twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Мола"Сиатъл" - Page 2 Vote_lcapМола"Сиатъл" - Page 2 Voting_barМола"Сиатъл" - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Мола"Сиатъл"

Go down 
+4
Jacob Black
Джейн Волтури
Ана Томас Блейк
Лукас Скот
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyНед Окт 04, 2009 3:25 pm

-Чух те!-казах леко засмяна и влязох в магазина за дрехи.
-Трябват ми дънки,блузи,рокли,тениски,потници и какво ли още не.-казах и погледнах Алек,който вече се беше отчаял,защото това личеше на лицето му.
-Хайде,хайде. И на теб ще ти взема нещо!-казах и отидох в мъжката част на магазина като взех дънки и ризи,които по мое мнение му бяха точния размер.
-А сега в пробната!-заповядах,пъхнах му дрехите в ръцете,покупките закачих на закачалката в пробната му и го оставих да се преоблече.
В това време си харесах дрехи и влязох в съседната пробна,която беше свободна. Когато излязох Алек беше с черна риза и сини дънки.
-Отиват ти! Определено ги взимаме!-казах доволна.
-А какво мислиш за тази рокличка?-попитах и се завъртях.
Роклята беше бяла и къса и на мен лично много ми допадаше.
Мола"Сиатъл" - Page 2 004958101
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyВто Окт 06, 2009 11:29 pm

Спрях мотора пред входа на Мола. През целия път говорех за някакви глупости, а Ани само "Аха"-каше. Накрая, точно преди да слезем я попитах:
-Не ме слушаш нали? - последва едно "Ахам". Засмях се и поклатих глава, слязохме от мотора, и аз ударих съвсем лек шамар на Ани за да се опомни. Тя разтърси глава и се усмихна, извини ми се и влязохме. Вътре беше топло и приятно, имаше ескалатор който водеше към втория етаж и асансьори. Завлякох Ани до ескалатора за нагоре и щом се качихме я повлачих към магазин за части за мотора ми, или поне за някои инструкции за частите. Ани направи физиономия и каза:
-Ааа, не няма да стане! - погледнах я учудено и тя ме завлече към изхода, след което ме накара да влезем в някакъв магазин за дрехи. Изпуфтях, но я последвах. Мразех да пазарувам дрехи, и тайно се надявах да избира само за себе си. Ани ме задърпа към щанда с рокли, изпуфтях отново, а Ани...
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyСря Окт 07, 2009 1:05 am

- Хубава е но няма аз да я нося затова решението е изцяло твое аз само ти ги купувам. - разсмях се леко и се огледах наоколо.Не си хареах нищо но видях един магазин и реших да и купя нещо.
- Принцесо изчакай тук. - казах аз и изтичах до магазина.Трябваше ми малко време докато и избера подарък.Бях в магазин за бижута и се опитвахда намеря най-подходящия подарък за нея.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyСря Окт 07, 2009 2:19 pm

Погледнах Алек как тича към някакъв магазин,но не успях да го попитам накъде отива. После премерих няколко дрехи и харесах още няколко на Алекс,след това ги купиш и тогава видях Ана и Бела. Блузата ми беше с качулка,затова я наменах на главата си,за да не си личи особено,че съм аз,но миризмата ми го доказваше. Бързо изтичах към Алек и го подбутнах.
-Алек,Бела Талбет и Ана Блейк са тук. Ана ще иска да ми отмъсти,за това,че я победих в боя,но силите ми отслабват. Трябва да вървим!-казах и бързо промених цвета на косата си от кафяво на червено,а неговата на чисто черно.
-Това донякъде ще ни осигори прикритие,но миризмата ще ни издаде,така че да побързаме!-казах напрегната.
Сега нямах сили,за да се боря. И трябваше да се пазя. Вярно беше,че атаката е най-добрата защита,но изведнъж промених решението си.
-Чакай!-промърморих и възвърнах цвета на неговата коса и на моята и си свалих качулката.
-Все още имам хъс!-казах доволна.
-Ако Ана ме нападне,знам,че няма да издържа,но поне ще се боря!-казах и се бърнах с лице към Анн,за да ме види ясно.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 3:10 am

Разсмях се леко и сложих ръце на раменете и доближих устни до ухото и казах.
- Не се тревожи аз за какво съм тук ? Немога само да крася трявба и да се бия.Е вярно че неса достойни за битка с мен и че нетрябва да се бия с жена но за теб съм готов на всичко. - застанах пред нея и я целунах една дълга целувка.Взех едната и ръка и сложих един пръстен.
Мола"Сиатъл" - Page 2 Lrg1229524682
- Знам че сега не е момента и че съм откачил и то тотално щом го правя в такав момент но...ще се омъжиш ли за един луд,побъркан и...просто те обичам и необичам да чакам и понякога бъркам но се надявам да съ оцелил момнета. - казах аз и си поех въздух.
- Е какво ще кажеш ?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 1:08 pm

Когато Алек сложи пръстен на ръката ми, аз тотално откачих. погледнах го с червените си очи и му се хвърлих на врата.
-Да! Да! Да!-казах цялата в сълзи. За първи път се радвах така истински.
-Обичам те!-казах и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 8:52 pm

- Би трябвало пръстена не е никак евтин. - пошегувах се аз и я прегрнах.
- Спокойно принцесо и аз много те обичам.Но май не съм оцелил момента или съм ? - само то се чудех бях много радостен че тя прие но ми беше интересно дали оцелих точния момент.
- Много ми беше трудно да ти предложа отстрани изглеждаше много лесно но притеснението и неувереноста и така наатък и дори се чудех дали изобщо даго направя.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПет Окт 09, 2009 12:34 am

-Успял си! Наистина успя.-казах и избърсах сълзите на радост от лицето си.
-Страхотен си!-казах и го прегърнах.
Тогава усетих едно поритване на корема ми. След това и друго.
-Май някой се е раздвижил!-казах засмяна.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПет Окт 09, 2009 8:22 pm

- Хайде нали няма да се разплачеш ? - попитах аз и я целунах по челото сложих ръка на коремчето и се усмихнах.
- Хммм май ще трябва да ги учим да играят фудбол.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 1:25 pm

-Браво,ве Алек!-казах засмяна.
-Много неща можем да направим,но да изчакаме до тогава и после ще мислим!-продължих.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПет Окт 16, 2009 12:05 pm

Целунах я по челото и се смихнах.
- Искаш ли да си продължим пазаруването или искаш да се осамотим някъде ? - попитах аз закачливо ия прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПет Окт 16, 2009 8:08 pm

-Имам идея. искаш ли едно рали с мотори?-попитах доволно.
-Страшно съм добра,ще те изкарам от пътя,а и ако нямаш ще ти дам единия си мотор,но го искам в ЦЯЛОСТЕН вид!-казах леко подмазвателно.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyНед Апр 11, 2010 10:18 pm

Вървяхме мълчаливо докато накрая не стигнхме до една голяма и лъскава сграда:
-Е скъпа ми Ели това е Мола на Сиатъл! - засмях се и направих знак да влезем. Вътре беше шумно и доста пълно. Седнахме в едно от кафенетата и си поръчахме нещо за пиене. Щом сервитьорката го донесе аз заговорих:
-Е кога те превърнаха?
Върнете се в началото Go down
Елена Салваторе
Вампир
Вампир
Елена Салваторе


Брой мнения : 14
Join date : 04.10.2009
Age : 29

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyНед Апр 11, 2010 10:28 pm

Заведението наистина беше много приятно ,а и Бела беше много добра компания.
-Ами беше преди 113 години.Бях на 16 и пътувах със семейството ми.Щяхме да отидем във Форкс за лятната ваканция ... обаче катастрофирахме и ...Не си спомням нищо ,само това че когато се събудих почувствах жаждата ,която изгаряше гърлото ми.Бях сама и не знаех кой ме е променил.Намирах се до колата ,а след няколко минути се появи и линейката ,но вече беше късно за родителите ми ...-направих малка пауза и добавих-Не е много приятна история.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 1:23 am

-Оу съжалявам че попита. Мислех че е от нормалните превръщания. Съжалявам за загубата ти. -погледнах надолу, не знаех какво да кажа. Не можех да си помисля какво щеше да е ако загубя нашите, побиха ме тръпки и отпих глътка от колата си. След което погледнах момичето:
-И ти си сама, тоест не принадлежиш на кланове и разни такива? - момичето кимна:
-Уоу това е доста смело и не е често срещано нито тук нито във Форкс. - усмихнах се на Елена, а тя...
Върнете се в началото Go down
Елена Салваторе
Вампир
Вампир
Елена Салваторе


Брой мнения : 14
Join date : 04.10.2009
Age : 29

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 2:23 am

-Ами мерси.Отначало не е лесно ,но се свиква.-усмихнах се.
-Може ли да те попитам нещо?-казах и отпих от фантата си.
-Да, кажи?-отговори ми тя.
-Ами извинявай за въпроса, но защо братята ти мразят вампирите?-попитах тихо.След секунда съжалих ,че бях попитала.
Върнете се в началото Go down
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 4:13 am

-Ами те са от по-консервативните. Винаги са мразили вампирите, баща ми ги научи така. Но естествено, не успя да научи мен. - усмихнах се и се засмях:
-Аз съм от специааалните. - Елена се засмя и аз продължих:
-Но все пак съм канила вампири в къщи и няма проблем, просто Евън и Амбър стоят далече. А баща ми и майка ми не ми обръщат внимание. Звучи странно нали, родителите ти да не ти обръат внимание? - Елена кимна, вдигнах рамене:
-Е какво да се прави, винаги съм била различната, и те просто ми свикнаха. - усмихнах се на Елена и я погледнах лъчезарно. Компанията й ме радваше, беше добър събеседник и умееше да изслушва "хората".
Върнете се в началото Go down
Елена Салваторе
Вампир
Вампир
Елена Салваторе


Брой мнения : 14
Join date : 04.10.2009
Age : 29

Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 EmptyВто Апр 13, 2010 3:07 am

Бела беше много прятна компания.Поговорихме си още доста време след това казах.
–Радвам се ,че се запознахме и мерси за приятната компания.
Тя се усмихна.Двете напуснахме заведението.Разходихме се по магазините.Имаше много хубави дрехи.След пазаруването излязохме от мола с по няколко торби в ръка.Мисля ,че и двете бяхме доволни от следобеда прекаран в мола.Преди да се разделим казах:
-Беше ми много приятно ,Бела.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мола"Сиатъл"   Мола"Сиатъл" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мола"Сиатъл"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Сиатъл-
Идете на: