twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Парка Vote_lcapПарка Voting_barПарка Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Парка EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Парка EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Парка EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Парка EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Парка EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Парка EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Парка EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Парка EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Парка EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Парка

Go down 
+5
Бети Вон
Данте Кълън
Лейна Лий Дайен
Елизабет Волтури
Fizzie Bizzie
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Fizzie Bizzie
Админче
Админче
Fizzie Bizzie


Брой мнения : 168
Join date : 10.04.2010
Age : 28
Местожителство : Форкс

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Парка   Парка EmptyНед Апр 11, 2010 3:23 am

Това е централната част на парка
Парка IMG_14340


Това е поляната за пикници, обикновено през уикендите се събираха много хора... Парка 08Meadow001


Това е крайната част на парка. Там се намираше прочутата въжена люлка...
Парка Tree_swing


Това е детската площадка
Парка 1145653315-Playground
Върнете се в началото Go down
http://forksnet.bulgarianforum.net/forum.htm
Елизабет Волтури
Волтури
Волтури
Елизабет Волтури


Брой мнения : 11
Join date : 11.04.2010
Age : 29

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyНед Апр 11, 2010 9:50 pm

Имах нужда да походя малко и да се запозная с града.До сега не бях идвала,но явно съм изпуснала доста красиви места.След разходката в центъра исках да се поотдалеча малко от шума и се отправих към най-близкия парк.След няколко метра затворих очи и вдишах дълбоко.Как обичах аромата на разпъпващите се дървета.Макар че се бях отвееяла нанякъде усетих,че някой приближава.Първоначалния ми инстинкт беше да се приготвя за атака,но си припомних,че вече не съм в Империя и е време за приятелства.
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyПон Апр 12, 2010 1:01 am

Летиша се разхождаше из парка, а носът и беше изострен. Чувстваше нещо познато, понеже беше срещала нещо познато, от този вид. От този произход. Вампири.
Лети започна да се приближава, когато се усети, че пред нея стоеше едно момиче.
-Ох,извинявай за мехайството ми! Аз съм Летиша Браян. А ти си вампир-отбеляза ангелът и се усмихна.
-Е, какво те води насам. Преди не съм усещала миризмата ти тук?-попита момичето и се вгледа във вампирката.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Волтури
Волтури
Волтури
Елизабет Волтури


Брой мнения : 11
Join date : 11.04.2010
Age : 29

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyПон Апр 12, 2010 1:23 am

Изумената ми усмивка се задържа на лицето ми.Много ми допадна колко лесно ме позна момичето.Винаги полагах грижи да премахна колкото е възможно от вампирската белота.
-Ам..здрасти!Аз съм Лизи,Лизи Арчибалд!Току що се преместих тук!-отговорих и я огледах любопитно.Момичето привлече вниманието ми.
-И поздравления!Успя да ме изненадаш,а това доста рядко се случва!-добавих.Беше комплимент.
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyПон Апр 12, 2010 1:30 am

-Ами аз знам, че си вампир. Все пак израснах сред такива и най-добрата ми приятелка е вампир, а брат ми ходеше с такава.-каза засмяна Летиша.
-Аз съм свикнала да различавам вампирите от останалите, заради специфичната миризма, която имат. Аз съм ангел, затова имам такъв усет.-добави Лети.
-А от кога си тук във Форкс?-попита Браян и седна на една пейка, вглеждайки се в Лиз
Върнете се в началото Go down
Елизабет Волтури
Волтури
Волтури
Елизабет Волтури


Брой мнения : 11
Join date : 11.04.2010
Age : 29

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyПон Апр 12, 2010 1:41 am

-Ами пристигнах само преди няколко часа!Дори не знам къде ще отседна!-отговорих и леко прибрах един кичур от косата ми зад ухото.
-Обичам изненадите и може да ти се стори странно,но аз обичам непознатото!-обясних.Обикновено стрясках хората не само с държанието си,но и с характера си.Очаквах след още няколко минутки в разговор с мен,Летиша да побегне колкото може по-надалеч.
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyПон Апр 12, 2010 1:49 am

-Спокойно! Знам какво е. Аз пътувах повече от 10 години, за да намеря брат си, а сега не мога да повярвам къде съм. Остани във Форкс. Тук дом намират много вампири, върколаци и всякакви същества. Но също така тук се делим и на групи. Ако искаш да оцелееш, трябва да избереш един отбор. Ако опиташ да си и от двата отбора, няма да издържиш дълго време жива. Аз съм от семейство Кълън, както и брат ми. Това е мястото, където можеш да си в безопастност.-каза Летиша с усмивка.
-А ти вегитарианка ли си или се храниш с човешка кръв, понеже само това не можах да разбера. Изглеждаш мила, а и външния вид често лъже. Знам го от личен опит.-допълни засмяна Лети, чакайки отговора на Лиз.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Волтури
Волтури
Волтури
Елизабет Волтури


Брой мнения : 11
Join date : 11.04.2010
Age : 29

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyПон Апр 12, 2010 2:01 am

-Благодаря ти за съвета!Рядко хората мислят за останалите!А колкото до въпроса ти.. в момента се опитвам да се придържам към диетата,но преди..Е важното е какъв си в момента!-отговорих.Надявах се да не ме помисли за някоя егоистка.
-А колкото до това къде ще живея,все още не съм решила към кой клан да се присъединя.До колкото знам съм имала роднини в клана на Волтури,но аз винаги съм целяла да съм различна!-продължих
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyПон Апр 12, 2010 2:08 am

-Различието си има и добри и лоши страни. Най-добрата ми приятелка е от Волтури. Аз нарушавам всички граници, но понякога това е рискът да си различен.-каза засмяна Летиша.
-Ако искаш да държиш контакт с Волтури, потърси Джиийн и Алек и им кажи за мен и брат ми Лукас. Те ще те приемат. Но ако си с тях, ти си против Кълън. Аз ще те подкрепям, понеже и аз съм на двамата контингента, но предимно към Кълън. Волтури са обикнали човешката кръв и не срещат трудности. Понякога дори аз не спя, понеже се тревожа за брат ми, заради тях.-добави Лети и се вгледа в момичето.
-А каква е твоята история и какво те доведе тук? Все пак вампирите и върколаците не идват без причина на тероториите на Форкс.-спомена Браян и зачака отговора на вампирката.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Волтури
Волтури
Волтури
Елизабет Волтури


Брой мнения : 11
Join date : 11.04.2010
Age : 29

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyПон Апр 12, 2010 2:25 am

-Моята история не е много дълга.Изгубих всичко и всички само за един единствен ден!Но гледам да не мисля за това,мисля го сякаш е от предишен живот,иначе ще полудея!А никой не иска разбеснял се вампир!-опитвах се да гледам на нещата от положителната страна.Факта,че Волтури се хранеха с човешка кръв леко ме притесняваше!Особено заради това,че се опитвах да се откажа от нея.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 2:16 am

Лунните лъчи се врязваха в многото дървета, хвърляйки своята сянка върху мрачната пътечка. Данте се появи и бавно започна да крачи, замислен и разсеян. Светлината на фенерите осветяваше бледата му кожа и се отразяваше в златистите му, дълбоки очи. Вятърът разлюляваше листата на големите дървета, ала студът не му пречеше, все пак той самият бе студен - вампир. Той продължи да крачи напред, когато чу нещо...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 2:21 am

Бях на екскурзия в Форкс.Реших да отида впарка.Крачех уверно напред без да се страхувам от нищо.Извендъж както вървях се блъснах в някой.Наистина тогава се уплаших но ми мина.Замалко да падна обаче момчето в което се блъснах ме хвана.
-Здравей, мерси че ме хвана.Как се казва?-попитах аз
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 2:36 am

Данте леко се олюля, изглеждаше сякаш се бе събудил от дълга дрямка, ала това бе невъзможно за него.
-Ъм...аз съм Данте...Кълън. А ти? - любопитството му се повиши към тази непозната.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 2:40 am

Това беше най-сладкото момче което бях виждала някога.Забравих въпроса но после веднага се усетих
-Ем... аз съм Бети.-казах аз и се усихнах широко.-Ам...съжалявам.-казах аз и наведох глава.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 2:49 am

Данте се усмихна, нещо типично за характера му от преди пътуването. Той събра увереност и каза:
-Ам...не, няма нищо. - след което леко се приближи до красивото момиче. - Та, Бети, откъде си.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 2:55 am

-Живея в Аляска, но попринцип съм от Лондон.-казах аз и отново се усмихнах.-А ти?
Усмивката е нещо което не слизаше от лицето ми.Ние продължихме да се разхождаме.Стигнахме до една пейка и седнахме на нея.Зачаках отговора.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 3:00 am

-АМи преди...промяната се местех често, но сега съм се остановил тук в Форкс, не точно в града но до него.
Думите излизаха по странен начин и Данте търсеше подходяща тема за разговор. Не знаеше какво да попит
-Ами ти? Разкажи ми нещо за себе си...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 3:03 am

-Повярвай ми неискаш да чуеш моята история.
-Не разкажи ми.- настояваше Дан
-Добре.Отгледана съм в Лондон на около 15 години избягах от семейството ми.Брат ми обаче ме намери и сега съм при нег.Не се разбирам добре с клана си и така.Бух направила всичко за брат си.-казах аз и се усмихнах.-Сега ти ми разкажи нещо за себе си
.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 3:22 am

Данте се замисли за момент. Не знаеше откъде да започне. Разбира се от началото...
-Добре, роден съм в Вашингтон но на 14 години се преместих в Канзах. След като баща ми беше убит от върколак...не говорех много. Но после всичко се промени... - опитваше се да съкрати историята и да я оттърве от излишните подробности. - На теб харесва ли ти тук във Форкс? - не знаеше какво друго да я попита.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyВто Апр 27, 2010 7:01 pm

-Да всъщност често идвам тук.-казах аз и се усмихнах
Мисля че беше притеснен по незнайна причина.Не че аз се бях отпуснала де но той беше доста притеснен.Започах да мисля дали съм го виждала някъде, но явно не.Изчаках да ме попита нещо.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyСря Апр 28, 2010 12:09 am

Последва минута мълчание. Никой не смееше да попита нищо. Изглежда всеки чакаше другия. Данте се чувстваше, сякаш нещо го влечеше към Бети, не можеше да откъсне поглед от нея.
-Искаш ли да се поразходим? - пипита накрая той.
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyСря Апр 28, 2010 1:38 am

-Разбирасе.-казах аз и подеглихме бавно.
Отново изпитвах симатия към някой от Кълън.Чуствата ми към Ед явно вече бяха истинали.Не изпитвах нищо към него, а бях в разцвета на младостта.Стана ми любопитно дали има гадже и реших да го попитам:
-Имаш ли си гадже?
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyСря Апр 28, 2010 1:43 am

Въпросът дойде внезапно и го накара да спре. След миг се усети и продължи напред.
-Ами...не, в момента нямам. Преди имаше едно момиче...но това вече е минало. - продължи да върви до Бети, като си спомни за този момент от живота му. За момент се зачуди дали тя има гадже. - Ами ти?
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyСря Апр 28, 2010 1:51 am

-Имах симпатия към едно момче , но и той е минало.Сега нямам.-казах аз и погледнах в красивите му очи.
Беше наистина най-сладкото момче което някога бях срщала.Привличаше ме като магнит.Видях едни много красиви цветенца но не си откъснах.
Върнете се в началото Go down
Данте Кълън
Кълън
Кълън
Данте Кълън


Брой мнения : 77
Join date : 23.10.2009

Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка EmptyСря Апр 28, 2010 2:02 am

Данте също ги забеляза, затова се наведе и откъсна няколко, като нежно ги подаде на Бети.
-За теб са, мисля че ти харесаха. - и се усмихна. За пръв път подаряваше цвете на момиче, но пък това беше доста хубаво момиче.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Форкс-
Идете на: