twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Кафенето Vote_lcapКафенето Voting_barКафенето Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Кафенето EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Кафенето EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Кафенето EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Кафенето EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Кафенето EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Кафенето EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Кафенето EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Кафенето EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Кафенето EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Кафенето

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 1:51 am

Тук бе малко и приятно местенце,където всеки можеше да пие кафе.Най-често идваха вампири от замъка на Волтури...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 1:54 am

Седнахме на една маса близо до прозореца.Сервитьорката дойде.Ние си поръчахме по едно три в едно.
-Ам...може ли да те питам нещо, но ти пак ще избухнеш и няма да ме изслушаш.-казах аз и се натъжих
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 1:57 am

Аз подшушнах нещо на сервитьора и той само се поклони,казах му че съм Волтури и искам кафето си по малко по-различен начин...
-Да кажи,няма да се сърдя или да избухвам!-обещах аз,като я погледнах и се усмихнах,чаках да видя кво ще каже...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:00 am

-Както казах не се разбирам добре с клана и няма кде да отседна.След като си тръгна от тук оставам на улицата.-казах аз и се натъжих още повече.
Надявах се брат ми да може да ми помогни иначе....
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:03 am

-Не се сърди но имам един въпрос,какво точно не се разбираш с клана си?-попитах аз ,защото неможех да си обясня,как така неможе да се спиятели с никого от незнам колко си човека,там.Беше ми много интересно и затова с нетърпение чаках отговора и'...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:06 am

-Ти най-добре знаеш какъв човек съм.Искам истини а не лъжи.А и не ми харесва там.-казах аз и оспуснах глава.
Хванах чашата с кафето и отпих.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:10 am

-И...искаш да останеш във Волтури...така ли-попитах аз,защото исках да се оверя дали съм разбрал правилно,незнаех дали може да остане...Можеше да измислим нещо,да и купя къща или нещо друго,незнаех дали идеята да остане е много добра.Волтури не бяха гостоприемни,а и тя бе от друг клан,вегетарианци при това,до колкото знаех във Волтури бе забранено да живеят вампири от друг клан,но трябваше да измисля нещо,защото тя бе моя сестра и аз бях длъжен да се грижа за нея и да съм сигурен,че тя е напълно добре...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:17 am

Много ме бее страх да не остана на улицата.КАкто винаги брат ми ще ме измъкне от затруднената ситуация.БЯх едва седемнадесет годишна е бях пълнолетна.Незнаех какво ще правя......
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:25 am

-Може да останеш още малко...после ще видим какво ще измисля,но няма да останеш на улицата спокойно-казах аз леко се усмихнах,сега щяхме да изпитаме търпението на Стефани,а и незнаех какво да правя,дали да и откажа или да се опитам да я превърна в...един от нас,трябваше да зареже вегатарианството,да пие човешка кръв...да е брутална,да може да убива с лекота,да е хладнокръвна,но за жалост тя не беше такава,а и щеше да ми е трудно да я превърна в това,защото тя от малка е много топъл,темпераментен и чувствителен инидвид...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:29 am

-Добре,но ако неможе няма проблем разбирам че кралицата майка няма да даде.-казах аз и се усмихнах.
Незнам защо но мислех че брат ми се е променил.Преди излизаше повече срещаше се с приятели правеше щури раборти, а сега не е такъв.
-Къде се изгуби стария Зак?-попитах аз с оплаха.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:32 am

-Стария Зак беше човек...личността се изменя...стария Зак не беше угоден на никого-казах аз и я погледнах с лека усмивка,за да ме приемат във Волтури,трябваше да забравя и погреба всичко старо в мен,нямаше го вече забавния и щур Зак,остана само хладнокръвния,сериозния,диктаторския Зак,всичко бе се променило,останаха чувствата ми само към Бет,защото тя беше до мен във всички трудни моменти в живота ми,а те бяха много,отгледахме се взаимно и страдахме много...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:37 am

Когато каза тези думи Зак аз започнах да плач.ЛИпсваше ми толкова много че неможех да държа болката в себе си.Обичах го много но стария Зак по ми харесваше.Явно злобата на Волтури го е променила.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:44 am

-Защо плачеш...аз те обичам и ти го знаеш...за теб винаги ще съм стария Зак,ще се държа както преди-усмихнах се и я погледнах,явно трябваше да играя двама,единия трябваше да е властен,хладнокръвен и непоколебим,а другия трябваше да е забавен,щур и леко глупав,щеше да ми е трудно,но явно се налагаше,щях да угодя на сестра си,защото много я обичах,но трябваше да се нагаждам според ситуацията,едва ли щеше да е голям проблем,но можеше да се получат и фалове,възможно е всичко в такива ситуации...
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:46 am

-И аз те обичам-казах аз прз сълзи.-Няма смисъл да играеш две различни роли.
-Откъде разбра?-попита ме той
-Телепатия забрави ли.
Неисках да огажда на мен Стефани е без милосттна и ме беше страх да не направи нещо на брат ми.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 2:56 am

-Стефани...нищо неможе да ми направи-намигнах и аз и се усмихнах,не трябваше да се птитеснява,защото нямаше опастност.Възможнио бяха нападения над нея,но едва ли от Стефани,но аз шях да я пазя...Донесоха ми "кафето" малко по-късно и се оказа,че не е кафе а кръв,аз леко отпих и отново се усмихнах..
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 3:36 am

Вратата се отвори с бавни стъпки влезе едно грациозно момиче,което носеше чаровната си усмивка. Няколко леко се опитваха да не я гледат,като всичко бе напълно без успешно. Хората от давана я зяпаха,беше свиканала да я гледата.
Ат носеше шкозна дреха,а слабите и и красиви крака се виждаха и и придаваха ое по сексапилен вид. Бе само с една спирала и молив,защото Закъри явно я харесваше с малко грим. Но и с малко бе невероятна.
Само няколко стъпки като на млада гъзелка се оказа на мазата до Закъри,усмихна се топло на Бет и каза:
-Здравей мила как си?
След това целуна Зак по устните толкова сладко,че сякаш да му каже "Липсваше ми!" След това седна между двамата и каза:
-Как сте вие,аз съм добре урока със Стефани бе кратък,просто останови,че нямам фантазия нищо ново под слънцето!
Усмихна се тя:
-Какво има тук за хапване и пйване има ли сладко и ароматно каде,обичам аромата на бразилското кафе,прясно изпечени зърна ситно смлени.?
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 3:42 am

-Здравей скъпа!-казах аз и нежно я целунах.Келнера явно видя,че и тя е вампир и предположи,че и тя е от семейството,дойде и попита:
-Дамата ще иска ли...от специалната напитка?-не споменаваха кръв за да не се осъмнят другите,аз го погледнах яростно и зениците на очите ми се разшириха,тогава той леко се отдръпна и започна да се извинява,но едва ли разбираше какво става...
-Изчезвай!-казах аз през зъби и погледнах Ат,като добавих:
-...извинявах за това-всички служители ни гледаха оплашено и се караха,кой да дойда и да даде сметката хД,накрая пратиха една жена,аз я погледнах и се усмихнах хладно,платих и и' благодарих,държах се нормално...
-Е скъпа моя,как мина със Стефани,разкажи по-подробно?-попитах аз и отново я целунах,беше както винаги невероятна...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 3:50 am

Малко се разочерова тук явно нямаше кафе. Леко се начубмери,когато момичето се доближи да даде сметката. Ат го хвана за ръката,като го наблюдаваше как,ще реагира сякаш малко изревнува. След това прогони тзи мисъл след като той я погледна и я попита нещо:
-Ами да Стефани ми каза да си представя нещо което обичам как го губя,само че аз съм реалист човек и не съм богата на фантазия и не мога да си представям разни неща. Мозакът мие минали случи и постъпки не мисля и не мечтая просто каквото искам го имам.
Облегна се на рамото му и каза:
-Искаше да те намеси в тренировката но аз отказах и се договорихме за друго нещо от което просто,ще се наложи да остана малко по дълго при теб,защото очите ми,ще са ужасно кървави.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 3:56 am

Аз погледнах келнера и той дойде,малко трепреше,като не посмя да ме погледне в очите
-Кво ви става на всички...едно кафе...НОРМАЛНО-казах аз и го погледнах,той усети леденото ми дихание,когато се развиках и присви очи,като само се поклони леко отново и нямаше и две минути,като донесе кафето,аз го платих леко се усмихнах
-Така е по-добре...ако исках да ви ям...досега да съм го направил!-казах застрашително аз и човека избяга набързо,харесваше ми да ги плаша и те да бягат,като мишки...
-Ще видим...иначе как си днес...много бързо се измъкна преди-засмях се аз и я целунах нежно,като я погледнах,сега очите ни бяха еднакви-кърваво червени...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 4:23 am

Тя се усмихна и каза:
-Казах,че ще съм там не исках да закъсмявам,защото най-вероятно с нейната дарба щях да се гърча още в залата.
Целуна го нежно и каза:
-Искам да си взема вана,караше ме де светя крушка,такива номера правих още 1 година играех си на дискотека.
Въздъхна отпи от кафето,бе просто невероятно,аромата обичаше аромата на кафе. Толкова бе приятно след това отвори очи и каза:
-Невероятен аромат....
В дъното на салона един бе вперил поглед в нея и я гледаше много странно. Явно не бе забелязал с кого е тя но тя упорито не му обърна внимание,целуна Зак и каза:
-Отказах на Стефани да те намеся в тренировките,не искам да пострадаш!
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 4:28 am

-Подценяваш ме...пък и незнаеш дарбите ми-казах аз и погледнах към нея,като я целунах и се усмихнах.Тя ме подценяваше,не бях толкова слаб,едва ли щеше да ми направи нещо...
-Искаш ли да се прибираме,след като си изпиеш кафето?-попитах аз и се усмихнах,разбрах че искаше да си вземе вана.След това се обърнах и видях този който я гледа,той ме видя и изведнъж физиономията му пребледня...След малко излезе и само за малко се обърна,като този път ме видя отпреди и зърна медальона на Волтури,тогава тръгна да бяга по улицата...
-Защо не гледат дали първо не са с някой над тяхната категория-засмях се аз и отново целунах Ат,като се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 4:45 am

Тя бе изпила отдавна кафето си не бе обърнала внимание на мъжа,а гледаше своя мъж в очите и му се любуваше:
-Не знам не мога да се контролирам и не знам дали няма да те нараня,страх ме е!
След това се облегна на рамото му и каза:
-А това последното за какво беше?
Не разбра последните му думи. Само му се усмихна Бет после се обърна към Зак и каза:
-Поговорихте ли си с сестра си добре,ако искаш може да се прибираме искам да си взема вана.
Върнете се в началото Go down
Закари Волтури
Волтури
Волтури
Закари Волтури


Брой мнения : 172
Join date : 17.04.2010

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСря Апр 21, 2010 4:47 am

-Добре...хайде!-казах аз и се усмихнах,дано поне този път ми позволи да си взема вана с нея...След,като се изпраивхме,аз кимнах на пресонала на кафенето и те отговориха със същото в знак на довиждане и погледнах Ат и Бет.Тримата тръгнахме към стаите си...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафенето
» Кафенето
» Кафенето
» Кафенето на 3та улица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера-
Идете на: