twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_lcapПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Voting_barПокоите на Джейн Волтури - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Покоите на Джейн Волтури

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 4:44 pm

Усмихнах се сухо..и прошепнах:
-Няма повече...-погледнах към Стефани-Е,мила...хайде към хола да видим дали твоят проблем е толкова непосилен за оправяне,там са и другите от клана...
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 10:39 pm

Почуках на вратата на стаята на Джейн.
- Влез - провикна се тя. Отворих голямата дървена врата , водеща към спалнята и. Тя лежеше на леглото и размишляваше. Седнах до нея и казах:
- Здравей , дойдох да те видя..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 10:49 pm

Бях окачила мантията си на закачалката..Легнала на леглото си по корем си отпочивах и успокоявах нервната система.Деметри влезе при мен и му се усмихнах чаровно,като го погледнах изпитателно:
-Здравей..-отвърнах му аз-Знаеш,че се радвам на присъствието ти..Е,искаш ли да пийнем нещо?-попитах го учтиво и се изправих
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 10:52 pm

- Ами , всъщност да - каза вампирът и я погледна дяволито.
- Красива си - добави изненадващо дори и за него ..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyПон Сеп 14, 2009 11:03 pm

Извадих кръвта,от която двамата пиехме с удоволствие.Сипах я в две чаши,които извадих от шкафа в личния си хол.Налях течността и му подадох едната чаша,накланяйки главата си настрани с невинна усмивка:
-Благодаря..-казах с нисък тон аз и седнах пак на леглото.Бях обещала на Алек да не пия,така че отпих една малка глътка от чашата си и наклоних поглед надолу.
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:12 am

След като изпих кръвта от чашата ми на екс и облизах с език устните си , я попитах:
- Защо не пиеш ? Нали това ти беше едно от любимите - напоследък Джейн се промени много , и това не остана скрито за мен..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:15 am

-И продължава да ми е такава,както и ми се пие..но Алек ми забрани да пия,защото правя простотии,когато съм пияна..-измънках тихо аз и го погледнах,когато изпи чашата си на екс-Искаш ли да ти сипя още и този път да ти правя компания,докато пиеш?-попитах аз и го погледнах въпросително
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:21 am

- Да , сипи ми. И ще се радвам ако и ти пиеш заедно с мен. Сега не си с Алек , а с мен. Когато вършиш глупости ме привличаш много повече - добавих аз и подадох чашата си .
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:25 am

Усмихнах се и отидох до рафта на който бях оставила бутилката.Надигнах се на един крак,другият го оставих на нивото на коляното,като за равновесие,косата ми придаде илюзията,че е до талията ми.Взех бутилката и се обърнах.Налях му в чашата и тъй като моята си беше пълна нямаше нужда да доливам.Изпих значителна глътка от нея и се усмихнах малко по-дяволито:
-Така по-добре ли е?
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:28 am

- Да , така определено е по-добре. -
- Междодругото разбрах , че Джийн е ходила до България за да търси Томас - отбелязах . Тя ме погледна леко очудено и аз продължих:
- Също така този Джейкъб не ми допада много , и немога да проумея как в момента седи в хола ми -
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:32 am

-Знам за Джийн,туку що се сдърпахме..-казах необръщайки много внимание на този факт сега.Засмях се на подмятането му за Джейкъб:
-Ще трябва да свикваш,съкровище...Вече холът е и на Джейкъб..Бих ли могла да направя нещо по въпроса,за да го проумееш?-погледнах го аз с очарователна усмивка
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:40 am

- Предлагам да ги оставим тези на страна - и след тези думи отпих от чашата си. Приближих се до нея , и прошепнах на ухото и:
- Свободна ли си тази нощ?
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:44 am

Изтръпнах когато се приближи рязко до мен:
-Нямам планове попринцип,навън ли искаш да излизаме?-попитах аз с нормален тон и оставих чашата настрани на масичката до мен.Нещо този въпрос не ми хареса..и нещата клоняха в странна насока..
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:47 am

- Ами не ми се излиза , а точно обратното. Предлагам да си останем тук. Какво ще кажеш? - след този въпрос , я погалих по врата с лявата си ръка и зачаках отговора и..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 1:57 am

-Ще кажа,че точно както на мен ми влиае алкохола,така ти влиае и на теб...-въпреки че докосването му ми беше приятно,не исках да стигам до крайности.Особено,че бях изнервена тези дни...оставаше още сол да слагам в караницата с Алек.. "Мисли Джейн...мисли преди да правиш нещо" се набиваше в главата ми и бях разколебана.Да правя любов тази вечер беше изключено,но нищо нямаше да ми стане,ако се поцелувам с него.Нещо ми подсказваше,че вървях към грешни мисли...обаче те,какви други можеха да бъдат..
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 2:06 am

Джейн бе доста умислена , и аз рекох :
- Също така знам , че си се карала с Алек - а след тези думи тя ме погледна очудено и каза:
- Да - тя сякаш очакваше , че ще искам да знам причината , но аз просто се съгласих и рекох:
- Добре -
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 2:09 am

-В каква връзка ми задаваш въпросът за Алек или по-точно твърдението?-попитах аз с лека нотка на неразбиране в гласа.Устните ми стояха в нормално положение,нито се усмихвах,нито бях нацупена.Бях извърнала поглед нагоре към него,защото беше по-висок от мен.Гледах го с червените си очи,които премигваха често.Вече се уморявах от деня...
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 2:14 am

- Джейн едно момиче иска да се присъедини към нас. - казах аз и почуках на вратата.
- Хайде сестричке нали не ми се сърдиш ?
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 2:15 am

- Просто мисля , че заради това не си в настроение тази вечер - казах аз , и я погледнах.
- Ако е заради това , не се ядосвай. Ще се оправите
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 2:16 am

Рязко се дръпнах от Деметри,когато Алек влезе.Отидох до вратата и му отворих.Погледнах го и се усмихнах.Олекна ми,че не ми е бесен:
-Ядът ми ми мина...-усмихнах се аз-Кое момиче,къде е?
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 2:19 am

- В библиотеката е още онзи ден я уговорих да дойде и мисля че успях. - усмихнах се и я дръпнах за ръката надолу към библиотеката.
- Хайде.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 2:23 am

-Добре,добре,внимавай,че ще се пребия по стълбите.-"Какъв е този ентусиазъм..."-замислих се аз и обърнах поглед към Деметри.Не знаех,какво да му кажа,просто вървях след Алек към библиотеката..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:29 am

Деметри ме носеше на ръце и влезе в стаята с мен.
-Браво,сега и като лоши домакини ще ни наклеветят..-засмях се аз и го погледнах-Каква ще е важната работа,която ще вършим?Да не ти щукна,че ще чертаем плановете на войната или май ще си довършим започнатото?-изгледах го аз и по изражението му и настойчивостта му явно беше второто.Усмихнах се и изчаках някаква реакция...
Върнете се в началото Go down
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:32 am

- Нека бъде второто - предложих. Оставих я да седне на леглото.. Отидох и заключих вратата.
- сега никой няма да ни прекъсне - добавих аз и седнах до нея..
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:35 am

-Знаеш,че си имам задължения и винаги трябва да откликвам на тях подобаващо.-ухилих се аз,когато заключи-Дори и да е заключено...-засмях се.Той седна най-спокойно до мен и аз закачливо го попитах:
-А до къде бяхме стигнали?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Джейн Волтури   Покоите на Джейн Волтури - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Покоите на Джейн Волтури
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Покоите на Джейн Волтури
» Джейн Волтури
» Покоите на Зак Волтури
» Къщата на Мери Джейн
» Покоите на Лара

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: