twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Jacob Black (336)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_lcapЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Voting_barЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Empty
ПисанеЗаглавие: ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА   ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyВто Май 25, 2010 8:16 pm

ПИСНА МИ ОТ РАЗНИ ПИКЛИ И ПИКЛЬОВЦИ, КОИТО НЯМАТ АКЪЛ И МНОГО ГИ МЪРЗИ И ЗАТОВА КРАДАТ ЧУЖДИ ИДЕИ.

МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ, А МОЖЕ БИ И ДА СЕ ИЗВИНИ, ЗАЩО ПОТРЕБИТЕЛИ ОТ ТОЗИ ФОРУМ СА СИ НАПРАВИЛИ ТЕХЕН ФОРУМ НА ТЕМА THE TWiLiGHT SAGA, В КОЙТО СА КОПИРАЛИ ОТ ТУК ВСИЧКИТЕ НИ ТЕМИ ЗА МЕСТА, РАНГОВЕ И ТЕХНИТЕ КАРТИНКИ И Т.Н., ПИСАЛИ СА ХИПЕР НЕГРАМОТНО И НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ СА СЛОЖИЛИ МОЯ КЛАН [КЛАНА НА ГАРВАНА] КАТО КЛАН ЗА АМАЗОНКИТЕ.

СЛУЧАЙНО ДА НЕ СТЕ ЧЕЛИ КНИГИТЕ НА СТЕФАНИ МАЙЕР ИЛИ ПЪК НЕ СТЕ РАЗБРАЛИ, ЧЕ ТАМ КЛАНА НА АМАЗОНКИТЕ НЯМА ТАКОВА ИМЕ?
А СЛУЧАЙНО ДА СТЕ ЧЕЛИ ИНФОТО НА МОЯ ГЕРОЙ, ЗА ДА ВИДИТЕ, ЧЕ МОИТЕ АМАЗОНКИ СА ЧАСТ ОТ КЛАНА НА ГАРВАНА ПРОСТО ЗАЩОТО МОЕТО ИМЕ НА BG СЕ ПРЕВЕЖДА КАТО "ГАРВАН" И ЗАТОВА РЕШИХ И КЛАНА МИ ДА СЕ КАЗВА ТАКА?
А СЛУЧАЙНО ДА СТЕ ЧУВАЛИ НЕЩА ОТ СОРТА НА "ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ"?

А СЛУЧАЙНО ДА СТЕ ЧУВАЛИ ЗА "ГНЕВА НА АДМИНИСТРАТОРА" devil

ЯВНО ТОВА Е БИЛА ПРИЧИНАТА ДА СЕ ПРАВИТЕ НА РЕДОВНИ ТУК, ЗА ДА СИ КРАДЕТЕ НА ВОЛЯ. МОЖЕ САМО ДА СЕ РАДВАТЕ, ЧЕ НЕ СТЕ КРАЛИ И СНИМКИТЕ, КОИТО СЪМ СЛОЖИЛА ИЗ ФОРУМА ИЛИ ПЪК ВСИЧКИТЕ ГОТОВИ И НАПРАВЕНИ ГЕРОЙ.

В ТОЗИ ФОРУМ ИМА НЯКОЙЛО ОПИСАНИЯ НА ГЕРОИ, КОИТО НАСКО (ЛУКАС СКОТ) Е ВЗЕЛ ОТ МОЯ ФОРУМ NiGHT CREATURES, НО ТОЙ МЕ Е ПОПИТАЛ ЗА ТОВА И АЗ СЪМ СЕ СЪГЛАСИЛА.
А ВИЕ КОЙ СТЕ ПИТАЛИ, ЗА ДА КРАДЕТЕ СЪЩИТЕ ТЕЗИ ГЕРОИ И ДА СИ ГИ СЛАГАТЕ В ЗАМИРАЩИЯ СИ ФОРУМ?

КАК НЕ ВИ Е СРАМ БЕ?

КАТО НЯМАТЕ ИДЕИ ЗА ВИД НА ФОРЪМ, ЗА ТЕМИТЕ В НЕГО, ЗА ОСНОВНАТА ТЕМА НА САМИЯ ФОРУМ, ЗАЩО ИЗОБЩО СЕ ЗАХВАЩАТЕ С ТАКИВА НЕЩА БЕ? Ne stawa



ЕТО ГО И ФОРУМА ЗА КОЙТО ВИ ГОВОРЯ В МОМЕНТА. СИГУРНА СЪМ, ЧЕ ИМА И ДРУГИ, НО И ТЯХ ЩЕ РАЗУБЛИЧА В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ.
Върнете се в началото Go down
Fizzie Bizzie
Админче
Админче
Fizzie Bizzie


Брой мнения : 168
Join date : 10.04.2010
Age : 28
Местожителство : Форкс

ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА   ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА EmptyВто Май 25, 2010 11:48 pm

Структурата на форума е същата като този и не знам що има потребител с мойто име... така де Тейлър МакКлеър. Толкова ли не ви работят мозаците че чак и имена, та да не говорим за постройка и герои, да крадете! Направо нямам думи...

То като си правиш свой форум целта му е да е по-различен от другите, не да е същият, щото така някакси се дублират. Пък и така първият форум замира тотално, щото вече новият е разпратен по ЛС на всички потребители и хората се втурват към всичко ново като мухи на мед. И после само цъкат на линка за да се види че са влизали. И кфо като са влизали? Правят го само за да не се каже че точно те са неактивни или нещо от тоя сорт.

Какъв е смисълът форумите да се дублират??? И какво си мислите? Че не се разбира че сте крали ли? Хаха, ами заблуждавате се много жестоко, щото едни и същи хора се регват по форумите. И то винаги се разбира. Няма как да се скрие.

Предполагам че и другите админи или който и да е било няма нищо против да си правите форуми. Те затова се наричат свободни! Ама моля ви се. Тея хора дето са го правили този форум, бас хващам че отначало са прекарали по 2часа и отгоре за да го вкарат поне във някакъв вид. А вие - А това ми хареса - десен бутон - копи - паст! Това всеки го знае и може. Ще ми е интересно да ви видя ако го нямаше тоз бутон, кво щяхте да правите, а? Нямаше да ги има тея тъпи крадливи форуми нали? Нямаше да ги има и в това съм сигурна. Щото не можете да си размърдате мозаците да измислите неще яко и готино и то да е ваше. И сички да му се кефят. Ама сега като копвате толкова лесно нека ви! Никой няма да ви се възхищава на "форума" дето сте го напрайли на базата на друг.. Щото това вече са го виждали и няма да е интересно!!!


П.П. Страшно много се извинявам на другите админи, че имам малко грешки ама много набързо тряаше да го напиша! Надявам се Рейвън да не ми се караш за грешките!
Върнете се в началото Go down
http://forksnet.bulgarianforum.net/forum.htm
 
ЖЕСТОКО СЪМ ОБИДЕНА И ЯДОСАНА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: Начало-
Идете на: