twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Парка - Page 3 Vote_lcapПарка - Page 3 Voting_barПарка - Page 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Парка - Page 3 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Парка - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Парка - Page 3 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Парка - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Парка - Page 3 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Парка - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Парка - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Парка - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Парка - Page 3 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Парка

Go down 
+5
Бети Вон
Данте Кълън
Лейна Лий Дайен
Елизабет Волтури
Fizzie Bizzie
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 5:50 am

- Естествено, кагато поискаш - отговорих аз светкавично.
- А, ами не просто се бях замислил за едни неща...ама те не са важни повярвай ми...
Знаех, че ако се изтърсех Сам щеше са ме линчува. А и можеше да застраша нейния живот ако й разкажа всичко. Като знам на какво са способни Волтури. Не не става не бива да казвам нищо, колкото и да ми се искаше да и разкажа всичко...
През главата ми премина неочаквана мисъл. Какво по дяволите си мислиш идиот такъв! Не можеш да направиш подобно нещо! Така щях да натоваря светът й с моите проблеми. Предполагах, че животът в Ла Пуш не е за нея. Тя заслужава повече. Как изобщи ми хрумна, че бих могъл да я бележа? Ами ако станеше нещо като при Сам и Емили. Ако избухнех? Щях да я нараня...И дори можех да я убия! Притеснявам се, че може би започвам да харесвам това момиче прекалено много. Каквото и да значеше думата "харесвам"
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 5:57 am

Видях тревогата в очите му и това ме изплаши.Нещо не е наред,нещо което не знаех и той пазеше в тойна.Спрях го като дръпнах ръката му и го прегърнах.Той сериозно ме изплаши,само да е посмял да ми каже,че се тревожи за мен.Топлината на тялото му ми се стори толкова приятна,че за момент забравих за всичко и ми се прииска да остана в прегръдката му вечно.
-Сет,обещавам повече да не те питам,ако обещаеш да си искренн и да не ми хвърляш тревожни погледи...
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:08 am

След като тя ме прегърна, бях много изненадан, но всъщност много ми хареса. В следващия момент и аз обвих ръце около раменете й без да ми пука, че съм доста по - топъл от нормалните хора. Толкова много ми се искаше да й кажа всичко, но не бях сигурен че трябва. Знаех, че мога да й имам доверие, но същевременно се страхувам. Аз се страхувах! Аз? Тази тайна ме изгаряше.
- Има нещо, което може би знаеш. Но не съм напълно сигурен. Просто моята тайна е много голяма. Тайна, която съпътства семейството и роднините ми с векове. И ако ти я кажа може да те изложа на опасност.
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:14 am

Погледнах го очудено,но после разбрах за какво ми говори и реших да го улесня.
-В книжарницата на дядо ми има много книги със стари месни легенди.В повечето се срещат легенди за студени създания и върколаци.Описани са до последният детайл...съдейки по приятната температура на нялото ти... не смятам,че ти си обикновен човек,Сет...-замълчах за секунда и си поех въздух.-Може да съм тук от седвмица,но със сигурност не съм сляпа...нито глупава.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:19 am

Опитах се да запазя хладнокръвието в погледа си. Погледнах я право в очите:
- Но може би това са само легенди. Ти вярваш ли в тях?...
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:26 am

-Два дена след като пристигнах тук,дядо ме прати до Сиатъл.На връщане нещо изкочи на пътя ми,веднага набих спирачките.Когато вдигнах глава нямаше нищо пред джипа ми.Изведнъж чух пропукване,цялата ми врата се откърти и излетя някъде в страни от пътя.Стедена,човешка ръка ме сграбчи и ме извади от пикапът ми.Захвърли ме на пътя пред джипа и приклекна пред мен.Беше жена,оголила перфектно белите си зъби и втренчила ярко червените си очи в мен... събудих се в болницата.Не знам какво стана и не съм сигурна,че искам да знам,но онази жена не беше човек...може да е била някога,но вече не е...
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:33 am

- Това е ужасно - бях изненадан, Така или иначе докато си тук ще научиш още много неща. Този град не може да пази тайни. Жената с която си имала среща със сигурност е вампир, при тове не от най - приятните. - бях започнал да говоря уверено, все едно разговарям с вякой напълно посветен в тайната...
- Нали знаеш кои са смъртните врагове на вампирите?
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:39 am

Слушах го внимателно.Червенокосата жена наистина изглеждаше доста опасна,а свирепото и` изражение не излиза от главата ми.Добре,че живея сама,така на никои не му се налага да се буди нощем от писъците с които се събуждам.Потръпнах при мисълта за онази жена и погледнах отново Сет.
-Върколаците...
Прошепнах,но съм напълно сигурна,че той ме чу.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:45 am

- Да - отговорих.
- Ако съществуват вампири, следователно съществуват и върколаци - усетих горчива нотка в гласа си, Би ли страняла от някой, който всеки момент би се превърнал в огромен вълк?
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:50 am

Погледнах право в очите му с моят настоятелен поглед.
-Ако мислиш,че ме е страх,Сет,жестоко се лъжеш! Независимо от това колко ме гледаш с тези предопредителни очи и ми говориш с този тон,нямам намерение да се отдалеча от теб защото ме привличаш като магнит.-изчервих се,но не спрях да говоря.-Не ме е страх от тях,Сет! Най-вече...не ме е страх от теб,защото ти вярвам.Знам,че не би ме наранил.-погледнах го умолително.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:58 am

Думите й ме накараха да се усмихна.
- Аз съм...предполагам се сещаш...И с мен никога нищо няма да ти се случи. Пък и вампирите не ловуват по нашите земи. Повечето вампири тук се хранят със животинска кръв, но не всички.
Сложих ръце върху раменете й и я приближ леко към себе си.
- Дори да сме далеч от Ла Пуш аз мога за те защитя, и в краен случай да повикам подкрепление. Все пак съм...сещаш се
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 7:03 am

Усмихнах се щастливо.
-Един голям и топъл вълчо...
Подсмихнах се на себе си.Имах чувството,че товар пада от плещите ми и не само от моите.Погледнах Сет... усмивката му ме размекна и се отпуснах.Не разбрах кога съм била заела поза за отбрана,но вече я нямаше.В момента пред Сет стоеше едно незащитено момиче,готово да го прегърне.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 7:15 am

Не дочах тя да ме прегърне. Въпреки, че се контролирах много повече от вампирите, трябваше да бъда внимателен. Тя изглеждаше толкова крехка. И как да ми изглежда след като последното, което бях прегръщал беше огромен върколак в човешка форма по дяволите...И то за някаква простотия, която не помня. Май беше бейзболен мач. Но все пак бях получил предупреждение да стоя по далеч...
Толкова се радвах, че Мери Джейн не беше вампир. Аз не мразя вампирите - напротив дори съм приятел с някои от тях. Приятно ми беше да усещам сърцето й и сладникавата миризма, която вече бях обикнал. А и щеше да ми е малко кофти да се оплаква, че й смърди на мокро куче. Най - накрая се отлепих от нея:
- Сега ще ми разкажеш ли нещо повече за себе си?
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 7:21 am

-О,да !Разбира се,чувствам се неловко след като знам,толкова много неща за теб като например,че си върколак и че ... си върколак.-засмях се.-Не се сърди,само се шегувам.Аз съм ангичанка,обичам много баща си.Не понасям сестра си и майка си,макар,че още си ги обичам.Преди да пристигна във Форкс съм пътувала на много различни неща и родителите ми не са заедо.Разводът всъщност е главната причина да дойда да живея при дядо си...
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 7:25 am

- Чувал съм, че разводът е ужасно нещо, сигурно ти е било тежко....Ами до сега имала ли си приятел, тъй де гадже...
Изненадах се , здавам подобен въпрос, но покрай нея отдавна бах спрял да мисля преди да говоря
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 7:32 am

Поклатих глава.
-Не съм имала сериозна връзка ако това ме питаш.Все още съм девствена...-запуших устата си с две ръце и се изчервих като домат.Защо разкривам подобни неща.Колко неловко,дано никои не ме е чул.Погледнах Сет и още повече се изчервих.-Ами ти?
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 7:40 am

Физиономията ми беше класическо тъпа...
- Ами аз питах само за гаджето, не исках да навлизам много в личния ти живот. Аз пък не съм имал никаква - стана ми смешно, щото прозвучах като загубеняк
- Не излизам много често извън Ла Пуш, а там момичетата хем че не са в изобилие, а и повечето са по големи от мен. А и за сичките, не само в глутницата а и извън нея, все аз съм хлапето. Върколаците не се влюбват толкова лесно, но когато го напрявят става сериозно...
Погледнах я право в очите, а умът ми беше някъде из облаците
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 7:46 am

-Прочетох някъде,че определят влюбването на един върколак като...белязване...или нещо такова...но колкото и пъти да прочета определението пак не го разбирам...
Въздъхнах победена от една книга.Искаше ми се да се сгуша в топлата прегръдка на Сет където да намеря спокойствие и утеха.
-Хей,Сет...на колко си години?-попитах го.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 7:58 am

- На 16. Белязванто не е просто влюбване, а специална връзка с даден човек...не знам точно как да го обесня. Наблюдавал съм мои приятели и момичетата, които са белязали, но повечето момичета са съвсем малки, тоест бебета...Върколаците са в състояние да ги дочакат да станат на техните години без да остаряват. Но това е дълга история. Интересно е как книгите разказват толкова много за нас, а повечето, които са ги писали дори не вярват в съществуването на подобни създания. Не очаквах генът да се падне и на мен, но не е толкова лошо да си вълк...
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 8:23 pm

Усмихнах се.
-Сигурно е много хубаво да си имаш някой на който да дадеш цялата си любов.-погледнах надолу замечтано и въздъхнах.-Каза,че си виждал само как става белязването,това значи ли,че не си ...белязал все още...
Казах несигурна и лекият страх се долавяше в гласът ми.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyПон Юли 19, 2010 9:44 pm

- Предполагам- отвърнах аз и се ухилих загледан в далечината
-Не, не съм белязвал...никога не съм бил влюбен...но това може да се промени
Усетих несигурността й и това ме радваше по някаква неясна причина. Протегнах ръката си и докоснах лицето й, след което започнах да скъсявам дистанцията помежду ни и нежно я целунах...
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 3:59 am

В този момент повечето момичета биха или се изчервили и изхилили уж срамежливо или биха го шамаросали,но аз изпитвам нещо нереално спрямо Сет.За това просто се повдигнах на пръсти и отвърнах на целувката му с целувка.
-Много ще се радвам ако това се промени...
Изчервих се съвсем леко.
-Каза,че си го виждал...да не ми казваш,че има цяла глутница?-щастлива усмивка изгря на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 4:57 am

- Ами да, има- отговорих аз
- И аз съм един от членовете й но съм нов. Повечето вече са белязали някого. Повечето белязани са още малки момичета, но дори да не бяха ти пак щеше да си много по - красива от тях -аз й се усмихнах и си помислих, че може би звуча банално. Но това си беше чистата истина
- Но всички от глутницата са много забавни и усмихнати. Е, само нашия главатар е малко по- сериозен, но все пак това се очаква от него. Много ми се иска да те запозная с тях
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 5:05 am

-Знаеш как да направиш комплимент на едно момиче.-засмях се и го целунах.-Много си мил.
Значи е вярно,всичките ми подозрения спрямо онези момчета които тичат постоянно полуголи е истина.Това значи че...
-По случайност главатарят ви да е Сам Ули?-той кимна и аз се замислих.-Знаех си! Виждала съм глутницата от време на време,но никога не съм се запознавала с тях... ще бъде голяма чест ако се запозная с тях...дали ще ме харесат?
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 5:29 am

- Значи си ги виждала - започнах да се хиля на глас
- Значи и тук най - спокойно си тичат без тенските...тцтц. Аз като идвам поне проявявам благоприличие. Не се безпокой - те по принцип харесват всики. Е не всички, само хората а и ти си много готина, сигурно ще си глътнат езиците...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка   Парка - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Форкс-
Идете на: