twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Атенодора Девил (Ру) Vote_lcapАтенодора Девил (Ру) Voting_barАтенодора Девил (Ру) Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Атенодора Девил (Ру) EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Атенодора Девил (Ру) EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Атенодора Девил (Ру) EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Атенодора Девил (Ру) EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Атенодора Девил (Ру) EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Атенодора Девил (Ру) EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Атенодора Девил (Ру) EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Атенодора Девил (Ру) EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Атенодора Девил (Ру) EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Атенодора Девил (Ру)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Атенодора Девил (Ру) Empty
ПисанеЗаглавие: Атенодора Девил (Ру)   Атенодора Девил (Ру) EmptyВто Апр 20, 2010 8:26 am

Ами здравейте от мен!
Аз нося едно старо българско име,което се възпява дори и в фолклора. Казвам се Руска но приятелите ми викат Ру (кенгуруто от мечо Пух на мама Кенга детето). И адски ми е странно да си видя някакъв друг ник освен Кагана(обикновено съм с Кагана) но този път,реших да е нещо по различно,да е от книгата...
Както и да е...
Може да питате всичко,чета много книги,гледам много филми дори анимета и анимации,интересувам се от вампири и легенди за разни същества,обичам да разказвам страшни истории (по скоро да ги пиша).
Smile Това е може да ме залеете с въпроси много обичам да отговарям но не и да задавам въпроси така,че сте ви!
Върнете се в началото Go down
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Атенодора Девил (Ру) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атенодора Девил (Ру)   Атенодора Девил (Ру) EmptyВто Апр 20, 2010 4:33 pm

Щом ти се чустваш "тотално стара", то аз като пенсионер ли да се чуствам, а?

ПОЯСНЯВАМ: Януари миналата година направих 1/4 век - смятай сега колко съм направила smqh


Така... Стига излишни глупости, да минем по същество.

Аз честно да си кажа не схванах от кой град си.

Като фен на вампирите (като мен самата) кои са любимите ти вампири в света [книги, филми, анимета, манги и т.н.]

Любимо филмче, а книга, а аниме?

Кой те удари по главата, за да се регнеш в този приказно луд форум? Вманиячаване

Защо си избра нашия хубосник Зак за мъж? Поради липса на мъже (т.е. от скука) или се познавате от другаде?

Кой е любимия ти цвят?

Защо реши героинята ти да пуска то?

Как ти хрумна да си хем Атендора (жената на Кай Волтури) хем да си Девил и Кълън?



Оф май ми свършиха въпросите. Ако ми изплува още нещо пак ще си питам, нали нямам спирачки. хепи
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Атенодора Девил (Ру) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атенодора Девил (Ру)   Атенодора Девил (Ру) EmptyВто Апр 20, 2010 11:26 pm

Така да почна с въпросите много обича!

От Варна съм но уча в Шумен и сега там живея!

Като фен на вампирите (като мен самата) кои са любимите ти вампири в света [книги, филми, анимета, манги и т.н.]
Най любимата ми представа за вампири е "Интервю с вампир" първата идея за вегетарянски вампир. Романтично драматична история. (това за за филм)
За книга:Дракула,падам си по класиката!
Аниме:Blood+
Манга въпрекиче не съм чела цялата:vampire knight
Но най добрата концепция за вампири дава Ан Райс и вампирската и поредица

Любимо филмче, а книга, а аниме?
Любимия ми филм не е вампирски: "Бижута" по романа на Даниел Стил. Макар че повечето пъти казвам "Интервю с вампир" Заради комбината Брат Пит,Том Круз и Антонио Бандераз/с



Кой те удари по главата, за да се регнеш в този приказно луд форум?

Не се удря това което го няма! Аз принципно съм чалната!

Защо си избра нашия хубосник Зак за мъж? Поради липса на мъже (т.е. от скука) или се познавате от другаде?
Случайностите са най-сладки,са ми казвали! Зак си е добро момче,не си го давам!


Кой е любимия ти цвят?

Виолетово или лилаво,последно майка ми бе изпаднала в шок,защото всичките ми дрехи,който купихме бяха лилави.

Защо реши героинята ти да пуска то?
Принципно винаги се регвам с Кагана но исках да съм някоя от главните Волтури и се регнах преди да огледам потребителите и преди да остановя че няма Кай и Антенодора си остана без Кай. Но за сметка на това с Зак!

Как ти хрумна да си хем Атендора (жената на Кай Волтури) хем да си Девил и Кълън?
После стечение на обстоятелства,в последния момент размислих.



Може и още,искам още! bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Атенодора Девил (Ру) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атенодора Девил (Ру)   Атенодора Девил (Ру) EmptyСря Апр 21, 2010 3:49 am

О искам първо да покоментирам, защото ми стана весело от отговорите ти.

Аз предпочитам "Кралицата на прокълнатите" пред "Интервю с вампир" (филмите де) н.з. защо, но нещо Том Крус не ме кефи много в този образ. Колкото до книгите на Ан от "Вампирски Хроники" - супер са. На скоро си изтеглих почти всичко от нейното творчество, което намерих из нета и сега бавно и славно си ги чета, на англ. ест. А "Интервю с вампир" си я имам на хартия на бг., та сега ги карам малко успоредно.
BLOOD+ много ме кефи, но в последно време си изтеглих какви ли не нови анимета, които също са суперски (Angel Sanctuary; Dance in the Vampire Bun; Elfen Lied и др.)
А Vampire Knight съм направо вманиячена по него. Редовно си гледам двата сезона и чета мангата. А сега и чакам всяка нова книжка и третия сезон от анимето. За да разбера дали всичко, което написахме из форума има общо поне малко с действителността или поне дали се връзва с нея sunny


ОФ, СТИГА СЪМ КОМЕНТИРАЛА ТВОИТЕ ОТГОВОРИ В ТВОЯТА ТЕМА.

ЕТО ТИ ОЩЕ НЯКОЛКО ВЪПРОСЧЕТА.

Какво мислиш за писателския талант на Стефани Майер?
А какво мислиш за книгите и?
Кажи по няколко думи за двата готови филма (ако си ги гледала де)
Кой от актьорите би сменила, защото не смяташ че са го избрали добре? (говоря и за двата филма)
Ето и един много тъп според мен въпрос, но няма как да знам всичко, нали? (не това е въпроса haha )
Кой за бога е КАГАНА? От кое аниме/манга е? (защото ми звучи на такъв герой) Кажи ми нещо повече за този образ? И най-вече, какво те плени в него?

Айдееее, пак ми свършиха въпросите. Скоро пак. Виж като ми отговориш и как се раждат нови теми за питане Вманиячаване
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Атенодора Девил (Ру) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атенодора Девил (Ру)   Атенодора Девил (Ру) EmptyСря Апр 21, 2010 4:13 am

Какво мислиш за писателския талант на Стефани Майер?
Прекарасно е! Харесват ми книгите и лесно се четът но не ми харесва,че вампирите блестят,все едно са сваровски.

А какво мислиш за книгите и?
д-р Кълън но как е описан в книгата,е и в филма го харесвам но в филма повече харесвам Аро.

Кажи по няколко думи за двата готови филма (ако си ги гледала де)
Здрач: О така агнето се влюби в лъва. Какво глупаво агне. Какъв мазохистичен съдистичен Лъв.. нещо такова... Как я спасяваше през цялото време.
Новолуние: Сцената с Джейкъб,бе адски смешна "В същност колко силно си удари главата?" А,и Аро колко любопитен беше какви дарби има Бела,якооо много ми бе сладък.

Кой от актьорите би сменила, защото не смяташ че са го избрали добре? (говоря и за двата филма)
Робърт в роялята на Едуарт,е бива ли толкова хлечеш да го намерят нищо силнои мраморно няма в него,а в книгата е описан като гръцки бог.

Ето и един много тъп според мен въпрос, но няма как да знам всичко, нали? (не това е въпроса )
Кой за бога е КАГАНА? От кое аниме/манга е? (защото ми звучи на такъв герой) Кажи ми нещо повече за този образ? И най-вече, какво те плени в него?
кагана е името на една моя геройня от едно раскашче,което не е доършено. Едно племе откъснато от света изпраща три момичета да проучат света.А те имат три имена,децко моминско и женско. а моминското и име е молиена,а след като се връща я кръщават от ново Кагана ,на името на бога на генуграта,защото тя запазва светаим както майка пази децата си. Измишлйотини всякакви.

Може и още!
bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Бети Вон
Денали
Денали
Бети Вон


Брой мнения : 157
Join date : 11.04.2010

Атенодора Девил (Ру) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атенодора Девил (Ру)   Атенодора Девил (Ру) EmptyСря Апр 21, 2010 7:34 pm

Амии моите въпроси са малко тъпи но нищо почвам:
1.Проявявала ли си интерес към върколаците в такъв смисъл да гледаш филми за тях и т.н
2.Ако можеше кой герой би махнала от форума и защо?
3.Бяло оили черно
4.Каза че си чалната кое е най лудото нещо което си правила

Има и още ама ще чакашш.....
Върнете се в началото Go down
Атенодора Девил
Кълън
Кълън
Атенодора Девил


Брой мнения : 126
Join date : 13.04.2010
Age : 34

Атенодора Девил (Ру) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атенодора Девил (Ру)   Атенодора Девил (Ру) EmptyСря Апр 21, 2010 9:03 pm

Мерси мила,много си мила! inlove
1.Проявявала ли си интерес към върколаците в такъв смисъл да гледаш филми за тях и т.н
А,да има един филм казва се "Кръв и шоколад",адски много го харесвам. А,и предпочита Джейкаб пред Едуард в филма само.

2.Ако можеше кой герой би махнала от форума и защо?
Аз казах Робърт(Едуард),адски лигаво ми играе,красив е ама не играе добре.

3.Бяло оили черно
Черно но аз обичам тъмно лилаво или виолетово(патладжанено му викам)

4.Каза че си чалната кое е най лудото нещо което си правила
Оу,те са много но най-лудите но най лудите за който се сещам са татосите ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Атенодора Девил (Ру) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атенодора Девил (Ру)   Атенодора Девил (Ру) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Атенодора Девил (Ру)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Атенодора.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: Свободна зона :: Лична зона-
Идете на: