twilight-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG на Здрач
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Top posters
Бела Талбет (434)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Ана Томас Блейк (421)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Лукас Скот (409)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Граф Едуард Кълън (400)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Лейна Лий Дайен (395)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Стефани Волтури (380)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Jacob Black (336)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Джейн Волтури (203)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Акита Самаио Акаши (196)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Дженифър Грейърс (183)
Игрището за бейзбол Vote_lcapИгрището за бейзбол Voting_barИгрището за бейзбол Vote_rcap 
Latest topics
» Направи си Герой тук
Игрището за бейзбол EmptyЧет Авг 04, 2011 8:31 pm by YannaHale

» Пердложения за приятелсвало
Игрището за бейзбол EmptyПет Апр 01, 2011 3:04 pm by Мелиса

» Jacob vs Edward
Игрището за бейзбол EmptyЧет Сеп 23, 2010 6:44 pm by Клаудия Блек

» Записване за групи и кланове
Игрището за бейзбол EmptyПон Сеп 20, 2010 8:20 pm by Касандра Еванс

» Да се запознаем
Игрището за бейзбол EmptyПон Сеп 20, 2010 8:06 pm by Касандра Еванс

» Да бром до безкрай
Игрището за бейзбол EmptyСъб Сеп 18, 2010 1:28 am by AleXxX

» Лондон
Игрището за бейзбол EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:58 am by AleXxX

» Къщата на Александър Уилиямс
Игрището за бейзбол EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:47 am by AleXxX

» Познай кой герой от книгите съм
Игрището за бейзбол EmptyСъб Сеп 18, 2010 12:34 am by AleXxX

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Съб Яну 08, 2011 12:50 am

 

 Игрището за бейзбол

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Бела Талбет
Модераторче
Модераторче
Бела Талбет


Брой мнения : 434
Join date : 27.08.2009
Age : 29

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyЧет Авг 27, 2009 7:22 am

Тук се намира игрището за бейзбол.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 6:11 pm

Едуард пристигна първи и след него дойде Кира. Той почна да говори:
- Е какво мислиш за мястото? - попита Ед като видя, че скоро ще блесне слънце.
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 6:17 pm

-Очарована съм.
Казах тези думи и отново се превърнах в момиче.
-Май някой има проблем с времето?-казах засмяна.
-Остави на мен.
Съсредоточих се и накарх времето да се промени като стана облачно,а от слънцето нямаше и следа.
-Надявам се да се чувстваш по-добре сега.
-Едуард,може и следващият път,когато се видим да не сме приятели. Ще се опитам да овладея положенията в клана,но не всичко зависи от мен все пак. Само искам да те предупредя,не е нищо друго ниво заплаха ито нищо. Исках само да знаеш. Е кои са членовете на клана и сме.Кълън?
Попитах върло заинтересована.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 6:30 pm

- Ами благодаря, че ме предупреждаваш, но мене не може никой ме нарани. Ам доста членове имаме. Значе целият клан почва от един вампир на име Карлайл. След това идвам аз и Есме. След нас идват Розали,Емет,Алис и Джаспър. Те всички отидоха на почивка и Карлайл ме назначи да бъда глава на семеъйството докато се върнат, ама незнам кога. От тогава съм сам, преди два-три дни дойдоха две нове членки Селена и Триша. - каза той.
- Аз имам три дарби: бързина, сила и да чета мисли. На всеки мога да чета мисли, какъвто ии да е, но при тебе е различно, незнам защо но не мога да ти ги чета. Твоята история каква е? - попита Едуард любопитно.
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 6:44 pm

-Аз съм чистокръвен върколак. Още от 17 годишна мога да се преобразявам. отнеха ми години да се науча на пълен самоконтрол,но за мое собствено щастие успях. Преди 2 години замина Клауд,а бях откпила,че той ми е брат. Знаех,че нищо не е безопастно. Има вампири,върколаци и куп опасни места и създания. Затова тръгнах след него. Пазех го навсякъде,макар и той да не забеляваше,което се страех да прави. А като върколак съм много способна. Цялото семейство сме. Аз,братята ми,мама и татко. Само Клауд е по-различен,но той е бил отделен от семейството,но не знам защо и надали ще разбера. А и страхотни способности бих казала. Аз мога да променям времето,да се движа бързо и всичко характерно за един върколак от висша класа.
-Поколения сме само въркоалци,но в града,в който израстанх това беше само слух,на който никой не вярваше. А тук носят ли се легенди за вас?
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:09 pm

- Еми незнам, според мене не, обаче не съм чувал.
- Ам мойта история не е дълга. Когато съм бил на 17, Карлайл ме е ухапал, защото съм бил заразен от нещо лощо, не помня. Та от 100 години не помня точно съм на 17 и всеки път повтарям училище, което е малко смешно. Забравил съм какво ми е било детството, също от тогава Карлайл ми е баща, тъй да се рече.
- В това градче единствената заплаха за сем. Кълън е семейството на Джейкъб, върколак сигурно си го виждала. Като се върне Карлайл и другите, вие вълците трябва да внимавате.
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:14 pm

Рязко се отдръпнах от него.
-Джейкъб,той е....
Не можах да кажа нищо.
-Аз...
-Познавам Джейкъб и ще се присъединя към него. При вълците или сме приятели,или врагове. Държа на него от детството си. Беше приятел на братята ми и много ми помогна. Когато ти казах,че следващия път,когато се срещнем,ще сме врагове,това имах предвид.
-Надявам се да ме разбереш.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:21 pm

- Разбрах те от както каза. Ам следващият път да не значи сега, понеже надушвам върколак наоколо. - като я погледна злорадно.
- Да не искати да ме учистите сега а ? - попита Едуард.
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:27 pm

-Аз не. Но ако се наложи,ще трябва. Няма да те нараня без причина,повярвай ми. А и ако се присъединя към клана,аз ще съм в безопастност и Клауд. Ще съм сигурна,че няма да го нарани никой.
-Все пак ние сме върколаци,а вие вампири. Междо два такива клана никога не е имало примирие. Още от древни времена. В момнента навлизам във ваша територията. територията ви е гората,а нашата Плажа. Така сме си я поделили от векове,още когато предците ти са дошли,навлезли са в територията ни сме се спорозумяли.
-Така,че за мен тук не е безопастно,уж,че мога да се защитавам,но вие внимавайте на плажа. Не мога да ти кажа,доколко ще мога да ги убедя да ви пуснем на плажа и за колко време.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:35 pm

- Опа и да те предупредя, тука идват всички вампири. Когато е дъждовно е ни хубаво време, ако някой вампир се мерне, няма да излезе жив. Ще предупредя клана само за вас двамата, но останалите вампири, няма да мога. Та ако искаш да видим кой върколак приближава сега. Ще ми е интересно, да видя кой се потайва в гората. - каза той с лека усмифка.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:39 pm

Двамата изведнъж забелязаха бял вълк да се промъква през дърветата и да се приближава към тях. Да, това бях аз и бях права. Точно както си мислех пред мен седяха вампир и върколак. Пристъпих на пред и се трънсформирах в човек. Безизразното ми лице не показваше нищо, просто ги гледах.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:43 pm

-Клана расте бързо. Върколаците са адски много,както и вампирите. Между нас няма войни. Разбираме се прекрасно,уж че се караме понякога,но се стараем да пазим добри отношения. Има върколаци в гората,които явно не знаят правилата тук.
Видях върколак,който се приближи.
-Здравей! Аз съм Кира Дарк. Водя клана на върколаците. Ти сигурно си нова,защото не съм те виждала преди.
-Искам да те предупредя,че тук не е много безопастно за нас 2те. Тези територии са на вампирите,а на нашите. Нашите владения са плажовете. Така,че не е много хубаво да се намираш тук,сега. Но нищо.
-А как се казваш?
Попитах мило и загледах към момчието.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:49 pm

Едуард гледаше момичето, като не продумваше нито думичка, защото и четеше мислите. След малко се обърна към Кира и каза:
- По-добре казвай на върколаците правилата ви, преди да влязат в клана ти. - като замълча след това.
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:50 pm

-Тя е в клана ми,Едуард!-казах с леко настойчив глас.
-Бъди спокоен. Имам доверие на върколаци. Повярвай ми. Става ли?
Говорех нежно и се усещаше го гласа ми.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:50 pm

Лицето ми беше непробиваемо. Отговорих и
-Името ми е Ева Джеймс, нова съм. А колкото до територията.. мисля че мога и сама да се пазя. - погледнах към вампира и изръмжах, не бах в много добри отношения с.. кръвопийците.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:53 pm

-Успокой се!-казах с леден глас.
-Само ти казвам от какво да се пазиш,става ли. Ти си част от клана. Трябва да се поддържаме и да държим един на друг,нали.
-Това е Едуард.Знам,че е вампир,а и върколаци като нас не ги обичат. на твое място и аз не бих,но той спаси и помогна на брат ми.Дължа му услуга,затова не го нападай.
Гледах я сурово,а учите ми изглеждаха,сякаш в тях гореше буен пламък.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 7:55 pm

- Ехе спокойно, не ме нападай. Моето семейство сме в добри отношения с лидера ти. Не искаш да промениш това нали? - попита Едуард като се усмихна.
- Нападай други вампири но не и нас, моето семейство се опитваме да сме вегетарианци, за това има премирие, докато лидерката ви, докато не влезе в клана на Джейкъб.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 8:00 pm

Гърленият звук утихна в гърдите ми. За разлика от лидерката ми моят поглед беше студех, безразличен. Поех дълбоко въздух за да успокоя нервите си. Откакто станах върколак лесно си ги испусках и това можеше да се окаже опасно.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 8:10 pm

-Ед,засега Джейк го няма. Аз водя клана. Като се появи ще реша дали да му върна водачеството на върколаците.
-Ако има някакъв проблем винаги можеш да ми споделиш. Аз съм и приятел.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 8:12 pm

- За мене нищо не е опасно. - каза Едуард, като за секунди го нямаше пред тях, той беше се качил на едно дърво като ги гледаше. След това каза:
- Знам че когато се ядосаш, може да е опасно, ама зо кого опасно, за мене или за човек? - попита той новодошлата.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 8:18 pm

-И за двамата - изсъсках обърната с гръб кам него. Тогава от към кората се чу вой. Извъртях се. Иззад дърветата се появи черен вълк
Игрището за бейзбол BlackWolf
По лицето ми пробяга лека усмивка и казах
-Изабела, добре дошла. - тогава черният вълк се превърна в сестра ми. Точно мое копие, нямаше белези които да ни различават.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 8:27 pm

- Ехе поне ма примирие между нас. Но да знаеш Кира, ако някой одраска леко, някой от сем. Кълън, докато Джейк го няма, развалям съюза. Ще нападам върколаци където и да са, без тебе и Клауд, защото при вас съм приятел, само в раен случай. Също така ей сега се връщам. Той тръгна. След 30 минути дойде с колата си, слезе и каза елате да отидем из града някаде, понеже предчуствам че ще дойдат Волтури, вампирите с които имаме дълго годишна война.

През това време докато Едуард го е нямало, се е слячило ...
Върнете се в началото Go down
Лейна Лий Дайен
Админче
Админче
Лейна Лий Дайен


Брой мнения : 395
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Местожителство : Where the sun goes down

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 8:31 pm

-Всичко това трябва да спре!-изкрещях.
Превърнах се във вълк,които ръмжеше срещу тях.
-Клана на върколаците е едн задружно семейство,не игра. Това да е ясно!
Гласът ми никога досега не беше толкова леден.
-Засега никой от клана да не докосва клана Кълън,иначе това няма да свърши никак добре за него.
Продължавах да ръмжа,но думите ми се чуваха префектно.
Върнете се в началото Go down
Граф Едуард Кълън
Кълън
Кълън
Граф Едуард Кълън


Брой мнения : 400
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 8:40 pm

Едуард пристигна и каза:
- Идвайте, Влотури са тика да търсят оная от тяхната, която беше изпратена на мисия. Ако ви видят, няма да останете живи. Те са хиляди, по-добре да се махаме. - сато видя че времето се променя.
Върнете се в началото Go down
Стефани Волтури
Волтури
Волтури
Стефани Волтури


Брой мнения : 380
Join date : 29.08.2009
Age : 29
Местожителство : ~СоФия~

Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол EmptyСъб Авг 29, 2009 9:23 pm

Със Изабела се спогледахме и разменихме малко мисли.
-Ще отидем ли? - попита ме тя а аз разтревожено отговорих
-Това са Волтури, опасни са, Бела!
-Значи сме там! - помисли си тя категорично
-Тръгваме! - казахме двете в един глас
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Sponsored content





Игрището за бейзбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрището за бейзбол   Игрището за бейзбол Empty

Върнете се в началото Go down
 
Игрището за бейзбол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-rpg :: РПГ - СВЯТ :: СЕВЕРНА АМЕРИКА :: САЩ - ЩАТА ВАШИНГТОН - WA :: Гората-
Идете на: