twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Къщата на Ema Black Vote_lcapКъщата на Ema Black Voting_barКъщата на Ema Black Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Къщата на Ema Black EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Къщата на Ema Black EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Къщата на Ema Black EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Къщата на Ema Black EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Къщата на Ema Black EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Къщата на Ema Black EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Къщата на Ema Black EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Къщата на Ema Black EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Къщата на Ema Black EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Къщата на Ema Black

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyНед Апр 18, 2010 3:43 pm

Къщата
Къщата на Ema Black 9801805528
Спалнята на Ема:
Къщата на Ema Black Skgi_386363_15103
Стаята за гости:
Къщата на Ema Black Luxury-property-in-brentwood-park-beverly-hills-21
Терасата:
Къщата на Ema Black 2649136081_4cb5ce2a6b
Кухнята
Закрития басейн
Задния двор
Бяната
Всекидневна


Последната промяна е направена от Ema Black на Сря Юли 07, 2010 7:06 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyПон Апр 19, 2010 3:09 am

След ресторанта във Форкс, с Мег минахме през видеотеката, хранителния магазин и после директно вкъщи. Деня измина в много луди работи и малко се изморих. Но сега тапърва започваше купона. Това беше мисълта, която ме държеше усмихната през цялото време, аз отворих вратата на къщата ни и казах:
- Заповядай, надявам се да ти хареса. След малко ще ти дам и дубликати на ключовете.
Двете съблякохме връхните си дрехи, аз светнах навсякъде и продължих :
- Избери си стая, където поискаш, а аз ще пусна музиката.
След малко я попитах:
- Е, с какво започваме?
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyВто Апр 20, 2010 8:09 pm

Къщата беше просто невероятна. Ам ми показа стайте и аз си избрах озаведената в зелено гостна... Е да, вярно, че скоро тази гостна нямаше да носи това название, но... Докато се събличах, Ем каза нещо от рода на това, че тя ще пусне музика. Усмихнах и се и кимнах. После оставих якето си в стаята и слязох при Ем. Тя вече се бе разшетала и бе направила една купа пуканки. Ем се завъртя ухела и попита:
- Е, с какво започваме?
Ухилих се на свой ред и казах...
-С някое филмче на ужасите.... Или с нещо, което ще ни даржи будни...
Ем ме погледна, сложи купата на масата и каза:
-Амии... Ние зехме ли такова от видеотеката....
-Хлъц... Маййй да - огледх се търсейки дисковете - Или пък не...
Ем също се огледа, после взе ключовете и изчезна на някъде....
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСря Апр 21, 2010 3:03 am

Бяхме забравили да вземем някой филм на ужасите и затова аз взех ключовете и отидох до един приятел. Той живееше близо до къщата и беше голям маниак на тема ужаси. Имаше доста от този тип филми и винаги е готов да ми услужи. Пък и беше доста сладък. Само това е причина, за да го навестя, но сега се нуждаех и от малко помощ. След като ме снабди с няколко от най-добрите филми, които имаше - аз отново бързо се затичах към къщата ми. Влязох, правейки вятър след себе си.
Усмихнах й се и й показах какво държах в ръката си. Тя също доволна от бързата ми реакция се усмиухна и ги взе.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 5:17 pm

-Еми златна си - засмях се като видях филмите които донесе. Грабнах единият и започнах да чета резюмето му.. - Ем, какво ще кажеш за този?
Подхвърлих и дискът и тя ловко го хвана. Започна да го върти из ръцете си и да го оглежда. През това време аз направих пукнките и затърсих купа.
-Ето там горе има - каза Ем, докато оглеждаше филмите
-Ахам, Окей. - присегнах се и взех една купа. Изсипах пуканките и казах - Е, избра ли филмче?
-Дам - разсеяно отговори съквартирантката ми. или по-точно хазайката ми ( Very Happy ) и тръгна към хола.
Пусна филмът и каза:
-Възглавнички искаш ли да донеса?
-Оо.. Разбира се... - ухилих се до уши и се настаних на пода.
Ем изтича до вторит етаж и след две минутки се върна с няколко пухени възглавнички. Подаде ми едната и се усмихна:
-Ако искаш още си вземи, оставям ги тук - тя ги пусна на диванът и се настани до мен.
Двете заръфахме пуканките вперили поглед във филма.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 5:49 pm

Взех си две възглавнички и седнах на мекичко до нея. Вдишах дълбоко, опитвайки се да не обръщам внимание на миризмата на вампир, с която започнах да свиквам постепенно. Вече не ми пречеше толкова, пък и в града имаше доста от вида й. Усмихнах се широко, преготвяйки се за филма, който щяме да гледаме. Пресегнах се и взех дистанционното. Усилих звука, като така щяха да са малко по-ефектни писъците и виковете на героите. Все още развълнувана от прятната вечер, която си изкарахме и която все още не беше свършила. Програмата за вечерта беше пълна в съзнанието ми.
По време на филма си помислих да я изплаша някак си, но едва ли щеше да стане тей като тя беше вампир и е убивала, макар и животни. Затова филми от тип ужаси не я плашеха със сигурност.
Добре, тази възможност отпадна. Тогава след страшния филм, можеше да се отдадем на смях и забава. Но това после щяхме да го мислим, затова набързо станах и отидох да донеса още пуканки, преди филма да е свършил.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 6:07 pm

Филма свърши толкова бързо.. Или просто времето прекарвано с добър приятел тече бързо.. Както и да е. Фактът, че филмът свърши, без да сме усетили дори и капка страх ми хареса. Остнахме седнали на пода и след края на филмът и се отдадохме на приказки.
-Ем? Така и не те питах... Имаш ли братя или сестри?
Тя ме погледна и се усмихна, после каза:
-Ахам. Казва се Джейкъб... Ама не се виждаме често...
-О, разбирам те... - погледнах натъженоите и очи и казах - Не се разстройвай...
Ем се усмихна плахо и се загледа през прозорецът.
-Между другото, Ем... познаваш ли някой друг от града... Смисъл запознала ли си се с някои от Форкс или от резервата... - май прекъснах мислите й. Защото когато зададох въпросът, тя буквално подскочи. - Да не те стреснах - казах през смях. Беше забавно да прекарвам времето си с някой като нея. - Еми? Тука ли си...?? Не мисли за момчета, моля те. - продължих да бращолевя през смях - Слез на земята...
Тя се разхили и докато се усетя ме удари с една от възглавниците:
-Ще дразниш върколак ли... Ка пък не - през смях каза Еми и отново ме удари.
-Ооо.. И аз мога - взех една възглавница и я запратих по нея. Ем ловко се наведе и възглавницата улучи стената.
-Не уцели - тя заопчна да подскача като малко дете около дивана и да се плези.
-Този път не... - усмихнах се лукаво... -Но сега със сигурност ще те уцелия - докато изрекох това възглавницта вече летеше към Ем. Докато се усети какво стана, възглавницата бе разрошила косите й,
-Край. Вече загази. Развали хубавата ми прическа - тя отметна косата си и ме замери със следващата възглавница.

Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 6:20 pm

Не можех да спра да се смея. Опитах се да звуча заплашително, след като Мег ме разроши, но така и не се получи ефектно. Прескочих дивана и хванах по две възглавници в двете си ръце и се разсмях отново. Наведох за миг глава на долу, докато се успокоя и Мег се възползва да ме замери повторно.
- Ахх....- недовърших изречението си и отново направих няколко пъргави движения. Хвърлих две възглавници по нея, но само едната я закачи леко. Тогава й казах с лукава усмивка:
- Няма да се измъкнеш. - и пак се прицелих към тялото й.
"Е, веднъж и аз да оцеля както трябва" казах си след като запратих една от възглвничките по нея.
- Само си представям как ще изглеждаш цялата в пух, след като случайно разпорим някоя от тях ! - подметнах й закачливо и се опитах за секунда да вкарам в ред косата си.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 6:58 pm

-Ти май ме заплашваш... - погледнах я строго. После се засмях лукаво и прокарах нокът по шева на едната възглавничка. Прицелих се и я метнах към Ем. Във въздуха се разпиляха пухчета и целият хол побеля. ДОкто възглавничката стигна да Ем, от нея бе останало само калъвчето. Ем ме погледна и каза:
-Сега със пух ли ще се мерим... - после последва примерът ми и разпори още две възглавници. Холът вече се превърна в домашна зимна градина... Уилих се доволно и за миг се озовах до Ем. Бутнах я на земята и двете се уваргаляхме в пухчетата... Определено вече се държахме като деца. липсваха ни само куклите и плюшените.. Докато мислех над това, върху мен се стовари още една възглавница.
-Ем... Държим се като малки деца - казах опитвайки се да стана. Тъкмо се изправих и Ем дръпна крачолът на дънките ми и аз отново се озовах по гръб на земята.
Обърнах се към Ем и понячих да проговоря, когато я видях. Цялата и коса бе побеляла от пухчетата, а тя самата едва ли не бе облечена с тях.
мечета.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 7:16 pm

Косата ми беше оплетена, имах заплетени пухчета между кичурите си и на нищо не приличах. Но не бях само аз и това беше една от причините да се смея. Наистина се държахме като малки деца, както каза тя, но пък беше забавно. Нямаше кой да ни види и да ни се подиграва и затова можехме да се забавляваме.
- Нека поне тази нощ да не се държим като възрастни.- казах й аз, докато хвърлях още пухчета по лицето й. - Нали празнуваме това, че ще живеем заедно. Така че се приготви за още подобни купони за в бъдеще - изрекох лукаво, но после продължих -Какво искаш, да обсъждаме правила кога да водим момчета и кога не? - с това малко прекалих накрая,но после с леко извинителен тон изрекох:
- Какво предлагаш да правим друго ? - стоях седнала на пода, а тя все още лежеше. Но въпреки въпроса ми, аз държах една възглвница в ръцете си, все още не разпорена. Бях готова да продължа, а боклука щяхме да очистим на сутринта. Но преди да ми отговори, побързах да вметна :
- Но каквото и друго да правим, първо искам да се среша, оправя и тогава.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 7:42 pm

Тя гушкаше единствената останала възглавница и ме гледаше. Накрая не издържах и се засмях:
-Ем... Стига си я гушкала ами я слей с останалите... - засмях се и понечих да взема възглавницата, когато тя рязко я дръпна и изписука:
-Мегиии... Само не тая.. тя ми е любима - каза през смях Еми...
-Окей... Тогава бягай се среши и да продъл;жим с купонът...
Тя тръгна към банята а аз се излегнах върху пуха. Когато се върна я попитах:
-Искаш ли още от днес да почнат големите купони... - тя ме погледна недоумяващо и аз поясних - Все някои от съседите ти ще се окаже млад и секси - ухилих се до уши - Можем да си викнем компания...
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 8:27 pm

Наистина малко ме изленада с това Меги, но аз бях навита и разбира се идеята й много ми допадна, но просто къщата беше в пълен безпорядък, затова казах:
- Наистина си имам секси млади съседи, но мисля че пуха по целия под няма да им допадне. Всичко това по скоро заприлича на пижамено парти, такаче защо просто не си облечем пижамите и да продължим за сега само двете. Но ти обещавам , че ще вдигнем друг купон и разбира се, момчетата ще са неизменна част от него. - казах накрая като повиших гласа си с една октава.
Усмивката не беше падала от лицето ми цяла вечер, чувствах се пълна с енергия и готова за купон до сутринта. Нямах и намерение за сън, въпреки, че предложих да си облечем пижамите. Отидох и пуснах отново музика, усилих я и попитах Мег :
- Е, след филма и боя с възглавници, какво предлагаш да правим ? Всъщност обичаш ли да танцуваш?
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 9:23 pm

Добре.. Предложението за пижамено парти ми хареса, но.. Имаше един прожблем:
-Емс, идеята за пижамено парти е страхотна, но... Ъм, аз не съм си пренесла багажа от хотела... И нямам пижамка - засмях се глупаво.
Ем се усмихна и каза:
-Освободи малко място на пода, а аз ще ида да ти взема пижама.
Тя се качи отново по стълбите, но този път се позабави малко. Когато се върна, аз бях почистила пода и бях освободила място, колкото да можем спокойно да седнем. Ем се завъртя и попита:
-Как е?
Огледах пижамката й и се засмях:
-Идеално... Но, за къде се гласиш толкова?
-Няма значение. Пижамата ти е горе в стаята ти. - Еми се усмихна и тръгна към кухнята. Аз се качих горе и се преоблякох. СЛед пет минутки слязох доло и двете се настанихме в хола.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСъб Май 01, 2010 9:53 pm

- Стои ти идеално. - казах на Меги и после дадох предложенията си за продължение на партито ни:
- Какво искаш да правим сега? Не знам дали ще ти допадне, но си мсилих за караоке, какво ще кажеш ? Ще бъде забавно. Само си избери песен.
- Какво, аз ли ще започна? - попита ме рязко тя.
- Дааа... Знам, че гласа ти е невероятен. След като станете вампири всичко във вас се подобрява, така че започвай. Пък и съм сигурна, че не искаш да ме чуеш как пея. - казах през смях аз.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyНед Май 02, 2010 5:36 pm

-Ох Еми.. Не бива да вярваш на всичко което се говори... Да вярно е , че се променяме, но... - Ем ме погледна и аз нямах избор...- Ох.. Стига, стига.. Почвам, само спри да ме гледаш така... - станах и се огледах. В хола не открих това което ми трябваше и се отправих към банята. Когато се върнах Ем ме гледаше недоумяващо:
-Каде беше?
-Ходих за това - показах и цилиндричното шишенце и допълних - Какво караоке ще е , ако нямаме микрофон...
-Ох.. Можеше просто да кажеш... В стаята ми има толкова много неща които можехме да използваме... - тя се ухили и попита - Е, поне избра ли си песен..?
"Ужас... Аз ли трябваше да я избера.. Правилата не бяха ли...Спри!" Заповядах си аз... Никакви правила..
-Ами.. Може би на тази ... - казах аз и взех един диск от рафта... - Да започвам ли.. - попитах аз, когато зазвучаха първите нотки на песента...
-Даа - Ем заръкопляска с ръце и седна на дивана.
-Окей... - поклоних се и започнах -
Sorry...
I didn’t mean to make you cry
Lonely, I feel so lonely
But I need to say goodbye

So many times I tried, I tried to tell you why
Why I didn’t love you when I choose to lie
Somebody else is there
Is watching you, watching you
Running from your love, your love ...

Реших да не я пея цялата и спрях след вторият куплет:
-Е, как беше - попитах Ем
-Супер - ухили се доволно съквартирантката ми
-Сега си ти наред - погледнах я дяволито и й подадох "микрофона" .
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyПон Май 03, 2010 12:06 am

" Oоо, не! " казах си аз. Добре, това наистина беше гадно. Малко се притеснявах да пея пред някой друг, но трябваше да го превъзмогна.С голяма въздишка станах и поех микрофона от ръката й. Приближих се до рафта с дискове и се замислих коя да избера. За жалост не можех да забавя много изпълнението си по този начин.
- Хайде, не се чуди толкова. - подкани ме Меги.
- Добре. - отвърнах леко изтормозено, а тя се усмихна широко.
- Моята песен ще се контрастира малко от твоята. - казах с усмивка и пуснах една рапърска песен на Taylor Swift
Започнах да пея и не беше чак толкова зле. По време на горе-долу фълшивото ми изпълнение помолих и Мег да се включи, но не знаех дали изобщо й харесва песента, затова не настоявах.
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black EmptyСря Юли 07, 2010 7:09 pm

За жалост Мегън трябваше да замине и аз отново останах сама в тази къща, но само докато си намеря друг, с който да се забавляваме Wink Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Ema Black Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ema Black   Къщата на Ema Black Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ema Black
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За къщата
» Къщата на Джейкъб
» Къщата на сем. James
» Къщата на сем. Талбет
» Къщата на сем.Дьо Парр

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Ла Пуш :: Къщите-
Идете на: