twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Гората - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Гората - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Гората - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Гората - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Гората - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Гората - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Гората - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Гората - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Гората - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Гората

Go down 
+4
Стефани Волтури
Касиди Хемсуорт
Деметри Волтури
Джейн Волтури
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 2:49 am

След по малко от минута бяха в гората. След кат видя Бет,я прегърна силно,нямаше нищо в нея никакво електричество. Хвана я за ръцете и каза:
-Наистина бяха много груби към теб,не го заслужаваш но просто не трябваше да им обръщаш внимание.
После пусна едната и ръка и каза:
-Не се сърди на брат си,че не ти обърна внимание,беше го страх дали няма да пострадаме. Не искам д се карате,направи го заради мен,нека края на вечерта поне бъде весел.
Каза тя като и се усмихна топло.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 2:52 am

-Не брат ми трябва да се научи как да се държи с мен.Все пак сме без родителите и само той ми е единствената закрила.-казах аз и продължих да хленча
Мразя Стефани държеше се така сякаш не е само водачка на клана и и водачка на сърцето на брат ми.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 2:55 am

Аз отидох до сестра си и я прегърнах,като казах:
-Вече не прави така...-усмихнах се леко и я попитах:
-Ще ми простиш ли?-надявах се силно отговорът и' да е да,защото не исках да съм в лоши отношения със сестра си-един от най-близките ми хора
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 2:59 am

БЕше ми се размазал грима изглеждах ужасно.Погледнах брат си с размазания грим и казах:
-Знаеш че единствената ми закрила си ти но какво направи.НИЩО!-казах аз и не отвърнах на прегрътката.-Сега ще си понасяш последствията.Знаеш колко ми беше тежко че изгубихме нашите, но ти какво пак направи НИщо!
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 3:02 am

-Защо си мислиш че на мен не ми беше тежко,защо си мислиш,че го приех толкова лесно,трябваше да се грижа за теб,да изкарвам пари,да те пазя,местихме се постоянно... това е НИЩО така ли,мислих си поне че ще си ми благодарна-казах аз,като обясних всичко на сестра си,не бях и го казвал никога,защото не исках да го знае,но мисля че сега му беше времето да ме разбере...
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 3:06 am

Бях седнала на един клон високо, и доста далеч от тях, въпреки това ги виждах и чувах идеално. Те обаче си нямаха и понятие, че съм тук. Слушах ги, и злобата с която говореше сестрата на Зак направо ме отврати. Това момиченце не разбираше, че не го правех нарочно и държеше на своето. Държеше се като съпруга на Зак. Той имаше семейство, имаше и любима, а тя го караше да избира между това, и това да се кита някъде си с нея. Където има само вегитарианзи, той не би бил приет и ще е нещастен.
Никой от тези, които седяха там не съзнаваха, че в момента са си добре. Ако на власт беше някой като Кай, до сега биха били мъртви, или нещо по-лошо.
Колкото до Ат, тя имаше характер, харесваше ми. Продължих дъ слушам с интерес странният разговор.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 3:10 am

П.П ссори за спама ама Стефани ако не спреш ще се наложи аз да те спра.
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 3:12 am

Ат изкрещя и каза:
-Престанете да се карате тук не му е мястото да се забавляваме. Волтуре е строг клан,който със сигурност,щяхме да бъдем разкъсани и дори брат ти да искаше да се съпротивлява,ако не се бяхме защитили сами. Зак се е доказал,а ние тук сме нищо,ти го знаеше Бет тук не е място за забава не мисля,че Волтури може да се забавляват,както ти си мислиш.
След това пое си въздъх,очите и бяха кървави и каза:
-Нека да се приберем и да се наспим,а утре,когато Стефани ме обочава вие ще идете да се забавлявате! За разлика от вас аз вече и родители нямам нямам и приятели,за това бъдете благодарни и на това което имате пък би било и то да не ти харесва,по добре брат,отколкото никакъв брат!
Каза тя,като тръгна напред към замъка,като не искаше никой да види сълзата,която покапа по бузата и и бързо бе отметната на страни. За първи път я заболя ужасно много от думите и.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 3:29 am

Нямах какво повече да слушам тук. Говореха си неща които не ме интересуваха. Всъщност бях дошла с намерението да сваря Бети сама, за да си поговоря с нея, но не успях, бяха ме изпреварили. Скочих от дървото, като вампирите които наблюдавах чуха шум, но когато се обърнаха нямаше никой.

Офф. Бети, би ли си проверила ЛС-то ;]
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 3:31 am

Аз хванах Бет за ръка и [b]тя благоволи да дойде,като настигнахме Ат и тръгнахме към замъка заедно...
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyСря Апр 28, 2010 2:58 am

Ръмженето на мотора ми се чуваше от далече. От зад със доста голяма скорост ме следваше мерцедесът, със Ат и Зак в него. Когато стигнахме в началото на гората, спрях рязко, а колата като че ли в синхрон с мотора ми направи същото.
-От тук пеша! - казах им, като облегнах мотора на стойката му, и отидох до багажника на колата. От там извадих разбира се шишето с кръв, проследявайки как очите на Ат се впиват в червеният цвят на течността.
Със скоростта на вампира тръгнахме на горе, и на вътре във гората, а когато най-на края спряхме, ги бях завела на една доста обширна поляна. Там се обърнах към тях и оставих шишето на земята.
-Е, до тук сме! - очакрайки реакцията им.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyСря Апр 28, 2010 3:09 am

Беше по гладна от всякога и кръвта не и помагаше. Отлепи поглед,не докосваше Зак,бе малко ядосана и съжали,че го намесва 100%,щеше да го използва въпреки предопрежденията. Тя следваше Стефани,не искаше да се подлага на това искаше да с еприбере и да не участва в този парад на глупоста,който позволи да стане. Стигнаха след дълго вървене след това каза:
-Мисля,че това ще свърши зле!
Каза тя направи няколко крачки.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyСря Апр 28, 2010 3:11 am

Карахме с бясна скорост по улиците,а на мен много ми харесваше понеже бях голям почитател на високите скорости и екстремните преживявания.Карането на кола с голяма скорост едва ли можеше да се нарече екстремно,но все пак беше много хубаво.Стеф спря рязко мотора и аз в синхром с нея спрях мерцедеса,трябваше да продължим пеш нататък.След около половин час стигнахме на една голяма и обширна поляна,която явно бе за тренировки,не очаквах тоно това,а нещо повече.Стефани бе взела едно шише с кръв,което изглеждаше много апетитно и леко се облизах,но не трябваше да се лакумя...
-Е пристигнахме значи,ами да започваме!
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 1:28 am

-Мисля, че това ще свърши зле! - чух да казва Ат, когато слизаше от колата. Това ме подразни леко, но съвсем леко. Само малко погъделичка самочувствието ми.
-Спокойно, знам си работата! - отвърнах и, без да я поглеждам. Шишето с кръв седеше до мен, и аз проследих как очите на Атендора го гледаха жадно. Тогава се обърнах към Зак и видях, че и той гледаше по същия начин.
-Сдържай се Зак, не е за тебе! - казах му, като на шега, въпреки че си беше точно така. Усмихнах се едва забележимо. Погледа ми отново се измести и прикова в Ат.
-Започваме ли? - попитах я и вдигнах шишето, като го метнах към нея. Тогава видях доста разтревожените и очи, да се впиват в червената течност, а после в мен. - Ако стане нещо, ще те спра, не се тревожи...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 2:42 am

Грабна шишето,погледна към тях. След това изпи шишето и след това няколко минути,нищо не стана. Но изведнъж нещо,като огромен балон обхвана Зак но Стефани остана извън него. Зак леко се изгърчи на земята но щеше да се съвземе не бе достатачно да го убие. Но извън него се излъчваше огромно електричесто. Ат премигна,какво подяволите ставаше,това бе сякаш електричен щит. Тя само сърцето и се разтуптя. Зак лежеше на земята искаше да го докосне но и тя излъчваше електричестов:
-Подяволите казах ти че това ще свърши зле!
Птиците падаха,повалени от електрически ток,а тревата се палеше. Сякаш нищо не можеше да го пробие. Стефани с еопита да я згърчи от болка но тя не помръдна,само гледаше уплашено.


Електричеството ми образува щит,неотрализиращ психо атаки.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 3:36 am

Още преди да започне аз леко я погледнах и останових контакт със мозъка и',а от там със сетивата и',тя нищо не усети,но това бе част от плана,трябваше да имитирам собствената си смърт...
Изведнъж тялото което лежеше на земята изглеждаше мъртво и безжизнено,илюзията наистина имитираше смъртта ми,а аз се появих на едно дърво,всичко това бе илюзия,която бях подготвил преди да се появи щита,а веднъж завършена неможе да бъде прекъсната от всякъкви неутрализации на писхическо въздействие,а веднъж остановен зрителен контакт тя е в моята илюзия докато не реша аз,моите илюзии бяха едни от най добрите сред вампирите,стана доста бързо затова беше почти незабелижимо.Аз се скрих зад един клон,за да не ме види Ат и да си мисли,че ме е убила,сега бе време Стеф да си върши работата.Не исках да натъжавам Атенодора,но беше за нейно добро,а и си бях невредим
...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 3:48 am

Щом видя бежизнения Зак,щита и енергията се засили. Тя се ядоса и каза:
-Мъртва си ти го причини не трябваше да идва! Мразя те Стефани ти си коравосърдечна кучка....
Гората се подпали,толкова силно гореше. Тока циркулираше,кръвта го захранваше можеше и още,защото гнева и сълзите и бяха нарастнали до не обратими количества. Нищо не се пропусна мислите и бяха насочени,как да убие Стефани. Настъпваше бързо и скоро Стефани,щеше да бъде опърлена с не човешки ток,дори не вампирски. Сълзите и се стичаха,имаше чувството че ще умре искрещя и цитът лумна по силно:
-Ти си виновна и ще те убия кълна ти се!
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 3:47 pm

Пристъпвах на зад, като бях близо до щита и, но не попадах във него.
-Виждаш ли? Не съм аз виновна.. - започнах да и говоря с обвиняващ тон. - Ако продължаваш така ще убиеш още!
Трябваше да се почувства виновна за това което беше станало, за да се почувства след това и зле. За да разбере, че контрол може да има, и зависи от нея.
-Ако убиеш и мен, тогава какво? Само ще ти тежи още на съвестта! И тогава няма да има кой да ти помогне. Хайде, заради Закари, овладей се! - последното изречение го извиках. Изречението, което съдържаше името на Зак. Тогава, като че ли на момичето и просветна, и лека по лека гневът и започна да спада. Метнах един бърз поглед на Зак, който седеше на дървото. Укорявах го. Не трябваше всичко да става толкова бързо.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 4:38 pm

След като видя Зак на дървотолеко го намали но още бе много ядосана. Обърна се и не погледна нито Зак нито Стефани. Ако бе бе погледнала към дървото да види Зак там,щеше да я убие без да и мигне окото. Тя напълно за миг загуби разсъдъкът си мислеше само как да я убие. Щита постепенно намаля,като стигна до нея съвсем и я обви бавно,като от очите и не се стичаха сълзи,а кървави сълзи. Бе загубила способността да плаче с човешки сълзи. Болеше я повече от колкото да я нападнат,очакваше го от Стефани но от Зак не го очакваше. Стисна зъби,извърса двете кървави капки от лицето си и погледна към небето.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 1:03 am

Аз слязох от дървото и моментално се появих до Атенодора,погледнах я и леко се проближих,като я докоснах отначало и щом разбрах,че няма вече опастност я прегърнах и изтрих сълзите и',които бяха доста необикновенни,за първи път през живота си виждах подобно явление.Сълзите бяха от истинска кръв,миришеха на кръв,изглеждаха като кръв,сигорно имаха и вкус на такава,аз я погледнах и казах успокоително:
-Спокойно...добре съм...-прегърнах я леко и тя се успокои напълно
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 2:06 am

Ат обаче не бе много спокойна удари го с ток,който леко го разтресе. Тя стисна зъби и каза:
-Няма да пия никога човешка кръв да ви е ясно!
Беше и много тежко,че го удари с ток. Не искаше да поглежда Стефани,заради нея можеше Закъри да умре и това я караше да я намрази от дъното на душата си.
Седна на един дънер и се опита да се успокои не можеше да мисли. Само я болеше,не можеше да си го прости,че се е подвела по ъкъла на някой.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 2:11 am

Погледнах Атенодора и отидох до нея,като я прегърнах и целунах...
-Виж...прости ми...но не беше Стефани...а аз,аз мога да правя илюзии,заблудих те че съм мъртав,аз през цялото време бях зад дървото още откакто пристигнахме на поляната,там където ме уцели нямаше никого,само ти ме виждаше там...много съжалявам прости ми,но беше за твое добро-казах аз и седнах до нея като се надявах да не ми се сърди много...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 2:16 am

Ат се обърна кървава сълза се стече от окото и и тя каза:
-Зак,ако нямаше дарбата,заради Стефани,щеше да си мъртъв. Иска да разбере капацитета на дарбата ми,подяволи те не мога ли да си пия животинската кръв и да не преча и навреждам на никого,както правя през шибаните 5 г. на никого не пречех и на никого не вредях!
Дишаше бързо и се опитваше да се успокой. Енергията и пак се засили,кръвта,още я подхраваше.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 2:36 am

Тръгнах с бавна, човешка крачка към тях и застанах от преде им.
-Съжалявам - поденах към Атендора - Слаба си, но се справи. Разбра как се прави нали? Разбра, че ако не го контролираш или поне подтискаш, ще нараняваш най-близките ти.
Момичето хвърли един изпълнен със чиста злоба и омраза.
-Сега сигурно ме мразиш, но..-погледнах към Зак-..беше за доброто на всички!
След като казах каквото имам да казвам. Ат не продума и звук, като че ли беше в шок. Реших, че е време да ги оставя за малко на саме, за да успеят да си поговорят.
Качих се на мотора си, и затворих очи когато двигателят замърка, когато го запалих. После се изгубих в далечината.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 2:44 am

-Не искам да я виждам,никакъв урок не ми даде,това което го знам си го знам от преди. Възхищавам се на това,че е толкова дълък потомък на Волтури. Но аз не съм играчка и не може да се постъпва така с мен,все едно съм развалена и трябва да ме програмира по свой вкус!
Ядосана беше безумно ядосана:
-Колко пъти трябваше да и повторя,че дарбата ми е под контрол,когато пия животинска кръв,а тя дай да ме ядоса...
След това каза:
-Закари,разбираш ли си,че само косъм ме делеше да не я убия заради теб,ако не се бе обърнала,да проследя погледа и къдее,щях да я изпържа като къртов.
Премигна и каза:
-Няма да говоря повече с нея като съм тук...
След това тръгна на долу.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Гората
» Гората
» Гората
» Гората
» Гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера-
Идете на: