twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Стаята на Белатрикс Волтури Vote_lcapСтаята на Белатрикс Волтури Voting_barСтаята на Белатрикс Волтури Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Стаята на Белатрикс Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Стаята на Белатрикс Волтури

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Стаята на Белатрикс Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Белатрикс Волтури   Стаята на Белатрикс Волтури EmptyПет Сеп 11, 2009 10:10 pm

[b]Това е моята стаичка. Хъм може би стаичка не е точното определение за нея...
Ето тук си почивам вечер:
Стаята на Белатрикс Волтури Imagethumb39

Гардеробната ми(ако някой има слабо сърце да не гледа Exclamation Exclamation Exclamation Razz Razz Razz ):
Стаята на Белатрикс Волтури Nikolandstephaniewardro
Холът:
Стаята на Белатрикс Волтури Hrdinaterrigal2
И тоалетната Wink :
Стаята на Белатрикс Волтури Bathroom50jpgec9099e0cb
Не че банята ми трябва но както и да е...


Последната промяна е направена от Белатрикс Волтури на Съб Окт 24, 2009 2:14 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Хaйди Волтури
Волтури
Волтури
Хaйди Волтури


Брой мнения : 19
Join date : 10.09.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде между викингите може и да я намерите...

Стаята на Белатрикс Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Белатрикс Волтури   Стаята на Белатрикс Волтури EmptyНед Сеп 13, 2009 12:00 am

Почуках притеснено на вратата и без да чакам някакъв отговор, влязох. Мантията тихо прошумоля след мен.
- Ъмм, пратиха ме да кажа на всички, че съм отишла на лов, хванала съм четиресет човека, тъй като моите задължения са да ви доставям храната, и да ти кажа да идеш на вечеря... - казах, докато рубинените ми очи неспокойно шареха из стаята...
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Стаята на Белатрикс Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Белатрикс Волтури   Стаята на Белатрикс Волтури EmptyНед Сеп 13, 2009 4:39 am

Усмихнах се на Хайди. Май се притесняваше за мен... Тя притеснено излезе, а аз се засмях. Беше ми смешно, че тя ме смята за по- мъдра от нея понеже имам по- важен пост... Докато се смеех, колкото и да е странно забравих за хората... Тогава забелязах че чантата ми я няма. Реших да отида да проверя в трапезарията...
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Стаята на Белатрикс Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Белатрикс Волтури   Стаята на Белатрикс Волтури EmptyВто Сеп 22, 2009 6:42 am

Вървях по осветения коридор към стаята си. Колко беше приятно да усещаш само приятната сладка миризма на вампири! Стигнах до стаята си и влязох. Слънцето още не бе изгряло. Имах поне няколко часа. Облякох си пижамата, която се състоеше от огромна, широка тениска и много къси панталонки. Легнах на мекото легло и затворих очи. Щеше ми се да мога да заспя...
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Волтури
Волтури
Волтури
Белатрикс Волтури


Брой мнения : 93
Join date : 27.08.2009
Age : 514
Местожителство : Italy, Voltera

Стаята на Белатрикс Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Белатрикс Волтури   Стаята на Белатрикс Волтури EmptyСъб Окт 24, 2009 2:26 am

Сигурно лежах тук с часове. Станах да се раздвижа малко. Проблякох се както обикновенно в дънки и тениска и наметнах отгоре тъмносивото си наметало. Огледах стаята си внимателно. Ако някой влезеше щеше да получи удар. На пода бяха разпиляни хиляди списания писма книги... на единия стол стояха две бутилки с кръв, а едната бе счупена и кръвта се беше изляла от нея и по стола имаше кърваво засъхнало петно. Тръгнах към банята да взема някакъв препарат когато под крака ми се чу отчетливо:
- Храс!
Оф. Бях си счупила дискмена. Свих рамене и продължих към банята като този път внимавах къде стъпвам. Не че нямах пари- напротив имах достатъчно. Но нямах намерение да си троша нещата и да харча пари, за да купувам нови. Стигнах до банята невъзпрепятствано. Въздъхнах и се заех с работата. Почистих, оправих и хвърлих счупения дискмен във вече преливащото кошче. След няколко часа огледах доволна вече оправената стая. Само че аз самата изглеждах ужасно. Косата ми беше сплъстена като на раста, а някакъв грим който си бях сложила се беше размазал. Въздъхнах отново и се върнах в банята. Измих си косата и си почистих лицето. Грабнах сешоара и след 10 минутки бях готова. Вече наистина доволно огледах себе си и оправената стая. Реших малко да слуза долу- да сменя обстановката. Заслизах по стълбите и влязох в хола...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Белатрикс Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Белатрикс Волтури   Стаята на Белатрикс Волтури Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Белатрикс Волтури
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: