twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Покоите на Зак Волтури Vote_lcapПокоите на Зак Волтури Voting_barПокоите на Зак Волтури Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Покоите на Зак Волтури EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Покоите на Зак Волтури EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Покоите на Зак Волтури EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Покоите на Зак Волтури EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Покоите на Зак Волтури EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Покоите на Зак Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Покоите на Зак Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Покоите на Зак Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Покоите на Зак Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Покоите на Зак Волтури

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyНед Апр 18, 2010 2:51 pm

Покоите на Зак Волтури Deluxe-King-Room
Покоите на Зак Волтури Amazing-luxury-bedroom-design03
Покоите на Зак Волтури Modern-bathroom-design-natural-relaxation-concept1-500x302
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 3:54 am

Завъртя ключа и след това се откри красивата стая. Усмихна се явно харесваше лукса. Отправи се към банята,като искаше да отмие аромата на кръв. Пусна водата,загледа се в нея и сложи малко от ароматните соли. След това постави роклята на стола и обувките. Направи няколко грациозни крачки и стъпа с единия крак във ваната и след минуте бе цялата вътре.
Загледа се в приятните мехурчета на водата. Бе свикнала с лукса така,че не бе затворила вратата все едно се намираше в къщи.
Имаше още малко аромат но постепенно се отми с някаккъв приятен морски аромат и цветя.
За миг затвори очи за да се отпусне.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 3:56 am

След секунди се озовах пред вратата,отворих я и извиках:
-Ат...тук съм!-чух че е във ваната,аз се усмихнах и казах:
-Здравей...виждам че си открила релаксиращото ми джакузи!-засмях се аз
-Мога ли да се присъедния?-усмихнах се мило...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:02 am

В първия момент се изплаши помисли,че са слугите но след това видя Зак,отново се стъписа,защото бе гола,а никой до сега не я бе виждала така леко се присви,за да се прикри е и каза:
-А...
Но не можеше да каже нищо повече. След това леко извърна поглед,тя никога не бе с мъж така като сега и не бе свикнала,за това и беше адски срамно. Погледна мехурчетата и си помисли,че ако бе човек до сега щеше да е червена и да е избягала от ваната или въобще нямаше да бъде тук,а на поредния конкур. След това,каза без да поглежда към него:
-Знаеш ли че сега е кастинга за мис калифорния,на който щях да участвам?
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:05 am

-Сигурен съм,че щеше да го спечелиш,аз отивам в спалнята и ще те чакам там-усмихнах се аз,като забелязах,че я беше срам и затова я оставих сама.Отидох в сплнята,съблякох дерхите си и останах по боксерки,легнах в леглото и взех една книга,като се зачетох в нея докато чакам Ат...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:12 am

След по малко от минута тя грабна хавлията и се подаде от към вратата с увита кърпа около себе и невинно попита:
-Мога ли да те помоля за една твоя риза,утре ще пазаруваме но днес нямам нищо за обличане освен роклята...
Каза тя като направи няколко кразиозни крачки. Кожата и бе като мляко дори и като човек винаги е имала перфектна кожа. Имаше капчици по тялото,който блещукаха на светлината,а копринената и коса леко полепваше по мокрите капчици. Беше усмихна очите и вече не бяха златисто кафяви,а кърваво червени,като на новороден вампир,а усмивката и бе сладка и тайснтвена,липсата на грим я правеше невинна макар очите да казваха друго. Засмя се и каза:
-Радвай се,че не изпитвам студ,защото до сега щях да съм замръзнала.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:16 am

Аз оставих книгата и станах,като взех една хубава риза и и' я подадох,като се усмихнах...
-Заповядай...едва ли ще ти е много удобна,но става-беше прекрасна,нямаше нужда от грим или от каквото и да е,дори и да беше облечена с човал,пак щеше да е великолепна,знаех че всички вампири са съвършенни,но тя бе нещо повече...Аз легнах отново в леглото и и' направих знак да дойде при мен
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:21 am

Ризата бе много скъпа,качествено армани. Усмихна се леко след като закопча няколко копчета и бе по страхотното си черно белйо се приближи леко към него,след като я покани. Усмихна се и попита:
-Какво,четеш ако не е тайна...
След това като коте се покатери на леглото и го целуна по устните. Като ризата очевадно и бе изключително голяма,а тя бе толкова малка в нея. Вдигна леко ръце като дете и каза:
-Мисля че ми отива...
Засмя се палаво тя,като бе седнала на коленете си до него и бутна косата си от зад леко зад ухото,а от другата страна косата и покри бузата и окото но остави леката и усмивка открита. След това го погледна:
-Нещо ми има ли,много странно ме гледаш?
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:26 am

-Не просто си много хубава...-казах аз,като я дръпнах,целунах я и я пргърнах,беше много красива и мисля,че и тя го знаеше...
-Чета Божествена комедия на Данте Алигиери-казах аз и се усмихнах,тя беше близко до мен,а аз я бях прегърнал с едната ръка...Оставих книгата и я погледнах,като се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:34 am

Тя се усмихна леко бе толкова близко де него. Обичаше да и казват,че е красива но сега сякаш и харесваше още повече. Тя се усмихна и каза:
-Преди да стана вампир исках да стана актриса и четях постоянно "Сън в лятна нощ",толкова обичах Елена,а сега сякаш се превръщам в нея. Покорно слушам моя Демитрий...
Тя обхвана с ръце и го прегърна,като не усетно седна в него и каза:
-А,ти си първия мъж на който давам сърцето си...
Каза тя и го целуна,кръвта която пи тази вечер направо я подлуди,тя се отдръпна,като леко прехапа устни,още усещаше аромата на човешката кръв по устните на Зак. Погледна го,като се сдържаше.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:37 am

-О...извинявай-казах аз и станах,като отидох в банята и измих лицето си и зъбите си за да премахна максимално аромата на кръв,след като бях сигурен,че вече няма следа от кръв и аромати напомнящи за нея,се върнах в леглото и я целунах,този път дъхът ми ухаеше на мента и нямаше и следа от миризмата на кръв...
-Така по-добре ли е?-попитах аз и се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:41 am

Тя бе леко умопомрачена щом се върна тя бе застанала като на облак и леко си играеше с косата си и каза:
-Не бе нужно но благодаря но...
След това леко се изправи и докосна гърдите му с пръст и каза:
-Те моля да не ме оставяш сама в леглото!
Каза тя като след това се надигна и го целуна.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:49 am

-Няма да ходя никъде...скъпа-казах аз и отвърнах на нейната целувка и я прегърнах,като се усмихнах отново...Обичах да се докосвам до копринената и' кожа,ароматът и бе толкова хубав и изкушаващ,всичко в нея бе перфектно...
-Искам да останем тук,така прегърнати колкото се може повече време!-усмихнах се аз и я целунах...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:53 am

Тя се усмихна целуна го и каза:
-Където си ти там съм и аз!
Каза тя и го прегърна силно. Толкова много го обичаше,че не можеше да понесе мисълта да е някъде другаде без него. Целуна го страсно,както тя и най-вероятно той обичаше. Отдръпна се леко и каза:
-Може да не се целувам добре но никога не съм била с мъж до сега.
Каза тя и бе истина винаги по петите я следваше майка и никога не бе ходила на купони,въпреки че бе най-красивото момиче в гимназията.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 4:56 am

-Целуваш се невероятно...радвам се,че ще ти се насладя първи-казах аз и се усмихнах,като я целунах още по-страстно и пуснах езика в действие...Тя бе много "вкусна",целувките бяха така приятни,както никога досега...
-Обичам те...-промълвих тихо между една от множеството целувки...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 5:00 am

Тя чу думите,който бе търсила цял живот толкова и се искаше да ги чуе и накрая ги чу. Целуна го и също му прошепна искрено:
-Обичам те безумно!
Каза тя и го целуна отново имаше чувството,че ще я изяде но това и харесваше. Нейните целувки бяха сладки и нежни но отговарящи на неговата страст. Бе обвила ръце около него и се притискаше в него.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 5:05 am

Аз отвръщах на всяка нейна целувка с още по-страстна,тя ме нападна,като диво животно месо,но на мен много ми харесваше тази необуздана страст у нея...Аз леко я погалих по косата,а след това спуснах ръка по гръба и',като след това я върнах обратно,харесваше ми да я докосвам и тя да докосва моето тяло,беше невероятно усещане...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 5:10 am

Тя нежно го погали по лицето,обичаше да гледа лицето му изглеждаше невероятно. Премигна леко се усмихна и каза:
-Невероятен си!
Целуна го отново страстно,като се учеше от него. Тя бе послушната ученичка,като след това каза:
-Прости ми ако те ухапя,още не мога да се контролирам добре,а и още аромата на човешката кръв тече по вените ми и ме побърква...
Каза тя и при мисълта го зграбчи още по силно в прегръдките си,бе невероятно. Само още една целувка бе толкова невероятно.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 5:14 am

Аз леко се приближих до врата и' и тя си помисли,че може да я охапя,усети събите ми,които добряха кожата и',можеби малко се стресна,самоче аз я целунах много нежно,леко облизах врата и',а след това и устните й',целунах я и се усмихнах...
-Немислеше,че ще т еохапя нали?-засмях се аз и продължих да я целувам
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 5:19 am

Тя тръпнеше защото усещаше дъха му по тялото. Само леко преглътна и каза:
-Вярвам ти и мисля,не мисля ,че ще ме ухапеш...
Но след това го целуна по бузата и каза:
-Но ако ме ухапеш и аз ще те ухапя...
Каза тя игриво почти шеговито. И отново впи устни в неговите,като не спираше да го гали. Тялото му бе толкова мъжествено и същевременно толкова нежно за нея,като обработен мрамор.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 5:21 am

Аз обвих ръце около нежното и' тяло и продлжих да я целувам.
-Сигурно ще е много приятно да ме ухапеш!-засмях се аз и продължих със страстните целувки,които бяха много нежни,аз се стараех да не прекалявам с тях,за да не и' омръзне...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 5:28 am

Тя леко се усмихна. Остави го да се настани на леглото,целуна го още един път. След това леко го захапа за врата като само леко прокара зъпчетата си по шията му и леко го одраска но не забележемо и нежно,след това леко го целуна отдръпна се и каза:
-Обичам те Закари!
Целуна го и легна на гърдите му,като рисуваше страни фигури с пръста си върху тялото му. Бе запленена,намери си занимание за цял живот,можеше да лежи на твърдата му гръд и да не помръдва с часове. Само леко го погледна и каза:
-Ти си най-красивото същество на цялата земя!
Каза тя след това го целуна страстно никога нямаше да му се насити на устните никога нямаше да и омръзне,колкото повече вземаше толкова повече искаше да има. Погледна и се загледа в очите му погали го нежно и след това го попита:
-Щастлив ли си искам да те направя толкова,щастлив колкото аз съм в същност щом си до мен.


Забравих че вампирите в здрач не спят!
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 3:53 pm

-Щом си тук,аз съм щастлив-усмихнах се аз и я погледнах,наистина беше прекрасна,а аз бях щастлив щом тя е до мен аз бях също бях много щастлив,защото и тя е,прегърнах я и я погледнах,като се усмихнах...Реших,че още е рано да преминам на "следващата стъпка" и лекоя бутнах и тя легна до,мен.Погледнах я и се усмихнах отново...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyВто Апр 20, 2010 11:32 pm

Тя го погали по лицето и каза:
-Радвам,се че не ме последва в стаята,можеше да пострадаш. Явно храната бе подправена с нещо,а и капките кръв ме побъркаха!
Леко се надигна и го целуна,косата и се бе разпиляла по възглавницата. Прикриваше и се едната ръка от голямата риза,а не закопчаните горни копчета откриха красивата шия и пазва,като леки те очартания на гърдите и се виждаха. Тя му се усмихна изгледжаше като ангели след това нежно каза:
-Ще се оправя само да премине желанието за кръв и се нахраня с животинска кръв,ще имам повече контрол,защото ще отслабна.
След това стана отиде в коридора при слугите и след минута и донесаха удобнидрехи,тя се облече и каза:
-Зак отиди при сестра си,аз трябва да ида при Стефани,за тренировката.
Целуна го нежно,като носеше дънки,черни токчета и черна елегантна блуза.
-Обичам те Закъри!
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури EmptyСря Апр 21, 2010 1:11 am

Аз се усмихнах и полежах още малко,обичах да мързелувам,но трябваше да ставам,затова се надигнах някак си от леглото,облякох една черна риза с къс ръкав и едни дънки с маратонки,като оставих няколко разкопчани копчета на ризата...Изляох и заключих вратата....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Покоите на Зак Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Зак Волтури   Покоите на Зак Волтури Empty

Върнете се в началото Go down
 
Покоите на Зак Волтури
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Покоите на Джейн Волтури
» Покоите на Джейн Волтури
» Покоите на Лара
» ПОКОИТЕ НА РЕЙВЪН И ДЕЙМИЪН
» Зак Волтури

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: