twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Коридора на четвъртия етаж Vote_lcapКоридора на четвъртия етаж Voting_barКоридора на четвъртия етаж Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Коридора на четвъртия етаж EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Коридора на четвъртия етаж EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Коридора на четвъртия етаж EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Коридора на четвъртия етаж EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Коридора на четвъртия етаж EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Коридора на четвъртия етаж EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Коридора на четвъртия етаж EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Коридора на четвъртия етаж EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Коридора на четвъртия етаж EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Коридора на четвъртия етаж

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Коридора на четвъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Коридора на четвъртия етаж   Коридора на четвъртия етаж EmptyПон Авг 31, 2009 11:41 pm

Тук е коридора на четвъртия етаж.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Коридора на четвъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на четвъртия етаж   Коридора на четвъртия етаж EmptyВто Сеп 01, 2009 12:26 am

Едуард и Ана стъпваха предпазливо по коридора, но момичето се заплесна за миг и изведнъж някакво въже я стегна около глезена на десния крак и я издигна . Тя остана със скръстени ръце, висейки с главата надоло.
- Май теорията ми, че съм магнит за бедствия и, че съм отвеяна се потвърждава нали?
Едуард незнаеше какво да каже.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Коридора на четвъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на четвъртия етаж   Коридора на четвъртия етаж EmptyВто Сеп 01, 2009 1:26 am

Едуард преряза въжете, и хвана Ана, за да не падне по глава. Той каза:
- Бъди по-внимателно, незнам как не си се хващала досега. Ам аз ще го махна този капан. - за нула време беше чисто там. Така Ед продължи напраде, за да не се хваща неговата любима. Той попадна на капан, но го избегна със бързина. След това махна този и каза:
- Още един има, но не се сещам къде беше.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Коридора на четвъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на четвъртия етаж   Коридора на четвъртия етаж EmptyВто Сеп 01, 2009 1:38 am

Нещо се счупи и Ана попита ухилена:
- За този ли? - попита тя, и посочи дупката във пода. Беше паднала, но бързо успя да се измъкна. - За въпроса ти, и аз се чудя как не съм се хванала. Ами ти? Колко пъти си бил хващан? - запита тя с любопитство, като отиде до него. Тя не стъпваше на пода, защото не искаше да увисне или да падне някъде. - Май привършваме, нали?
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Коридора на четвъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на четвъртия етаж   Коридора на четвъртия етаж EmptyВто Сеп 01, 2009 1:54 am

- Еми Емет и Джаспър ми правеха много капани и не помня. Тези са мой, когато си тръгвахме, забравих да ги махна. - каза той, като се замисли, дали не беше обратното. След това продължи.
- Още много ни остават, ама с този етаж е готово. - след махна и този капан. - След това ще се почерпим, че сме махнали капаните нали скъпа? Ако ми разрешиш да ти казвам така. - го каза Едуард и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Коридора на четвъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на четвъртия етаж   Коридора на четвъртия етаж EmptyВто Сеп 01, 2009 2:28 am

- Викай ми както искаш,... скъпи. - след което тя мина пред него, взе лицето му в шепите си и го целуна. - Поне вече няма да се тревожиш, че мога да съм заклещена някъде. Благодаря ти. - след което отново го целуна. Той...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Коридора на четвъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на четвъртия етаж   Коридора на четвъртия етаж EmptyВто Сеп 01, 2009 2:46 am

Той продължи да я целува и пусна език. След това каза:
- Ще се радваме на ноща след като минем така да се каже другите етажи. - след това и е се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридора на четвъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на четвъртия етаж   Коридора на четвъртия етаж Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коридора на четвъртия етаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коридора на първия етаж
» Коридора на втория етаж
» Коридора на третия етаж
» Коридора на болницата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА АЛЯСКА - AK :: Домът на клана Денали-
Идете на: