twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Трапезарията - Page 3 Vote_lcapТрапезарията - Page 3 Voting_barТрапезарията - Page 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Трапезарията - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Трапезарията - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Трапезарията - Page 3 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Трапезарията - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Трапезарията - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Трапезарията - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Трапезарията - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Трапезарията - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Трапезарията - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Трапезарията

Go down 
+7
Закари Волтури
Стефани Волтури
Алек Волтури
Белатрикс Волтури
Акита Самаио Акаши
Хaйди Волтури
Джейн Волтури
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Трапезарията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията - Page 3 EmptyВто Апр 20, 2010 1:26 am

Аз останах на масата и не издавах никакъв признак за изнервеност или притеснение,можех умело да подтискам и прикривам чувствата си...
-Рейвън...извинявай,че стана свидетел на това-казах аз,но махнах очтивия тон,който бе на "вие",защото ми омръзна...Аз отпих от чашата си и си помислих
"Какво става тук,къде изчезнаха всички,това трябва да се провери,но нямаше как да оставя гостенката сама тук..."-аз погледнах Рейвън и само се усмихнах...Накрая не издържах на любопитството си и казах:
-Извинете ме!-аз станах от масата и се запътих към тренировачната зала...
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Трапезарията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията - Page 3 EmptyВто Апр 20, 2010 2:35 am

Влезнах във трапезарията и погледнах Рейвън. Скучаеше.
-Съжалявам, че трябваше да останеш сама, не мислех, че Зак ще те остави. - казах и с обикновеният си тон. Не седнах на масата.
-Имам малко работа, ще те помоля да ме извиниш. По-късно, ако си още тук бих искала да поговорим на саме. Можеш да си избереш която искаш стая, тази на Алек също е свободна в случай, че искаш да отседнеш в нея. Предлолагам ще останеш. Винаги ще имаш по няколко човека, които ще изпълняват прищевките ти, ако има нещо винаги можеш да ме намериш - дадох и най-главните насоки и се усмихнах, въпреки че тя добре знаеше какво и къде се намира в замъка. Изнесох се бавно от трапезарията като не се обърнах нито за секунда.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
 
Трапезарията
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Трапезарията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: