twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Заведението Vote_lcapЗаведението Voting_barЗаведението Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Заведението EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Заведението EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Заведението EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Заведението EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Заведението EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Заведението EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Заведението EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Заведението EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Заведението EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Заведението

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Лукас Скот
Админче
Админче
Лукас Скот


Брой мнения : 409
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Заведението   Заведението EmptyЧет Авг 27, 2009 7:39 am

Тук всички могат да идват и да хапват.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.bulgarianforum.net
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyВто Сеп 08, 2009 12:18 am

Двете момичета дойдоха и седнаха на масата, която е най в дъното.
- Е, какво ще ядеш? - Ана погледна менюто и каза:
- Има пилешка пържола на грил, риба, огнешки огретен и много други специалитети. - Ана се облегна назад. Дойде келнера, който й се усмихна. Държеше се така сякаш не забелязва Бела. Ана страшно се подразни и се опита да го разкара, но той продължи да й досажда. Тя опита всичко, но без успех. Тогава...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyВто Сеп 08, 2009 2:07 am

Прочистих гърло и погледнах сервитоьора:
-Извинявай момко, първо тук си на работа а не за свалки, второ остави приятелката ми има си сериозен приятел и трето за да ти се плати вземи поръчката. - усмихнах му се и сложих ръце на масата каазвайки:
-Такам аз искам една кола и един сандвич. Ани за теб? - погледнах я след което погледнах отново сервитьора със табелка "Алек" и му се усмихнах зловещо. Той записа поръчката на Ани и изчезна, ухилих се на Ани и казах:
-Трябват ти повече тренировки! - засмях се и се облегнах на стола си.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyВто Сеп 08, 2009 2:16 am

- Знам, но дори и така пак нищо не става. - каза обесърчена. - Момчето донесе поръчките. - Благодаря, Алек. - усмихна му се на криво, а после се смръщи. - Е, ще се опитам да си изям сандвича. - допълни Ана и отхапа голяма хапка като дълго я предъвква.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyВто Сеп 08, 2009 2:28 am

Отхапах мъничка хапчица и се огледах наоколо, видях че някаква момче зяпаше Ани, завъртях очи:
-Ани, момче изяждащо те с поглед на два часа.- Ани се обърна и го видя след което ме погледна притеснено и умоляващо да го разкара. РАзмахах пръст пред лицето й:
-Не мило мое вампирче, ти ще го разкараш! Хайде пробвай, като онзи път с бабунката от пясък само че на живо. Хайде! - усмихнах й се, тя направи ме помоли с очи за последен път и стана обезсърчена от масата запътвайки се към момчето, което щом видя че тя се е запътила към него светна и се изчерви леко.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyВто Сеп 08, 2009 2:45 am

"Мразя те." - мислеше си тя. Стана й отиде до момчето.
- Здрасти. Ам, моля те. Остави ме намира. Гаджето ми е на няколко пресечки от тук и е страшен ревнивец. - след което се надвесе над него, като косата й закриваше лицата им от околните. - А, ако това не те сплашва, така ще те сритам, че ще останеш стерилан до края на живота си. - и тя се смръщи. После вдигна глава.
Изведнъж оня я погледна злобно и каза:
- Обичам опърничави като тебе. - хвана я здраво за ръката и извади пистолет, забележим само за тях двамата. - Да тръгваме.
Ана погледна изплашено Бела. Тя явно не разбираше какво става. Двамата излязоха на улицата. Тя започна да се дърпа, но той не я пускаше. Заведе я в някаква уличка.
- Пусни ме. - изкрещя тя. и започна да рита и да се мята. Той започна да й разкъсва дрехите, но тя го срита. Той я пусна и тя таман щеше да избяга, когато я сграбчи.
- Помощ. - започна да пищи, а той я удари.


Последната промяна е направена от Ана Томас Блейк на Вто Сеп 08, 2009 3:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyВто Сеп 08, 2009 3:07 am

Усетих че нещо става когато АНи погледна изплашено, но помислих че няма нищо. СЛед малко и двамата излязоха от заведението, стреснах се и оставих парите които имах на масата и изхвърчах от заведението. Излязох на улицата и задуших, улових миризма на вампир и я последвах. Миризмата ме отведе в тъмна уличка където АНи крещеше. Затичах се към Ани и онзи тип и се промъших между тях:
-Хей нямаш ли си друга работа?-той ме погледна учудено и аз продължих:
-Като например да спиш?- подсмихнах се и го хванах за якето, вдигнах го от земята и го запратих в една стена.
-Това се пада на хора като вас, не знаещи с какво си имат работа нали Ани?- тя кимна и все още гледаше уплашено. Приближих се до онзи и взех пистолета обезвреждайки го без проблем. Хвърлих оръжието на земята като патроните прибрах в джоба на якето си. Ани ме погледна и попита:
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyВто Сеп 08, 2009 3:31 am

Ана нищо не можеше да каже. Опита, но беше шокирана. Само седна на земята, плъзгайки се по стената. Тя прегърна коленете си. Разкъсаните й дрехи се вееха от вятъра. Макар, че не й беше студено, цялата се тресеше. Малко се посъвзе и тихо попита.
- Имаш ли яке, че не мога да се покажа с тия парцали? - тя гледаше някъде в небитието.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyВто Сеп 08, 2009 3:34 am

Кимнах и съблякох якето си.Тя го пое и ми благодари. Хванах я за ръката и казах:
-Ани съжалявам, не знаех, ела ще отидем до вкъщи и ще ти дам дрехи. Много съжалявам. - помогнах й да стане и се запътихме към вкъщи. ВЪрвейки Ани трепереше като лист.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyНед Апр 18, 2010 10:30 pm

Най-близкия.... Хм това малко ме обърка... В Ла Пуш не знаех дали има ресторант или някакво подобие на заведение:
-Ще те разочаровам, но май трябва да идем до Форкс... - казах шеговито после добавих - Ще побягаме ли до там или предпочиташ да вземем такси....
-Определено предпочитам такси - засмя се Ем.
-Окей. Само че ... - прерових джобовете си и извадих телефонът си и набрах номерът на първото такси което открих.

***

След петнайсеттина минути вече бяхме пред заведението. Подадох парите на шофьорът и двете с Ем слязохме от колата:
-Хайде да влизаме умирам си за някое от онези човешки напитки в метални кутийки - засмях се аз и погледнах Ем. Горката май доста беше огладняла. Влязохме в заведението и се настанихме на едно от по вътрешните маси. Сервитьорката ни донесе менюто. Ем започна да го прелиства и да си избира храна, а аз си поръчах:
-Една кола. - усмихнах се на сервитьорката, после оточних -Диетична, ако може.
обърнах се към Ем и я изчаках да си избере.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyНед Апр 18, 2010 10:52 pm

- Добре, искам Бонфиленца на пещ и една пилешка пържола. - казах на сервитьорката след като минах през цялото меню. - А за пиене, просто вода. - добавих поръчката си аз.
Може би малко прекалих, толкова много неща, но това щеше да ми е вечерята, а аз настина бях огладняла.
- Ще се нахраня бързо и няма да ти се наложи да ме чакаш много. - казах на Мег, която беше поръчала само кола. - Е надявам се да не се отвратиш много от човешките питиета. - продължих с усмивка. После я погледнах и довърших. - Въщност някога опитвали ли си храната им, след преобразуването ти ?
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyНед Апр 18, 2010 11:10 pm

-Да... Доста често ми се налагаше да я опитвам докато живеех в Канада.. - потръпнах... - Но единствената "човешка" храна която ми понасяше беше оризът.. - засмях се леко, после казах - Всъщност, не се мъчи да се храниш бързо заради мен... Не бързам... Имам цяла вечност и да загубя два-три часа няма да се отразят много-много на времето.... - усмихнах й се приятелски
През това време сервитьорката донесе поръчката ни:
-За коя от вас са Бонфиленцата на пещ? - попита с усмифка тя
-За мен - усмихна й се в отговор Ем и с нетърпение пое блюдото си.
-А пържолата - попита отново момичето и бутна чинията пред мен
-Ъъъ.. И те са за нея - избутах чинията към Ем и извърнах поглед настрани.
Сервитьорката опули очи, подаде водата на Ем и се отдалечи
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyНед Апр 18, 2010 11:20 pm

- Мили боже - тихо и засрамено изрекох на себе си. Бях извъртяла глава настрана, нежелаейки сервитьорката и Мег да видят изражението ми. Бях се изчервила и забила поглед в земята.Прехапах долната си устна и леко извъртях очи , за да проверя дали вече момичето, което донесе нещата ми си е тръгнало. Нея я нямаше, но погледа на приятелката ми беше върху мен.Сложих едната си ръка на челото и се разсмях.Малко неловко се почувствах и затова й казах на шега:
- Не се смей. - след малко продължих. - Ако беше на мое място и ти щеше да си поръчаш толкова неща! - все още притеснена от ситуацията изрекох.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyНед Апр 18, 2010 11:28 pm

-Не мисля - казах едва сдържайки смехът си - Може би щях да си поръчам двойно повече неща - вече не можех да сдържам смехът си. Отпуснах се и се разкикотих. Първо Ем се направи на убидена, но две минути по късно вече бяхме събрли погледите нацялото заведение.
-Отдавна не се бях смяла така - казах на пресекулки, избърсвайки очите си - Благодаря ти, Ем... А сега нападай това нещо преди сервитьорката да ни е зяпнала отново...
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyНед Апр 18, 2010 11:38 pm

Отново през смях изрекох:- Добре.
След като ми мина смеха, вече спокойно продължих:
- До сега малко ме боля стомах от глад, а сега от този гаф ме заболя и от смях. - Отново се разсмях, като поставих ръка върху корема си.
- Добре, спирам се. Наистина не ми трябва погледа на онази пак. - при спомена отново започнах, но гледах да се здържам. - Пък и достатъчно събрахме погледите на всички останали.
Вдишах и издишах дълбоко, за да се успокоя, след което започнах да ям.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyНед Апр 18, 2010 11:58 pm

Оставих Ем да се нахрани спокойно и се замислих за изминалия ден.
"Добре върви... поне за сега.... Намерих си приятелка - идеално... Поне няма да си говоря сама...." - засмях се при мисълта "... сега остана и да си резервирам стая в някой хотелче... все пак играя ролята на човек... хм, трябва да питам Ем дли има наблизо хотел..." Леко прокашляне от страна на Ем ме измъкна от мислите ми. Леле... Ем беше доста бърза.... Само за три минути бе свършила с едното...
-Мег? - махапе ръка пред очите ми тя - Меги? Тук ли си?
-А да.... - казах разсеяно аз - Къде да съм? - засмях й се
-Ами говоря ти от две минути ти не отразяваш....
Хм... Идеално... Вече и не дочувах... Определено одъртявах ... Засмях се при мисълта, после се обърнах към Ем и казах:
-Извинявай, бях се замислила.... Че какво викаше?
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyПон Апр 19, 2010 12:17 am

- Ами ти каза, че си нова, пък аз имам цяла къща тук и ми е скучно сама. Та искаш ли да стане обща, между нас?
- Добре, съквартирантке. - каза Мег и двете се разсмяхме.
- Трябва да го отпразнуваме, но мисля, че това не е най-подходящото място.- отново с широка усмивка отвърнах. - Мисля, че празната ми къща чака да бъде оглушена с музика. - с повишена интонация отвърнах накрая. - Какво ще кажеш? - изрекох привършвайки и с второто си ястие. Отпих от водата и я погледнах очаквайки отговора й.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението EmptyПон Апр 19, 2010 12:57 am

Уеу! Спести ми търсенето...
-О, Ем! - станах и я прегърнах... А някой да се опита да каже, че сме от враждуващи видове... Ще го убия - Страхотна си... Разбира се, че съм сагаласна... Колкото до отпразнуването... Като се нахраниш, ще минем през някой магазин да си вземе чипс и кола, а може и малко алкохол... Ще вземем някое и друго филмче и ще си устроим малко купонче.... - в главата ми вече бяха изплували няколко заглавия на филми - Но хайде да не ти давам зор нахрани се като "хората" и да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Заведението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението   Заведението Empty

Върнете се в началото Go down
 
Заведението
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Форкс-
Идете на: