twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Града Волтера - Page 2 Vote_lcapГрада Волтера - Page 2 Voting_barГрада Волтера - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Града Волтера - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Града Волтера - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Града Волтера - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Града Волтера - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Града Волтера - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Града Волтера

Go down 
+7
Акита Самаио Акаши
Алек Волтури
Ана Томас Блейк
Джейн Волтури
Бела Талбет
Лукас Скот
Белатрикс Волтури
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 3:36 pm

Ана забеляза мимолетната реакция. "Щом повдига вежда, трябва да е изумена, учудена от нещо. Ако е от това, че не приличам на вампир, то значи не е запозната със клановете-вегетарианци, но не ми изглежда такава. Сигурно може да чете мисли. Това трябва да е." Ана все още се усмихваше. Попита:
- Ами, може ли да разкажеш нещо за града? Не съм идвала досега и ми е интересен. А и щом ти си тук и като те гледам... - погледа й отново падна на очите. Тя се загледа на някъде, слушайки Джейн.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 3:48 pm

Усмихнах се за пореден път.Мислите й не останаха загадка за мен.Тя отново гледаше в очите ми,затова премигнах,когато ги отворих бяха плътно черни.Не ми отиваха толкова,колкото червените,но щях да се жертвам.Казах с изумен тон,не че всъщност ми пукаше,обаче...
-Няма значение,че не си идвала,поне не си ли чувала за Волтера?!Градът има 3000-годишна история.Както виждаш е запазил облика си по стар стил.Само от стените около него,може да се схване,че има толкова много да се научи.Занаятите са свързани главно със скъпоценните камъни и изработката на бижута от тях..Има сгради почти от всяка една епоха...-говорех бързо,но свързано и смислено.Сякаш преподавах урок на туристка.Незнаех,как ще реагира на промяната с очите,но..Пропуснах да спомена за клана ни,явно беше чувала само бегло за нас.Щом не се сети коя съм,минус за нея,точка за мен.А може би трябваше да спра със силите си,защото нямаше да е късно да се сети по тях ,коя съм.Бързо премигнах и си възвърнах цвета на очите.Нямах намерение да я плаша.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 3:59 pm

- Добре и това, но... може ли да ми дадеш ясна представа за кланати? - попита тя сериозно, все още запазвайки усмивката на изражението си. Знаеше, че едва ли ще й даде нещо важно, само глупости, но риска си заслужаваше. Ана се облегна на мотора си. "Историята на Волтура е интересна, но съм сигурна, че от отдавна е обвързана с Волтури." - мислеше си тя. Беше забелязала промяната в очите на Джейн, но не реагиара.
Ана погледна наоколо. Намираха се на една от многото улици. Все още нямаше никого, който да ги безпокои. В Италия времето беше хубаво, но Ана беше облечена така, че само кожата на лицето й бе открита. Тя не се притесняваше. Пооправи ботушите си и седна на мотора, слушайки Джейн.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 4:28 pm

"Аха...значи си показа целта..Е,ще те удовлетворя с подобаващ отговор..."-помислих си аз
-Кланът е тук още от основаването на града.Ние станахме кралската династия на вампирите.Нашият клан диктува и следи за спазването на правилата.Имаше друг лидер-Аро.Но сега,лидерката съм аз.Аро,Марк,Кай-те са от основателите на клана.Имаха цел и търсеха хора с потенциал за бъдещи дарби.Охраната е Алекс,Деметри,Корин,Хайди,Феликс,Сантяго,Челси,Рената.Почти всички са надарени.Сега аз съм на чело на клана.Аро и Кай имат партньорки.Това е накратко за нашата династия,Ана.-усмихнах се съвсем спокойна.При всяко изричане на нечие име от тези на членовете всеки би потръпнал от гласът ми.Той се разливаше като кадифе и се лееше с всяко изречение.-Имаш ли други въпроси?

Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 4:38 pm

- Щом сте кралската династия, главните вампири, значи вие контролирате останалите, нали? И главния ми въпрос е - защо останалите се страхуват от вас? С какво толкова ги смутявате? - попита Ана. Това я интересуваше най-много, но имаше и още нещо. Тя реши накрая да попита. "Браво Джейн, досга изобщо не свали маската си, браво. Може всеки да заблудиш така, поздравявам те." - мислеше си тя, гледайки вампирката в очите. Ана беше наясно, че момичето можеше да чете мисли. Това го разбра още в началото. Тя се огледа. За всеки случай тя очакваше нещо и беше подготвена, ако я нападнеха. Все пак запази маската на спокойствие и безгрижие на лицето си. Джейн беше все така усмихната, не издаваща никаква реакция. Ана беше впечатлена от нея. "Добре са си избрали лидера.".
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 4:51 pm

-Хаха...-вече се засмях.Звукът от смеха ми отекна в тишината.Нямах намерение да й обеснявам,защо сме почитани и защо ние налагаме контрола.Беше достатъчно умна,за да го разбере сама,стига да помисли малко повече и да се разтърси из някоя книжарничка с по-особена атмосфера.Нямаше да продължавам да издавам тайните на Волтури.За сега й разкрих само едно начало,всеизвестно на всички вампири с по-високо потекло.-Ще разбереш с течение на времето,всичко си има време,място и причина...-усмихнах се аз
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 5:00 pm

- Добре. -каза Ана, въздъхвайки. "И това е нещо, което обаче го знаех. На практика нищо ново под небето." - помисли си тя.
- Е, ти имаш ли някакви въпроси или достатъчно се бъркаше в съзнанието ми? - попита леко отегчена и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 5:06 pm

-Ами,не съм се бъркала много...Винаги мога и повече.-засмях се аз-Какви са силите ти?Това е единственото,което ме интересува за сега.-усмихнах се леко.Свалих мантията,защото и последните лъчи се скриха зад гъста пелена от перлено сияние на луната,зад облаците.Очите ми обходиха,като за последно момичето.Пооправих си косата и роклята,свих мантията и я напъхах в чантичката.Изпитах жажда и очите ми станаха още по-кърваво червени.Щях да мина по тъмните улички,за да видя дали има някой заблуден човечец,който да послужи за утоляването на жаждата ми...
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 5:18 pm

- Ъжалявам, но не искам да кажа. Как го беше казала... ще разбереш с течение на времето. Всичко си има време, място и причина, но ако толкова искаш да знаеш... - след което замълча и си спомни как показваше на Едуард и Триша, как владее 5-те природни елемента. След което отвори очи и допълни спокойно.
- Предполагам, че има и други, но не съм ги открила още. Само това ли е? - запита сериозно, лицето й станало студено. Тя забеляза промяната на цвета на очите на Джейн. Разбра, че е жадна. Това не й направи голям интерес, но реши да се пази за всеки случай.
- Ами товйте сили какви са?
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 5:29 pm

-Моите не са за демонстриране.Владея четенето на мисли и пребъркването на чужди мозъци...-усмихнах се мило аз-Считай,че това е предостатъчно да го знаеш.-Все пак ми трябваха опитно зайче и може би...Хм,да не ги демонстрирам насред площада на Волтера.А и нямаше да й кажа за всички,все пак,някои неща трябваше да си останат в тайна.Мислех да й предложа да се видим някъде отново,харесах дарбите й.Щеше да е чудесно попълнение на клана,но всичко с времето си.Маската,която поддържах си остана на място.Не се опитах да скрия жаждата си,въпреки че можех.
-Да,само това е,другото е,хм...по твое или мое решение.Искам да се видим отново и да обсъдим разни неща.-погледнах я съвсем спокойна,въпреки че вътрешно бях развълнувана.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 5:39 pm

- Добре, аз ще тръгвам. Друг път ще се видим отново. - каза и запали мотора си. Тя настъпи газта и за секунди изчезна от погледа на Джейн. Ана мислеше за облачета, докато не излезе от града и не се запъти към Аляска.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСря Сеп 09, 2009 5:53 pm

Имах чувството,че ще се пръсна от смях.Нима тя не знаеше,че не само по мислите й мога да я намеря?!Облачетата не помагаха...Засмях се и тръгнах към тъмните улички изчезвайки като прах от площада и се скрих в тъмнината на уличките..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyЧет Сеп 10, 2009 10:02 pm

Тъкмо излязох от болницата,когато разбрах какво става.Алек беше в територията на Кълън и се оформяше страхотен конфликт.Качих се в черното порше и излязох от града с бясна скорост.Трябваше да оправя кашата на брат си,което беше рисковано.Колата изпротестира,когато ускорих още повече,защо все някой трябваше да се забърква в каши!?Дано да не бе късно...
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyЧет Сеп 10, 2009 10:45 pm

След като с Джейн стигнахме в града и спряхме за малко аз се опитах да кажа нещо зад аразваля тишината.
- Джейн...аз съжелявам. - казах аз и погледнах към сестра си все още беше нервна.Имаше едно листо в коса си.
- Имаш листенце в косата си. - взех го и го пуснах извън колата.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyЧет Сеп 10, 2009 10:51 pm

-Знаеш,че съм ти страшно ядосана,нали?-казах през зъби аз,като се опитах да се успокоя-Дано да нямаш късмета да правиш пак такива глупости,въпреки че вината не беше само твоя,даже повечето беше тяхна.В смисъл такъв,кои са те,че да казват на някой,който и да е от Волтури,къде да ходи и да се подиграват с фамилията ми безнаказано.Имаха късмета,както и ти,че не бях вбесена до край,за да дам достатъчно на всеки по отделно,че да се научи да не замесва клана ми в подобни,подронващи авторитета му сцени!На какво приличаше това!?-не го оставих да ми отговори-Хайде,каза че си на урок,вземи колата,аз ще се разходя малко,за да се успокоя.-слязох и тръгнах по друга улица,за да охладя малко страстите.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyЧет Сеп 10, 2009 11:14 pm

- Добре. - казах аз и се преместих на шофьорското място.Запалих и бързо тръгнах към вкъщи с ламборджинито на сестрами.Мразех тази кола заради една причини защото беше жълта но на серами много си я харесваше.Тръгнах към вкъщи зада не закъснея за урока си по пияно учех се от скоро и ми беше интересно.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 12, 2009 12:54 am

С Джийн стигнахме в града и оставихме колата пред един магазин.Отворих и вратата и тя слезе хванах ръката и двамата тръгнахме напред.
- Исках дати кажа нещо но мисля че ти го знаеш.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 12, 2009 12:56 am

-Какво да знам. Че мразиш вампирите Кълън и Денали,както и върколаците и че искаш да ги избиеш като мен,но си мисля,че нямаш особена злоба. Нещо да съм пропуснала?-казах усмихната,докато изреждах всичко това.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 12, 2009 1:01 am

- Исках дати кажа че те харесвам и то много. - казах аз докато бяхме спрели пред един мост.
- Това исках дати кажа.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 12, 2009 1:03 am

-Знам.-казах засмяна.
-Просто искаш да ми го кажеш в лицето.-след това го целунах.
-Знаех го,щом те видях. Винаги съм го знаела.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 12, 2009 1:05 am

- Отнеми малко време докато подредя живота си затова нети го казах по рано.Благодаря ти че толкова търпеливо изчака да вкарам живота си в ред. -целуанх я насвой ред и продължих целувката известно време.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 12, 2009 2:36 pm

-Все пак на никого от нас не му беше лесно. Но тук във Волтури живота ни е по-лесен. Няма ограниения. Това е хубавото. А и ми харесва.-казах засмяна и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Касиди Хемсуорт
Вампир
Вампир
Касиди Хемсуорт


Брой мнения : 20
Join date : 15.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 26, 2009 2:24 am

Разхождах се из улиците, когато усетих позната миризма. Но не ми беше особено приятно, че той е тук. Обърнах се точно за да видя как Деметри застава на два-три метра от мен. Дългата ми руса коса ми, която не беше в обикновената си рошава форма, а на леки къдрици, леко падна по раменете ми.
Погледнах Деметри ледено, но после лицето ми се отпусна. Гледах го безизразно, чакайки той пръв да каже нещо..
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyСъб Сеп 26, 2009 2:51 am

- Касиди , как си? - напоследък Кас се разхождаше доста често из Волтера. приближих се до нея , и зачаках отговора и..
Върнете се в началото Go down
Касиди Хемсуорт
Вампир
Вампир
Касиди Хемсуорт


Брой мнения : 20
Join date : 15.09.2009

Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 EmptyНед Сеп 27, 2009 12:27 am

- Добре съм. - отговорих хладно, все още с безизразен поглед. Замълчахме за минута, все така вперили поглед един в друг. Разко се обърнах, готова да си тръгна, а копринената ми златисто-руса коса се врътна като наметало след мен. Извървях около десетина метра с нормално човешко темпо и изведнъж Деметри е оказа пред мен.
- Какво? - попитах с леден глас. Бях малко разочарована от поседният път коагто се видяхме, но и представа си нямах от къде се беше появила тази злоба. Не исках да съм такава.. за секунда го погледнах извинително и извърнах поглед, надявах се да не ми се сърди.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Града Волтера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града Волтера   Града Волтера - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Града Волтера
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Книжарницата в града
» Волтера-Описание
» Тъмните улички на Волтера
» Тъмните улички на Волтера

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера-
Идете на: