twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Града Волтера Vote_lcapГрада Волтера Voting_barГрада Волтера Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Града Волтера EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Града Волтера EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Града Волтера EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Града Волтера EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Града Волтера EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Града Волтера EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Града Волтера EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Града Волтера EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Града Волтера EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Града Волтера

Go down 
+7
Акита Самаио Акаши
Алек Волтури
Ана Томас Блейк
Джейн Волтури
Бела Талбет
Лукас Скот
Белатрикс Волтури
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Града Волтера   Града Волтера EmptyЧет Авг 27, 2009 7:04 pm

Тук пишем рп-та свързани със замъка на Волтури.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 4:11 am

Реших да се разходя из Волтера просто все ое небях идвал тук бях чул че тук живеят Волтури и също така ми бяха казали че т са от злите вампири неме беше страх от тях след това което ми каза сестрами че съм полувърколак млако се замислих но нищо несе променяше аз все още си бях предишния човек никога несъм използвал силите си на върколак.Вървях по една уличка когат усетих някой да се приближава обърнах се и видях...
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 4:30 am

Засмях се.. отново се обърна като ужулен от пчела:
-Спокойно Клауд аз съм, Бела. Какво правиш тук? - приближих се до него и го погледнах. Усмихнах се:
-Искаш ли малко компания, до преди малко бях на плажа но ми беше скучно и реших да се разходя насам.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 4:32 am

- Разбира се щеми е приятно да се разходя с теб.Ами дойдох да се поразходя мало чух че тук бил града на Волтури. - усмихнах се и двамта тръгнахме напред.
- Ти знаеш ли нещо за тези Волтури ?
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 4:37 am

Зачудих се длаи бях чула нещо от вампирките с които се запознах, но не се сетих. Изведнъж ми просветна:
-Знам само че владеят целия град и че са най-големия вампирски клан.Мисля че е само това. - поглефнах напред, беше пълен мрак.
-Не те ли е страх, тук, сам..е вече не но все пак.. - усмихнах се и направих крачка напред.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 4:49 am

- Еммм изобщо не ме е страх.Просто за мен страха е нещо което човешкият мозък си въобразява например в тъмното и ако си сам получваш приток от адреналин в главата и мозъка започва да си представя неща който не съществуват.А възможноста че някой може да изкочи от тъмното и да се опита даме убие е възможно но аз мога да се защитавам затова няма от какво да се боя. - продължавахме да вървим в тъмното и от време на време се чуваха най-различни шумове.
- Ами ти как попадна тук ?
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 5:01 am

-Беше ми скучно, и реших да се разходя из градовете. До преди малко бях трансформирана, тичах из околностите и ми щукна идеята да се разходя тук. Не очаквах да се натукна на теб. - засмях се. Вървяхме твърде бавно ,а на мен ми се праше нещо бързо:
-Ей сега идвам..-Клауд ме погледна озадачено а аз се засмях и побягнах напред стигнах до една стена и се качих върху нея, като след това отскочих назад. След 2 минути се върнах при Клауд който стоеше като закован и попита озадъчено..
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 5:21 am

- Какво беше това ? - попитах аз и продължих напред тя ме последва и аз се усмихнах.Беше ми интересно къде отиде и то за две минути.
- Неможах да разбера какво беше това затова питам. - погледна хя и зачках отговора и.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 5:31 am

Засмях се:
-Тичаше ми се, и отидох да изразходя малко адреналин. - Клауд ме погледна учудено:
-Попринцип вечер имам доста енергия и тичам, попринцип се преобразявам , но сега нямам резервни дрехи. А както знаеш когато се трансформираме дрехите ни се късат. - засмях се и потръпнах леко, странно с тази топлина да ми е студено това не се случваше често. Якето ми беше завързано на кръста, отвързах го и го облякох:
-Амм малко ми е странно това с полувърколака, ъм трансформирал ли си се някога. Извинявай за въпросите просто ми е странно любопитно.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 5:57 am

- Еми никога несъм винаги изпозлвах меча си и уменията който добих докато бях войн.Като заговорихме за това ти как стана върколак ? у смихна хсе и сложих ръце в джобовете си беше ми интересно.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 6:05 am

Мразех да говоря за себе си, но все пак отговорих:
-Ами от малка ми обясниха и когато станах на 15 изведнъж вдигнах температура, и всички от семейството започнаха да ми обясняват какво става с мен, сестра ми гледаше любопитно. Температурата ми беше адски висока, на втория ден започна някаква треска, след което без да искам се превърнах във вълк. Беше истински шок, макар да знаех какво щеше да стане с мен. - усмихнах му се и се извиних:
-Съжалявам адреналин, ще те оставя за малко. - хукнах преди да ми отговори, тичах наоколо около 5 минутки и се завърнах при него. Не бях нито запъхтяна нито изморена:
-Тук! Съжалявам, но това помага да не се превърна във вълк без да искам. - усмихнах му се и завървях с неговата скорост.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 6:32 am

- Няма нищо разбирам те аз незнаех нищо за семейството си до момента в който не разбрах че Кира ми е сестра от начало неможех да повярвам.А сега когато ми казаха че съм полувърколак незнам какво да мисля.Дай ми съвет. - погледнах я с надеждата дами помогне.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 6:40 am

Оу не ме биваше в съветите. Прехапах устни и без да искам потече кръв. Реших да се опитам:
-Амии, до сега не бях чувала за полувърколаци, но явно има. Както и да е.. имам предвид първо се опитай да разбереш всичко за полувърколаците, тоест трансформират ли се, имат ли дарби или други. А когато се трансформираш ако искаш ще ти помогна със овладяването и всички други неща. Всеки вълк има своите тънкости, а и ако си сигурен към чувствата си към онази вампирка ще ти трябва помощ с това да не откъснеш главата й. - засмях се и го погледнах беше умислен и можех да се закълна че едвам чуваше думите ми:
-За какво мислиш? Извинявай , любопитно ми е. - усмихнах се и забих поглед в земята..
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 7:01 am

- Ами мисля за нея за Селена немисля че тя е ме харесва пък камоли да е влюбена в мен. - продължавах да вървя напред с Бела до мен и все още бях замислен.
- Ами ако неупея да спечеля сърцето ? Как бих могъл да спечеля сърцето и ? - попитах аз и погледнах Бела видях че от устната и тече кръв извадих една кърпичка и изтрих кръвта.
- Внимавай да не се нараниш.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 4:24 pm

Замислих се, "Защо не вярваше че е способен да го направи?":
-Ъмм, мерси. Спокойно често се случва. - усмихнах се и реших да го попитам направо:
-А относно..ъммм..Селена, нали - той кимна и аз продължих:
-Ще успееш да го направиш. Мисля че тя ще осъзнае че изпитва някакви чувства към теб, рано или късно. Трабва ти само малко търпение. - звучах като баща ми когато ми обясняваше за върколашките способности, но беше истина. Засмях се и го потупах по рамото.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 5:57 pm

- Надявам се че ще успея никога преди несъм изпитвал същите чувства към момиче тоест жена тоест... - одарих се по главата с надеждата че мислите ми ще се подредят сами от удара.
- Немога да си подредя мислите в главата.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 6:30 pm

Засмях се, "Значи това била любовта":
-Явно това прави любовта обърква те.Мм да нямаш превдвид вампир? - подсмихнах се. Вървяхме бавно и аз ускорих леко крачка, Клауд ме настигна и отговори:
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 7:14 pm

- Еммм да исках да кажа вампир.Незнам какво да направя аз създадох клан зада се бия с вампирите,а сег асъм влюбен в една от тях е тя е от Кълън те са добри но все пак. - незнаех какво да правя.Вървяхме напред и напред улицата несвършваше което ми се струваше страно.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 7:21 pm

-Може би това е съдба. Това че ти си създал клана не означава че не трябва да се влюбваш. А това че си се влюбил във вампирка е разбираемо. Те са красиви, грациозни и още много неща. - продължавахме да вървим, сядаше ми се и скоро видях не далече една пейка. Спомних си я от снощи и се сетих че скоро улизата ще свърши. Без предупреждение се строполих на пейката и Клауд ме погледна странно..
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyПон Авг 31, 2009 10:59 pm

- Искаш ли да идем на закуске е почти вечеря е но нищо карай.Е искш ли ? Аз черпя. - усмихнах се и подадох ръка зада стане.
- Хайде там ще седнеш или искаш дате нося ? - разсмях се и я взех на ръце.
- Дръж се. - затичах напред.

П.П. - Пиши направо в Форкс в закусвалнята акко няма направи една Very Happy хепи
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyСря Сеп 09, 2009 4:16 am

Свечеряваше се,последните слънчеви лъчи се скриваха зад хоризонта,който ясно се очертаваше по границите на Волтера.Карах червен кабриолет,косите ми се развяваха назад,като от тях се излъчваше странно перлено сияние.Очите ми примигваха често от високата скорост.При всяко докосване на дългите мигли по скулите на лицето ми изпитвах странната тръпка,всеки път когато карах тази кола.Ускорих и се скрих зад облак прах.Намалих чак,когато навлязох в града.Лицето ми се открояваше на тъмнината.Отворих вратата и черните високи обувки се показаха,опряни на земята.Слязох размятвайки коса,за да я пооправя,никога не ми влияеше добре бясното каране.Бях облечена в ефирна черна рокличка над коляното,с корсет придържащ я отзад.На вратът ми висеше рубинено колие с верижка от бяло злато.Извадих чанатата си от колата,тя беше мъничка,червена,с черна катарама и диамантена верижка за рамото.Извадих ключа за колата и я заключих.Взех мантията и я наметнах без да слагам качулката,за да не се откроявам много.Вървях по уличките,исках да се разходя малко.Погледът ми беше зареян някъде,а лицето като ледена склуптора не издаваше мислите ми ни най-малко.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyСря Сеп 09, 2009 2:55 pm

Ана реши да разгледа Волтера. Трябваше да разбере малко за тези вампири. Черния й мотор http://www.totalmotorcycle.com/photos/2003models/2003-Suzuki-GSX1300RHayabusab.jpg профучаваше по улиците не много бързо. Града й беше интересен. Изведнъж усети сладникавата миризма на вампир.
- Може да е някой от тях. - тя спря и слезе от мотора. Забеляза, че това беше момиче, което каза:
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyСря Сеп 09, 2009 3:07 pm

Усетих я още с навлизането й в града.Знаех,как изглежда предварително,какво кара,как се чувства,какво мисли.Не беше мистерия за мен.Под идеално прикрития камуфлаж на идеалното ми изражение,което бе съвсем невинно и спокойно,аз се усмихнах,така че всеки би си помислил,че ангел седи пред него и нищо не може да ти стори-муха не може да убие.Естествено,нямаше да си изиграя картите така и да й кажа всичко на готово.Направих изражение,сякаш незнам нищо.Дори този,който най-добре ме познава,не би се усъмнил,че не казвам истината.
-Добър вечер...-се понесе кадифеният ми глас в тишината-Може ли да Ви помогна с нещо?-попитах я с чаровна усмивка,отмятайки непокорната си коса назад.Очите ми шареха,сякаш преминаваха през нея и гледаха хоризонта.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyСря Сеп 09, 2009 3:12 pm

Ана я побиха тръпки. Тя се усъмни в момичето, но каза:
- Здравейте, просто разглеждах града. - каза тя, усмихвайки се. "Ако разбере за силите ми и на Волтури им трябвам мъртва съм." - мислеше си тя, но запази спокойствие. Тя започна да я разглежда. Впечатление й направиха тъмночервените й очи.
- Аз съм Ана, приятно ми е. А вие сте...? - попита, подавайки си ръката.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера EmptyСря Сеп 09, 2009 3:25 pm

Усетих погледа й на очите си-изуми се,че са червени.Излъга само до някъде,че разглежда града,явно я биваше в лъжата,защото половината истина,бе и половина лъжа.Вършеше перфектна работа.Трябваше да съм на щрек с нея.Разбрах,че има сили...Позаинтригувах се още повече от това девойче.Колко,какви..?-още ми беше мъгляво да видя,но имах предчувствие,че скоро ще разбера.Беше я страх да не я поискаме в клана?Повдигнах леко вежда в пълно изумление,може би това бе единствената друга реакция,която се показа на мраморното ми изражение.Продължавах да се усмихвам,не ми и личеше,че мисля за нещо.Отговорих секунда след като ме попита:
-Аз съм Джейн.И на мен ми е приятно.-не казах фамилията си.Нито за миг не свалих камуфлажа си.Може би беше чувала за мен,ако бе така и сама щеше да се сети.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Града Волтера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера Empty

Върнете се в началото Go down
 
Града Волтера
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Книжарницата в града
» Волтера-Описание
» Тъмните улички на Волтера
» Тъмните улички на Волтера

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера-
Идете на: