twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Стаята на Джийн Волтури Vote_lcapСтаята на Джийн Волтури Voting_barСтаята на Джийн Волтури Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Стаята на Джийн Волтури EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Стаята на Джийн Волтури EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Стаята на Джийн Волтури EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Стаята на Джийн Волтури EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Стаята на Джийн Волтури EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Стаята на Джийн Волтури

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyПет Сеп 11, 2009 12:12 am

Това е стаята ми!
Стаята на Джийн Волтури Pudongshangrilapremierroom
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 12, 2009 9:22 pm

Върнах се в стаята ми. беше ми адски скучно,защото нямах, какво да правя. Чувствах се като изгнаник-едно нищо. Нямаше с кого да прекарвам времето си. Влязох в стята си,но преи това проверих тази на Алек,но него явно го нямаше. Седнах на въртящия се стол пред лаптопа,но преди това погледнах гледката. Вярно,това не беше самата Волтера,но ми харесваше. След това се обърнах към компютъра и заработих над свое съчинение за живота на един вампир. Надявах се някой да почука и да се сети за мен,но не знаех,дали наистина ще се случи.
Върнете се в началото Go down
Хaйди Волтури
Волтури
Волтури
Хaйди Волтури


Брой мнения : 19
Join date : 10.09.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде между викингите може и да я намерите...

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 12, 2009 11:58 pm

Тихо почукване, после несигурното отваряне на вратата от моя страна.
- Джейн ме прати да ти кажа, че бях на лов. Четиресет човека и вече се справих, мъртви са... - казах разсеяно. - Така че те викат да вървиш да вечеряш. - казах с леко смутена усмивка....
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 26, 2009 7:15 pm

Влязох си в стаята,свалих черната качулка и дрехите. Влязох под душа,за да се освежа,а после облякох сини шорти и червена тениска. Легнах на леглото,взех книгата от нощното шкафче и започнах да чета. Зачудих се далу бякой ще почука,но попринцип никой не идваше,така че се съсреготочих изцяло и само в книгата.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 26, 2009 7:29 pm

Влязх в стаята и видях Джийн която се преобличаше обърнах се с гръп и казах.
- Аммм извинявай ако искаш ще изляза навън докато се преоблечеш ?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 26, 2009 7:32 pm

-Алек!-казах стестната и бързо нахлузих шортите и тениската.
-Не,няма проблем,сладур!-казах,доближиш се до него и го целунах.
-Виж,ако съм се развикала,това е защото съм нервна на последък. Не е заради теб,бъди спокоен. Просто съм си такава!-казах с усмивка и доближиш челото си до неговото.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyСъб Сеп 26, 2009 9:50 pm

- Добре,защото няма да мога да понеса да ми се сърдиш. - усмихнах се нещо което неправех често тя беше едино от малкото създания който успяваха даме накарат да се усмихна и да съм щаслив.
- Видяли ти ме правиш по добър никога не се усмихвам освен когато съм с теб. - вдигнах леко глава и я целуанх по челото.
- Но ти си по сладка от мен.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 12:18 am

-Мерси,Алек!-казах и веднага се усетих,че мократа ми коса беше червена,затова с един замах бързо и възвърнах предишния цвят.
-Знам,че така по ти харесва!-казах и взех кърпата от стола,за да подсуша мократа си черна грива.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 12:21 am

- Стига да е в комплект с теб всичко ми харесва. - седнах на леглото и се усмихнах.
- Значи си ми простила заради сестра си ?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 12:24 am

-Не!-казах и седнах до него.
-Благодарение на нея разбрах повече за себе си и че като се сърдя няма да постигна нищо.-казах и го погледнах.
-Но ако съм ти се сърдила винаги е било за кратко!-казах и се облегнах леко на гърба му.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 12:30 am

- Благодаря искам отново да ти се извиня че ти...че...ти...изневерих.Съжелявам и то много обещавам че повече няма да се повтори само кажи какво исакш да направя и щего направя.Нейскам дате загубя. - целунах я и се се усмихнах.
- Дори ако пойскаш да се оженим щети предложа каквото и да е готов съм на всичко.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 12:34 am

-Караш ме да се чувствам нелепо!-казах с усмивка и положиш главата си на коленете му.
-Само спри с тези речи. Сякаш си убил някой близък. Успокой се!-казах,а от мократа ми коса вече почти не капеше вода,но главата ми продължаваше да бъде на коленете му.
-Като те гледам отгоре се влюбвам!-казах,а очите ми блестяха.
Хванах ръката му и я притиснах към себе си.
-Обичам те!-казах и го погледнах в прекрастните очи,които ме покоряваха от веднъж.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 12:39 am

- И аз теб затова казвам тези речи защото много съжелявам и много те обичам. - наведох глава надолу и я целунах продължително.
- Значи Кира ти е сестра ? - попитах аз и попитах отново.
- Ами ако Кира ти е сестра това незначи ли че Клауд ти е брат ?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 1:11 am

-Полу-брат!-поправих го.
-Той ще си има дъщеричка със Селена,която не е лоша попринцип,щом не го е изяла за закуска.-казах засмяна.
-И аз ще ставам леля. Макар и да не ми прилича 400 и нещо годишна вампирка да става леля.-допълних и се изправих.
Махнах кърпата от леглото и я сложиш на стола,за да изсъхне. После разроших косата си,която стана след това копринено мека на допир и пак се обърнах към Алек.
-Сега разбирам,защо всички момичета са падали в захлас по теб. Имаш прекрастно лице и очи.-казах,седнах на коленето му,прегърнах го и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 1:57 am

- Дъщеричка много бързо действат. - разсмях се леко и я целунах.
- Ами ще си прекрасна леля. - усмихнах се и я прегърнах.
- А ми ти мислила ли си за това ? За дъщеря ?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 1:59 am

-Честно казана-ДА! Мислила съм много. Все пак съм жива от 417 години. Мног пъти съм го мислила. Ами ти. искал ли си да имаш семейство,деца?-попитах и погледнах прекрастните му очи,които бяха като кристали.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 2:11 am

- Ами несъм но в момента го правя. - отместих кичур от прекрасната и черна коса зад ухото и я целунах.
- Мисля да почакам идеалната жена. - усмихнах се и погледна хкъм нея.
- Да имаш предложения ? И ако можеш дами кажеш къде да я намеря ?
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 7:35 pm

-Много смешно,Алек!-казах и го целунах.
-Мислила съм си,че ако имам дете-момиченце,да се казва Елизабет. На името на английската кралица Елизабет първа,която ми е адски любима!-казах с доволна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 8:32 pm

- Ами ако е момче ? - попитах аз и се усмихнах.
- Защото аз пък искам момче. Искам даго кръстя Лукас.Как ти звучи Лукас Волтури ? - целунах я и казах.
- Но сам няма как даго направя.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 8:35 pm

-Лукас звучи добре. А представи си,че имаш близнаци. Момиче и момче. Така няма да има проблем с имената.-казах засмяна.
-Че кой е казал,че ще правиш децата сам. Дървото е отвън,ако искаш използвай него.-казах засмяна.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 8:42 pm

- Да много смешно ще боли многк. - разсмях се и попитах.
- Това значи че ти неси точната жена и че дървото е точната жена.Ще ми е много трудно докато оцеля някоя дупка. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 8:45 pm

-Стига си се обеснявал!-казах и го бутнах да легне на леглото като започнах да го целувам леко по врата.
-Така е по-добре!-казах като седнах на коленето му.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 8:48 pm

- Добре щом искаш да играем така. - дръпнах я за ръцете и тя легна въру мен търкулнах се и се озовах върху нея.
- Необичам да съм отдолу. - разсмях се леко и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Акита Самаио Акаши
Волтури
Волтури
Акита Самаио Акаши


Брой мнения : 196
Join date : 10.09.2009

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 8:52 pm

-Че кой обича!-казах и погледнах към вазата с розите.
Изведнъж всичките изскочиха и започнаха да се вихрят в кръг около нас.
-Така атмосферата ми е по-приятна!-казах с доволна усмивка.
-Надявам се да имаш друг комплект ризи.-допълних и с един замах ризата му падна на земята.
-Опа!-казах засмяна.
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури
Волтури
Волтури
Алек Волтури


Брой мнения : 170
Join date : 10.09.2009
Age : 461
Местожителство : Лондон/Англия

Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури EmptyНед Сеп 27, 2009 8:56 pm

- Щеми купиш нова. - разсмях се отново и и вдигнах леко тениската и като сложих ръка на талията и.
- Но какво пък ще се лиша от една риза.
- А ти готова ли си да загубиш тениската си ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Джийн Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джийн Волтури   Стаята на Джийн Волтури Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джийн Волтури
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Джийн Волтури
» Джийн Волтури
» Стаята на Хайди Волтури
» Стаята на Белатрикс Волтури
» Стаята на Стефани Волтури

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: ЕВРОПА :: Италия :: Волтера :: Замъка Волтера-
Идете на: