twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Библиотека - Page 2 Vote_lcapБиблиотека - Page 2 Voting_barБиблиотека - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Библиотека - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Библиотека - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Библиотека - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Библиотека - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Библиотека - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Библиотека - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Библиотека - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Библиотека - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Библиотека - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Библиотека

Go down 
+5
Кои
Алек Волтури
Хaйди Волтури
Томас Денали
Джейн Волтури
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:12 am

-Джейкъб Блек хибридът може да си ме познавала като вегетарянец но вярвай ми не съм.
-Имм ти вегетарянец ли си задавам ти тъп въпрос нали си от Волтури.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:14 am

-Здравей Джейн как си.попитах я аз и допълних
-Ъмм имате ли кръв имам предвид нещо запазено в бутилка че сам жаден.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:17 am

-В чудесно настроение,благодаря!-усмихнах се аз и допълних-Кръв има в хола,всяка бутилка "вино" е пълна с кръв и то човешка,която е с лек замайващ вкус.Вземи си от там..
Върнете се в началото Go down
Кои
Денали
Денали
Кои


Брой мнения : 159
Join date : 07.09.2009

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:19 am

- Ами благодаря. - казах аз и излязох, за да мога да разгледам обстановката тук. Щях да чета по-късно...
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 336
Join date : 31.08.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:19 am

-Ъмм благодаря а и също ще е одобноли да оставам тука ако не е изчезвам.Мерси за гостоприемството.
Така и не разбарх името ти ще искашли малко кръв.-попитах непознатото момиче.
Върнете се в началото Go down
http://twilightforum-rpg.forumotion.com/forum.htm
Деметри Волтури
Волтури
Волтури
Деметри Волтури


Брой мнения : 89
Join date : 14.09.2009
Age : 34

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyВто Сеп 15, 2009 3:25 am

- Е , ще се видим по късно. Аз и Джейн имаме важна работа , така че ви казваме довиждане. Джейн и останалите ме изгледаха малко странно. Взех я на ръце , и докато се усети , вече бяхме в покоите и..
Върнете се в началото Go down
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 5:00 pm


Писна ми да стоя в трапезарията сама или пък да слушам нечии извинения. Вдигнах си изящното тяло и тръгнах по коридорите. Някакви слуги се суетяха около мен, но аз ги изгледах меко казано злобно и те мигом се изпариха. Изминаха десет минути на бавно обикаляне с човешки ход, когато пред мен изникна Деметри. Че кой друг? А да, Феликс! Можеше да е той. Сякаш слугите му се бяха оплакали и той се появи от нищото.
- С какво мога да ви помогна милейди? - Поредния дълбок поклон в моя чест. - Понякога писва да гледаш гърбовете на другите, но след толкова години трябва да съм свикнала с тази гледка. - Желаете ли да ви отведа в покоите ви?
- Не желая. - Казах аз с доста безразличен тон.
- А какво бихте желали?
- Точно в този момент, дори и не можеш да ми помогнеш.
- Толкова ли е сериозно?
- Може и така да се нарече. Имам нужда от почивка и усамотение. Да предложиш нещо?
- Библиотеката!? Достатъчно усамотена ли е?
- Щом ти ще ме заведеш, няма да е много усамотена. Но нищо. По-добре ти, от колкото Феликс.
- Феликс!? Какво е направил пак?
- Какво ли, следва ме по петите всеки път щом се появя в този замък. Дори се изненадах, като видях теб.
- Обещавам, тази нощ Феликс да не ви притеснява с присъствието си. Лично аз ще се погрижа за това. - Усмихна се Деметри.
- Радвам се. Води ме. Където и да е, дори и в библиотеката. - Деметри се поклони дълбоко и направи жест с ръка към нужната посока. Леко се усмихнах и продължих по тъмния коридор. Той с разучено движение се изправи и застана от дясната ми страна, но леко зад мен. Вървях по каменните коридори и наблюдавах отминаващите свещници. Восъкът от тях капеше по пода. - Колко интересно, дори и след толкова хилядолетия тази част от замъка все още се усветява така примитивно. Някак успокояващо е.
- Това бе едно от желанията на зед ви, господаря Маркус.
- А да, зед ми. Той обожаваше да е в тази част. А ето че сега той е в Маями с жена си, а аз съм тук и ще се усамотя в неговото местенце. - Деметри не каза нищо. В замъка беше тема табу липсата на тримата главни и замяната им с близнаците Джейн и Алек. Когато стигнахме края на коридора Деметри отвори огромните врати и ме покани вътре.
- Да ви предложа нещо за четене? Или просто искате да поседнете на кошетката и да си почивате.
- Да ти призная, няма от какво да си почивам, но ще седна. Ще ми донесеш ли някаква книжка?
- Някакви предпочетания?
- Да спреш да ми говориш на ВИЕ. - Усмихнах се аз. - А за книжката ли? Може би нещо съвременно. Някоя вампирска история. Скоро не съм чела за новите открития на хората.
- Автор?
- Ти избери. Ще ти се доверя напълно. - Докато го казвах седнах в меката кошетка и направо потънах в нея. Деметри се изгуби за момент, но след миг отново бе при мен с няколко книги, от които да си избера. Явно знаеше къде стои точно тази литература. Аз взех една доста произволно и я отворих. - Седни. - Само смотолевих аз вглъбена в думите на творбата. Деметри седна на едно кресло точно срещу мен и се вгледа в заинтригуваните ми очи. Историята бе интересна. За някакъв вампир на име Лестат. А авторката бе Ан Райс, явно доста нашумяла с "Вампирските си хроники". За секунда отклоних поглед от текста и видях, че на масичката пред мен всички книги бяха на тази авторка и от тази поредица. - Чел ли си ги?
- Някой да. За другите нямам време.
- Е сега имаш. Избери си. Чуствам се много странно докато аз чета, а ти да си се вторачил в мен, сякаш съм ти направила някакво заклинание за .... - Тук вече замълчах. Все още не смятах, че е подходящо да му говоря така. Независимо, че бе обещал да се грижи за мен цялата нощ. Деметри се присегна и намери една непрочетена от него книга. Щом я отвори и се зачете аз също се върнах към текста в моята. Но от време на време все още усещах пронизващия му поглед в мен.


Върнете се в началото Go down
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyЧет Апр 22, 2010 5:31 am

Тръгнах към библиотеката. Беше ми скучно и мислех да се развеселя с някоя вампирска глупава история. Може би "Дракула"? Не нея съм я чела прекалено много пъти. Знаех я наизуст. Може пък да прочета нещичко от тази Ан Райс. Говореше се, че поредицата й е новият вампирски бестселър. Щом човешкият род говореше така значи книгата и трябва да е пълна измислица.
Неусетно стигнах до библиотеката. Отворих голямата врата, но за моя изненада вътре имаше някой. Деметри и Рейвън Ле Морт седяха един срещя друг в кресла и четяха. Беше ми ясно, че знаят, че съм тук. Реших аз да подхвана разговора:
- Здрасти, Деметри. Здравей, Рейвън Ле Морт.
Не добавих нито поклон, нито пък някакво специално обръщение. Деметри ме изгледа гневно и възмутено. Отвърнах на погледа му спокойно:
- Рейвън Ле Морт не е мой господар. Не съм длъжна нито да й се покланям, нито да я наричам господарка. Ако искаш ме изпепели с поглед, Деметри. Няма да промениш мнението ми.
Погледнах го невъзмутимо. Рейвън беше престанала да чете и с интерес ни наблюдаваше. Изведнъж се обади неочаквано:
- Имаш силен характер, момиче.
- Момичето си има име. Казвам се Белатрикс МакКорт Волтури.- отвърнах ледено.
Въобще не харесвах тази жена. И никой няма да ме кара да се обръщам на Вие към нея, да й се покланям или разни други простотии от този род. Ехо! Все пак живеем в 21 век, за Бога! Изтръгнах гневните си мисли от главата и зачаках някой от двамата ми събеседници да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
Рейвън Ле Морт
Админче
Админче
Рейвън Ле Морт


Брой мнения : 169
Join date : 14.09.2009
Местожителство : BRAZiL

Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 EmptyЧет Апр 22, 2010 6:04 am


- Много съжалявам, но няма как да знам имената на всички в този клан. Особено сега, когато има и много гости в замъка. - Казах спокойно аз и отново се гледах в напечатаните страници. Усещах шарещите очи на момичето и сериозния поглед на Деметри. - Къде се намираме в момента? - Изтърсих аз.
- В библиотеката милейди. - Обясни той.
- А какво се прави в една обикновенна библиотека?
- Четат се книги!? - Каза малко несигурно той.
- Тогава защо вие двамата продължавате да се споглеждате? Деметри остави младата госпожица да си намери нужната и книжка и продължи да четеш твоята. А ти Белатрикс, ако имаш желание можеш да седнеш при нас, за да почетеш. - Не получих отговор нито от единич нито от другия Волтури. Девойката изчезна между рафтовете, за да си търси нещо, а аз кръстосах леко предизвикателно крака и продължих да чета. Деметри ме гледа известно време докато показно не се закашлях. Тогава той грабна книгата си и продължи да чете. Но при всяко отгръщане на следващата страница отново ме поглеждаше, а аз продължавах с историята в своя роман и се чудех дали Белатрикс ще реши да се присъедини към нашата компания на четящи вампирски истории вампири или просто ще се скрие още по-дълбоко сред рафтовете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотека - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотека   Библиотека - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Библиотека
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: