twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Специалната стая Vote_lcapСпециалната стая Voting_barСпециалната стая Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Специалната стая EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Специалната стая EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Специалната стая EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Специалната стая EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Специалната стая EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Специалната стая EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Специалната стая EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Специалната стая EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Специалната стая EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Специалната стая

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Специалната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Специалната стая   Специалната стая EmptyНед Авг 30, 2009 10:42 pm

В тази стая има много дрехи, пари, игри, бижута и какво ли не още. Тя е огромна и може даже някой да се изгуби в нея.


Специалната стая Cl2


Специалната стая 430x323


Специалната стая Money-Print-C10055084
Върнете се в началото Go down
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Специалната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специалната стая   Специалната стая EmptyНед Авг 30, 2009 11:45 pm

Влязохме във стаята. Ани ахна като я видя. Беше толкова огромна и толкова пълна с неща, че не и се виждаше края. Усмихнах и се.
- Когато излезем от тази стая ще бъдеш не просто красива вампирка, ще бъдеш зашеметяваща. Няма да може да откъсне очи от теб. Повярвай в кака си Дженифър, тя винаги знае. Сега разгледай наоколо и си харесай дрешки, след малко ще започнем да комбинираме и да добавим, хих, бижута и други работи.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
Денали
Денали
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 421
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Специалната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специалната стая   Специалната стая EmptyПон Авг 31, 2009 12:08 am

- Добре, но не го правя за да ме хареса, а просто да имам какво да облека. - След което започна да търси и намери някой дрехи, които й харесаха. Специалната стая BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFmZFc3NNaVAxM1JHdmpjdmZMUmFoT3cAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ Специалната стая Normal_P5010532 Специалната стая 332_2009_08050004 Специалната стая 76884084eq5

После се объна към Дженигър и каза:
- Моля те помогни ми с дрехите. Ще ми предложиш ли някои? - каза умолително тя. Докато беше човек, родителите й нямаха много пари и тя нямаше възможност да купува много дрехи, а и хубавите магазини бяха далече в града й. Тя беше ходила само няколко пъти. Дженифър...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Дженифър Грейърс
Денали
Денали
Дженифър Грейърс


Брой мнения : 183
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : в леглото

Специалната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специалната стая   Специалната стая EmptyПон Авг 31, 2009 12:23 am

Замислих се. Не ме биваше в това да обличам някой. Аз си имах свой собствен стил, така че едва ли можех да и помогна много. Отидох и посочих някои от дрехите. После се загледах нанякъде, докато тя се облече. Щом беше готова изглеждаше наистина страхотно. (Няма да показвам дрехи, щот и аз си нямам на идея кои са точно те). Отидохме при бижутата. Намерихме и едно колие и й го сложиме, след което и един пръстен. Изглеждаше невероятно красива. Решихме да пооправим и малко прическата й.

Тик так, тик так: СЛЕД 2 ЧАСА !!!

Тя вече беше готова. Човек неможеше да спре да откъсне очи от нея, а също и вампирите, дори бях сигурна, че и кучетата. Тя се гледаше в огледалото и неможеше да повярва. Усмихнах се доволно и казах.
- Време е да слизаме доло. Ед ще дойде след малко. Сигурна съм, че ще те забележи веднага.


П.П. Съжалявам че така го съкратих, ама не съм по тази част с избирането на дрехи и т.н. Нека всеки си представи на ум как би изглеждала, по готино е. Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Специалната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специалната стая   Специалната стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Специалната стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая 1
» Стая 2
» Стая 3
» Стая 4
» Някогашната стая на Едуард

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА АЛЯСКА - AK :: Домът на клана Денали-
Идете на: