twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Трапезарията Vote_lcapТрапезарията Voting_barТрапезарията Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Трапезарията EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Трапезарията EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Трапезарията EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Трапезарията EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Трапезарията EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Трапезарията EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Трапезарията EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Трапезарията EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Трапезарията EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Трапезарията

Go down 
+7
Закари Волтури
Стефани Волтури
Алек Волтури
Белатрикс Волтури
Акита Самаио Акаши
Хaйди Волтури
Джейн Волтури
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Трапезарията   Трапезарията EmptyСъб Сеп 12, 2009 10:31 pm

Трапезарията
беше огромна.Имаше дълга маса със златна керамика по нея.Около нея бяха
наредени по цялата дължина и в двата края красиви кресла.Облегалките
бяха направени от чиста коприна и ръчна бродерия.Над облицовката
продължаваха със златни щрихи.Красив позлатен полюлей се спускаше над
средата на масата.По стените имаше множество картини,между някои,като
раздели имаше златна поставка със свещи.Килимите бяха плътни.Вратата
голяма,като тази в хола.


Последната промяна е направена от Джейн Волтури на Съб Сеп 12, 2009 11:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хaйди Волтури
Волтури
Волтури
Хaйди Волтури


Брой мнения : 19
Join date : 10.09.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде между викингите може и да я намерите...

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyСъб Сеп 12, 2009 10:44 pm

Отворих широката врата с думите:
- И ето го и най-голямото помещение в кулата - трапезарията. - незабелязано заключих вратата след себе си. Не че иначе можеха да ми избягат, но за по-сигурно. - Историята на това място се равнява на тридесет века, а картините... - отказах се от преструвките. Дори не им оставих достатъчно време да изпищят. Не се чу нито звук, когато убих първия, просто бяха прекалено вцепенени дори за да извикат за помощ. Най-безцеремонно убих всичките четиресет души, точно по план, без и косъмче да се измъкне от изискания ми кок. Когато се справих със жертвите си, нетърпеливо изпих своя дял, който се равняваше на осем човека, щом Джейн нямаше да се храни, после отключих масивната врата и я отворих широко. Тръгнах да намеря другите, за да ги извикам...
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyНед Сеп 13, 2009 12:04 am

-Здравейте! Ето ме!
Погледнах към нашето "ядене".
-Много добре си се справила. Изглеждат "апетитни"!Поздравления!
След това посегнах да взема своя дял.
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyНед Сеп 13, 2009 4:35 am

Влязох в трапезарията. Май си бях забравила чантата тук... Но точно затварях вратата и видях че по пода има над 20 мъртви човека. Плеснах се по челото. Съвсем бях забравила, че днес Хайди се връща. Тя ми се усмихна и аз и отвърнах със същото. Набързо изпих своя дял и забързано тръгнах към библиотеката. Исках днес да започна да изучавам целия род Волтури. Колкото и да е голям... "Имаш всичкото време на света"- напомних си наум...
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Сеп 14, 2009 12:10 am

С Джийн оставихме колата ми в гаража и влязохме в трапезарията.
- Да ли ще оживее ? - попитах аз докато лягах на дивана и погледнах ръката и която вече некървеше нямаше и следа от каквото и да е.Тя легна предмен и се гуши в мен прегърнах я и попитах.
- Добре ли си ?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Сеп 14, 2009 2:44 am

-Тя е силна. Ще успее. Не исках да я наранявам,но тя ме превизвика. Отвърнах и като истински вампир от Волтури. Защитих честта на семейстовот. Предпазих ни!
След това хванах ръката му и я притиснах към себе си.
-Благпдаря,че ми даваше кураж през цялото време!
А след това го целунах.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 3:28 am

Аз бях хванала Джейкъб за ръката, Закари беше хванал Ат, а Бети ходеше след него като послушно кученце. Всички заедно влезнахме в трапезарията и седнахме по местата си, а гостите ни се настаниха където им беше удобно, възможно най-близо до близките си вампири. На всички като за начало беше донесена голяма винена чаша с човешка кръв. Това ми беше най-интересно. Как щяха да реагират двете вегитарианки на масата. От това зависеше дали Ат ще остане с нас.
Настаних се удобно на столя и вдигнах чашата си на горе
-Наздраве! - казах с леден глас, като кимнах на Атендора и отпих. Всички от семейството отпиха, а Джейк я изпи още докато казвах поздрава, от което ми стана малко смешно. Той винаги се хранеше като невиждал.
Атендора и Бети погледнаха съмнително към големите чаши.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 3:31 am


Аз изпих кръвта си и се усмихнах отново...
След малко сервираха същинската вечеря...
Вечерята бе от най-различни блюда,нямаше хора на поднос,но имаше доста месо и зеленчуци,и тук там кръв,масата преливаше от храна,аз се наведох до ухото на Ат и казах:
-Харесват те...ако нямаха интерес досега или да си пред вратата или мъртва!-усмихнах се леко и казах силно на глас:
-Приятен апетит!-налях си някаква червена тчност,но този път не бе кръв а обикновенно вино,за да не дразня Ат и Бети
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 3:37 am

Само,че докато и подаваха чашата един от слугите,бе с метална табла и Ат докосна таблата,след това протече лектричен ток,който сгърчи слугата. Ат само грабна бързо останалите чаши,за да не се разлеят върху нея и погледна леко сконфузено и каза:
-Понякога се случва,предолагам че до 1 час,ще се съвземе!
Каза тя като вече бе казано наздравето. Поглъщащия и свиреп погледна на Стефани вече нажежи всичко. Държеше две чаши това бе ужасно,държеше на диетата но аромата просто я влоди. Погледна към Зак,с почти тъжен поглед "Те бяха кравожадни и щяха да я раскъсат но ако се върнеше с окървавени очи,щяха да я заподозрат,нямаше начин да се върне.":
-За теб Закари и за красивата вечер!
Само леко прехапа устни вдигна леко чашата и леко докосна устните си до чашата. Едва запази контрол да не испие всичкото след това остави чашата на масата,като облиза леко капките кръв по устните си. Оважи ги с наздравето но не пожела да пие още.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 3:48 am

Погледнах слугата,който се строполи на земята и се засмях,като заповядах някой да го изведе оттук и да се "погрижи" за него...
-АКо не искаш,не пий кръв!-подшушнахна Ат и се усмихнах,взех си от храната и сложих в чинията си,като отпих от виното,то встествено бе качествено и много скъпо,както всичко тук....
-Харесва ли ви храната?-попитах аз за да звържа някакъв разговор,защото не харесвах нелепото мълчание....
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 3:58 am

Отпих отново от чашата си с кръв, като нито един път не посегнах към храната. Тогава оставих чашата си и погледнах към Атендора.
-Добре, стига заобикалки. Знаеш, че от нас зависи дали ще излезнеш жива от тук, и дали ще имаш връзка със Зак нали?
-Да.. - отговори тя. Тонът ми беше перфектно изгладен, студен като на ледена кралица.
-Имаш сила която се среща рядко. Ясно ти е, че ако вие двамата искате да сте заедно - погледнах към Зак и Ат едновременно - единят ще трябва да се откаже от начина си на живот и старото си семейство. Съмнявам се това да е Закари, и изглежда ти ще го направиш. Не те задължаваме да пиеш човешка кръв или да убиваш - уверих я. - можеш да останеш стига да намериш кой да те сдобива със животинска кръв!
Отпих отново от чашата си
-А колкото до Бети.. - погледнах само Зак - Би ли ме осведомил тя от каква полза ни е?.. Изобщо какво прави тук?
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:03 am

-Тя ще остане само за тази вечер тук,а и нищо не ти дава право да се държиш така с нея-казах аз със съвсем спокоен тон,в нейна защита защото тя все пак ми беше сестра и трябваше да я защитя,но и не исках да се карам със Стефани,аз леко отпих отново от виното и се усмихнах,като целунах още веднъж Ат...Аз можеби бях единствения,който дръзваше да противоречи на Стефани
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:08 am

-О, не ме разбра. Не исках да го кажа със заядлив тон. Съжалявам ако е прозвучало така. - казах и му се усмихнах, въпреки че тонът ми оставаше един и същ. - Мислех, че ще пожелае да остане още, нямам нищо против, а мисля че и другите нямат.
Тази Стефани не се бе появявала от стотици години. Студената, деловата и готова на всичко Стефани, която нямаше намерение да се пазари без облаги за самата нея. Въпреки това, притъпи издайническото чувство, като отмести поглед. 2000 години живот я бяха научили да се прикрива когато трябва, при това идеялно.

Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:11 am

-О тогава извинявай за моето избухване-казах аз спокойно,това трябваше да бъде кавга но нямаше никакви викове или нещо от сорта,всичко бе спокойно.Аз отпих от виното и хапнах малко от храната и отново се усмихнах,надявах се на Ат да и харесваше тук,всички се държахме някак странно дори и когато сме ядосани,но се свикваше с това...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:15 am

Не и хареса тона,защо бе нужно да имаш изгода от някого за да го държиш при себе си. Ат ислуша внимателно всички думи на Стефани,направи леко кръкче около кървавата чаша и след това погледна към нея:
-Всички сме обречени,всички сме изключително мъртви но още се само залъгваме,че живеем.
След това леко се усмихна и каза:
-Аз трябва да съм ви от полза,тя трябва да ви е от полза! Това ли са правилата ви тук,взаимно да се използваме...
Усмивката и се прекърши:
-Явно любовта за вас не е прекалено голям довод,за да си с някой ,без значение,какво върша и от какво семейство съм,така ли да разбирам? Само дали ви трябвам на вас?
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:24 am

-Да.. Тук определено става въпрос за полза. - погледнах я изпитателно. - Сигурно си млада, още не си се научила. Ако нямаш полза от нещо, по добре го захвърли. Запази го само, ако го обичаш и ако можеш. Така трябва да започнеш да мислиш. Момиче, дори да нямаше силата с която разполагаш, нямаше да имам нищо против да останеш. Харесваш ми, имаш хъс и си любопитна. Но не съзнаваш, че дори без силата ти, имаме полза от теб. Един Волтури те обича, той ще остане само ако и ти останеш. Това е полза нали? - погледнах към Зак. Беше си избрал добро момиче, въпреки че беше вегитарианка ми харесваше. Още не беше разгърнала истинският си потенциял. Ако пиеше човешка кръв щеше да бъде много по-силна, но ако не искаше не можех да я накарам, нито някой друг на света. Започнах да си играя с течността в чашата ми, и дая гледам внимателно.
-Е, ще останеш ли? - попитах я без да отправям поглед към нея. Беше ми интересна.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:29 am

-Достатъчно Стефани,мисля,че разбрахме какво искаш да кажеш,няма нужда повече да я объркваш,трябва да зне,че щом аз съм тук и тя ще е тук-казах аз с малко по-силен тон и отпих отново от чашата си,която вече бе наполовина празна,наистина понякога всичко се свеждаше до полза,но не и този път,не и сега...След малко се усмихнах отново.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:33 am

-Не.. - казах като вдигнах леко ръка, като за стоп на разговора със Зак.
-Искам момичето да разбере, че от всичко си има полза, ако няма, не си заслужава. А и.. прав си, ти си тук, и тя е тук. Предлагам да сложиме край на спора, защото скоро ще стане по ужесточено... - усмихнах се на всички. - Така, Бети, предлагам ти да си намериш стая за пренощуване. Има доста гостни, които може би ще са ти по вкуса.
-Разбира се - отвърна тя и плъзна една полу-фалшива усмивка по лицето си.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:36 am

Тя леко се усмихна и каза:
-Аз искам да съм със Закари не искам да го отнемам от вашето семейство,ще остана но само с него но искам да занаете,че първо е Закари после съм Аз,а после са всички останали,ако си намерят място.
След това каза:
-Искам да ме разберете,аз ще живея с него но няма да вдигна ръка нито срещу Кълън,нито срещу хората от там нататака идват вашите правила,който ще следвам и то пак заради него и да не му навредя.
След това леко бутна чашата напред:
-Може да не съм като вас но дори и вие сте обичали,а в любовта място за взаимна изгода няма,защото тогава не е любов. Любовта си е любов,допълване!
Каза тя и погледна към Зак,като леко му се усмихна,хвана го за ръката.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:40 am

Аз въздъхнах и погледнах Стефани,като отново отпих от чашата си и погледнах всички.Погледнах и Ат,която гледаше учудено нашите спорове,които бяха доста срещано явление тук,рядко ставаха ужесточени,защото бяхме достатъчно разумни...
-Няма нужда да се преструваш...познавам те...не ти е приятно Бети да е тук няма проблем,но искам единствено да не я закачаш-погледнах Стеф и леко се усмихнах ,като хванах ръката на Ат и я погледнах,като отново я целунах...
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:44 am

След тези нейни думи погледнах към Джейк, а очите ми изпълнени с обич го изпиха. Разбирах какво искаше да каже тя.
-Знам, какво имаш пред вид. Преживяла съм вече същото, каквото сега преживява Зак. Ти ще бъдеш добре дошла, като една от семейството винаги. - усмихнах се издайнически. - И винаги когато имаш нужда семейството ще е до теб. Колкото до всичките ни неразбирателства с Кълън. Скоро ще има вечеря, на която ще бъдат поканени всички фамилии. Денали, Кълън, Амазонките, и останалите по малки кланове. Тогава ще говориш с тях. Никой не би те накарал на сила да вдигаш ръка срещу тях. Но както знаеш, ние сме колекционери. Всяка нова сила е добре дошла.
След като и обясних тези неща отпих за последен път от чашата си.
-Няма нужда да се преструваш...познавам
те...не ти е приятно Бети да е тук няма проблем,но искам единствено да
не я закачаш! - каза изведнъж Зак, след като бях казала на Бети да се настанява където поиска. Стрелнах го с яден поглед
-Ако не ми беше приятна, както казваш, до сега да не е жива, и ти много добре го знаеш! - казах му, без да повишавам тон, но личеше раздразнение.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:46 am


Отваряйки вратата Феликс се отдръпна и в дълбок поклон ми направи жест, за да вляза в помещението. Направих няколко крачки и абаносовите ми коси ефирно се поклатиха като в любовен танц. Огледах се и изумрудено зелените ми очи блестнаха на светлината.
- Здравей Джейкъб. - Поздравих го с леко студен глас. Но последния път, когато се видяхме той беше ядосан и ме подмина най безцеремонно. - Стефани. - Кимна и на нея. В трапезарията имаше още трима вампири. Мъж и две жени, но тях не ги познавах.
- Милейди, ако се появи Алек или сестра му да ви предам ли? - Попита ме Феликс зад гърба ми. Не обичах да се обръщам, но този път го направих.
- Искам да ми кажеш в мига, в който Алек се появи в замъка. - Обясних аз и завъртях главата си, а косите ми отново се разпиляха във въздуха.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:50 am

-Усмивката ти е фалшива...прекалено много ме уважаваш за да я убиеш,разбирам го ,познаваме се добре все пак-казах аз в отговор на нейните думи,но със дразнещо спокоен тон,не исках да я дразня,просто не объщах внимание на нейния тон,защото тя се палеше бързо и всичи го знаеха...
-На този бал...всички мишчици ще дойдат в хралупата...ще бъде забавно-засмях се аз,не всеки разбираше моите метафори и сравнения,но Стефани ме разбра много добре...
-Я виж ти...казвам се Закари Волтури...приятно ми е госпожице-поздравих аз и се усмихнах дискетно


Последната промяна е направена от Закари Волтури на Пон Апр 19, 2010 4:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 4:54 am

-Чудесно, още гости! - казах искрено зарадвана, че Рейвън е тук. Познавахме се от не много дълго, но ми беше направила силно добро впечатление. Освен това оглавяваше Клана на Гарвана, което я правеше още по-добре дошла сред нас.
-Заповядай, настанявай се! - усмихнах и се, като станах от стола си подканвайки я да седне. - За жалост, Алек и Джейн не са тук. Не мисля и че скоро ще се върнат, но се радвам, че си тук.
Ле Морт седна на единя оглавяващ масата стол, както и подобаваше.
-Това са Бети Денали и Закари, а до него седи Атендора Кълън. - продстави тя останалата част от компанията, ако можеше да се нарече така.
Имах си важен гост, не ми се занимаваше със това да се заяждам със Закари, за това само го погледнах ядно и не отговорих повече.


Последната промяна е направена от Стефани Волтури на Пон Апр 19, 2010 5:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Апр 19, 2010 5:02 am

-Простете,че се намесвам но фамилията ми е Девил,пазя си сантименталното човешко име,нищо че живея при Кълън.
След това се усмихна леко на новата внушителна и достолепна персона,всички бяха толкова внушителни. Ат още се бе ядосала и кръвта и ще кипеше. Не усетно чашата на Зак се оказа до нея и без да погледне искаха да и сипя. Но тя сложи ръка над чашата си когато една капка падна върху ръката и. Тя без да поглежда се избърса,като преглътна почти жадно. След това погледна към слугата,който бе човек,явно тук всички знаеха нос е подчиняваха,за да не бъдат убити. Тя погледна към него и видя как по изпъкналите му вени течеше толкова ухана и сладка кръв,която бе по приятна от тази в чашата.
Жупел прогори гърлото и тя преглътна и отмести поглед. След това хвана ръката на Зак. Това бе мъчително за нея,не искаше да казва нищо повече,защото още жупел,щеше да посипе гърлото и само измести леко чашата на Зак.
Не ядеше не можеше да яде от много години човешка храна. Пиеше само кафе и вино,защото и харесваше аромата.
Слугата понечи да се доближи но бе докоснат от показалеца,като дребна изкра прелетя и докосна кожата му. Това бе намек,който не се видя от другите но бе да не се приближава до нея.
След това с елегантните си пръсти хвана ножа и вилицата и си отряза едно парче, от сочното месо. Това вече бе по нейн вкус. Усмихна се леко тя,тук и се искаше да каже наздраве.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трапезарията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Трапезарията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: