twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Книжарницата Vote_lcapКнижарницата Voting_barКнижарницата Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Книжарницата EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Книжарницата EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Книжарницата EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Книжарницата EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Книжарницата EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Книжарницата EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Книжарницата EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Книжарницата EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Книжарницата EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Книжарницата

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Книжарницата   Книжарницата EmptyЧет Авг 27, 2009 1:56 pm

Може да пишете РП и тук.

Книжарницата BibleTreasuryBookstoreInside
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 6:35 pm

Влязох в тази оскъдна книжарница на това малко градче. Исках да си взема някоя книга, която да ми е интересна. Започнах да ги оглеждам с надеждата да намеря подходящата, но избора беше толкова малък, че започвах да си мисля, че ще трябва да отскоча до някой от другите градове. Тогава съзрях една и я взех. Започнах да чета накратко какво става в книгата на гърба на корицата. В този момент се отвори вратата на книжарницата и аз се обърнах да видя кой влиза.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 6:39 pm

Отворих вратата на книжарницата и едно от онези досадни звънчета се раззвъня. Затворих и отидох до един от рафтовете. Знаех какво търся но трябваше да го намеря. Първият рафт на който погледнах нямаше нищо интересно.Започнах да се разхождам и изведнъж ми замириса твърде сладникаво. Обърнах се и видях как някакво момиче ме гледаше. Веднага разбрах че е вампир, изпуфтях и тръгнах към друг рафт. На този беше книгата която търсех. Взех я в ръце и я разгърнах тогава това момиче се доближи до мен и каза..
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 6:45 pm

Завладя ме отвратителна миризма. Сбръчках нос. Боже, тук беше влязал върколак, че и при това женски. Сбръчках нос и оставих книгата. Беше ми интересно дали ще ме нападне. Отидох при нея. Тя явно не искаше да се доближаваме и се отдръпна настрани. Въпреки това след миг бяхме на няколко см растояние. Поледнах към продавачката, но тя беше заета да разглежда някакви нови книги. Обърнах се към момичето и с усмивка заговорих.
- Хей, спокойно. Няма да те охапя. Гледам, че и ти си търсиш книга или вече я намери. - казах и аз като кимнах към тази която държеше в ръката си.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 6:53 pm

Супер сега и ме заговори. Ако Евън разбереше щеше да ме накълца.. Оставих книгата на мястото й и реших да бъда мила с нея. Имеше нещо добро или поне така мислех:-Не ме е страх дали ще ме ухапеш. Както знаеш ние унищожаваме вашия вид. - усмихнах й се и се засмях - Относно книгата намерих я, ами ти какво търсиш. Между другото аз съм Бела Талбет. - подадох ръка напред..
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 7:45 pm

Явно и беше доста забавно. Е поне вече се и представи. Подаде си ръката. Погледнах я съмнително, не бях сигурна дали да си подам своята или не. Погледнах я в очите и заговорих спокойно.
- Аз търся книга, която да ми хване окото. Моето име е Дженифър Грейърс. - отговорих, като също подадох ръката си.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 7:54 pm

Добре какво можеше да сеобърка, запознахме се сега трябваше да измислим нещо за разговор.
-Амм ти не си като останалите..-огледах се наоколо и се наведох напред за да й го подшушна, не исках никой да слуша. - ..вампири. Изглеждаш добра. Искаш ли да се разходим някъде? - опитах да бъда мила и май се получаваше. Отидох до един от столовете в книжарницата и седнах на него..
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 8:05 pm

Засмях се тихо. Взех си книгата и отидох на касата. Жената ми каза сумата и аз я платих. Забелязах, че девойката ме чака на един стол. Отидох при нея. Тя веднага се изправи. Когато заговорих гласа ми беше ведър.
- Аз ако не бях добра, онази жена там, вече да е мъртва. Пък и като гледам очите ми са тти интересни. Е добре, къде ще ходим ?
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 8:08 pm

-Ами не знам. Ти избери за мен е без значение. - усмихнах се и взех книгата която бях оставила. Отидох на касата и платих, Касиерката ми подаде торбичка с четивото , блягодарих й и отидох при Дженифър.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 8:15 pm

Завъртях очи. Искаше ми се на едно място, но не беше в моята територия.
- Ами искаше ми се да видя плажа, но не е моя територия. Нямам право да ходя там ей така. Не искам да създавам конфликти между видовете ни. Ако искаш можем да отидем там, тамън ще сме на твоя територия, но ако е роблем, по добре не. - заговорих аз през шепот, защото продавачката ни наблюдаваше подозрително.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСъб Авг 29, 2009 8:18 pm

-Добре, ще предупредя някои от върколаците но за брат ми не обещавам. Тойе доста против вашия вид, но няма проблем. Е тръгваме ли? - тя кимна и двете излязохме.

П.п. - Ще пиша направо там хепи
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 12:40 am

Влязох в книжарницата и продавачката ме погледна учидено, аз и се усмиихнах и отиох зад една полица с книги. Хванах първата която видях и започнах да чета резюмето, чакайки Ани да дойде. Когато приключвах с четенето на резюмето, което беше интересно вратата се отвори и Ани влезе. Аз й помахах и когато тя дойде казах:
-Здрасти Ани как си? - усмихнах й се и оставих книгата на мястото й.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 1:03 am

- О, здрасти. - каза тя, носейки една торба. Тя беше изпрала дрехите.
- Вземи, твои са. - подаде и се усмихна. От торбата се носеше приятна миризма. Ана започна да разглежда . Попадна на интересна книга и започна да я разглежда.
- Е, как си днес?
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 1:10 am

Поех торбата:
-Мерси, но нямаше нужда да бързаш толкова. Емии, добре съм. Брат ми разпитваше за теб, не знам защо. Беше странно. - усмихнах се на Ани и взех ккнигата която гледах преди тя да влезе:
-Ей сега идвам. - отидох до касиерката, която тъкмо приключваше смяната си и платих. Понечих да взема книгата когато някой ме дръпна, погледнах нагоре и видях онзи мъж от снощи. Погледнах Ани която четеше и казах на човека:
-Слушай приятел, ще со направиш услуга ако ме пуснеш. - той се изсмя, аз изскубнах ръката си от хватката му и изкреивих неговата след което го бутнах. Отидох до Ани и казах:
-Да се махам, онзи от снищи е тук, явно работи в книжарницата. Ще купуваш ли книгата? - посочих с поглед книгата и Ани ме погледна казвайки:
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 1:23 am

Ана замръзна за миг, после се съвзе и каза:
- Да ще я купя. - отиде до тезгяха и я плати. Погледа й падна върху мъжа и цялата потрепери. Оня я изгледа със слобен поглед. Тя притеснено и уплашено излезе от книжарницата, чакайки Бела.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 1:48 am

Изгледах мъжа който ми се усмихна дяволито и излязох:
-Хайде да се махаме, ако искаш може да отидем в училището или някъде другате, каквото кажеш? - подминахме книжарницата и завихме на ъгъла, след което се запътихме нанякъде.

П.П.: Пиши където искаш. Smile
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 3:04 am

Двете момичета дойдоха. Бела изостана, за да не я види. Ана се отпусна и вкара в сила целия си чар. Влезе в книжарницата и отиде до Алек.
- Здравей. Искаш ли...? - попита, казвайки му всичко на ухо. Той я погледна дявволито и я целуна. Тя не реагира, запазвайки спокойствие.
- Изчакай малко. - каза тoй и отиде в една друга стая. Ана не знаеше какво прави, а Алек се обади на приятели да доведат камион и да чакат пред книжарницата. Скоро камиона дойде. Ана го видя и малко се притесни. Алек дойде, хващайки я под ръка. Излязоха и той заключи магазина. Изведнъж някоя я хвана и сложи кърпа на устата й. Тя се опита да изпищи и да се освободи, но хватката беше силна. Вкараха я в камиона грубо. Алек я държеше здраво, поел я от приятеля си.
- Сега ще ти го върна. И това от брат ти и от приятелката ти. - Ана не знаеше какво да прави и втрещено го гледаше. Той започна да я целува по врата спускайки се надолу, докато я опипваше. Тя стоеше вцепенена, а приятелите му се хилеха и ги наблюдаваха....


Последната промяна е направена от Ана Томас Блейк на Сря Сеп 09, 2009 12:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 3:30 am

Гледах скрита, и видях как вкарват Ани насила в накакъв камион, засилих се към камиона и скочих отгоре му. Той потегли и аз се хванах здраво за нещо което не се виждаше. Довлачих се до вратата на мястото до шофьоора и влязох вътре, той понечи да предупреди но аз му казах:
-СЛушай сега, ако извикаш приятелчетата си ще постарадаш повече от тях,. - скъсах час от блузата си и му запуших устата, като увързах ръцете му с колана си за волана. Отидох до един от хората на онзи гаден човек и го ударих здраво, други двама ме видяха , но не бяха проблем и ги зашеметих. Остана само онзи гнусен Алек, но изведнъж някой ме удари по тила и паднах на земята, не ме заболя само загубих равновесие и бързо се изправих на крака:
-Хей, не знаеш ли че момиче не се удря!? - той се изсмя и насочи пистолет към мен:
-Да давай стреляй, по бърза съм от пистолета ти, няма да ме уцелиш! - той стреля но усели Алек който се беше надвесил над Ани. Алек изкрещя нещо, и аз се засмях след което хванах пистолета извъртях ръката на онзи другия и разглобих уръжието:
-Ама ти как.. какво по-дяволите си ти!? - онзи говореше несвързано и за го зашеметих този път за по-дълго. Стигнах до Ани бързо и ударих Алек:
-И ти ли искаш, след нея е твой ред! - засмях се:
-Колкото беше и миналия път ли, не се притеснявай скоро ще бъдеш на топличко за зимата. - ударих го силно и отворих едната врата, хванах Ани и й казах:
-Ани на три скачаме! - след това се обърнах към шофьора и отпъших устата му:
-А ти не си ни виждал!! - започнах да броя и на три скочихме срещу движението за да не се нараним. Спряхме на няколко метра от камиона и казах на Ани:
-Съжалявам, отново вината е моя, сега трябва да се обадим в полицията. - усмихнах се притеснено на Ани след което бавно завървяхме. Изведнъж се чу експлозия и видяхме пламъци, Ани се обърна и каза:
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 3:49 am

- Хайде. Ти хвани Алек, а аз ще спася останалите. Не трябва да умират заради него, а той да избяга. - след което за секунди отиде в горящите пламъци. Никой не я видя, а и тя се обгърна в огън, така че да не изгори от предизвикания. Тя защемети шофьора, развърза го и взе останалите. Бяха общо четирима, но не й тежаха. Тя за секунди се озова на далече от катастрофата и пожара. Остави на земята внимателно момчетата. Набра полицията.
- Ало. Бързо елате, бях нападната от младеж, висок към 1, 75, руса коса и кафеви очи. Облечен в сив суитшърт с качулка, тъмни дънки. В момента се бие с едно момиче, което ще го задържи. Извикайте и пожарната и линейката, защото има катастрофа, про който възникна пожар. Има и ранени. - след което затвори телефона и седна до момчета, като щом се свестяваха, тя отново ги защеметяваше.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 4:11 am

Настигнах Алек, и го ударих. Той не ми остана длъжен и започна да ме удря. Скоро бях на земята, а той ме риташе. Нямах сили да изкрещя, но си спомних нещо. Свих се и подадох ръка напред, хванах го за глезена и го дръпнах. Той падна на земята с гръб към мен и видях че има нещо на врата му. Изправих се и го ударих, изведнъж той се изхили:
-Не знаеш с какво си имаш работа, момиченце. Аз съм много по-силен от теб! - отместих косата от лицето си и видях как очите му кървят, тук ставаше нещо. Ударих го отново и го запратих настрани. Поех си въздух и отидох до него, мисля че имах счупено ребро. Започнах да го удрям и изведнъж той започна да се тресе, сякаш получи гърч. Дръпнах се настрани и го изгледах с отвращениеи учдване. Алек падна на земята и продължи да се тресе. Не знаех какво да правя, обърнах го и видях как онова нещо на врата му почернява и скоро излезе съвсем, само. Услових го и го разгледах, беше като болтче. Скрих го в джоба си и обърнах Алек по гръб опитвайки да го свестя:
-Хей идиот събуди се. Хайде не умирай, не че не го заслужаваш но си човек и не трябва да умираш. Хайде събуди се! - сложих ръка на пулса му и улових доста слаб пулс. Вдигнах го на ръце и го повлачих към останалите му приятелчета и Ани. Пуснах го на земята и отидох до другите. Обърнах ги по корем и видях че и те имат такива неща. Ани ме погледна странно, и щеше да заговори когато чухме линейката и полицията:
-После ще ти обясня какво стана сега трябва да им помогнем, колкото и да не ми се иска. - усмихнах се на Ани и един от лекарите в линейката слезе и се запъти към нас, Ани се изправи и му каза:
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 4:16 am

- Здравейте. Това са пострадалите. Моля, прегледайте и приятелката ми. Аз съм напълно добре. - след което помогна при качването на момчетата. Двете момичета седнаха най в края и Бела много тихо започна да обяснява.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 09, 2009 4:26 am

-Щом го настигнах го ударих, но той започна да ме удря по-силно и по-силно, накрая бях на земята и той ме риташе. Скоро взех надмощие но изведнъж започна да се тресе и от очите му поточе кръв, да знам че е странно. После падна на земята и от врата му изкочи това. - извадих болтчето от джоба си и го подадох на Ани:
-Когато го донесох с мен и отидох при другите и те има същите неща, не знам какви са, но смятам да разбера. - свърших разказа и казах на лекаря който се приближи към мен:
-Аз съм добре не се притеснявайте. - усмихнах се и след 5 минути с Ани слязохме.
Върнете се в началото Go down
Джейк Кълън
Кълън
Кълън
Джейк Кълън


Брой мнения : 80
Join date : 16.09.2009

Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата EmptyСря Сеп 16, 2009 2:23 pm

Влязох в книжарницата и се огредах!Днес беше първия учебен ден,макър че бях пропуснал тържеството,трябваше ми свясна раница,и загледах,зачудих се дали ще ми трябва несесер,но си купих,след това взех учебниците и излязох!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книжарницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарницата   Книжарницата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Книжарницата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книжарницата
» Книжарницата в града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Форкс-
Идете на: