twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Кухнята Vote_lcapКухнята Voting_barКухнята Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Кухнята EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Кухнята EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Кухнята EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Кухнята EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Кухнята EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Кухнята EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Кухнята EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Кухнята EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Кухнята EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Кухнята

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Кухнята   Кухнята EmptyЧет Сеп 17, 2009 3:28 am

Кухнята Flat_pack_kitchens
Кухнята беше голяма,просторна и модерна..Много приятно място за кафе или за хранене.Беше с няколко бар столчета и когато на някой му идваха гости-хора...То можеше да се развихрят в кухнята,за да направят някоя вкусна рецепта..


Последната промяна е направена от Джейн Волтури на Пет Сеп 18, 2009 4:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 2:54 am

- Ще ми припомниш ле плана? - попита той, а вампирката само се опулии првемигна. Ама тези хора нямаха никакво въображение. Бях си променила за малко характера, за да не мисля за неприятностите и се бях превърнала в съвсем откачени и забавно момиче...хммм
- Така плана е прост... - казах аз и се ухилих като луда. Амам какво ми ставаше, маи се бях престарала с маниполацията.
- Ще сготвим нещо вкусно за да покажем гостоприемствоти си. - довърших аз и заподскачах из кухнята вадеики престилки и продукти. Метнах две на аммм...нормалните вампири тук и се ухилих насреща им. Леле имиджа ми щеше да падне....
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 3:03 am

Спрях я и я почуках по главата всеедно чукам на врата.
- Има ли някой тук ? Ехо ? Някой чува ли ме ? - погледнах я и казах.
- Сега и тя е вампир,а ако си спомняш ние не ядем такава храна.
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 3:12 am

- Е ще импровизираме. - викнах аз като кралицата на лудницата и са съсредоточих е по скоро се опулих и се появиха няколко леко прашни бутилки пълни с гъста червена чечност.
- Може да направим торта с формата на отрязана глава и да капнем малко кръв. - предложих аз и зад мен се появи голямо табло и една снимка на отсечена кървава глава се залепи.
- Да да не ми казваи забравих. - викнах аз и те подскочиха. Амам много бях прекалила с лудоста...ехх проблемно ще бъде. маи колкото по-луда ставах, толкова повече силите ми се увеличаваха. Трябваше само да помисля и приятна музика озвучи помещението
- Е аккво да готвим? - попитах аз и запърхах с дългите си мегли...
Върнете се в началото Go down
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 3:57 am

Влязох вътре възможно най-грациозно. Абаносовите ми коси се развяха леко и погалиха Феликс по лицето. Той въздъхна съжаляващо. Само това му оставаше, защото не можеше да си позволи моето великолепие. Той бе просто грамада от мусколи с много малко мозък. А всички знаеха, че харесвам умните и изобретателни мъже. Погледнах Алек, а той не беше сам. Занимаваше се с още две вампирки, но едната сякаш беше новопреобразена. В мига, в който ме видя Алек ги остави и ми обърна заслужено внимание.
- Кралице ти дойде. Ако знаеш колко ми липсваше. - Каза той с треперещ глас. Явно само вида ми го изкушаваше на максимум. Това беше нормално, все пак никога не съм се обличала с много дрехи. А и другите казваха, че красотата ми граничи с божественото. Нищо чудно, че никой не можеше да ми устои. И Алек не беше изключение. Интересно, защо беше така настоятелен, доколкото си спомням си имаше някаква приятелка. Е да забранения полод е най-сладък, а за него аз бях един от най-забранените.
- Знам. Личи ти. Вече може да избършеш лигите си. Нали знаеш, че това не може да ме впечатли. - Казах аз леко надменно. Но щом искаше да си играем, то поне да го правеше както трябва.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 4:09 am

- Нямам кърпа. - казах аз и се усмихах.Франческо все още се криеше зад мен и се беше притиснала към мен.
- Ето защо те повиках снощи аз ухапах едно момиче и я превъранх в вампир но убих най-добрата и приятелка пред нея знам че ти си едиснтвената която може да я направи силна и затова те повиках пък и исках дате видя от давна не сме се виждали. - усмихнах се и бавно се отместих като застанах зад Франческа която гледаше плахо в погледа и имаше страх и по лицето и се стичаха сълзи.
- Алек неможе ли да остана при теб ? - попита момичето като плачейки се притисна към гърдите ми.Прегъранх я и я другпнах внимаетелно исках от нея да стане невероятен вампир и се държах мило с нея.Изтрих сълзите и казах.
- Съжелявам Фран но не се безпокой ще идвам дате виждам пък и Рав е най-добрата тя щете направи много сила и тогава ще можеш да дойдеш тук.
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 4:14 am

- Ей сладката я облечи нещо. - казах аз на новата и и метнах един копринен шал
- Още малко и мъжете ще ти предлагат пари. - казах аз и погледа ми се стрелна към Алек. Лала мале ама на тея аккво им ставаше. А въпроса беше по-скоро на мен какво ми ставаше.
- Тааа... казах аз и пред мен се появи купа пълна с шоколад.
- Ями... - изписуках като малко сладко дете докато облизвах шоколада от една лъжица....
Върнете се в началото Go down
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 4:20 am

Не обърнах внимание на подмятанията на другата. Коя бе тя та си позволяваше да ми говори така?
- Значи се казваш Франческа? Е Франи не се безпокой все още няма да се разделяш от моя Алек. Защото докато съм във Волтера ще остана в имението. В хотелите е много скучно, а тук винаги има кой да ме забавлява.
- А в коя стая ще си кралице? - Попита ме палаво Алек. Знаех си, че ще ми предложи леглото си. Не че ми трябваше легло де. - Ще останеш при мен нали? Не можеш да ми откажеш! Не и този път. Предния път ми се измъкна, но сега няма да ти го позволя.
- Няма ли да сме ти множко двете скъпи мой? Не забравяш и новата си играчка, нали? Не ми казвай, че искаш да я уча и на тези неща.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 4:26 am

Бях се събудила преди Деметри,бях по халатче и черни пантофки,косата ми беше величествено разпиляна по кръста,лицето някакси сънено,но невинно сладко.Бях решила да си направя нещо с кръв за закуска,което щеше да стане тук.Кафето с кръв беше просто енерго-зареждащо.Отворих вратата,а вътре беше цяла тълпа.Не бях много адекватна,за да светна веднага,кой кой беше...Просто исках да се събудя и да си поема малко въздух.Беше почти следобяд,което някакси не подхождаше на вида ми,който беше нощничка,халат и чехли.
-Добър ден на всички..-казах аз с объркан тон и попитах със семпла усмивка-Някой да иска кафе?
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 4:33 am

- О страхотно поръчка! - изписъках аз и се ухилих лъчеарно. отворих с един поглед една от леко прашните бутилко и налях голямо количество. После изприпках до кафе машината и смесих двете течности. Подадох и димящата чаша и ми мина през ума да я щпна по бузката, но слава богу нещо от старият ми неопиянен характер беше още живо и ме спря...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 4:39 am

Взех чашката, вдишвайки аромата на кафето и кръвта,беше уникален и дрогрищо опианяващ.Косата ми падна напред и се плъзна по сатененият халат,ярко контрастиращ с цвета му.След две глътки вече бях на себе си и се огледах по-внимателно.Видях Рейвън?Рейвън...?Нещо не ми се връзваше..защо беше тук?
-Ревън?Какво те води насам?-попитах я аз с любопитен поглед,пиейки поредната глътка `кафе`...Алек се беше вторачил в нея,сякаш още малко ще я яде,което ми напомни,какво влияние пък имаше тя към мъжете около нея...което само по себе си ме накара да се усмихна...
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 4:52 am

- Ааа сестричке добро утро нека ти представя Франческа. - усмихнах се и момичето подаде глава зад мен.
- Как дати обясня без да ми се караш ? Еми направих я вампир и затова Рав е тук ще я обучава.И ще спи при мен. - усмихнах се закачливо и избутах Фран пред себе си.Защото я беше страх я прегъранх и тя се успокой.
- Съжелявам малко я е страх има доверие само на мен и затова я защитавам.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 4:58 am

-Да,добре...-казах тихо аз и погледнах девойчето,което се тресеше така,сякаш пускам в кръвта й 500 волта електричество...Заклатих глава мнително за нея и погледнах към Алек,след като разбрах, какво ми каза:
-Ъъъ,брат ми,добре де...може да съм сънена,обаче Джийн,няма ли да ти се разсърди,ако легнеш с..хм,друго момиче вместо с нея...?-попитах аз и се засмях закачливо.Зъбите ми се откроиха на светлината от лампите в кухнята.Вдигнах кракът си подпирайки го на стената и облягайки се на нея,с интерес,следяща събитията,които се случваха в скромната ми кухня.Пиех от красивата порцеланова чаша и очаквах с голям интерес отговорите,на зададените ми въпроси..
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 5:03 am

Изведнъх деиствието на маниполацията спря. Очите ми станаха бели и кръвожадни. Той беше в къщата. Разхождаше се настървено търсеики ме. аромата ме пивличаше точно толкова и колкото ме ужасяваше. Ръката ми етисна няйкаква чаша и тя се строши на прах. Зъбите ми затрепериха жадуваики да се впият във врата на чистокръвният. Леле аммко ухание, настръхнах и цялото ми тяло се опъна като струне. Затворих очи и се концентритах. пред мен изникна кресива бутилка пълна с кръв, но не каква да е. Тапата гръмна а устните ми жадно се впиха. Течноста прогаряше гърлото ми и имаше силен аролат. След като бътилката свърши малко са успокоих. Точа беше кръвта на чистокръвен не биваше да се пие по толкова много= Имаше много странични ефекти. Помещението около мен почна да се мени и предметите се чупеха. Леле каква кръв, толкова огъща.
- Заминавам за Англия за малко. - успях да викна и изчезнах....
Върнете се в началото Go down
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 5:11 am

- Не се притеснявай миличък, това скоро ще се промени. Знаеш колко ме бива да създавам от малки беззащитни момиченца силни и безпощадни войни. - Казах аз със гордост и погледнах непознатата вампирка, която се изживяваше като обслужващ персонал. Тя ме гледаше странно, сякаш си беше наумила нещо. Но явно нямаше представа коя съм аз и, че аз не съм като другите вампири и си имам своите тайни. Изведнъж тя каза, че заминавала за Англия и изчезна. Колко странно. - Джейн, мила ти защо си още по пижама? Явно си имала тежка нощ. Както и всички от тази къща. Разбрах, че и Джейкъб Блак живее тук.
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 5:22 am

Ах,Рейвън,Рейвън..как винаги преценяваше правилно `хората`.Кои изхвръкна от стаята с някакво обеснение,че отивала в Англия,а аз даже не разбрах,кога се връща...не се бях съсредоточила в точно това от цялата картинка "Семейна закуска".Наби ме на смях,когато си го помислих даже,но с глътка кафе преудолях смехът от щастливата сценка и се заслушах в думите поне на Рейвън.Попита:
-Джейн,мила ти защо още си по пижама?Явно си имала тежка нощ,както и всички от тази къща.-
Усмивката ми стана по-перверзна.Завъртях очи и я погледнах:

-Е,у дома съм си...Пък и да нощта ми беше..да кажем тежка.-засмях се и тя продължи мисълта си:
-
Разбрах, че и Джейкъб Блак живее тук.
-Да,така се случи...Стефани го ухапа и стана хибрит,преценихме,че ще ни е полезен и му преотстъпихме кътче от домът си...-усмихнах се мило аз и отпих още една глътка от кафето си-А ти както винаги си в час с нещата...Ако познаеш и защо нощта на всички е била тежка,ще те призная за врачка..-засмях се още веднъж аз
Върнете се в началото Go down
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 5:48 am

- Не знам дали съм врачка. - Изсмях се като го изрекох. - Но съм доста проницателна. А и наблюдателна. - Погледнах Джейн в очите. - Просто видях Деметри да напуска някаква разправа с Алис и Ренесме Кълън. И си мисля, че не ме видя, но със сигурност ме е усетил, защото малко по-късно Алек ми се обади и спомена за Деметри. Джейк също беше там и когато профуча край мен в посока имението Волтури ми каза, че днес щял да си поговори с мен. И тези събития доста ме изненадаха. Да не би пак да сте на нож с Кълънови?
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята EmptyПет Сеп 18, 2009 10:22 pm

- Хммм незнам дано не защото вече става време за лягане изморен съм и малко лежене щеми дойде добре. - у смихнах се и целунах Фран по челото.
- Хайде иди и ти в стаята която ти показах преди малко ще се видим утре не се плаши тук си в безопасност. - казах аз и я изпратих до стаята и.Всички ме гледаха странно.
- Какво ме зяпате все едно не сте ме виждали ? - казах аз и тръгнах нагоре.
- Рейвън идваш ли ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кухнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кухнята
» Кухнята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: