twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Jacob Black (336)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_lcapСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Voting_barСРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Empty
ПисанеЗаглавие: СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE   СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyПет Окт 16, 2009 2:24 am

- Бих хапнала, но не съм много гладна. - Погалих косите му. - Ти кога пристигна в Италия? Ооо, колко ми липсваше любими. - Прегърнах го силно. Поех си дълбоко дъх, защото исках отново да усетя аромата му и да се уверя, че наистина е тук до мен. - Деймиън, обичам те! - Казах аз смихвайки се и гледайки го в очите. Той прокара пръсти през абаносовите ми коси и ме целуна страстно.
- И аз те обичам мила! Много ми липсваше и затова се качих на самолета и ето ме тук при теб.
- О мон амур. Жу тем. - Казах аз и отново го целунах.
Върнете се в началото Go down
Деймиън Ле Морт
Амазонките
Амазонките
Деймиън Ле Морт


Брой мнения : 4
Join date : 14.10.2009

СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE   СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyПет Окт 16, 2009 2:33 am

Mi amore Smile ! - казах аз и я целунах.
до мен имаше едно легло. Съборих я на леглото и казах:
- Скъпа готова ли си за дете?
Върнете се в началото Go down
http://www.zamunda.net
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE   СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyПет Окт 16, 2009 2:43 am

- Мило не сме ли малко старички за деца? - Усмихнах се аз.
- Е сега и ти какви работи говориш. Я ни виж колко сме младолики и секси.
- Това е вярно.
- Тогава?
- Нямам нищо против от процеса на правенето на деца.
Върнете се в началото Go down
Деймиън Ле Морт
Амазонките
Амазонките
Деймиън Ле Морт


Брой мнения : 4
Join date : 14.10.2009

СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE   СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyНед Окт 18, 2009 1:47 am

- Хайде лягай... - я подканих аз.
- Исками се да си имаме дечица... Малки и красиви като нас Wink . - казах аз размечтано и замислено...
Докато мислех тя ме дръпна и почна да ме целува страстно. Аз си ококорих очите и си вплетох ръцете в права и мека коса и я саборих на леглото. Почнах да я събличам бавно...
Върнете се в началото Go down
http://www.zamunda.net
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE   СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE EmptyНед Окт 18, 2009 4:59 am


Толкова ми липсваха силните му ръце. Топлите му усни обсипваха с целувки цялото ми тяло, а аз тръпнех от удоволствие. От прозореца се чуваше песента на няколко щурчета. Деймиън ме галеше, а страста изгаряше тялото ми.
- Деймиън, обичам те. - Казах аз задъхано. Прокарах пръстите си през косата му. После с едно движение разкъсах ризата му и я хвърлих на земята. Обърнах го по гръб и стоейки върху него започнах да целувам релефната му гръд. Устните ми попиваха нежния му аромат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE   СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE Empty

Върнете се в началото Go down
 
СРЕДИЗЕМНОМОРСКОТО ГРАДЧЕ ViLLA LE SABiNE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия-
Идете на: