twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_lcapСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Voting_barСтаята на Стефани Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Стаята на Стефани Волтури

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 5:35 am

- Да , ако нямаш нищо против разбирасе - добавих аз. Погледнах я и продължих - Няма от какво да се страхуваш , ще видиш , че на сутринта ще се чувстваш мнооого по-добре -
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 5:45 am

-Прав си.. - казах. Някакъв силен порив изведнъж мина по мен. Обърнах се с лице към Деметри. Гледах го право в очите. Прегръдката още ме "топлеше" и пазеше. Беше някак си покровителствен. Не знам какво ми стана. Устните ми се плъзнаха по неговите с такава лекота, сякаш са го правели цяла вечност. Не испитах дори капка съжаление за това, което направих. Целувах го, устните ни се вплетоха, а аз бях забравила всичко.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 6:03 am

Това , което вършехме можеби не беше редно.
- Виж , това може би не е редно - рекох аз , а тя не спря и за секунда. Обсипраше ме със страстни целувки и легна върху мен..
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 6:06 am

Продължавах да го целувам. Не спирах, дори не си поемах дъх. Скоро през ума ми мина, че той беше прав
-Добре, съжалявам,наистина си прав - казах и отново седнах на леглото, обърната с гръб към него
-Не трябваше да го правя, - казах виновно - но... - заекнах за секунда, и не продължих да говоря.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 6:11 am

"Така е по-добре" помислих си аз. Нямах нищо против Стефани , но се чувствах братски настроен към нея. Единственото момиче , за което се сетих в момента бе Джейн..
- Стеф , надявам се , че ме разбираш - вметнах аз.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 6:14 am

-Напълно! - казах нежно - Все едно не се е случвало - допълних и се усмихнах към него, по скоро като към брат. Оптвах се да го разбера. Това което изпитвах, и търсех аз в момента, беше само плътско удоволствие, това удоволствие което търсят хората, когато са нещастни. Държах се глупаво и не спрях да повтарям
-Съжалявам!
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 6:20 am

- Няма проблем - казах аз и продължих - Ще остана , за да не си сама и ако сънуваш кошмари , да бъда тук - станах от леглото и рекох : - Сега идвам - с вампирската скорост , докато тя се усети , бях отишъл до моята стая. Преоблякох се и си облекох къси панталонки и потник , по които да прекарам нощта и когато се върнах в стаята , тя също се бе преоблякла.
- Виждам , че не си спала от много години. Поспи малко , аз ще бъда тук - рекох и аз...
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 6:30 am

-Благодаря ти.. - казах наизустената дума отново. Легнах и затворих и затворих очи. Скоро бях потънала в сън, който не бетолкова лош, колкото очаквах
-Бях отново малко момиченце, тичах в градината в къщата на баща ми. Бях във великия Древен Рим и изжинянах любовта наново. Всъщност това, което сънувах бе денят в който за пръв път видях Мариус. Той бе дошъл на гости на баща ми, заедно с още няколко мъже от Сената. Аз седях при тях и от време на време цитирах някой и друг стих от произведението "Метаморфози" на Овидий. Баща ми ми се караше, а любовта на живота ми ме гледаше с влюбени очи. Сънувах най-щастривото детство, което някое момиче, та било то и принцеса някога е изживявало. Сънувах моено детство, със цялата му околна красота. Усмихнах се насън и така и не се събудих от кошмари.

П.С. Овидий - Староримски писател, много почетан за времето си, а и след това. Пратен на заточение от Август Цезар, заради лични дела, той бива принуден да спре да пише. Творбите му са спрени от продажба по онова време. Трудно могли да се намерят. Овидий така и не се завръща в роден Рим. Умира по време на присъдата си, на заточението.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 8:11 pm

Цяла нощ , докато Стеф спеше , аз мислех за битката срещу Кълън. Когато се съмна , реших , че вече е време да си вървя. Тя нямаше кошмари и беше спокойна.Станах от леглото и гледах да не я събудя.Затворих леко вратата на стаята и отидох до моята стая за да се преоблека.Бях разбрал за скандалите , които напоследък стават в замъка.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 22, 2009 11:17 pm

Събудих се късно. Бях спала дълбоко и непробудно, доста дълго време. Преместих се в седнало положение на леглото и се замислих. Не помнех почти нищо от предишния ден. Тогава бях прекалено слаба. Всъщност спомените за Мариус през годините ми напомниха какво бях преживяла. Напомниха ми през какво бях преминала през тези две хилядолетия. Добродушната Стефани я нямаше след тази нощ. На чело беше кръвожадната. Станах от леглото и с бърза крачка отидох в хола. Кога ли най-на края щеше да се състои битката с Кълън..
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Sponsored content





Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Стефани Волтури   Стаята на Стефани Волтури - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Стефани Волтури
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Джийн Волтури
» Стаята на Хайди Волтури
» Стаята на Белатрикс Волтури
» Стаята на Джийн Волтури
» Зак Волтури

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: