twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Гората - Page 2 Vote_lcapГората - Page 2 Voting_barГората - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Гората - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Гората - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Гората - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Гората - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Гората - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Гората - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Гората - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Гората - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Гората - Page 2 EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Гората

Go down 
+8
Мегън Клийри
Ema Black
Алексис Лорейн Дениълс
Ана Томас Блейк
Бела Талбет
Стефани Волтури
Jacob Black
Лукас Скот
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 1:43 am

- Ана беше доста напред когато осъзна, че Бела вече е спряла и се е преобразила в човешкия си вариант. Ана за секунди отиде до нея и огледа мястото.
- Много е красиво. Случайно ли попаднахме или си идвала и преди. - каза възхитена. Пълната луна огряваше мястото. Имаше приятен аромат на гора и цветя. Малката поляна според Ана, беше направо вълшебна. Момичето изумено седна на поляната и промълви:
- Де да можеше и Ед да е тук. Имам предвид радвам се, че съм с тебе, но и с него щеше да е хубаво. - Ана се обърка и се надяваше Бела да не се обиди.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 1:46 am

Усмихнах се:
-Баща ми ме водеше тук като малка, преди да се разболее. Наричахме това "нашето тайно място", почти никой не знае къде се намира. И спокойно , разбирам те, нормално е да искаш Едуард да е тук. - усмихнах се и откъснах едно цвете, вързах косата си на кок и се изправих:
-Заповядайте госпожице Ана това е доставка от Едуард Кълън, той се надява до Ви хареса. - засмях се и подадох цветето на Ани.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 1:55 am

Ана се усмихна и прие цвете то. Тя направи малък букет и го подаде на Бела, с думите:
- Предайте на младежа, че подаръка е прекрасен и в знак на благодарност искам да му дам този букет, направен с любов. - след което двете започнаха да се смеят.
- В прочем, какво е станало с баща ти? - попита вампирката.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 2:01 am

Забих поглед в земята не обичах да говоря много много за баша ми, но все пак й казах:
-Ами първоначално го рани вампирка, около месец след това той се разболя и беше на, така да се каже смъртно легло. Двете с мама се грижехме за него, и той уживя. Но оттогава не ми говори, понеже бях с него в деня когато вампирката го рани, и вместо да я убия аз я пуснах. Затова обичам да идвам тук и да си спомням за времето когато всичко беше толкова просто, когато не бях вълк. - опитах да преглътна сълзите но те започнаха да се търкулват една след друга по лицето ми. Ани ме погледна, усетих това и избърсах сълзите , но тя вече беше забелязала. На тези вампири нищо не им обегваше, замислих се над това как не пропускаха и момент когато Ани каза:
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 2:06 am

Ана също се натъжи и една сълза протече. "Сълза. Мислех, че е невъзможно." - тя бързо я избърса и каза:
- Наистина съжалявам за баща ти и за това, че не се разбирате. Ана глдеаше към земята. Беше я срам да погледна момичето в очите. Кръвопийцата се хвана за белега. Беше й кофти от историята.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 2:10 am

Усмихнах се:
-Спокойно не си виновна ти. - нещо ми прищрака. Станах и се покатерих на едно дърво. Ана вдигна поглед и аз скочих към нея. Тя се стресна и стана, а аз прелетях над главата й, и през смях казах:
-Споко няма да те нападна, просто проверявам рефлексите ти, туко-виж съм те нападнала. Хайде пробвай ме и ти забавно е!
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 2:13 am

АНа се беше уплашила. После разбра какво има предвид Бела. Ана стана и изчезна. По-точно тичаше в кръг, но беше прекалено бърза. Изведнж спря пред лицето на Бела, а после зад нея. След което замахна с ръка към главата й, като внимаваше тя да не пострада в никакъв случай.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 2:42 am

Скочих и направих задно салто след което се озовах зад гърба на Ани. Потупах я с пръст по рамото тъй като тя се озърташе:
-Мен ли търсиш? - засмях се и се качих на едно дърво , след коетоскочих на друго. Не само тя беше бързата. Тя скочи на същото дърво и аз се отблъснах от него след което се озовах на предното дърво. Скочих на земята и казах:
-Стооп! Стига толкова, бърза си, аз не отстъпвам но се набягах. - строполих се на земята и се отпуснах назад ,а ани дойде при мен за секунди.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 2:58 am

- Добре. - каза и Ана се строполи като чувал картофи. Разпъна ръце и се загледа в луната. Изведнъж едно лице изникна в съзнанието, но тя разтърси глава. "Вече започва да ми липсва." - каза си на ум и страдалчески се усмихна.
- Ако застана пред брат ти, изплезя му се и му избягам, дали ще се пукне от гняв? - запита вампирката, преструвайки се, че мисли задълбочено. Тя не искаше да го прави, но й беше смешно да си го предтстави.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 3:08 am

Прихнах в смях представяйки си картинката Ана и Евън, не можех да спра да се смея и Ани ме погледна въпросително. Поех си дъх и казах:
-Сто процента, ще почервенее и ще се пукне по шевовете! Искам да го видя наживо не само във фантазията си, но доколкото съм чувала за Ед, никога не би ти позволил, не че ти ще искаш де. - засмях се и погледнах луната, беше пълнолуние и Луната имаше онова красиво сияние което и придаваше необичаен вид.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 3:32 am

- Той едва ли ще ми позволи да те вижда, но ти си ми приятелка. Независимо от това, че си върколак, аз знам че няма да ме нараниш и дори той не може да ми попречи да те виждам. Обичам го, но ще е прекалено жестоко от негова страна да ми забрани. А дори и да го направи, няма да може да ме спре. Аз съм по вироглава и от козел. - след което прихна. Тя също се вгледа в луната и се опита да си представи лицето му.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 3:57 am

Дълго стояхме мълчаливи , но изведнъж станах и Ани ме погледна:
-Спокойно добре съм, но усетих нещо. Имам впредвид, вече миризмата ти не е толкова ъмм дразнеща. Смисъл мога да говоря с теб без миризмата ти да ме дразни. Уау. - засмях се сигурно беше плод на фантазията ми но наистина беше така. Погледнах Ани и тя каза:
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 5:05 am

- Уау. Като се замисля в това няма нищо странно. Когато си обкръжен от някаква миризма и не мислиш за нея, ти свикваш с нея. И на мене миризмата ти ми е много по-приятна в момента. - каза Ана, подушвайки въздуха. После АНа си погледна часовника.
- Я, кажи. Да знаеш къде е Дженифър. Искам да я питам дали ще може да останеш за няколко дни на гости при нас, в нашите земи. От няколко дена не съм се прибирала и малко ми липсва дома. - свърши с носталгия в гласа. Харесваше й тук, но все пак си имаше дом. Надяваше се Бела да не се е обидила.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 5:11 am

-Ами ,нем бях я видяла в кафенето но оттогава не съм. Ако искаш върни се в Аляска, ъм не те гоня но си личи колко ти липсва дома. Пък за гости не знам, Аляска е доста далече а на мен не ми се бяга до там. - усмихнах се на Ани и я погледнах, беше ми приятно с нея но всеки тъжеше за дома си.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Сеп 04, 2009 1:04 pm

- Няма да ти позволя да бягаш чак до там. Имах предвид да те взема на мотора или колата ми и да останеш за ден-два при нас, а после да те докарам. - смигна й Ани. - Е, не казвам че вече "умирам" за дома си. Просто ми домъчня за него и обитателите му.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Алексис Лорейн Дениълс
Върколак
Върколак
Алексис Лорейн Дениълс


Брой мнения : 56
Join date : 29.08.2009
Местожителство : Някъде далеч

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 3:58 pm

Разтърсваща тишина. Единствен шум наоколо, зловещият вятър брулещ листата на дърветата и приближаващи се странни звуци. Туп, туп, туп..Вълчи лапи се забиваха в твърдата земя, а после отново се отблъскваха. Действието се повтаряше докато накрая се чу едно единствено рязко и удължено “тууп” и след това остана само вятъра.. Тичах вече поне от час-два и реших да се спра, въпреки че рядко се задържах на едно място..Бях заминала..а сега отново се връщах у дома.. Там, където ми е мястото, или поне така си мислех. Преобразих се в човешка форма и набързо облякох дрехите, които до преди малко се вееха завързани за едната ми лапа. Вече бях по едни ултра къси дънкови панталонки и една прилепнала бяла тениска. Огледах се, не виждах живо душа наоколо. Направих няколко напълно излишни и безцелни крачки и накрая просто седнах под кланите на едно дърво. Тревата беше мека и толкова зелена, че можеше да се твърди, че някой я поддържа. Облегнах се на дървото и за миг затворих очи…После се загледах в облаците и започнах да мечтая..Дали за приятна компания или за някой с който да прекарвам повечето от самотните си дни..или просто си мечтаех да стане нещо което да преобърне живота ми и да пробие скучното и еднообразно ежедневие, този вечен кръговрат в който се лутах в момента..За сега просто нямаше страничен път от където да се измъкна, но все пак още нищо не се знаеше..
Върнете се в началото Go down
http://just0add0water.my-rpg.com/forum.htm
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 9:50 pm

Двете с Mег навлязохме в гората. Тя щеше да ловува, а аз просто я предружих. Докато бягахме, момичето ме попита:
- Между другото, Ем, вие вълците с какво се храните?
- Човешка храна, за нас си е все така апетитна и изкушаваща. Въпреки, че понякога когато сме във вълча форма можем да разкъсаме някое животно и с него да се заситим. Но предпочитаме нещо изпечено, приготвено и да се нахраним с прибори, отколкото като животни и да се цапаме. - отговорих и аз
После се обърнах към нея и видях, че тя вече беше набелязала жертвата си.
Върнете се в началото Go down
Мегън Клийри
Модераторче
Модераторче
Мегън Клийри


Брой мнения : 43
Join date : 11.04.2010
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 10:05 pm

Докато я слушах се ослушвах за жертвата си - едно младо сърненце. Нямаше да ме засити кой знае колко, но пък не исках да стресирам Ем и да я карам да ме гледа докато се изживявам като звяр... Засмях се при мисълта и прошепнах:
-Ем, имаш ли нещо против да ме изчакаш няколко секунди тук.... Мразя някой да ме наблюдава докато се храня - усмихнах й се мило. Тя кимна и аз се стрелнах към жертвата си.
***
След около минутка вече бях при нея и попивах последните капки кръв от устните си.
-Е, Ем ти не си ли гладна? Ако искаш ще мръднем до някое ресторантче да хапнеш.... - казах приятелски аз... Не искаш да й се налага да обикаля наляво-надясно с мен при това на празно стомахче....
Върнете се в началото Go down
Ema Black
Върколак
Върколак
Ema Black


Брой мнения : 57
Join date : 17.04.2010
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 10:15 pm

- Ами..може да. - признах си аз. Наистина малко бях огладняла. Мег явно обичаше да мисли и за другите, а не само за себе си. Тази част от характера й ми допадна. Тя беше изключително мила и добра, идеалната приятелка. Радвах се, че беше първия човек (вампир), с който се запознавам тук.
Аз се усмихнах малко притеснено и тръгнахме към най-близкия ресторант.
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 5:28 am

Не мога да повярвам,че идва чак до тук само защото на Шели и харесва.Тупнах на земята.
-Господи,горките ми крака!-извиках знаейки,че никой няма да ме чуе.
Шели дойде при мен и лизна бузата ми.Въздъхнах,изправих се едвам едвам и я последвах.След два километра отново тупнах на земята.
-не мога! Продължи без мен!...Спъси се докато си още млада!-имитирах онези герои от филмите дето ги хваща чудовището и викат на приятелите си да ги изоставят вместо да ги спасят.
Върнете се в началото Go down
Клаудия Блек
Върколак
Върколак
Клаудия Блек


Брой мнения : 27
Join date : 13.07.2010
Age : 24
Местожителство : In La Push,baby!

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Юли 22, 2010 9:38 pm

Тичах си из гората,но не трансформирана.Просто така.Много беше приятно.Бях облечена само с потниче и срязани до коленете дънки.Всъщност,не бяха срязани,а скъсани от един опит за трансформация с дрехи.Получи се...всъщност нищо не стана.Сантяго тичаше след мен.Бях боса.Да,боса и усещах росата под краката си.Къде отивах-не знаех.Просто си тичах из гората,за да си отдъхна.Първо,когато бях човек имах заложби за дарба и Волтури ми бяха предложили вампиризъм.Второ-избягах от баща си с кредитната му карта във Форкс.И трето,но не на последно място-станах върколак и ме приеха в глутница.Боже!И наистина имах нужда от почивка.Сантяго едва ме стигаше.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Юли 23, 2010 5:50 pm

Тичах спокойно във вълчата си форма от сутринта. Гората беше сравнително спокойна още откакто бях излязъл.Мислех си за приятни неща и засилих още още повече темпото, преди отново да съберат цялата глутница и да трябва да се връщам. По едно време профучах покрай двама от членовете на глутницата, но докато се обърна вече бях далеч. След това усетих приятен и познат сладък аромат. Познах го още в първия миг. Решех да го проследя, без да тичам, за да не я стресна, но не се сдържах и се втурнах напред. Когато се озовах достатъчно близо набих спирачки, но бях сигурен че Мери Джейн ме видя...
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 12:58 am

Почевах си на един камък когато видях как Шели замръзна на едно място и гледаше в една посока.Чух как нещо голямо се приближава и тръпки полазиха по гърбът ми.Бързо се изправих,отидох при нея и приклекнах като обвих ръце около вратът и`.След минути видях огромен вълки и паднах назад от изумление.Той не ни нападна,а просто стоеше там и ни гледаше.Загледах се в него и забелязах,че очите му..са ми познати.
-Сет?
Прошепнах и се изправих.Бавно се придвижих към него и протегнах ръката си към муцуната му.
Върнете се в началото Go down
Сет Клиъруотър
Върколак
Върколак
Сет Клиъруотър


Брой мнения : 53
Join date : 08.07.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 3:26 am

В първия момент се замислих дали да не се върна във човешката си форма, но разбрах че тя ме позна и се отказах. Бях много щастлив, че успя да ме познае и побързах да докосна ръката й с муцуната си. Изскимтях доволно и се приближих още повече като притворих очите очите си...
Върнете се в началото Go down
Мери Джейн
Човек
Мери Джейн


Брой мнения : 58
Join date : 01.07.2010
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 4:19 am

Усмихнах се,бях щастлива,облекчена и развълнувана.Първоначално погалих муцуната му,после пристъпих още по близо и го прегърнах.
-Сет!-прошепнах щастлива.-Моят Сет!-зарових лице б козината на челото му и вдишах от ароматът му.Мирише приятно,а близоста му ме изпълва със спокойствие,сигурност и обич.-Липсваше ми...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Гората
» Гората
» Гората
» Гората
» Гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Ла Пуш-
Идете на: