмихнах.Целунах я нажно и казах:
-Беше невероятна нощ!-погледнах тавана и след малко затворих очи и неусетно съм заспал,това се случваше много рядко но все пак се случваше,когато съм много изморен и не съм спал отдавна...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyСъб Апр 24, 2010 5:36 am

Ат никога не спеше само седеше в една точка и се средоточваше и така си даваше почивка. Но сега тя галеше лицето му,толкова бе красив. Нежно го галеше и му се радваше. Не можеше да повярва,че толкова хубаво нещо и се бе случило. Не бе вярно,че жените изпитват супер болка,това бе най-хубавото усещане. Така и мина края на нощта и почти по голямата част от деня. Гледаше го как си почива и това я караше да се чувства добре. Той целуна леко устните му и легна на гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyНед Апр 25, 2010 12:55 am

След няколко часа се събудих,отворих очи и гледах продължително време тавана,след като се усъзнах видях,че Ат лежи на гърдите ми и се усмихнах.
-Добро утро скъпа!-казах аз и я целунах нежно,като сложих ръка на главата и'.Беше толкова приятно да лежи на гръдния ми кош,че не исках да мърда...
-Снощи беше невероятно нали!?-възкликнах аз и я погледнах.Целунах я отново и я погалихлих
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyНед Апр 25, 2010 1:59 am

Тя целуна Зак толкова нежно и се усмихна толкова весело и каза:
-Невероятно,а ти си като ангел когато спиш.
Легна до него като допря студената си буза до него,като го помилва нежно и каза:
-Не съм предполагала,че може да е толкова хубаво...
Отново го целуна след това каза:
-Днес какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyНед Апр 25, 2010 2:14 am

Аз протегнах ръце и се прозях,като леко притворих очи и се усмихнах,тя ме целуна,а аз и отвърнах и се усмихнах отново,прегърнах я леко и притиснах тялото и' до моето,тялото и' прилепна към моето и аз за трети път се усмихнах.Ат ме попита какво ще правим днес,аз се засмилих погледнах я и казах:
-АМи...незнам,но няма да "работя" днес!-заснях се и отново я прегърнах.Телата ни е резделиха и аз вдигнах възглаваницата малко по-нагоре и седнах,като се подпрях на меката,голяма възглавница и се завих до кръста...Взех дистанционното и пуснах телевизора и даваха някакъв сериал.Аз се сетих нещо,погледнах Ат и казах:
-Искаш ли да си стоим в леглото цял ден!-усмихнах се и погледнах към плазмата
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyНед Апр 25, 2010 2:44 am

Тя леко го погали по гърдите и леко палаво каза:
-Хъм... добре нямам нищо против...
Нежно го целуна но явно бе отслабнала но нищо не каза. Само леко се усмихна и отново го целуна. След това стана и си облече една черна малка рокля,която приличаше на нощничка. Отиде до банята и изми лицето си,за да може малко да се освеци. Косата и бе леко чуплива и се къдреше леко. Тя стъпи бавно усмихната,като леко се покатери на леглоъо и каза:
-Трябва да ида на лов.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyНед Апр 25, 2010 3:02 am

-Ооо...сега ли...как ще те дочакам...не искам да се отделяш пт меен!-казах аз,като я погледнах,бях като дете гледащо близалка която много иска да си купи и омолява майка си.Аз не исках да ходи никъде исках да стои по цял ден сгушена в мен или легнала до мен и аз да я целувам и прегръщам,нежното и' тялот да се докосва до моето и нейните невероятни устни да се прилепват към моите...
-Много ли ще се бавиш...защото може да изпада в депресия докато се върнеш-засмях се аз и я погледнах,като я целунах отново и я прегърнах силно...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyНед Апр 25, 2010 3:28 am

Тя се усмихна но бе отслабнала достатъчно и каза:
-И аз не искам да се деля от теб,ще остана днес с теб но утре трябва да идем,защото ще убия някой от слугите,а не искам,а и е забранено...
Легна на зад,усещаше всички миризми всякакви деликатни неща,дори чашите с кръв. Питаше се от къде идваше всичко това. Усмихна му се като го държеше за ръка. Не можеше да се отдели от него,а молбите му бяха толкова сладки,че не може да му откаже.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyНед Апр 25, 2010 3:11 pm

Аз се усмихнах и я хванах за ръка,като я стиснах силно,но нея не я заболя.Вгледах се в телевизора ,на който даваха някаква комедия,беше интересно,но ми бе по-интересно да гледам Атенодора,лежаща до мен...Аз я прегърнах и я целунах,тогава тя се съгласи да остане за днес и аз много се зарадвах,като я погеднах...
-Радвам се,че днес ще останеш,утре ти обещавам,че ще отидем да ти хванем нещо да се нахраниш!-погалих я по лицето и се усмихнах отново,когато бях край нея се усмихвах толкова много,че и аз неможех да си повярвам,че го правя с чувство.Ат ме правеше много щастлив и затова не исках да се отделям от нея...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyНед Апр 25, 2010 8:40 pm

Ат се усмихна,като погледна телевизора и каза:
-Винаги ми е ставало странно,когато видя щастлив край на някой филм и си мисля,че никога няма да се случи.
След това се засмя и каза:
-Но сега като те погледна и виждам,че наистина може да се случи...
Целуна го и каза:
-Не искам да ме виждаш,как ловувам понякога мога да съм много брутална,ако съм гладна.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПон Апр 26, 2010 12:09 am

-Ъъъ...в момента си в най-бруталното семейство...за къф брурализъм говориш-засмях се аз и я погледнах иронично.Едва ли е по-брутална от някой от нас...
-Тааа...ще дойда...къде ще ходиш да ловуваш?-попитах аз,за да знам за какво място да се подготвя.Целунах Атенодора отново и се усмихнах,като я целунах отново.Не спирах да я целувам,имах чувството че накрая ще и писне и ще ме изгони от стаята
...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyПон Апр 26, 2010 3:58 am

Тя се бе гушнала в него така сладко,че и бе супер удобно,макар гърдите му ба бяха от гранитогрес толкова здрави и мъжествени. съвсем бе забравила в кое семейство се намира,засмя се силно и каза:
-Да вярно забравих къде се намира но ми е толкова хубаво с теб,обичам целувките ти...
съвсем се разсея от въпроса,засмя и каза:
-Мислех да отидем в Африка,искам да преследвам лъв,от даван не съм го правила,много голяма тръпка ми е но ще се отправим към планините,чух че някакво гризли нападало стадата искам да го улова,сигурно е адски разсразнено,защото са пратили ловджйски хайки да го хванат. Не е вампир с сигурност,напада само стадата и има описание на мечката. Но ще трябва да се върнем в Форкс,преди върколаците да са ме изпреварили.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyВто Апр 27, 2010 4:00 am

-Оу...Африка супер...сафари!-казах аз и се ухилих,тя лежеше на гърдите ми а аз я галих нежно по лицето,прегърнах я и се усмихнах...Вече имах планове какво ще си улувя в Африка,щях да пийна малко животниска кръв,за разнообразие,мялко ми омръзна да пия все едно също...
-В колко часа утре смяташ да тръгнем...сигурно много рано за да може да се приберем ,по раничко,че може да имам работа-усмихнах се аз и я погледнах,като продължих нежно да я галя и докосвам по тялото.Харесваше ми да е до мен и да ме докосва,прегръща и целува,досега не бях изпитвал толкова силни чувства към някого
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyВто Апр 27, 2010 4:11 am

Тя го погали нежно по гърдите и каза:
-Ще идем преди залез,след залез лъвиците отиват да ловуват,ще хванем лъв кръвта му е по засищащи.
След това се качи върху него и каза ядосано:
-Стига с тази телевизия...
Целуна го страстно още пазеше спомените от красивата вечер. Толкова обичаше да го целува,че никога нямаше да и омръзне и искаше само това да прави:
-Не знам дали,ще ти хареса животинската кръв,а и аз смятам да взема малко запаси,ще открадна лъвчетата на стадото,защото новия лъв,ще ги убие,защо той щом мога аз и ще се нахраня.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyВто Апр 27, 2010 5:14 pm

Тя ми каза плановете си и се качи върху мен,спря телевизора и започна да ме целува страстно,аз отвръщах на всяка нейна целувка и отвръщах с все по страстна.Пуснах и език и леко я буднах,като тя легна до мен а аз продължих с целувките,като леко слязох надолу и започнах да "обработвам" врата и',нежните ми целувки неспираха,едва си поемах въздух,но продължаваа.Направих смучка,след това друга и леко облизах целия и' врат,нежно я погалих по бедрата,а след това по корема.Обичах да я докосвам.Ръката ми леко премина зад нея и продължих да я разхождам по гърба и',докато стигнах до главата на Ат и започнах да галя нежната и' и копринена коса,която ухаеше невероятно,аз вплетох пръсти в нея и се върнах към невероятните и' устни,като целувките продължиха да стават още по страстни и приятни...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyВто Апр 27, 2010 9:10 pm

Нежните му ръце бе толкова нежни,всяка негова ласка я караше да потрепне и да се чувства,както никога до сега. Толкова млада и жизнена кипяща от енергия и жадна за страст.
Ръцете и нежно го погалиха по лицето и заровиха ръце в косата му,като се спуснаха на долу и го погалиха по силните му мъжки рамене. Бе толкова силен,винаги се чувстваше защитена в неговите обятия. Толкова бе силен и толкова го обичаше,целуна го като езика и вече си знаеше работата и си играеше с него,както той с нея. Толкова бе възбуждащо и сладко,че винаги и харесваше.
Погали го по ръцете,като усети мускулите му. Леко качи единия си крак върху кракът му,като го доближи по близо до себе си.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyСря Апр 28, 2010 12:13 am

Аз леко се усмихнах и когато започна да ме докосва с невероятно нежните си ръце аз видимо изтръпнах от удоволствие.Беше толкова приятно да ме докосва нежно по ръцете,рамената лицето и къде ли още не,аз и се отдадох напълно,това казваха инстинките ми.Тя е първата с която съм толкова страстен и ненаситен.След като тя качи кракът си върху мен аз леко я преидърпах към себе си и след секунда телата ни бяха плътно прилепени едно към друго,а езиците ни се вплитаха и разделяха,като в ритъма на божествен и изящен танц,беше невероятно,диханията ни се сливаха в едно,телата ни се сливаха в едно,душите ни се сливаха в едно,беше невероятно усещане...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 EmptyСря Апр 28, 2010 12:49 am

****

Ат лежеше на гърдите му дишаше тежко и все едно летеше в облаците. Те бяха голи и тя не се срамуваше от това,нпогледна го и каза:
-Обичам те не мога да си представя живота без теб!
Гушна го,това,което направиха бе толкова хубаво,дори още по хубаво от първия път. Целуна го и каза:
-Искам те само за себе си,толкова си красив,че сигурно,ако те оставя без наглеждане,някойя ще те открадне.

***

Погледна стреснато чесовника и каза:
-Хайде Зак аз ставам,стефани ме чака.
Ако ще идваш обличай се. Тя стана облече дънките и удобни обувки с един бял потник и излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Покоите на Зак Волтури
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Покоите на Джейн Волтури
» Покоите на Джейн Волтури
» Покоите на Лара
» ПОКОИТЕ НА РЕЙВЪН И ДЕЙМИЪН
» Зак Волтури

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: