twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Холът Vote_lcapХолът Voting_barХолът Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Холът EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Холът EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Холът EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Холът EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Холът EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Холът EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Холът EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Холът EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Холът EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Холът

Go down 
+12
Рейвън Ле Морт
Jacob Black
Лукас Скот
Хaйди Волтури
Алек Волтури
Стефани Волтури
Акита Самаио Акаши
Деметри Волтури
Томас Денали
Лара Браун Волтури
Белатрикс Волтури
Джейн Волтури
16 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Холът   Холът EmptyПет Сеп 11, 2009 4:28 am

Холът беше огромен имаше красиви килими,инкустирани стени и голяма дървена врата с резба от вън и от вътре.Имаше множество картини по стените.Масивна маса от тъмно дърво,меки кресла и диван.Огромна библиотека покриваше цялата дясна стена.Полюлеят не бе достатъчен за огромната зала и светлината беше мъждива.Стаята се ползваше функционално за сбирки или срещи с неочаквани гости...
Но и просто съкланниците да изпият заедно по чашка кръв беше разнообразие.


Последната промяна е направена от Джейн Волтури на Съб Сеп 12, 2009 11:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyПет Сеп 11, 2009 9:25 pm

Влязох с гръм и трясък,буквално.Големите дървени врати изскърцаха,подът под краката ми свистеше.Седнах на мекото кресло като на тръни.Опитвах се да пренебрегна цялата история и да си седя мирно.Алек не бях виждала от снощи,но чаках да се прибере.Общо взето само с него от клана се бях виждала тези дни.Точно тогава в стаята влезе..
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyПет Сеп 11, 2009 9:52 pm

Запътих се към хола със обичайната си ведра усмивка. Влязох вътре и видях Джейн бясна до немай къде. Седнах до нея и попитах:
- Джейн какво ти е?
- Бясна съм! Този Джейкъб Блак ми развали целия ден!
Повдигнах едната си вежда и казах саркастично:
- Едно куче е развалило целия ден на великата Джейн Волтури?!
Тя ме погледна и се разсмя. Засмях се с нея...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyПет Сеп 11, 2009 9:59 pm

-Бела,от кога не съм те виждала...!?-възмутих се аз и се усмихнах.Малко ми пооправи настроението,т.е. много.Вметнах:
-Куче..-пак се разсмях при произношението на тази дума и добавих-Не,всъщност си права,как ще ми разваля настроението някой върколак...Май повече се вбесих на Ана..и подмятането й,че съм бягала от кафенето заради него.Идеше ми да припадна или да получа някой инфаркт,като чух тва предположение...
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyПет Сеп 11, 2009 10:37 pm

Намръщих се:
- Джейн, ама колко пъти да ви повтарям че мразя да ме наричате Бела?! Опитавте се да ме дразните до края на безкрайния ми живот или какво?
Тя направи виновна физиономия:
- Ъъъ! Забравих! Съжалявам он вълнения...
Тя ме погледна извинително и аз усетих че съм станала. Седнах и въздъхнах тежко:
- Ох. Да се надяваме че няма да забравяш всеки път щом се ядосаш.
Тя се разсмя, а аз не издържах и също почнах да се смея...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyПет Сеп 11, 2009 10:47 pm

-Няма,няма...-засмях се аз и отидох до камината имаше цигари и кибрит.Не знаех от къде прихванах този навик,но ми отиваше...хаха..Дръпнах една цигара от кутията,беше от тънките.Запалих я с клечка кибрит и угасих клечката.Дръпнах си от цигарата и я държах в едната си ръка,изпускайки бавно дима през устата.
-Ще ми правиш ли компания?-посочих с поглед цигарите и гледах умолително,знаех,че ако Аро ме види да пуша ще ме очисти...
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyПет Сеп 11, 2009 11:35 pm

Погледнах цигарите и се ужасих. Погледнах я извинително:
- За съжаление не. Мразя такива глупости!
Тя си мислеше че ако Аро я види ще я разкара. Успокоих я:
- Спокойно! За Аро си твърде ценна за да те очисти.
Тя ми се ухили:
- Нищо ли не може да скрие човек от теб?
Ухилих се и аз:
- Не!
Двете отново се разсмяхме. Мен ме радваше мисълта, че си имам чисто ново жълто порше в гаража. попитах я дяволито:
- Искаш ли да се разходим с новото ми порше?
Тя направи престорено тъжна физиономия:
- Само разходка?
Аз се ухилих и двете тръгнахме съм гаража...
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 1:22 am

Лара грациозно се вмъкна в хола на Волтурите. Сега вече беше една от тях. Почувства се странно, имайки в предвид че принадлежи към нещо. Последните години бе водила толкова скитнически живот, не помнеше какво означава да имаш дом и семейство. Въпреки че за нея в момента всичко бе непознато и ново, Лара бе изпълнена с любопитство и жажда да разнищи всяка тайна. Погледът й обходи празната просторна стая. От нея лъхаше старост и някакво странно подобие на уют. Тъмнокосата разкопча с един замах шлифера си и го заметна небрежно върху едно от креслата и отдолу се показа бялата памучна блуза с ръкави до лактите и широко V образно деколте. Токчетата й тихичко потропваха по пода, докато тя ефирно се приближи до библиотеката. Забеляза, че по полиците нямаше и прашинка. Погледът й вяло обхождаше заглавие след заглавие, но нищо не й хващаше окото...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 1:30 am

С грация, принадлежаща по рода си само на мен вървях към хола.Разбрах за новото попълнение на кланът ми.Трябваше да я видя.Токовете ми разцепваха тишината още от коридора.Косата ми се разстиляше назад,роклята плавно се придвижваше след мен.Знаех името й,дарбата й,едва бях научила за нея,а се бърках в главата й.Отворих вратата и тя изскърца в израз на протест,когато я бутнах само с нокът.
-Добър вечер...-поздравих аз и се приближих със силно тракане на обувките по пода до нея-Джейн Волтури,добре дошла в семейството,Лара..-усмихнах се сухо аз и зачаках някаква реакция,докато вече бях на крачка от нея и подадох ръка да се здрависаме..
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 1:52 am

Лара бе дочула стъпките още от коридора - издайнически токчета. Но тъмнокосата се обърна едва когато вратата изскърца. Безизразният сив поглед проследи новодошлата. По смъртно бялото й лице пробяга плаха усмивка, докато поемаше ръката на Джейн. Това момиче или четеше мисли или беше прекалено добре информирана.
- Добър вечер, Джейн. - погледът й обходи нежно хола. Двете хладни ръце се отделиха една от друга. - Имате прекрасен дом. Откога сте в семейството?
Етикета все още не й позволяваше да премине на "ти". Оглеждайки я по-внимателно се замисли как нещо толкова опасно можеше да изглежда толкова невинно. По лицето й премина вълна от тъга, представяйки си как е била ухапана. Сивооката отърси глава едва доловимо и отноео се появи боязливата потайна усмивка, една добре скроена маска.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 2:09 am

Прочетох мислите й и се очуствах поласкана.Наистина и аз се възприемах така.Обърнах внимание на въпроса й,по него отсъдих,че не е чувала за мен.Казах с кадифен и нисък тон:
-Ами приблизително от 800 години..-разсмях се и вмъкнах-Аз съм лидерът на клана....а се радвам,че домът ни,който вече е и твой,разбира се,ти харесва!Няма сега да се натъжаваме.Скоро си ухапана явно,щом споменът не от случката не се е изтрил от съзнанието ти.Надявам се си наясно с правилата ни и ще се приобщиш лесно към нашият клан...-още една суха усмивка се появи на лицето ми,нещо като фасадата,с която бях длъжна да отвърна на нейната.
-Е,какъв пост предпочиташ,охрана,като Хайди да ни снабдяваш с храна или нещо друго.Изборът е твой..-казах тихо аз и седнах на дивана,кимнах и тя също да седне
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 2:57 am

Лара се усмихна виновно. Всъщност нямаше почти никакви знания за Волтерите. Тепърва правеше първите си стъпки като вампир. Вече бе свикнала със способностите си донякъде, както и с глада. Но всичко останало си оставаше все толкова... неясно.
- Прости ми за невежеството ми. Така е, наистина съм нова. - потвърди Лара. - Чувала съм за вас и вашето... нашето семейство. Работата е там, че откакто бях ухапана, избягвам да се задържам на едно място. Но мисля че най-сетне открих своят изгубен дом. Относно правилата съм едва бегло запозната, честно казано.
Лара леко потъна в дивана до Джейн, като положи изморено глава на облегалката. Притесняваше я невежеството й. Сигурно на другата й бе изключително досадно да се сблъсква с новоизлюпени като нея.
- 800 години... Уау. - мислите й се изплъзнаха на глас. - Имам предвид... Струва ми се адски много.
За миг тъмнокосата завидя на Джейн. Толкова много години живот се равняваше и на също толкова мъдрост. После Лара се присети за належащия въпрос. С какво искаше да се занимава. С какво наистина?
- С какво по-точно се занимава охраната? - попита почти разсеяно сивооката със реещ се в тавана поглед. Всъщност темата я интересуваше, но мислите й бяха объркани и накъсани. Никой не можеше да я съди - в главата й бъкаха толкова много въпроси.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 3:13 am

-Охраната...-започнах отегчено аз и дано да слушаше,какво й приказвам,защото нямаше да повтарям-значи това е пост,който е много важен.Има няколко неща,които се правят.Например,ако си моята лична охрана изпълняваш мисиите по които те пращам и когато излизам ме придружаваш,когато поискам охрана...Това е горе долу-обесних аз и се усмихнах сухо.Погледнах я строго.-Ти слушаш ли какво ти обеснявам въобще или се рееш из тавана?
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 3:23 am

Лара едва едва премести погледа си върху Джейн. Издаде тих звук, подсмихвайки се.
- Слушам Ви. - отвърна преспокойно Лара.
За известно време стоя така безмълвна, обмисляйки казаното. Истината бе, че никога не й бе приятна мисълта, че й се налага да се храни с човешка кръв. Беше пробвала животинската. Наистина... Но вкусът й й се бе сторил толкова отвратителен. Тръпки побиха нежната й кожа при спомена.
Изведнъж тъмнокосата се настани в седнало положение, рязко завъртайки се към Джейн. Беше положила целия си крак върху дивана,сгънат в коляното и бе подпряла ръце върху него, Разбира се, бе под такъв ъгъл, че ботушите й висяха във въздуха.
- Предпочитам охраната тогава. - в гласа й се долавяше нотка ентусиазъм.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 3:33 am

-Чудесно!-усмихнах се аз-Е,ще ми бъдеш лична охрана,обаче такава отвеяна,може и на Алек да те дам,хммм...ще си помисля.-засмях се и я погледнах изпитателно,същевременно и някакси приятелски настроена.
-Е,от утре ще започнеш с "работата" .Можеш да се настаниш,в която стая си харесаш.Когато ти се чете нещо има огромна библиотека с над милион книги,само три коридора по-надолу от холът,в който сме в момента..-усмихнах се аз и казах-Е,извини ме за момент..-и изчезнах от стаята
Върнете се в началото Go down
Лара Браун Волтури
Волтури
Волтури
Лара Браун Волтури


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 32

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 6:21 pm

Лара се усмихна почти детински.
- Добре, до скоро! - радостно възкликна тъмнокосата, изпращайки Джейн с поглед. В следващия момент се отпусна назад, така че почти се излегна върху дивана с въздишка. Множество въпроси относно новия й начин на живот заискачаха от всеки ъгъл на чалнатото й съзнание. Ако сега можеше да спи, щеше да го направи с удоволствие. За жалост, не се бе радвала на това удоволствие от 2 години насам. какво ли не би дала да бъде още човек... Ръката й легна върху утихналото й сърце. Какво ли не би дала да биеше отново, както преди...
- Я стига глупости... - безстрастно отвърна сивооката на собствената си сантименталност. Израви се на крака и метна шлифера си през рамо. С бавна, почти мудна походка, женската фигура напусна хола.
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 7:33 pm

Том влезе в хола бавно и каза:
-Таа,какво ще пием.Вино?
След което се усмихна широко и я погледна в очите...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 7:37 pm

Засмях се и се приближих до каменната камина,над която имаше наредени много "вина".Взех една красива бутилка и извадих две стъклени чаши:
-Покрай мен май "виното" ти стана любимо...-засмях се още веднъж и му подадох чашата.Красивият ми маникюр се обви върху стъклото и отпих прилична глътка от него...Облизах устните си и ги прехапах от едната страна.Усмихвах се докато го гледах,незнаех защо,но се усмихвах...и ми отиваше..
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 9:32 pm

-Хаха,може и така а се каже. - Том хвана чашата и отпи една глътка - Хм,вкусно.Чудя се да направя ли като миналия път илии... - последва смях.
Той се облегна,след което отпи още една глътка...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 9:43 pm

Аз бях права и го гледах със закачка в погледа.Отвърнах:
-Защо ще си ходиш,тепърва започна да става интересно...-промълвих аз и се надвесих над него,така че косата ми го гъделичкаше
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 10:32 pm

-Разубеди ме...Ще остана! - каза Том,като се усмихна чаровно.Той прокара ръка около кръста й и я целуна страстно...


Последната промяна е направена от Томас Денали на Нед Сеп 13, 2009 11:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 10:43 pm

Подпрях се на колената си, слагайки ги върху дивана дивана, малко по-встрани от неговите крака.Отвърнах на целувката му,прокарвайки пръсти между косата му,заигравайки се с езикът му известно време.Откопчах копчетата на ризата му бавно между паузите в целувката, когато си поемахме въздух.Придърпа ме за кръста към него,а аз го целунах по вратът.Косата ми падаше по гърдите му докато се целувахме.Придържах нежно с ръце лицето му и продължих целувката докато дъхът ми стигна.Том..
Върнете се в началото Go down
Томас Денали
Денали
Денали



Брой мнения : 127
Join date : 12.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 11:21 pm

Томас спря за момент:
-Не мислиш ли че трябва да се преместим на някое по-убодбно място?Тук може да ни видят...
Каза Том,след което се усмихна чаровно...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyНед Сеп 13, 2009 11:26 pm

Спрях за момент и станах от него,казвайки:
-Мда,хайде,ще те заведа до покоите си,там е...хем по-удобно...хем,хм..никой няма да ни прекъсва.-и той стана,обвивайки ръката си около талията ми.Тръгнахме към коридора,който водеше към покоите ми и влязохме в първата врата от коридора...
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът EmptyПон Сеп 14, 2009 4:52 am

- Белатрикс , явно ще става битка между клановете Волтури и Кълън?!
- да - съгласи се вампирката , която седна на едно кресло и включи телевизора.
- Мислят си , че имат някакъв шанс срещу нас - ухили се зловещо вампирът и добави:
- Та те дали янкога вообще са се били?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Холът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът   Холът Empty

Върнете се в началото Go down
 
Холът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 11Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Холът
» Холът
» Холът
» Холът
» Холът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: