twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Града Волтера - Page 3 Vote_lcapГрада Волтера - Page 3 Voting_barГрада Волтера - Page 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Града Волтера - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Града Волтера - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Града Волтера - Page 3 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Града Волтера - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Града Волтера - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Града Волтера - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Града Волтера - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Града Волтера - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Града Волтера - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Града Волтера

Go down 
+7
Акита Самаио Акаши
Алек Волтури
Ана Томас Блейк
Джейн Волтури
Бела Талбет
Лукас Скот
Белатрикс Волтури
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 7:17 pm

Доста хладно се държеше. Чудех се дали е станало нещо , или просто неискаше да ме вижда повече.
- Защо ме отбягваш? - попитах я аз , а хладния ми поглед се стрелна към неиния. От златисти , очите ми светнаха в червено. Зачаках отговора и ..
Върнете се в началото Go down
Касиди Хемсуорт
Вампир
Вампир
Касиди Хемсуорт


Брой мнения : 20
Join date : 15.09.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 7:27 pm

Потръпнах, щом видях смяната на цвета на очите му. Погледа му стана някак по-остър.
- Аз.. не съм.. не.. - тръгнах да овъртам, но той присви очи недоверчиво - Виж, просто.. След толкова време открих всичко това. Че медальона е от теб, че ти си ме направил вампир.. А сега нищо не е същото. А и ти не си сам. - гласът ми съвсем се снижи в края. Седнах на земята и забих поглед в нея, с цел да не срещам очите на Деметри.
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 7:34 pm

Клекнах на земята до нея и рекох:
- Напротив , сам съм! - и повдигнах главата и , за да ме опгледне а след това продължих - Просто сега не искам да сме заедно , защото ще се води битка с Кълън и неискам да те вавличам в нея - тя ме погледна малко недоверчиво.
- Довери ми се - казах аз...
Върнете се в началото Go down
Касиди Хемсуорт
Вампир
Вампир
Касиди Хемсуорт


Брой мнения : 20
Join date : 15.09.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 7:46 pm

Погеднах го в очите, които отново бяха придобили красивият златист цвят. След известно мълчание, през което премислях нещата, прошепнах:
- Не. Не мога да ти вярвам.. - казах го, въпреки че не исках - И какво като ще има битка с Кълън? Да не съм някой слаб човек? Аз мога да се бия, а и мисля че мога да ви бъде от полза.. - той все още галеше лицето ми с ръка, но аз се дръпнах рязко.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyПет Май 07, 2010 4:23 am

Голямата кола на Данте се появи на главната улица, като препусна с бясна скорост. Чак след няколко минути, вампирът се сети да намали, за да не привлича толкова много внимание. Времето бе облачно и нямаше опастност да разкрият тайната на своя вид.
-Е, изглежда че пристигнахме! - каза той на Бети.
След това спря колата си на посоченото място за паркиране.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyПет Май 07, 2010 6:06 am

Слязохме от колата и Дан сплети пръстите си в моите.Стиснах го силно надявах се да не го беше заболяло
-Хъмм...аз сега на къде?-попитах аз и се усмихнах
Мислех да го помоля да дойде с мен до замъка Волтераа ама.....няма смисъл.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyПет Май 07, 2010 3:36 pm

Данте се спря за момент и каза:
-Бети, какво ще кажеш да разгледаме града, а после можем да посетим и замъкът Волтера...
След това без да се оглежда премина от другата страна на улицата заедно с Бети.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyСъб Май 08, 2010 10:54 pm

Времето беше много горещо.Аз отново бях по рокличка и казах на Дан:
-Хубаво ще разгледаме града, но първо отиваме за сладолед.
Дан се засмя.Незнаех защо обаче много ми се ядеше сладолед.Въпреки че бях вампир.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyНед Май 09, 2010 6:56 pm

-Ами добре тогава!Както кажеш! - каза Данте и двамата тръгнаха към един магазин за сладолед.
Докато Бети си избираше, той остана одвън като започна да оглежда хората. Никой от тях не му се стори познат...но пък забеляза един вампир, опитващ се да се слее с тълпата...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyНед Май 09, 2010 8:36 pm

-Ам...няма ли да си купиш сладолед?- попитах го аз следкато изляох с моя
Беше се загледал на някъде и за мен никво внимани!
-Ехооо на теб говоря.-казах ааз и се ядосах.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 2:59 am

Данте се обърна към Бети и отвърна:
-Не, не искам! Ще изям твоя...и се засмя. - след това я прегърна.
-Сега накъде? - попитай той като леко я повдигна с ръце.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 12:05 pm

-Ами ами в парка?-попитах аз и го оцапах с малко сметана от сладоледа за да ме пусне,защото всички хора ни гледаха.
Разбирасе той не ме пусна ами започна да ме гаделичка.Хаха имам огромен гъдел.Само перце да ме докосне започвам да се хиля като побъркана.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 12:27 pm

Данте продължи да я гъделичка навсякъде, като след минута спря, прегърна я през кръста и нежно я целуна по устните, без да обръща внимание на минувачите. Целувката също продължи около минута. Накрая двамата си поеха глъдка въздуха.
-Не искаш ли още един сладолед? - попита той и се засмя.
Намираха се пред парка, беше рано, затова нямаше много посетители, но малкото дошли, се наслаждаваха на сравнително топлото време, въпреки че слънчевите лъчи не проникваха през през пухкавата облачна покривка над града.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 7:28 pm

-Разбирасе че искам но и ако ти искаш.-казах аз и го целунах отново.
Миновачите ни гледаха все едно правим престапление.Идеше ми да зашливя някой шамар.
-Хахх как ни гледат.-казах аз и се засмях
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyВто Май 11, 2010 12:09 am

-Хах, просто ревнуват! - засмя се Данте и отвърна на целувката, като изчезна и след няколко секунди се върна с два сладоледа в ръка. - Ето това е твоят! - и подаде единият на Бети.
Хората продължаваха да ги зяпат, затова вампирът извади лъжичката направо от устата на Бети и я облиза, като изяде останалият по нея сладолед. След това взе от своя и й го подаде.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyВто Май 11, 2010 12:32 am

Стоях и го гледах без да знам какво прави.Взех сладоледа и разбирасе попитах:
-Аммм един вапрос какво правиш и от какво ревнуват?
Умрях от смях.Беше супер странно.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyВто Май 11, 2010 1:58 am

-Ами...ти си най-красивото момиче наоколо, затова ревнуват... - каза Данте и златистите му очи сякаш заблестяха още повече. - Пък и след като целувките са позволени...защо и това да не е? - и отново се засмя.
Продължи да я гледа, като също му беше много смешно, но въпреки това се опитваше да се сдържа.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyВто Май 11, 2010 2:22 am

-АМа ама...не е вярно.Я виж това момиче.-казах аз и посочих едно русокосо момиче.
Смях смях опитвах се да го задържам.
-Какво намираш в мен?-попитах го аз с повдигната вежда.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyВто Май 11, 2010 3:17 am

-Ами...какво ли не...Ти си хубава...вампирка...хубава...имаш хубаво тяло...обличаш се добре...
След миг спря да изброява и се усмихна.
-Защо? - попита накрая той и се вгледа в очите й.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyВто Май 11, 2010 12:04 pm

-Хубава.-казах с изумление.-Ами защото незнам.
Той се вгледа в очите ми и аз в неговите.Стояхме хванати за ръце и вгледани.Сигурно отстрани е изглеждало много смешно.накрая пусанх едната му ръка и си взех от сладоледа.Това беше единствената човешка храна която ям.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyВто Май 11, 2010 12:11 pm

Данте леко се усмихна и каза:
-Та, само пред парка ли ще стоим?
После почна да се върти в кръг, докато чакаше отговора на Бети.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyВто Май 11, 2010 7:45 pm

-Ами незнам.Кажи ти.И спри да се въртиш.-казах аз с усмивка на лицето
Дан спря да се върти и ме погледна с дъллбоките си очи.Отново бяхме загледане един в друг но след десет минути аз казах:
-Амм....
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyСря Май 12, 2010 1:41 am

-Ааа, не! Ти искаше да дойдем тук, затова ти реши! - и отново се засмя.
-Но като се замисля е по-добре да сме между дърветата, отколкото на открито... - и посочи към облаците в небето, които бяха започнали да се отдръпват.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyСря Май 12, 2010 2:25 am

-Определено е по добре.-казах аз и се усмихнах
Сладоледа още стоеше в кофичката и ядях от него.Накрая свърши и взех лажичката.
-Обичкам те.-казах на Дан и отпратих погледа си към земята.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 EmptyСря Май 12, 2010 12:50 pm

Данте се замисли за момет. Не знаеше какво да й отговори, затова просто се приближи до нея, повдигна брадичката й с пръст и я целуна. Надяваше се това да е достатъчен отговор.
-Та, искаш ли да седнем някъде?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Града Волтера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Града Волтера
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Книжарницата в града
» Волтера-Описание
» Тъмните улички на Волтера
» Тъмните улички на Волтера

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера-
Идете на: