twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Къщата на Кълън в Бургас Vote_lcapКъщата на Кълън в Бургас Voting_barКъщата на Кълън в Бургас Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Къщата на Кълън в Бургас EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Къщата на Кълън в Бургас EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Къщата на Кълън в Бургас EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Къщата на Кълън в Бургас EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Къщата на Кълън в Бургас EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Къщата на Кълън в Бургас EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Къщата на Кълън в Бургас EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Къщата на Кълън в Бургас

Go down 
+5
Алек Волтури
Граф Едуард Кълън
Акита Самаио Акаши
Томас Денали
Лукас Скот
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 9:42 pm

Тук се намира една от къщите на Кълън тя се намира в Българския грат Бургас.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 9:46 pm

Когато пристигнаха пред къщата,Том каза:
-Ахам,значи е това,така ли?Чудя се как ли Кой ще се отърве от тях...Е,като за начало да попитам...какво следва?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 10:26 pm

Бях усетила миризмата на Томас Денали.
-Ужас! Денали!-помислих си аз,затова реших да се телепортирам.
Още бях с черната мантия,която покриваше главата и косата,но само кафевите кичури в края се виждаха.
-Ей,Денали! Приятелчетата ли си си търсиш?-попитах като се провикнах леко.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 10:32 pm

-Ааа.не дойдох малко да се полюбувам на морето!Ти какво правиш тук?

ПП:От къде на къде си в Бургас?!?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 10:38 pm

-Дойдох да те предупредя. След като изчезна от имението Денали,се заех да те проследя. Все пак облаците знаят и виждат всичко. Та..това,което ще ти кажа е,че ако докоснеш Джейн или някй от клана не Деметри,а аз ще те подредя и ще те разкъсам на парчета.
Гласът ми беше леден,но това изобщо не ме интересуваше ни най-малко.
-Ясно ли е, Денали?-казах като надигнах глава от мантията ми,а очите ми бяха червени,сякаш в тях гореше буен огън.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 10:52 pm

Eдуард си беше дошъл малко на разведрениие. Той видя Волтури и каза:
- Ние сми във война, защо ще ни предупреждаваш!? И тука си на наша територия, така че се омитай скоро. - след което влезе в къщата си.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 10:55 pm

-Аз не се подчинявам на твоите правилца.Кълън. За мен те не важат. А и ти организира войната,за да не загубиш достойнстовото си,след като остави малката беззащитна Ана да бъде нападната. Тогава трябваше да я довърша!-казах,а очите ми блестяха от злоба.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 10:57 pm

-По-добре се разкарай или ти ще си по-зле и от нея!!!Разбра ли ме?! - каза с проницателен гласТом...
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:00 pm

-Оо..не грешиш. Ти ще станеш! След като нарани Джейн. Ще си платиш,а и аз не се разкайвам за постъпката си към Ана. Тя ме предизвика. Аз и отвърнах подобава.-след това погледнах с коварен поглед.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:03 pm

- Но не я довълши. А и тя е жива благодарение на мене, мага да спася всеки който умира, но това е тайна. А и не ти вярвам, че те е предизвикала, ти си я наранила - каза Едуард, като се беше леко ядосал и тръгна към морето.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:06 pm

-Бягай,бягай!-казах и се засмях.
-ОСтавих я жива,за да разбереш,каква е злобата ми,а и не ме интересуват, какви жалки умения имаш,но ти си и нямаш на представа нашите. тези на клана Волтури. Ние сме по-мощни,отколкото ти с жалките ти номерца. Ана ми се разсърди,а аз и го върнах тъпкано. И беше много расива,когато дишаше тежко,говореше името и и страдаше от болката.-говорех с мелодичен глас,който ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:07 pm

-Кой,аз ли греша?Хаха.Не съм показал целия си потенциал.А аз не съм наранявал Джейн!Тя ме накара да направя нещо което не съм и искал.Ето това мразя във вас,Волтури!Ти не ме познаваш.Незнаеш на како съм спосбен!!! - каза Томас,като беше готов за всичко...
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:09 pm

-А тогава защо избяга с братовчед си? Това беше признак на страх,когато видя Джейн и се изплаши. Не разжра чувствата и и ще си платиш!
В този момент ми идеше да го блъсна силно,но ми харесваше тона,с който говорех да Едуард и събитията,които му казвах.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:10 pm

След малко се появих и аз с астън мартина когато видях Джийн и се приближих към нея усетих миризмата на онзи вампир който се е целувал с Джейн.
- Ти. - казах аз и го погледнах ядосано.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:13 pm

-Здравей,скъпи!-казах щастлива.
-Тъкмо говорех на Кълън как е страдала Ана,когото дишаше тежко.-казах с доволна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:15 pm

-Да,аз!И какво ще направиш?! - попита подигравателно Том. - Ще ме убиеш ли?Какво,ще ме нараниш?Да видим,дали ще успееш!И пак казвам...Никога не съм искал да го правя!
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:17 pm

Грябваше да отида на друго място да видя как е при тях и отидох до България в град Бургас нали бях хибрид с върколака помирисах Алек и друг Волтур.Отидох при тях и питах Алек:
-Какво става тук каква е тая къща какъв е този глупав вегетарянец.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:19 pm

-Не се закачай,Томас!-казах с леден глас.
-Или ще искаш да загубиш Триша! А,да Триша Кълън. Невинната душа,която седи в стаята ти и ти говори нежни думи. Вниквам в съзнанията на всички. Няма как да скриеш чувствата си!-казах с озлобен поглед.
-Така че,Триша или ще предпочетеш да не я намериш?
-Здрасти,Джейкъб!-казах доволна.
-Да ти се представя-Джийн Волтури или по-точно аз ходя с Алек,а този вегитарианец се опитва да си навлече бялата.-казах и се обърнах към Джейк.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:20 pm

- Ехе дойде моя приятел Джейк или не ми е приятел вече. Не забравяй, че живееш на 2 присечки от тази къща xD . - каза му Едуард.
Върнете се в началото Go down
Триша Кълън
Кълън
Кълън
Триша Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 28.08.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:23 pm

Триша беше решила да разгледа имотите на Кълън преди да се изкъпе. Влезе през вратата и зърна доста фигури.
- А, вие парти ли имате?- каза въпросително тя. Реши да не се натриса. Сред фигурите бяха Едуард и Томас. Ама кво ставаше тук. Трш реши да излезе и пристъпи назад към вратат. Бавно се изнесе.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:23 pm

- Джейк? - погледнах го учудено и се върнах към добряка.
- Мога даго направя бъди сигорен незнаеш с кой си имаш работа аз съм един от най-силните Волтури.Ще се видим на бойното поле. - казах аз и се обърнах към Джейк и Джийн и казах с тих глас зада ме чуят само те.
- Да тръгваме ще имаме време даги убием сега трябва да помогнм на Лара да стане силна. - обърнах се към Едуард и казах.
- Вече не от днес той живее в имението Волтури за разлика от вас той е част от най-стария и силен клан в света.


Последната промяна е направена от Алек Волтури на Пон Сеп 14, 2009 11:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:24 pm

-Мой приятел беше преди но сега сам и въмпир а вегетарянците ги мразя затова не ме наричай приятел.
-Здравей Джийн.
А и къщата е продадена.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:25 pm

Момчето погледна Триша,но не каза нищо.Не искаше да привлича вниманието на всичко.Преди още някой да я е зърнал,той се телепортира точно пред нея.Не искаше нищо лошо да й се случва само зарад него...
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:26 pm

-Добре Алек идвам таман и аз ще се науча как да бъда въмпир.казах му и тръгнах към Имение Волтури
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас EmptyПон Сеп 14, 2009 11:26 pm

-Не ти ли стигна,Едуард. Или искаш да загубиш още любими хора?-попитах с леден поглед. Онзи път тярбваше да нараня Ана още по жестоко и да я раздробя на парчета.-казах вече леко усмихната.
-Беше много приятно,да я гледам как старада,а клетия Едуард Кълън не можа да направи нищо.
След това чух,какво ми каза Алек.
-Добре,Денали и Кълън. Сега ще ви осравя,но защитете половинките си. На бойното поле само един ще излезе победител!
След това загърнах лицето си с качулката от черната мантия и се телепортирахме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Кълън в Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кълън в Бургас   Къщата на Кълън в Бургас Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Кълън в Бургас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Джейк Кълън
» Бургас
» За къщата
» Къщата на сем.Дьо Парр
» Къщата на Джейкъб

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: България-
Идете на: