twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Кафенето - Page 2 Vote_lcapКафенето - Page 2 Voting_barКафенето - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Кафенето - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Кафенето - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Кафенето - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Кафенето - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Кафенето - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Кафенето - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Кафенето - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Кафенето

Go down 
+7
Алис Кълън
Лейна Лий Дайен
Jon Black
Емет Кълън
Дженифър Грейърс
Бела Талбет
Лукас Скот
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 27, 2009 2:44 am

- Искаш ли да си с него? Ако го искаш повече от всичко друго на света, дори от мене значи го обичаш. Тогава би трябвало да приемеш съдбата си, а и тя никога не е предначертана. Представи си, че вървиш и попадаш на кръстопът, като избереш единия път, а не другия, то тогава всичко се променя. В зависимост от какво значение е било решението, все пак нещата се променят. Никой не е казал, че ще имаш деца или ще са точно две. Ако го обичаш, ти ще приемеш всичко с поне малко радост. - каза Ана мило, с топла усмивка. Дописи шоколада. Без да иска се образуваха мустаци. Бела започна да се смее, а Ани каквато е отвеяна изобщо не забелязваше новата си "придобивка" и гледаше опулено към вълчицата.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 27, 2009 2:52 am

Опитах да обясня на Ани с жестое но не се получаваше. Поех дълбоко въздух и заворих очи за да не прихна отново, и на фалцет заговорих:
- Имаш мустачки. - АНи се засмя и отворих очи, тя ги бе избърсала и аз продължих по темата:
-Ами не знам, не знам дли го обичам. Честно казано не съм обичала никого, никога. Просто не знам как да разбера дали го обичам. В момента имасм да съм сама, с приятели за да могадапреосмисля нещата, ноо.. не знам. Трудно е. Може би трябва да го изоставя, да опитме да бъдем само приятели, не знам. - погледнах Ани и се огледах наоколо, сещайки се за главорезите на Алек:
-Онези типове, те дойдоха в Англия, отново имаха онези джаджи, и бяха силни. Казаха че са доши да ме убият, по заовед на Алек. Единя избяга а другия го оперирах, и не мися че ще помни нещо тъй като е при Барт, и след операцията не би трябвало да помни нещо от случилото се. И сега ме е страх понеже може Алек да ем намери и... не искам да си го помислям. - потреперих и погледнах Ани която беше като почервеняла..
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 27, 2009 3:30 am

На Ани й прилоша. Леко се замая. Ясно си спомни всички случки. Имаше чувството, че отново гледа някакъв филм на ужасите. С треперещ глас каза:
- Значи и ти вече си една от жертвите му. Поне не си главната. - завърши съвсем тихо. Сковано и със недобре залепена усмивка отиде на тезгяха и поръча още един възможно най-много горещ шоколад. Тя силно стискаше чашата навръщане, така че ръцете й задимяха. Тя дори не осъзнаваше, че се изгаря. Мислеше за Алек и Бела. Беше се надявала силно той да не е забелязал Бела, от увлечението му по Ани, но явно не е станало. Тя се тресеше и малко шоколад се разплиска по масата бързо изтиващ. Лекия шум разчупи за малко настъпилата тишина, сякаш всички, дори и ветровете се бяха напрегнали.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 27, 2009 3:57 pm

Кимнах, мислех че Алек вече беше зад решетките, но явно не беше. Потреперих леко. Отпих глътка от кафето и казах:
-Стига за лошите неща.. Какво става между вас с Ед, как сте.. Разказвай. - чувствах се малко по-добре и заради това се опитах да се усмихна, колкото се може по-спокойно..
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 28, 2009 1:32 am

- Ами не знам. Него виждам вече толкова често, сякаш бяга от мене или не знам. Видях го преди колко време, като се "запознах" с приятеля ти. Дали не е сърдит заради нещо или се чувства унизен, не знам, но от това не ми е много приятно. В смисъл исками се понякога да прекарва повече от 5 минути с мене. - тъжно въздъхна.
- Искаш ли да намерим Алекс и веднъж завинаги да го убием или да махнем просто онези гадно болтове? Така мисля, че ще се върне на бял свят и ще ни остави, а? - каза борбено и с плам в очите. От ръцете и изкочиха няколко пламъчета. Тя бързо се осъзна и усмихвайки се виновно седна и изгаси нарастващия "пожар".
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 28, 2009 2:12 am

Допих малкото останало кафе в чашата си и кимнах на Ани. Прибарах косата си, която беше ужасна и станах казвайки:
-Но първо ще трябва да направим нещо. - извадих болта който все още беше в джоба ми и казах:
-Ще си го сложа, или поне ще опитам. Ако започнат гърчовете трбва да намериш 500 волта и да 'изпържиш' главата ми, така ще се успееш да го махнеш, инъче може да умра. - усмихнах се на Ани, а тя...
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 28, 2009 2:45 am

- Не, недей. Ако саи го сложиш ръчно ще те убия. Няма да те слагам на електрическия стол, за да те вразумявам. - каза със заплашителен тон.
- Дай го на мене. Повярвай, нищо няма да ми стане, но нека да го ползваме в критични ситуации. А сега по-добре да тръгнем и да го намерим. Ти му намери миризмата, аз ще се ориентирам по кръвта му. - каза Ана, отде и плати сметките на двете и излезе, чакайки Бела.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 3:26 am

След като с Ани се разделихме отидох да си взема нещо за пиене. Влязох и отидох до бара, поръчах си горещ шоколад за вскъщи, и както обикновенно се облегнах с изглед към вратата, за да наблюдавам кой влиза..
Върнете се в началото Go down
Джейк Кълън
Кълън
Кълън
Джейк Кълън


Брой мнения : 80
Join date : 16.09.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 3:32 am

С качулка на глава се приближих,до нея!След това седнах при нея и свялих качулката,тя ме видя доста добре:
-Ела навън,ВЕДНАГА!
Разкрещях й се и тя ме послуша!След като излязохме,аз я запитах:
-Вампир или Върколак си ти?
Изклещях и го в лицето,но гледах и никой да не ни чуе!
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 3:36 am

-Какво по.. Барт, какво ти става? - не се чувствах добре и не ми беше до караници, след онова гледане на магазините. Барт гледаше твърде ядосано и извика:
-ОТГОВАРЯЙ! - потрепнах и отговорих:
-Върколак, не личи ли по миризмата? - ядосах се както на него така и на себе си, на него защото нямаше правото да ми крещи така а на себе си понеже не беше време за остроумията ми.. Явно гневът в него се надигна защото...
Върнете се в началото Go down
Джейк Кълън
Кълън
Кълън
Джейк Кълън


Брой мнения : 80
Join date : 16.09.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 3:39 am

Аз и налетях,при одскачането,някой ме удари и аз паднах на земятя,този някой я грабна и скоро полетяхя към гората,отказах се да я гоня,но усетих че не ми е добре!Припаднах!
Върнете се в началото Go down
Джейк Кълън
Кълън
Кълън
Джейк Кълън


Брой мнения : 80
Join date : 16.09.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 3:15 pm

-Браво на мен! - казах си и се превърнах отноо във Вампир и станах:
-Ще те намеря,БЕЛА! - изкрещях нагоре и тръгнах към гората!
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyПет Окт 30, 2009 2:11 am

Вратата на кафенето се отвори и вътре влезе Данте. Изражението му беше както винаги - безразлично. Той отиде и седна на една свободна маса, носейки някакво списание.
-Мога ли да ви помогна? - каза сервитьорката, която сякаш се бе появила от нищо.
-Амии...искам едно кафе...-отвърна вампирът и започна да чете списанието.
След малко сервитьорката се върна и остави кафето. Данте не му обърна никакво внимание.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyПет Окт 30, 2009 2:53 am

Влязох в малкото и уютно кафене, отидох до бара и поздравих барманката а след това си поръчах едно капучино. Облегнах се с гръб към пресолана и както обикновенно огледах полу-празното заведение, и подуших тази сладникава миризма. Идваше отнякъде но не бях сигурна окъде, най-накрая носът ми ме отведе до някакво момче което четеше списание. Обърнах се към барманката и й казах да изчака с кафето и че скоро ще се върна, и се запътих към отдалечената маса с момчето вампир. Приближих се и казах:
-Хей страннико, има ли място за едн момиче чудещо се дали с нов. - усмихнах му се и зачаках да излезе от транса в който явно беше попаднал...
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyПет Окт 30, 2009 12:44 pm

Данте остави списанието на масата и веднага премести погледа си към момичето пред себе си. Направя някакво странно изражение и после каза:
-Ъъъ...да има място...
След това се огледа и после отново се върна към вампирката. Разбърка кафето си, което нямаше да пие и зачака действията на момичето.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyПет Окт 30, 2009 2:47 pm

Погледнах го и се върнах на бара,взех кафето си.. върнах се при момчето си седнах на стола срещу него. Вдигнах капучиното и отпих, погледнах момчето и казах:
-Е страннико, как се казваш и от кой клан си... да знам че си вампир, тук никой не ми избягва особено ако е нов. - изплезих му се леко и отново отпих от димящата течност след което поставяйки я на масата зачаках отговора на русокосото момче-вампир.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyПет Окт 30, 2009 11:11 pm

Данте отново погледна към момичето, като се облегна на стола.
-Данте Кълън...-промълви той и след това завъртя кафето си.-Ти също си различна...нали?
Беше забелязал тази подробност ,още когато момичето беше дошло при него. Замисли се малко и допълни:
-А ти от коя си?
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 12:57 am

-Хмм.. Кълън,избрал си интересен клан. - усмихнах му се и отговорих на въпроса му:
-Бела Талбет, на вашите услуги.. длъжност върколак. - засмях се леко и попитах:
-Какво е мнението ти за вълците и за Кълънови? - усмихнах му се отново и отпих няколко глътки от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 4:13 am

-Ами върколаците...всички са различни. Някои са ми симпатични...а други ги мразя...А за Кълън...хубаво е да се учим да се храним само с животни... - след това Данте хвана чашата с кафето и я докосна до устните си без да отпива. Отново я остави на масата и каза:
-А ти...какво мислиш за вампирите? И от колко време си върколак?
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 4:25 am

-Вампирите.. интересна тема. Еми някои като вас и като Денали са добри, но другите ги мразя. Оставям живи само тези в които усетя нещо различно. - усмихнах му се и отместих поглед към списанието, не ми се струваше интересно затова върнах поглед към Данте:
-Вълк съм от 15 годишна, малко е трудно но след време се свика, докато осъзнаеш че други могат да ти четат мислите и че имаш способността да си променяш формата е така да се каже... шашкащо. - засмях се леко и погледнах момчето:
-Ти на колко години си, вамирски и човешки? - усмихнах му се за пореден път и се облегнах бавно на стола си...
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 4:00 pm

-Аз съм на 18 години...69 вампирски. В началото ми беше трудно да свикна с промяната...но после всичко се нареди. Нямам почти никакви спомени от предния си живот...само спомени със много силни чувства...омраза, радост, любов... - след тези думи Данте също леко се усмихна на Бела.
Отмести списанието и отново погледна момичето.
-Е, разкажи нещо за себе си!
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 4:14 pm

Замислих се за момент и огледах заведението, останових че сме само ние и един стрец, усмихнах се леко, по-скоро на себе си и отговорих:
-Историята ми не е много интересна, от малка знам че принципно трябва да се превърна в нещо, но не знаех в какво. Когато станах на 15 нашите ми обясниха и няколко дни след рождения ми ден се преобразих. След няколко месеца баща ми, накара мен и брат ми да излезем на лов, но брат ми не пожела и аз отидох с него видяхме вамир в нашите територии и трябваше да го убия но видях нещо в него което ме накара да го пусна и тогава раниха баща ми, той не ми говори освен ако не е за нещо важно. Беше на смъртно легло и аз трябваше да напусна училище и да помагам на мама и останалите в къщата, и така е и до днес. - завърших историята си с лека почти неуловима усмивка, но явно Днате я бе видял и ми се усмихна в отговор:
-Е, Данте разкажи нещо и за теб.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 7:37 pm

Данте се замисли за момент. След малко каза:
-Докато бях човек, живеех в Канзас. Един ден баща ми замина за Тексас и повече не се върна, беше убит от върколак. Аз също бях убит от върколак, същият който уби баща ми. Един вампир ме спаси. Прекарах известно време в Аляска, а после дойдох тук, във Форкс...
След това направи кратка пауза и видя как и старецът си тръгва. Вече бяха сами в кафенето. Погледна Бела и се замисли отново.
-Бела, познаваш ли и други вампири?
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 11:09 pm

- Ами да доста, някои от които са зли, но това не ми пречи. - усмихнах се на Данте и размахах ръка пред лицето му за дами обърне малко внимание, засмях се на себе си и попитах:
-Искаш ли да се разходим нанякъде?
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 11:27 pm

-Ами добре, става! - каза Данте и леко се усмихна.
Стана и плати сметката. След това се върна при Бела и попита:
-Сега накъде?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Кафенето
» Кафенето
» Кафенето
» Кафенето на 3та улица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Форкс-
Идете на: