twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Покоите на Джейн Волтури

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:43 am

- Мога да ти покажа?! - предложих аз и тя се съгласи. Приближих се още по-близо до нея. Сложих дясната си ръка на талията и , и след това нежно я целунах..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyВто Сеп 15, 2009 11:57 am

Сложих ръцете си около вратът му и отвърнах на целувката,както само аз можех.Последва още една,с малко повече страст в нея.Прокара пръсти през косата ми.Бях затворила очи и просто се оставях на момента.Той беше по-пийнал от мен,което го оправдаваше..вечерта тепърва започваше,но не смятах да продължаваме дълго с изпълненията.Той..
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyВто Сеп 15, 2009 12:11 pm

Целувките на Джейн бяха така прекрасни , искаше ми се никога да не спира. Но може би бях пийнал малко повече , и на сутринта това нямаше да ми изглежда одачно.
- Джейн , ще се видим на сутринта - мислех , че за сега така е по добре и за двамата. Тя се съгласи. Целунах я отново , след което станах , отключих вратата и тръгнах към стаята си доволен.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyВто Сеп 15, 2009 5:24 pm

Изпратих го до вратата и я затворих безшумно след него.Облякох си черната нощничка.Дръпнах чаршафите от леглото и легнах.Дори за вампир се бях уморила.На възглавницата косата ми се разпиля по нея.Затворих очи,но не сънувах нищо.Лицето ми беше ангелско,почти детско.Ползвах почивката,която ми беше напълно заслужена сега..След като се събудех със сигурност щях да съм по-силна от сега..а когато и закусех обилно,нямаше да имам нужда от нищо друго..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:04 am

Седнахме в красивото холче,което излъчваше спокойствие от всеки ъгъл.Взех една бутилка от шкафа и я отворих.Стъклените чаши бяха наредени над бутилките,така че измъкнах две и налях,подпирайки ги на масичката.Усмихнах се и му подадох чашата:
-Е,за какво ще пием?
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:12 am

- Колкото и странно да звучи , не ми се пие кръв - съобщих и аз и тя ме погледна малко очудено.
- Просто това беше единственяи начин да те отделя от останалите в хола - Джейн отново ме погледна , и попита :
- Е , щом неискаш да пием , какво ще правим ?- този въпрос бе може би излишен. Подсмихнах се , грабнах я и докато се усети , вече бяхме в спалнята и. Сложих я да седне на леглото. Оставих връхната си дреха на един от столовете и седнах до нея. Лявата си ръка сложих на добре оформената и талия , а с дясната прокарах пръсти през косата и. Целунах я..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:19 am

Опитвах се да измрънкам нещо,но той ме целуна и не можах и сричка да кажа.Отвърнах му подобаващо на целувките,подпрях ръцете си на гърдите му,започвайки бавно да разкопчавам копчетата на ризата му.Беше върху мен и ме целуваше по вратът и устните.Нямах си и идея,какво ще става нататък..Ръцете му бавно се спускаха по бедрата ми.Попитах:
-Дали е редно?-на което май нямаше да получа и отговор...но..
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyСря Сеп 16, 2009 3:33 am

Продължих да я целувам. След това я целунах и по врата. Разкопчах роклята , и нежно я свалих . Тя остана по бельо.
- Ти си толквоа красива - прошепнах аз , и отново я целунах. Тя ме погледна за миг , затвори очи и ме целуна нежно..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:01 am

Нощта беше дълга.Моментите ту нежни,ту страстни..от най-различен калибър.Накрая бях заспала,първо че деня ми беше тежък,сега и нощта такава,просто ми се беше струпало от всичко,по много.Бях заспала върху гърдите му,а косата ми беше разпиляна около лицето ми.Спях точно,като някое ангелче и намерение нямах и да се събуждам.Щях да си почина днес,може би не бях спала от столетие...
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:07 am

Джейн спеше толкова сладко! Нямах намерение да я събуждам. Аз също бях доста уморен. Мисля , че нямаше нужда да се местя от стаята и. Повдигнах я леко , и поставих главата и на една възглавница и след това я завих с меко одеяло. Целунах я нежно , изгасих лампата и заспах..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Покоите на Джейн Волтури
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Покоите на Джейн Волтури
» Джейн Волтури
» Покоите на Зак Волтури
» Къщата на Мери Джейн
» Покоите на Лара

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: