twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Voting_barКъщата на Кълън в Бургас - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Къщата на Кълън в Бургас

Go down 
+5
Алек Волтури
Граф Едуард Кълън
Акита Самаио Акаши
Томас Денали
Лукас Скот
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 11:28 pm

- Какво става тук?- попита Триша Томас, който беше пред нея.
- Това е парти нали? Или войната е започнала?- тя се колебаеше. ох, какво си мислеха. Да победят Волтури? Естествено че можеха. Какво акто са повече, качеството е важно.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 11:28 pm

Думите ми се набиха болезнено в главата на Алек:
"НАЛИ ТРЯБВАШЕ ДА СИ ИМАМЕ ДОВЕРИЕ!?НАЛИ НЯМАШЕ ДА ХУКНЕШ ДА МЕ ЗАЩИТАВАШ?!НАЛИ ВЪОБЩЕ НЯМАШЕ ДА СЕ ЗАКАЧАТЕ С ТЯХ ПРЕДИ ВОЙНАТА!?
Е,ГОСПОДИН А.ВОЛТУРИ,МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ТЕБ И НА ДЖИЙН,ЧЕ МИ ПОДРОНИХТЕ АВТОРИТЕТА,СЯКАШ ТОЗИ ГЛУПАК МИ Е НАПРАВИЛ НЕЩО..."
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 11:31 pm

Почувствах болката на Алек и бързо препратих послание към Джейн.
"Аз се телепортирах първа. Алек нищо не ми беше казал. Не го обвинявай. Ще се разберем после,даже след малко,защото идваме!"
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 11:33 pm

- КЪЛЪН да поздравиш Ана от мен. - казах с голяма нотка подиграфка и се качих в колата.Отпрашиш към имението зада тренирам Лара.През целия път неможах да сваля доволната усмивка от лицето си.ЧУх думите на Джейн и отвърнах тъйкато си общувахме чрез телепатия."Сестричке знаеш какав съм не се здържах трябваше даго направя не се тревожи за нищо.Джийн няма нищо Джейн знае какъв съм и на какво съм готов за семейството си щях даго нападна ако нети бях обещал че ще се здържа до войната".
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 12:51 am

-Е,оставиа ни.АМи дълга история.Като за начало днес дойдоха до дома ни и се заяждаха...и така се стигна до тук.Предлагам да влезем вътре ,има да се оговаряме.Хайде,влизаме ли?
Попита Том,след което тръгна да влиза навътре...
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:58 am

Едуард се върна при свойте хора, защото му стана тъпо сам на плажа.
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 2:44 am

Триша неможеше да се държи повече.
- Чакай...-промълви тя и спря Том.Обърна лицето му към своето и го целуна. Най-сетне се разкри.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:16 am

Toм беше изненадан.След всичко което стана,а сега това.Лицето му се зачерви.Незнаеше дали това е възможно за вампирите,но стана.След целувката на Триш,Том я прегърна и отвърна на целувката й,без да се интересува,че Едуард е около тях,той притисна леко Триша леко до себе си и продължи със страстните целувки...
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:20 am

Триша продължаваше да целува красивия Том забравяйки останалия свят. По едно време се сети, че Едуард е там. Но какво пък толкова, и той е целувал Ана! Триша спря.
- Мисля, че толкова ти стигат!- каза тя и го прегърна.
- Ееех...
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:27 am

Том унемя...незнаеше какво да каже...Изведнъж се истъси и каза:
-Еее,искам още! - след което се засмя. - Добре де,щом казваш...Нека влезем вътре,защото може още някой от Волтури да се врътне...А и трябва да се оговорим за накои неща...
Каза Томас,след което хвана Триш през кръста и тръгнаха навътре...
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:30 am

- Много искаш!- изхили се Триша след акто влязоха вътре.
- За какво щяхме да говорим?- попита тя любопитно. Но не я интересуваше де...
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:54 am

Когато влязова в хола,Том и Триш се настаниха на дивана едн до друг,а Едуард седна на фотьойла.
-Мисля че трябва да измислим плановете за нататък...Те знаят слабите ни места,време е и ние да ги разберем.Джейн се беше сгущила с един.Не му знам името.Но мисля че ако те искат да нараняват Триш,за да ме заболи,може би и ние трябва да подходим така.Или по-скоро подобно на това.Това според мен е нейното слабо място.Това исках да го кажа сега,защото после може и да забравя.За сега първата ни работа е да доведем Ана тук,да й помогнем,и да направим защитни заклинания и какви ли не още неща около къщата.Така,че да неможе да ни проследят и да неможе да чуват и виждат това,което става тук.После трябва да наберем още членове на групата.Мисля че Кой ще е една от тях.Все пак щ трябва да пговорим и с нея.Кажете вие какво мислите...
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:57 pm

- Ха! Щели да ме заплашват! Ама моля ти се! Ти за кой говориш? За мен или за някой заек?- Триша се изсмя. Нея да я пребият? Пффф! Абсурд!
- За Ана имам грижата аз! Мога да се оправя!- намигна тя на Едуард. Щеше да идаде някоя отвара илибилка... Но товяа нямаше да е достатъчно. Трябваше спешно да прегледа Ана. Триша се изправи.
- Съжелявайм хора, но аз трябва да вървя!- каза тя и изтича до вратата.
- После пак щес е видим... Том!- довърши Кълън с леко закачлия тон и се шмугна през вратата.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 2:28 am

- Ще я изчакаме там или аз да я зема, а ти сам да се телепортираш? - попита го Едуард.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 2:40 am

-Предлагам,да започваме...Аз ще отида да взема Ана,а вие стойте тук,и измислете нещо...Когато се върна ще обмислим какво да правим,и как да защитим къщата...Идвам сле малко - каза Том,след което целуна Триш,стана и се телепортира...
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 2:47 am

Едуард видя, че всички изчезнаха и си пусна телевизия.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 2:49 am

Том,Триша и Ана се телепортираха в къщата:
-Така,дайте предложения за защита на къщата!
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 2:57 am

Едуард беше направил едно много голямо игрище, за да тренират там всички и да си подновяват силите. Беше и направил много изходи за бягство, които не бяха довършени. Той го беше направил това с бързината си, но пътя до долу беше много дълъг, имаше само една стълба. Той се покачи по нея и видя другарети си, като седна на дувана, беше се изморил много. Той им каза:
- Здравейте отново.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:04 am

Всичко стана много бързо. Изведнъж някакво момче се появи, грабна двете и ги телепортира в някаква стая. От неочакваното пътуване на Ана й прилоша, а и от стоенето права се олюля и падна на пода. Опита се да стане, но успя само да седне, наранявайки дясната си ръка. Цялата пребледня.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:20 am

Eдуард отиде да и помогне, като я взе и я сложе на дивана и попита:
- Мила добре ли си? - беше разтревожен, все още не му се струваше, че е добре.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:24 am

Том отиде до Ана и каза:
-Много,много съжалявам...Не трябваше да го правя така...Казвам се Томас...Томас Денали,и предпочитам да ми викат Том.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:27 am

- Добре съм. - измънка тя и се опита да стане, показвайки че е силна, но раната я заболя и от бързото ставане се замая и отново легна. Разтърси глава и пак опита да стане, но с малък резултат. Накрая успя да се задържи в седнало положение, подпирайки се на Ед. Погледна Том за дълъг момент и го попита
- Ти трябва да си Том, ам извини ме но поразително приличаш на баща ми. И той се казваше Том. Да нямаш нещо общо с него? - попита тя, но й се искаше дори да не си го беше помислила. Всичко това я накара да си спомни инцидента. Тя се натъжи, но се опита да не го показва.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 6:24 pm

- Томас Денали!- изкрещя Триша.
- Как смееш да караш Ана тук. Тя не е пригодена за пътувания! Не се перчи че ще ти забърша един плесник и няма да ти е добре! Ясно?- попита Триша и наперено отиде до Ана.
- Веднага отиваш в стаята на Едуард. Не ми пука кой какво ти разрешава. Отиваш там!
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСря Сеп 16, 2009 10:37 pm

Том незнаеше какво да каже...Да отворови на Ана,или да послуша Триш...Ами какво да каже на нея...Без да казва нищо,той влезе в стаята на Едуард.Седна на леглото и започна да слуша,какво става отатък.Изведнъж стана,отвори прозореца на стаята и скочи в двора...
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 11:27 pm

Ана спеше от няколко дни. Беше се събудила на няколко пъти, но съвсем за малко. Сега тя сънуваше как върви в една гора със семейството й. Изведнъж те започнаха да избледняват един по един и падаха на земятя с окървавени вратове. Ана застана пред брат си, за да го защити, но нищо не се получи. Той падна, гледайкия по същия начин, както когато бяха във къщата и вампира пиеше кръвта му. Фона започна да се сменя с тъмен и тя отново видя мъжа. Започна да пищи и се опита да побегне, но нищо не стана. Вампира я хвана и започна да я разтърсва. Изведнъж лицето му се промени и се превърна в таво на Том. Ана се бе събудила и седеше на дивана, цялата тресяща се и гледаща хем уплашено, хем изненадано момчето. Осъзна, че явно като е викала е викала и наяве. Том...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Sponsored content





Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Кълън в Бургас
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Джейк Кълън
» Бургас
» За къщата
» Къщата на сем.Дьо Парр
» Къщата на Джейкъб

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: България-
Идете на: