twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_lcapСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Voting_barСтаята на Джейкъб Блек - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Стаята на Джейкъб Блек

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейкъб Блек   Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyСъб Апр 17, 2010 10:38 pm

Когато отворих вратата, и го видях на леглото останах без думи. По
устните ми се стичаха капки прясна кръв. Когато се върнах във имението, оставих Айро в двора и тръгнах на вътре. Запътих се разбира се към стаята на Джейкъб. Не можех да се отдалеча за дълго от тази стая. Влизайки вътре останах потресена. Мислех, че мъжът на леглото не е той а някой дух. Помислих си, че пак бълнувам, че пак имам видения или просто въображението ми си играе с мен. Допрях се плътно до стената и казах с треперещ глас

-Ти.. си във Форкс... Не тук.. - въпреки че ми се искаше от все сърце да не е илюзия, не можех да повярвам че е така.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейкъб Блек   Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyСъб Апр 17, 2010 10:50 pm

-Не това не е илюзия тук съм при теб.-казах и станах от леглото.Бавно тръгнах към нея и изведнъж я целунах по устните.Спрях за малко и казах:
-Искаш ли ме отново?-и отново я целунах.Стремях се да я целувам страстно.Наистина ми беше липсвала много.Сърццето ми се бе разкъсало мислих ,че никога вече няма да я видя.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейкъб Блек   Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyСъб Апр 17, 2010 10:55 pm

Преглътнах, като отвръщах на многото му целувки. Прокарвах пръсти през лицето му за да се уверя, че е истински, че е реален! Ако имах сърце сега нямаше да спира да тупти отново и отново, или пък щеше да спре.
-Разбира се, че те искам, любов моя! - казах му, като упрях глава на рамото му.
-Мислех, че си ме забравил... - пророних и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейкъб Блек   Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyСъб Апр 17, 2010 11:25 pm

-Никога няма да те забравя.-казах и я целунах нежно.Повдигнах я и я сложих лекичко на леглото.Започнах да я целувам нежно по коремчето.Кожата и беше мека и гладка.Стигнах до сутиена й и се чудех дали да й го сваля.Без да мисля повече аз го свалих.Свелих си моята блуза и я притиснах до мене.Усещането беше страхотно дано и на нея да е харесало.Отново започнах да я целувам по устните.Те бяха студени естесвено се пак е въмпир.Замалко спрях за да разбера дали ще отговори.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейкъб Блек   Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 4:46 pm

Той впи жадни устни в моите и започна да ме целува страстно. Аз отговарях на всяко негово движение сякаш бяхме едно. Тогава той започна да ме целува по корема и нагоре, като бавно и несугурно заочна да ме съблича, сваляйки също и горната си блуза. Нямах какво да кажа, просто го придърпах към себе си и устните ни отново се сляха. Тази вечер за пръв път бяхме едно цяло, и телата ни се сляха.

***

На сутринта когато се събудих се намерих в прегрътките му, увита само в един чаршаф. ОБърнах се към него и започнах бавно да изучавам чертите на лицето му, когато беше заспал. След около половин час без до мръдна, взирайки се в него станах от лелото, внимателно за да не го събудя. Облякох се и застанах пред огледалото за да се оправя. Както винаги изглеждах прелестно, макар и да бях на 2 хилядолетия.
Spoiler:

След като бях готова, останах на стола и продължих да се взирам в него и да се усмихвам. Беше толкова кръсив...
Стана късно през нощта, когато реших да го оставя да спи. На бързо си обух сандалите, които бяха на токчета и излезнах, тръгвайки към холът, а после и някъде другаде.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейкъб Блек   Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 8:48 pm

Събудих се и видях ,че Стефани е станала преди мене.Мислих да и прая закуска в леглото, но нищо.Измих си зъбите и се чудех какво да прая.Оправих леглото като за първи път и мислех да сляза в хола.Стефани сигорно е там.
-Офф забравих да се облека.-облякох се и тръгнах към хола.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейкъб Блек   Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 2:42 pm

Върнах се и отидох да се изкъпя.Един час в ваната и после направо в леглото е естиствено с халата.
-Оо кво да правя сега.-говоря си сам.Пуснах телевизора и започнах да гледам някакъв филм ,,Погрешен завой 3 ,,
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейкъб Блек   Стаята на Джейкъб Блек - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джейкъб Блек
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Джейкъб Блек
» Джейкъб Блек
» Къщата на Джейкъб
» Джейкъб или Едуард?
» Къщата (хм...трудно да се нарече къща) на Клаудия Блек

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: