twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Стаята на Хайди Волтури Vote_lcapСтаята на Хайди Волтури Voting_barСтаята на Хайди Волтури Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Стаята на Хайди Волтури EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Стаята на Хайди Волтури EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Стаята на Хайди Волтури EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Стаята на Хайди Волтури EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Стаята на Хайди Волтури EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Стаята на Хайди Волтури

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Хaйди Волтури
Волтури
Волтури
Хaйди Волтури


Брой мнения : 19
Join date : 10.09.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде между викингите може и да я намерите...

Стаята на Хайди Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Хайди Волтури   Стаята на Хайди Волтури EmptyПет Сеп 11, 2009 3:11 pm

Помещението беше големичко, но мебелировката - семпла. Мразех кича, но пък бях много претенциозна. Стаята изглеждаше така:
Стаята на Хайди Волтури 51ETrs07ywL._Luxurious%20Queen%20Size%20Modern%20Dark%20Wenge%20Bedroom%20Set%20with%202%20Night%20Stands,%20Dresser,%20Mirror,%20Chest%20and%20Armoire_
Върнете се в началото Go down
Хaйди Волтури
Волтури
Волтури
Хaйди Волтури


Брой мнения : 19
Join date : 10.09.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде между викингите може и да я намерите...

Стаята на Хайди Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хайди Волтури   Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 12, 2009 9:17 pm

Беше ми доскучало почти до смърт. Бях прочела всики налични книги, които открих из стаята си по няколко пъти, и вече наистина нямаше какво да правя. Реших, че е добре да изляза в града поне веднъж в месеца, но се отказах. Твърде жадна бях, за да си позволя да се разхождам безнаказано. Определено не бях сигурна че е подходящо и за безопасността на тайната, която пазех, и за нищонеподозиращите хора в малкото градче. Принципно аз се оправях с хората, които трябваше да се водят за целия клан, но май нямаше да е днес...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Стаята на Хайди Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хайди Волтури   Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 12, 2009 9:46 pm

Почуках,но не изчаках отговор,за да вляза.Отворих вратата и влезнах в стаята:
-Хайди..Добър вечер.-започнах аз-Можеш да отидеш на лов, за да хванеш вечерята на клана,нали?-попитах я аз директно,гледайки право в очите й.
Върнете се в началото Go down
Хaйди Волтури
Волтури
Волтури
Хaйди Волтури


Брой мнения : 19
Join date : 10.09.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде между викингите може и да я намерите...

Стаята на Хайди Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хайди Волтури   Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 12, 2009 9:57 pm

- Разбира се. - веднага се стегнах. - Колко и под какъв предлог да ги доведа: например туристическа обиколко на кулата? - погледнах я въпросително, докато слагах обичайните си сини лещи, от което очите ми ставаха лилави, предизвикателното облекло, с което обичайно излизах на лов, и стегнатия гарвановочерерн кок, докато чаках да ми отговори...
Върнете се в началото Go down
Джейн Волтури
Волтури
Волтури
Джейн Волтури


Брой мнения : 203
Join date : 09.09.2009

Стаята на Хайди Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хайди Волтури   Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 12, 2009 10:01 pm

-Незнам,каква бройка,ти прецени,като считаш,че аз няма да вечерям с вас.Просто за остатъка от клана да има достатъчно..-усмихнах се аз и вмъкнах-А за предлога,както искаш.Можеш дори да кажеш,че са спечелили награда,която ще им бъде връчена лично от мен...-засмях се аз и погледнах часовника на стената.Беше раничко,така че имаше предостатъчно време да ги улови навреме за клана.
Върнете се в началото Go down
Хaйди Волтури
Волтури
Волтури
Хaйди Волтури


Брой мнения : 19
Join date : 10.09.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде между викингите може и да я намерите...

Стаята на Хайди Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хайди Волтури   Стаята на Хайди Волтури EmptyСъб Сеп 12, 2009 10:06 pm

- Предполагам, четиресет ще стигнат. - казах простичко. - За предлога ще мисля докато отивам натам. Четиресет е достатъчна бройка, щом ти няма да вечеряш с нас, а включвам и себе си в бройката на вечерящите. - усмихнах се бегло. Взех обичайното наметало, наметнах качулката и се изнизах през вратата...
Върнете се в началото Go down
Хaйди Волтури
Волтури
Волтури
Хaйди Волтури


Брой мнения : 19
Join date : 10.09.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде между викингите може и да я намерите...

Стаята на Хайди Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хайди Волтури   Стаята на Хайди Волтури EmptyПон Сеп 14, 2009 1:33 am

Отново ме беше налегнала скука, а законите ни разумно забраняваха всеки ден да изчезвад по педесетина души наведнъж, за да ми е по-забавно. Реших да се разходя до Форкс, там нямах нужда от наметало. Облякох си тази рокля:
Стаята на Хайди Волтури 1065017R
После реших днес да съм с поршето и се изнизах от стаята си безшумно...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Хайди Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Хайди Волтури   Стаята на Хайди Волтури Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Хайди Волтури
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: